Списък на добрите учители в държ. у-ща

  • 200 436
  • 469
  •   1
Отговори
# 330
  • Sofia
  • Мнения: 647
Някой знае ли нещо за Бегова и Найденова от 128 СОУ
За Бегова всички говорят, че е много добър учител, дъщеря ми беше в 128 и  всички много ми я препоръчваха, но не водеше нашия випуск. За  Найденова - мисля, че също е добра, но да не излъжа.

# 331
  • Мнения: 15
Здравейте, и ние сме разпределени в класа на г-жа Кънева от 5 оу Иван Вазов. Моите опити да намеря някаква информация се провалиха - така че ще съм благодарна на всеки който сподели мнение.

# 332
  • София
  • Мнения: 234
Здравейте, знаете ли добър учител, за първи клас 2013, значи 2012 да извежда 4-ти клас, в района на Хаджи Димитър или Центъра?

# 333
  • Мнения: 58
Здравейте, и ние сме разпределени в класа на г-жа Кънева от 5 оу Иван Вазов. Моите опити да намеря някаква информация се провалиха - така че ще съм благодарна на всеки който сподели мнение.
Здравейте мами на първокласници 2012/13г.
Някой може ли да да ми даде информация за г-жа Цветанка Тодорова Кънева от 5 то ОУ "Иван Вазов" София. Няма нищо в нета за нея, а е преподавател от 29 години. Не попаднахме при госпожата, която избрахме, и сега не знам на къде... Моля за информация, лични наблюдения...
Благодаря ви предварително на всички.
Желая ви пракрасно лято с бъдещите първолаци!
bobi milusheva, аз също кандидатствах за 5-то у-ще София. Само късмета ме изпрати там, където ти не си успяла. Предполагам, че не сте попаднали при Янева. Но при нея имало толкова много молби, че са теглили имената на децата на томбола. Тя трябвало само половината от молбите да уважи. За Цветанка Тодорова Кънева нищо не съм чул. Тя май не е от това училище. Желая ти приятно лято!

В 5 училище нямаа такава учтелка. Явно е някоя нова от тази година. Питайте там, където е била учителка досега.

# 334
  • Мнения: 15
bobi milusheva знаеш ли от кое училище идва Г-жа Кънева?

# 335
  • София
  • Мнения: 204
Г-жа Албена Кирова-96 СОУ София, страхотна  bouquet
Ще взима нов випуск през учебната 2014/2015

# 336
  • Мнения: 5
г-жа Бойка Касабова от 18 СОУ. Преподава английски и съм много доволна от нея. Има високи изисквания понякога, но наистина ще те научи на езика. Дава домашни, учим текстове, но в крайна сметка това ще ти трябва по-натам в живота, ако смяташ да използваш английският език. Чудесна преподавателка.

# 337
  • Мнения: 416
Г-жа Лазарина Тонева - начална учителка в 138 СОУ.

# 338
  • Мнения: 15
Записвам се и аз в темата  Grinning И при нас предстои този важен избор! За сега клоним към 81 СОУ в Младост 3-в квартала ни е и смятам, че поне до 4 ти клас, зависи най-вече от класния ръководител, а за езици има достатъчно добри езикови курсове Thinking!  За това моля за мнение за някой от следните преподаватели:

Учебна година 2013/2014
Диана Георгиева Тихова
Ванина Миткова Неделчева
Любка Иванова Димитрова
Ива Милчова Станчева
Ружица Георгиева Велкова-Гъркова
Димитрина Божкова Бориславова
Лилия Александрова Пашова

Само за г-жа Бориславова имам отзиви, че е добра, но и строга педагожка, така че моля за малко повече прясно инфо Praynig Wink

# 339
  • Мнения: 18
Здравейте на всички!
Много моля, ако някой може да даде мнение и информация за следните учители във 2 АЕГ:

Галина Ангелова - английски език
Мария Тепавичарова - математика
Светлана Сергеева - български език

Предварително благодаря!

# 340
  • Мнения: 15
Здравейте,

Моля ако някой родител има наблюдения върху работата на г-н Делев от 5 оу Иван Вазов София да сподели впечатленията си.

Благодаря предварително

# 341
  • Мнения: 3
Малко късно се включвам, но за г-жа Найденова от 14-то СОУ мога да кажа само прекрасни неща. Абсолютен ентусиаст, който не спира да се развива. Тя прави толкова много неща за децата, когато детето ми учи там, беше поканила БГ радио и Румънеца и Енчев в класа си. Двамата с мъжа й всяка тодина водят децата на зелени училища. Децата я обожават. А сега скоро чух че успехът от матурите в 4-ти клас на класовете й е най-висок от всички останали през годините. Няма да сгрешите, ако си запишете детето, но вие явно вече сте го записали.

# 342
  • София
  • Мнения: 273
Записвам се в тази полезна тема,че и на анс ни е на дневен ред да избираме училище...Предпочитам да е близко,т.е. в района на Люлин и сега ще попрочета назад има ли отзиви за този квартал Simple Smile

# 343
  • София
  • Мнения: 401
Здравейте на всички!
Много моля, ако някой може да даде мнение и информация за следните учители във 2 АЕГ:

Галина Ангелова - английски език
Мария Тепавичарова - математика
Светлана Сергеева - български език

Предварително благодаря!
Г-жа Тепавичарова ми е преподавала математика във 2ра АЕГ. Беше добър преподавател, с високи изисквания! Peace

# 344
  • Мнения: 3 550
Ще бъде ли нахално, ако помоля тази тема да се закове?
И ако някой има сили, да я структурира по класове, градове и т.н.  Embarassed  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт