52-ра Американска тема

  • 17 003
  • 308
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 491
Всички ли виждате личната ми титла "фронтови изтребител" ???  #Crazy
какво точно ще рече това???
Джена, аз поне така я виждам. Ако ти не можеш да си отговориш сама на въпроса, не е на хубаво.  Crazy Администраторите какво мислят?
Ох.  ooooh! А аз пък се оказвам нещо още по-зло, звездите станали военни самолети.
Е, Биз, нали искаше звездички, така поне няма да ти е мъчно, като не ни се вдигат ранговете в подфорума  Mr. Green. При нашето американско местоположение само това ни липсваше ...
Честита виза, by the way!  Grinning

Последна редакция: вт, 01 апр 2008, 04:47 от блажка

# 16
  • Мнения: 1 147
Ще рече, че сме в една категория, драга  Laughing

# 17
  • Мнения: 1 593

аз пък си мислех, че само мъжете обичат да си играят на война   smile3540
не ми харесват тези титли  Crossing Arms  smile3553

Объркването дойде от факта, че току що  ги смениха, и някои хора все още бяха "новак" и "ентусиаст", а аз бях "фронтовак"!!!


Биз, честито виза, хайде скоро и зелена карта да честитим, съгласна?

и какви са тези ДЕВЕТНАДЕСЕТ гости, които четат темата - прави ми впечатление, че по това време на денонощието винаги има много гости в темата???

# 18
  • Мнения: 7 837
Биз, браво на теб  Simple Smile Малкият ще можеш ли да вземеш или си само по работа?

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 3 029
аз пък си мислех, че само мъжете обичат да си играят на война   smile3540
не ми харесват тези титли  Crossing Arms  smile3553
.....
и какви са тези ДЕВЕТНАДЕСЕТ гости, които четат темата - прави ми впечатление, че по това време на денонощието винаги има много гости в темата???[/i]
Днес Военно-полевата болница е в Габрово.
Приемаме безусловно.
Заболяването ти е лечимо.
Заповядай Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 147
Декадое, ние до слинга не стигнахме, но кенгуруто е на голяма почит... За хълцането да подкрепя момичетата, нормално е. Александра в началото хълцаше постоянно, и по 15-20 минути, чак беше изнервящо.. и сега се случва, но рядко, отмина с времето.

Бистре, честита виза, успех и нататък.

Еванесънт, няма проблеми, и в ръчен багаж, и в чекиран да си пренесеш каквото ти трябва. Само хубаво го опаковай, и между дрехи.. За гювечи и гювечета, вчера гледах в сайта на Малинчо, има.. лошото е, че таксуват shpping cost-а на база килограми, та кой знае колко ще излезе, ама пак е вариант, ако не ти се влачи.

Тандури, за тавите си права. Аз колкото пъти взема, все се скапват за 3-4 месеца, чак започнах да се чудя дали повредата и в мен. Ама верно е, че се драскат страшно...

Джена, как се възстановявате с Ноли от полета? Кажи още за Манхатън, защо така се впечатли?!

# 21
  • Мнения: 940
Тави има кръгли бе хора ...аз съм си купила от специализираните кухненски магазини -ползвам я от 2 години и не е мръднала-баница правя в нея всяка седмица.

Чакай чакай чакай Уинкс...няма да се измъкнеш само с "аз работя в ентертеймънта" ...казвай къде работиш и какви звезди виждаш.Само да не кажеш че си покрай Еллън Д. че ще се гътна.

Биз честитка за визата,много ясно че няма да имаш грижи! Wink М-у другото като гледам ще летите с майка ми която също тръгва за насам на 3ти Юни  Simple Smile-само от БГ до Германия де. Нали и ти до там ще летиш?

Оххх за хляб говорите,много обичам но не ям вече-фигурата не мож опази иначе Rolling Eyes.Обичам  от този с маслини ама много -обаче последния път изядох 2 филийки и го изхвърлих -няма кой да го яде и ми е жал да прахосвам хляба ей така.Много трудно се отучих от желанието да си топя соса на манджата с хляб...ама няма как.Свиква се обаче сега вдигам чинията и си го пийвам ...аааайде де Crossing Arms...... Mr. Green

Ний се борим 3ти ден с бибката ...ама май сме като Анетината щерка, вчера... ден 2ри спа като заклана с едно 1 минутно събуждане-днес наобед успя да дремне за 30 мин и сега вечерта пак търси бибката но повече с питане а не с реване....вижда му се краят  Crazy
Иначе незнам дали ви се е случвало с малчовците да имате дни в които как да кажа...ето Елла се събуди днес сутрин и почна едни изречения да реди едни песни ,изговаря думите без проблем...брои ...и на БГ и на Англ...невероятен напредък ,с Дан сме ей така  Shocked  целия ден-скри ни топката.Все едно са минали няколко месеца и не съм я виждала...много странно как овърнайт има такъв невероятен напредък...ей тъй изведнъж.
Не гледайте грешки ПЛС ,Дан е рожденник и съм на 3 чашки вино  Crazy  Wink!

