Черен списък на лекари в Бургас

  • 639 591
  • 1 095
  •   6
Отговори
# 945
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Здравейте, може ли да ми препоръчате добър ендокринолог в Бургас, защото ми откриха ниски нива на прогестерон и ми препоръчаха да отида при ендокринолог, но аз не знам кой е добър.  newsm78

На мен много хора са ми препоръчвали д-р Димитрова, преглежда в поликлиниката срещу х-л "Космос", д-р Петя Кирилова, д-р Великова ...
Пробвай при някоя от тях, после сама прецени има ли нужда да ходиш до Варна или София.
Във Варна съм доволна от д-р Райков.
В Сф изборът е голям, най-много се спряга за добър д-р Начев, но моето мнение е, че има и други не по-малко добри ендокринолози там.

# 946
  • Мнения: 150
Здравейте, може ли да ми препоръчате добър ендокринолог в Бургас, защото ми откриха ниски нива на прогестерон и ми препоръчаха да отида при ендокринолог, но аз не знам кой е добър.  newsm78

На мен много хора са ми препоръчвали д-р Димитрова, преглежда в поликлиниката срещу х-л "Космос", д-р Петя Кирилова, д-р Великова ...
Пробвай при някоя от тях, после сама прецени има ли нужда да ходиш до Варна или София.
Във Варна съм доволна от д-р Райков.
В Сф изборът е голям, най-много се спряга за добър д-р Начев, но моето мнение е, че има и други не по-малко добри ендокринолози там.

Ок, ще проуча, много благодаря за информацията.

# 947
  • Мнения: X
За енокринолог, аз ходя при Манолова.Намира се в Изгрев, спирката на 211 след болницата, едно малка нова кооперация, точна зад спирката, преди Пикадили. Малко е на настроения, веднъж е грубичка, веднъж много учтива, но е добър специалист според мен. Ох, много е трудно по отношение на избор наа специалист в Бургас, много!

# 948
  • Мнения: 150
А  имате ли наблюдения за Д-р Рашева?

# 949
  • Мнения: 2
Миналия месец бях в прехвалената Дева Мария при голям специалист гинеколог от Русе, взеха  ми  биопсия  за  хистологично  изследване. Понеже  диагнозата не беше сигурна си поисках материалите от болницата. Казаха  ми  че ги правили в държавната МБАЛ, ПОТРЕСЕНА  СЪМ. ДА СИ ПЛАЩАШ  КАТО  ПОП А  ЧАСТНАТА  БОЛНИЦА  ДА  НЯМА  СОБСТВЕНА ЛАБОРАТОРИЯ  ПРИ  ГОЛЯМОТО  ХВАЛЕНЕ. НАЛОЖИ  СЕ  САМА  ДА  ХОДЯ  ДО  ДЪРЖАВНАТА МБАЛ И ДА  СЕ  МОЛЯ НА  НЯКАКВА КОЯТО  СЕ  ДЪРЖА  УЖАСНО ДА МИ ДАДЕ  МАТЕРИАЛИТЕ.

# 950
  • Мнения: 13
А  имате ли наблюдения за Д-р Рашева?
здравей , не ходи при Рашева ! Преди няколко години майка ми се лекува при нея уж за проблеми с щитовидна жлеза , гледа я на ехограф , дава и хапчета 4 месеца , а когато майка ми се оплака от драскане в гърлото , не и обърна внимание. Накрая се оказа рак на ларинкса и заради нейните ехографии тумора и беше в последен стадии , много съм доволна от Чавдарова , много любезна и изключителен професионалист , ако не си отишла пиши да ти дам номера и

# 951
  • Bourgas, Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 26
Към черния списък ще добавя името на "доктор" Ангелов - гинеколог, гр.Бургас, не че ще му е за първи път..  #Cussing out Или е абсолютен некадърник или пък за пари е готов на всичко. Ходих при него поради закъснение на цикъла, той ми каза че съм бременна, а плода в мен е мъртъв  Shocked и съответно трябва да ми направи кюртаж. Когато аз реша   #Crazy /може и да поизчакам с мъртвия в мен плод/ , даде ми няколко дати, в които е на смяна, вкл. и вечерта в 20ч.  Shocked На въпроса ми тест за упойка прави ли се, защото съм алергична към упойки и по принцип съм пила противоалергичвни лекарства седмица преди операция, отговори че по принцип не се правят  Shocked, а аз ако съм алергична може да мина и без упойка, пломбирането на зъб било по продължително и болезнено  ooooh!А жените били много емоционални и правили едва ли не от мухата слон при такава манипулация...
Съответно потърсих мнението на втори лекар и закъснението ми беше поради неспукан фуликул...
Ще добавя, макар че това е бял кахър, че парите от вагиналния ехограф /както той се изрази за 100% сигурност, трябва и там да види/ си ги прибра без да ми се даде някаква бележка.
И че желанието ми да се възползвам от здравните си усигуровки ми излезе близо 60лв. и една нощ, в която не можах да мигна от притеснение / докато потърся второ мнение на следващия ден/.
Така че призовавам всички - Не се доверявайте  и търсете винаги второ мнение !

# 952
  • Мнения: 1
Към черния списък на лекарите в Бургас прибавям Жени Стоичкова. Тази жена мисли само за пари. Изключително съм възмутена, преди 2-3 години водих малката при нея няколко пъти и повече няма да повторя. На всеки преглед иска потребителска такса за първи път виждам за преглед ха дете да се зима потребителска такса.После бяхме изпратени от личната с направление при нея за манту на малката и ми взе 25 лв. еми казах и нали съм с направление нямало значение и от други мои познати сум чувала че винаги взима потр. такса за децата което не е редно, един път не и дадох и на следващият път се държа ужасно, повече няма и да стъпя,тази жена мисли само за пари!

# 953
  • Бургас
  • Мнения: 6 936
Към черния списък ще добавя името на "доктор" Ангелов - гинеколог, гр.Бургас...

Този Ангелов същия ли е дето има частен кабинет в района на старата пожарна, щото преди няколко години чух, че е починал. Или този е друг Ангелов?

# 954
  • Мнения: 29
Първо да спомена д-р Найденова -неонатолог от 'Дева Мария'. Заради неадекватното и грубо поведение към мен ( родилка с бушуващи хормони и емоции) в стил махленска лелка, ми скапа един от би трябвало най-щастливите дни в живота. Да не говорим,че ми връчва рецепта без и думичка за това какво пише на нея. Трябваше 3 пъти да я питам за разяснения,за да ми се каже,че то момичето ( акушерката) ще ми обясни. Голямо изписване на новородено беше. Без майтап ме прати до книжарница за книга на д-р Спок.  ooooh!
Д-р Караджова. Без тая оная, все едно ще му преглежда гърлото, ми сцепи пишката на сина ми - 4- месечно бебе. Дорш не ме предупреди каква гледка ще видя и какво да предприема, а го болеше после при пишкане,та и на уролог  ходихме. Той каза че такова нещо НЕ се прави, ако се налага се прави около годинката.
И не на последно място ортопедът от Св София Минчев или Миринчев беше. Той правел прегледите на новородените в Девата,ние защото там не сме си платили,сега вече бил изпуснат моментът за точна диагностика на тазобедрените стави. И върреки че ехографът не показа проблем,само защото едното краче изпука,се ни прати на едно конкретно място за профилактични гащи. Те пък не вършеха никаква работа и аз спрях да ги слагам след седмица а и както казах прегледът ми понамирисваше newsm78 .За щастие след доста по-задълбочен преглед при д-р Иванов,който каза,че да ти пукат ставите е напълно нормално, се установи че сме ОК.

# 955
  • Мнения: 770
Цитат на: Alex 308 link=topic=27431.msg3127464ф8#msg31274648 date=1437732483
Към черния списък ще добавя името на "доктор" Ангелов - гинеколог, гр.Бургас...

Този Ангелов същия ли е дето има частен кабинет в района на старата пожарна, щото преди няколко години чух, че е починал. Или този е друг Ангелов?


Преди няколко години почина Георгиев, кабинета му беше на Калоян, под пожарната и аз бях много доволна от него.

# 956
  • Мнения: 29
Д-р Найденова, за която говоря всъщност е Неделчева. Моя грешка. Извинете.

# 957
  • Мнения: 7
Само се пазете от Драгнева акушер гинеколожката... патка и половина колкото изглежда мила и добра (само като е на кеф) толкова е и некадърна, като по-малка искаше да ми вади и двата яйчника защото имали злокачествени тумурни образувания... в последствие се оказа че било неспукани фуликули и проблема е съвсем друг, на това на второ и трето мнение, злокачествено образувание и е главата, става само за кюртажи... нищо друго, на едно момиче и умори детенцето докато беше бременна в 7-ми месец и каза че трябвало да го износи до 9-ти месец... при все че е била с проблеми един тест не и е направила, а проблема излезна че е бил много лесно решим... а няма да ви казвам и как и го съобщи...

# 958
  • Мнения: 4
Искам да добава д-р Ботьова. Срещала съм се с нея два пъти и трети няма да има. Първия път малкия беше на 4 месеца с зачервено гърло и много висока температура. За първи път ни се наложи да търсим педиатър в събота и попаднахме на нея в спешното. Изписа ни антибиотик Клацид. Още след първия прием се започна с едно разстройство. Тогава го кърмех на поискване. В понеделник отидохме отново, за да смени антибиотика, но тя отказа. Искаше да ни приема в инфекциозното. Забрани ми да го кърмя, за да го храня с някакво АМ, което било за разстройство, а след седмица отново да съм го кърмила щом толкова много искам. Отказах с декларация детето ми да влезе в инфекциозното. Взех си го и го прибрах вкъщи. Обадих се на нашия ЛЛ и му разказах случая. Той ми каза да спра антибиотика и на другия ден да ида при него и така направих. До прегледа при ЛЛ разстройството беше спряло, а гърлото здраво. Станах свидетел как въпросната д-р Ботьова отказа да приеме за преглед в спешния кабинет момченце на 3 годинки с разстройство и кръв в изпражненията, защото "било от Монтана и тук било на почивка. Да се връща там откъдето е дошло и да си го лекуват там, а не да и го водят на нея!"
Втората ни среща беше тази събота. Сина ми вече на годинка и половина петък вечерта вдигна температура 40,1° . ЛЛ има договор със Света София и през почивните дни там преглеждат вместо него. Влизам в кабинета и я виждам същата лекарка. Бях на косъм да си изляза директно, но желанието ми да помогна на детенцето си надделя. Прегледа му гърлото насила и много грубо. И отново зачервено гърло, и пак Клацид. Close Тогава със спокоен тон и обясних, че от този антибиотик получава разстройство, и че точно тя е искала заради него да ни вкара в инфекциозното. Пита ме от кога не е пил АБ, и когато разбра, че повече от 6 месеца не е пил каза, че щом толкова дълго не е пил АБ няма как да не пие сега. Просто си замълчах и излязох. Обадих се на педиатъра, при който водя детето си по принцип и тя смени лечението на Изопринозин, Окцилококцинок и Тонзилотрен. Днес бяхме на преглед и всичко е ок. Каза,че антибиотик не е бил необходим! #Cussing out

# 959
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Случайно съм попадала на "д-р" Ботьова докато е била дежурна в събота и неделя. Не съм срещала по-голяма некомпетентност, съчетана с грубо отношение. Вече питам предварително по телефона кой е дежурен и ако чуя, че е тя изобщо не си водя децата. Няма смисъл.

Общи условия

Активация на акаунт