Бял списък на детски лекари в Бургас!

  • 594 846
  • 2 583
  •   1
Отговори
# 2 475
  • Мнения: 770
Здравейте,
Някой може ли да ми препоръча добър детски дерматолог, различен от прехвалената и "много мила" др. Йотова, защото по-лошо отношение от нейното, никога не съм получавала и то по телефона...
Благодаря ви предварително!

Водила съм сина ми при д-р Паздерова, преглежда в кабинет на ул. Македония, помогна му, нямам забележки и към отношението.

Майка ми след 20годишни мъки с ужасно чувствителна кожа на лицето, ходене при кой ли не, мазане с какво ли не...накрая се отказа и си ходише с червено и възпалено лице години наред, преди няколко години попадна на Паздерова, оправи и кожата за няма и месец. Миналото лято направих жестока кожна алергия на дланите, целите се надуха и станаха на мехури като от изгорено, започнаха да се пукат и едни рани...ужас беше... По препоръка на майка ми и аз ходих при нея оправи ми ръцете за 1седмица. 

# 2 476
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
д-р Генчев от Маджуров , с двата крака и двете ръце !

Mного ти благодаря още веднъж, че ми каза за него, много съм доволна и аз  Peace

Сега предстои да заведа детето и на УНГ. Като реша кога и при кого, ще споделя дали и кой ни е свършил работа.

Понеже обещах преди доста време да пиша, сега споделям, че в крайна сметка се спрях на д-р Генчев от Маджуров и съм с много добри впечатления, обясни ми всичко повече от добре и много подробно, доволна съм  Peace Бяхме по каса, дори и пари не ми струваше. А като си помисля колко прегледи съм плащала до момента без някой да успее да открие и обясни какво се случва и защо ...

# 2 477
  • Мнения: 6 214
Д-р Генчев от Маджуров само деца ли преглежда?

# 2 478
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Д-р Генчев от Маджуров само деца ли преглежда?



Мисля, че не, но най-лесно може да звъннеш в "Маджуров" и да попиташ.

# 2 479
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 549
Не ,етърва  ми си счупи носа и той я оправи, така да се каже Simple Smile .

# 2 480
  • Бургас
  • Мнения: 324
Дали на някоя мама и се е налагало да търси д-р Стилияна Томова (педиатър) извън МБАЛ Бургас за преглед срещу заплащане разбира се, примерно домашно посещение?

# 2 481
  • Мнения: 3
Изключително доволна съм от Д-р Евгени Генчев в "Маджуров". Ако искате да се обоснова, само кажете, мога да го направя много подробно.  Grinning

# 2 482
  • Мнения: 106
Ами обоснови се, де

# 2 483
  • Мнения: 21
Здравейте,
Имате ли впечатления за д-р Тодор Ангелов - хирург онколог? Изпратиха ме при него за операция на фиброаденом на гърдата.

# 2 484
  • Burgas
  • Мнения: 214
Здравейте! Интересувам се от мнение за добър детски уши нос гърло. Четох за доктор Малинчева. Някакви отзиви за нея. Дъщеря ми е с постоянен сопол Sad

# 2 485
  • Бургас
  • Мнения: 5 683
Д-р Генчев в Маджуров ти препоръчвам. Работи и по здравна каса, внимателен, обяснява и не изписва излишни лекарства Peace

# 2 486
  • Мнения: 260
Д-р Генчев в Маджуров ти препоръчвам. Работи и по здравна каса, внимателен, обяснява и не изписва излишни лекарства Peace
И аз съм на 200% за д-р Генчев, най-добрия на който сме попадали!!!

# 2 487
  • Мнения: 1 326
Трябва да заведа малката на дерматолог,но намерих само д-р Бянова.Намерих я в черния списък...Има ли детски дерматолог в Бургас?Препоръчайте,моля.
Благодаря предварително! bouquet

# 2 488
  • Пловдив
  • Мнения: 4 523
Трябва да заведа малката на дерматолог,но намерих само д-р Бянова.Намерих я в черния списък...Има ли детски дерматолог в Бургас?Препоръчайте,моля.
Благодаря предварително! bouquet

Няма детски дерматолог в Бургас, избери лекар по ЗК, ако искаш да ползваш направление или я заведи направо на платен преглед.
Варианти са Д-р Орешкова, Д-р Кенолова, Д-р Йотова- за нея съм срещала отзиви, че е помагала на деца.

# 2 489
  • Мнения: 1 326
Май ще сме без направление,направо ще търся номера и ще звъня.Благодаря много  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт