Да попитам нещо за солариумите

  • 31 582
  • 303
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 7 816
http://www.sunkingbg.com/tannyMaxx/tannyMaxBrown/funaticExotic.jpg
Иля, ето от това съм много доволна. Страхотен бронзов тен прави и мирише прекрасно.
 Има и витамини в състава, май че.. Hug

Мерси Jeny_J, ще погледна и за този продукт.  Hug

На мен ми мина вече изгарянето и днес отидох пак на солариум, екстра съм.  Peace
А ти как си, мина ли и при теб изгарянето ?

Момичета, някакви отзиви за този продукт на Tannymax - http://www.tan-us.net/images/tm_xtra_brown_coconut_btl.jpg ?   Thinking

# 76
  • Мнения: 3 641
Иля, не питай ooooh!Днес се пуснах на 10 минутки и съм червено-кафява.
Силно се надявам да не се обеля. Praynig А преди мен имаше на 15 мин едно момиче, незнам как издържа просто Rolling Eyes
Радвамсе ,че при теб всичко е ОК Hug

# 77
  • София
  • Мнения: 7 816
Иля, не питай ooooh!Днес се пуснах на 10 минутки и съм червено-кафява.
Силно се надявам да не се обеля. Praynig А преди мен имаше на 15 мин едно момиче, незнам как издържа просто Rolling Eyes
Радвамсе ,че при теб всичко е ОК Hug

Аз установих, че солариума, на който ходя е слаб, защото днес бях за 9 мин. и си излязох пак много бяла, даже не се бях зачервила леко.  Crossing Arms

Другата седмица ще тествам хоризонталния солариум, че уж бил много по- силен и ще се пусна на повече минути.  Crazy

# 78
  • Мнения: X
Знаете ли от къде мога да си купя очила за солариум, че ми писна да ползвам общи.  Rolling Eyes И каква цена са горе-долу.   bouquet

# 79
  • Мнения: 5 103
Иля ампули за какво си хвалила?
Преди години имаше едни ампули за лице, капсулата я късаш и олиото беше като рибено масло имах страхотен тен от него Peace

# 80
  • София
  • Мнения: 7 816
Иля ампули за какво си хвалила?
Преди години имаше едни ампули за лице, капсулата я късаш и олиото беше като рибено масло имах страхотен тен от него Peace


Двуфазни ампули за лице на Radical за солариум, много хубави и много икономични.  Peace

# 81
  • 1st floor
  • Мнения: 9 123
четох , че трябвало да се свалят контактните лещи, преди солариума newsm78...така ли е?

# 82
  • Мнения: 1 875
Аз не си ги свалям.
Може би има логика, къде чете, дай линк. Peace

# 83
  • София
  • Мнения: 211
 аз ги свалям така ми казаха от солариума , ина4е ме и предурпедиха 4е за хора с диоптер не е хубаво излагането в солариума:(

# 84
  • Мнения: 5 103
Иля в кое студио се продават.

# 85
  • София
  • Мнения: 7 816
Иля в кое студио се продават.

Купувах си ги от моето студио, след като го затвориха последно си ги взех от едно изложения в НДК, но иначе за други салони не знам.  Confused

# 86
  • Мнения: 56
Очна лекарка ми каза,че солариума уврежда ретината.Аз също нося лещти ,но не ги свалям,само от предпазните очилца слагам.А пък да не говорим,че всеки път си забравям шапката.... CryЗащото и косата горим  в солариума.

# 87
  • Мнения: X
Знаете ли от къде мога да си купя очила за солариум, че ми писна да ползвам общи.  Rolling Eyes И каква цена са горе-долу.   bouquet

Сори, че се цитирам, но никой не ми отговори.  Rolling Eyes

# 88
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
през колко дена ходите на солариум аз ходих през 2-3 но сега вече нямах възможност да ходя цяла седмица по 1-2 достатъччно ли е на седмица за по7-8 мин да се поддържа тена
Достатъчно е, според мен. Аз ходя по веднъж на седмица за 15 минути, ама от доста време. В началото започвам с по 10 минути. На хоризонтален солариум. Тенът ми е МУЦКА  Sunglasses

# 89
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Но има и един трик, повечето тук го знаят сигурно - не се къпи поне 12 часа след солариум, а най-добре чак на следващия ден да вземаш душ.

Общи условия

Активация на акаунт