Предстои ми ИНСЕМИНАЦИЯ, да поговорим-2

  • 35 676
  • 786
  •   1
Отговори
# 45
Ох, благодаря ти за успокоението shine. Дано да се похваля, но това може да стане чак след цели 2 дни.  baby_neutral

# 46
  • Мнения: 67
katerina08, съжалявам ако съм те подвела, имах предвид Прегнила, за който бях чела че също е прогестерон или поне се слага, защото при нисък прогестерон не се пукат фоликулите. Благодаря на shine за инфото за мен също беше важно, защото и на мен ми даваха утрогестан първия път.
Моля се за всички чакащи.  Praynig Надявам се скоро да дойде моят ред за втори опит!!! Praynig Hug

# 47
  • Мнения: 1 284
Катерина,дано се похвалиш Praynig Praynig Praynig
Дюди,късмет на втория опит Hug

# 48
  • София
  • Мнения: 6 302
Грация, много ти благодаря мила, даваш ми надежди. Силно се надявам твоето предчувствие да се окаже вярно и скоро да ни се похвалиш с най-хубавата новина!  Laughing

Катерина, какво става при теб, направи ли теста? Не ни дръж в напрежение, бързо казвай щастливата вест!  EFP

# 49
Здравей,преди две години ходих в клиниката на Щерев и нямах никакъв проблем със записването,но относно збрменяването нищо.Направиха ми 3 инсеминации една след друга и едно голямо нищо,на всичкото отгоре ми казват че нищо ми няма.Отказах се да ходя там още повече,че и една приятелка и правиха там  два пъти инвитро и нищо.Не могат да разберат защо пада плода.Преди 3 месеца в пелвен ми откриха проблем на щитовидната жлеза и доктора ми каза,че може и това да е проблема  за забременяването .3- месеца пия лекарства за ЩЗ.,но още нищо,а по междо другото септември миналата година се обдих в клиника Надежда на д-р Стаменов и най-рания час които можех да запиша беше за 12.07.2008г.Та сега чакам да доиде Юли.

# 50
  • Мнения: 945
Здравей Каровска,
имаш късмет, че д-р Стаменов разбира от ендокринология. Иначе и аз все още нямам успешна инсеминация, въпреки че ходя при него. Надявам се на ин витрото все повече и повече.

# 51
Zazolinka, толкова ми е напрагнато и на мен, но си бях обещала да изчакам поне до утре сутринта. последният ми жъкил дойде на 10.03, така, че този трябваше да дойде вчера, но поради факта, че пия Утрогестан и то в страхотни дози (3 пъти по 2 хапчета), гоктора, който ми прави инсето каза да си направя теста на 10.04. Няма да мога да изчакам до тогава, но поне до утре ще трябва. Нали и воля трябва да се калява. Пък то ако е писано да видя двете чертички......Чакала съм го година и половина, ще почакам още вдин ден. Утре вече ще си го направя теста. Моят мъж, горкия, и той няма търпение, даже не смее да ме докосне, да не би нещо да навреди.
gracia, а с теб какво става? Нали и ти щеше скоро да се тестваш? Ама как звучи само, а?  Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 15
здравейте и от мен моята инсеминация беше на 1 април и ми изписаха утрогестан вагинално още от същия ден.Към 4 дени след това започнаха болките и напрежението в гърдите.Док.Владимиров ми каза теста да нарпавя чак на 14 ден  няма ли да покаже по рано

# 53
  • София
  • Мнения: 6 302
Е, Катерина, браво за търпението ти! Наистина волята трябва да се калява, че като дойде бебока... много нерви ще ни трябват. Затова сега - само хубави емоции!  Laughing Аз да се похваля, че изкарахме един много приятен уикенд, имаше от всичко - ресторант, среща с приятели, ходихме на прощъпулник на една малка принцеса, и на кино ходихме, а вчера силно се помолих в църквата за всички нас. И за капак мъжът ми купи едни обувки. Остава да се постопли временцето и да ги обуя.
Е, извинявайте за спама. Ама исках да ви поразведря малко.  Flutter

# 54
  • Мнения: 166
момичета аэ съм нова эдравейте,стимулираха ме с меногон но не се получи и продължихме с фостимон моля коментирайте,

# 55
  • Близо до София
  • Мнения: 896
bebenccencewelcome , пожелавам ти да не се задържаш дълго тук а да се насочиш към отчетни  Hug

аз съм правила 3 инсета / за съжаление неуспешни  Cry/. Първото и третото бяха стимулирани с клостилбегит и меногон и резултатите при мен бяха добри, особенно първият път - в десния яйчник имах 7 фоликула /два доминантни/, а в левия 2.
при третото - фоликулите общо бяха 3.

късмет

# 56
  • Мнения: 166
благодаря ти мила пожелавам и на вас  baby_neutral

# 57
Момичетаааааааа Cry много гадна работа. Отицателен тест. Нямах търпение да ви се оплача. Не знам какво да казвам вече. Все още не ми е дошло, но пък този резултат???? Ще повторя теста след 2 дни ако още не ми е дошло, но това е заради Утрогестана дето го пия, най-вероятно. И защо ли продължавам да го пия??? Скапана работа. Но сега следва план - кога на преглед, кога на ЦС, кога на фоликуметрия и т.н. и т.н. Няма да се откажа. Защото знам, че ще успеем. НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА. Успех на всички и горе главите.
bebenccence, дано да има ефект от стимулациите ти. Какъв е проблемът при теб, че се налагат стимулации?

# 58
  • Мнения: 1 091
Katerina08, съжалявам слънце, знам колко е разочароващо, но ще има и следващ път и дано той да е успешен. Аз съм на същото дередже. Нямам твоето търпение, затова се тествах 2 дена по-рано, разбира се чертичката си стоеше самотна, то не знам защо и аз толкова си вярвах, че този път ще се раздвои, но не знам от къде ги вземат тези тестове, тук продават само от негативните. Аз обаче тайничко си се надявам, че е било рано и, че кръвният тест в сряда ще отчете друго. Надеждата умира последна ...

vivi77 успех  Peace По-добре си изчакай до датата, която са ти определили, за да не се разочароваш.  Hug

Zazolinka, радвам се, че сте имали толкова приятен уикенд, заслужавате си го. И аз в неделя бях на църква и се помолих за всички, дано този път, в навечерието на Великден, Той ме е чул и ни дари щастието да сме родители  Praynig .

# 59
  • Мнения: 2 382
Катерина,съжалявам за резултата HugГоре главата Hug
Преди следващото инсе задължително си направи ЦС Hug

Общи условия

Активация на акаунт