# 22
  • Мнения: 1 147
Вики, честит рожден, да ти е здрав и все така да се обичате!  bouquet

# 23
  • Мнения: 12
Декадое, пиши ми, моля те ако беше за нещо друго Peace

Точно за това ставаше дума, Бенсън. Но явно няма да пращам дрешките там, щом има корупция. На майка ми в селото има дом за сираци, това ми беше резервния вариант, и поне знам, че баба ми ще се погрижи да ги получат.

Виктория, честит ти рожденик! Мъжете овни много ги тача, моят е на 4ти април, изобщо ние сме овнешко семейство, и аз съм овен - щерката и тя изчака и се пръкна на първия ден от зодията. Послушно дете, отсега! Wink

И аз съм намирала кръгли тави тук, от алпака, доста издръжливи са, не виждам смисъл да се мъкне нещо подобно от България. А баница правя и в правоъгълна тава, пак се изяжда от американския народ, те и без това не знаят, че в кръгла става по-вкусна.  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 1 783
нямало нужда от тава от  България, ама-хааа, как така бе хора  Crossing Arms
Кръглите тави - само от България!



и какви са тези ДЕВЕТНАДЕСЕТ гости, които четат темата - прави ми впечатление, че по това време на денонощието винаги има много гости в темата???



Шпионите! Бързо се покривайте!

# 25
  • Мнения: 1 121
Здравейте Grinning Написала съм отделна тема с моят проблем, но сега видях и вашата темичка, може би имате опит с имиграционните и с подновяването на зелената карта? Ето и линка, за да не спамя тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=280530.0

# 26
  • Мнения: 2 563
Здравейте Grinning Написала съм отделна тема с моят проблем, но сега видях и вашата темичка, може би имате опит с имиграционните и с подновяването на зелената карта? Ето и линка, за да не спамя тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=280530.0

Rylie, аз там ти отговорих. И пак успех пожелавам!

Тази сутрин излъгах мъжа си, че са ми свили зелената карта. И се хвана!  Joy

Обаче един сериозен въпрос и от мен - докато чакам да ми пратят безусловна, как ще доказвам, че имам право да работя? Пращат ли някакъв документ?  newsm78

# 27
  • Мнения: 29
Aз миналата седмица си взех машина за хляб, и тыкмо щях да се хаваля 4е сым си спретнала пырвия хляб в нея и тя взе
че изгоря Rage още на пырвия час. Таурус е, испанска , ама тия сигурно в щатите ги няма, та няма нужда да ви предупреждавам
да не си взимате  Rolling Eyes ...... и сега чакам да ми кажат ще я оправят ли или ще ми дават нова, може и да си отчакам atwork , знаете как
става обикновенно в БГ.
Decadoe нормално е да хылца толкова бебето, да не те плаша , но Изи е почти на 5 мес и все още често хылца. Слинг не сым ползвала, но я нося
в кенгуру доста често и виждам че и харесва . sling 
Biz честито за визата  smile3501 , кога пытуваш?

# 28
  • Мнения: 1 116
Ето каква кръгла тава си купих миналата седмица, макар че се бях зарекла нищо повече да не си купувам от колекцията на Марта Стюарт.

http://www1.macys.com/catalog/product/index.ognc?ID=247703&C … inkType=EverGreen

Имам я дори снимана с питка


Идеална за питки, същата по размер като тази която си донесох от БГ, защото тук не бях намерила такава по-тясна и по-висока тава.

Имам подобна, доста по-широка, но без такава дълга дръжка, пак от Мейсис е купувана, но преди сигурно 5 години, на тази фирма е Tools of the Trade, няма я в сайта за да  я покажа, нито пък я имам снимана.

# 29
  • Мнения: 7 091
Не знам за вас, но аз ползвам много големи кръгли тави, за 11 инча като на Танита въобще не мога да си помисля, че ще ми свърши работа, а такива големи като моите ( 16.5 инча) не съм виждала. Като се съберем голяма компания хора как се прави баница примерно или тиквеник за 15-20 човека? newsm78 Аз и за много други неща ги ползвам, не само за тестени изделия, например пак за такива големи събирания ако пека пиле, или примерно последния път за Великден като се събирахме правих дроб сърма, ами не мога да нахраня такова количество хора с тези малките тавички, а и така дори и за вкъщи като готвя ми остава и за следващия ден. Не че супер много държа да е точно кръгла тавата за тези случаи, но просто такава тава ми е достатъчно дълбока+ ми обхваща почти цялата фурна (  моята няма тави с които да е дошла, явно предните собственици са си ги прибрали).
Тукашните кръгли тави, които съм виждала са все алуминиеви и в тях готвене от този род, за което аз пиша просто не става.

Общи условия

Активация на акаунт