Отговори
# 45
  • Мнения: 173
Здравейте, вчера попаднах на малко инфо за детски центрове и ви го пускам

1. Бягяне в джунглата - ул Отец Паисии 8 - 0899112899 , 0897929367
Почасово забавление, празници, гостуване в детски домове
2. Детско царство - ж.к. Тракия, бл.171 партер 0888644585
Почасово забавление, празници
3. Детски център - бул 6-ти септември 128 - 032 - 644114
Почасово забавление, празници
4. Мерлин - в Екскалибур - 631852
Почасово забавление, празници
5. Приятели - ул Цар Асен 20 - 0889262104, 0897837414
Почасово забавление, празници, курсове за деца и родители, целодневна занимална
6. Тара-танци - ул Кр.Пастухов 18, ет1 и ул Георги Измирлиев 61А 0877128707 0888262142
Почасово забавление, празници, ателиета по изкуства, целодневна и почасова заничалня
7.Тасмания - в Халите - 0898924111
Почасово забавление, празници
8.Тон бонбон - над Каменица - 0894707603
Почасово забавление, празници

Това от мен, дано е полезно  Hug

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 349
Хубава темичка сте направили, записвам се да ви следя. За съжаление не мога да помогна с никаква информация.
За плуването - ходили ли сте в Акваленд в Тракия? На снимките гледах, че детското басейнче е доста плитко и с малка водна пързалка. Добре изглежда.

# 47
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
...
За плуването - ходили ли сте в Акваленд в Тракия? На снимките гледах, че детското басейнче е доста плитко и с малка водна пързалка. Добре изглежда.

Вчера ходихме за първи път. Детският басейн не става за плуване, а само за игра - прекалено плитък е. Пързалките за малчуганите са няколко - три в центъра и още три различни в краищата на басейна. Пак казвам, за забавление е страхотно, но за плуване не става.
Деца до 110см. влизат безплатно.

# 48
  • Мнения: 71
Държавните ясли са най-доброто място за едно малко детенце...там лелите са на ясно за какво става въпрос и наистина са много всеотдайни. В нашата ясла номер 25 в квартал Смирненски като се започне от директорката до всяка една лелка всичките са такива душеце че нямам думи...много съм доволна и много благодарна на всички там...да не говорим колко огромен положителен напредък има при детето в момента е на годинка и пет я ходи вече 3 месеца...страшно доволна съм и никога не бих предпочела частна ясла въпреки че в началото бях твърдо за! Единствения минус на държавните ясли е че е голяма мизерийка самата база...но с по голямо желание от родителите и това може да се поправи!

# 49
  • Мнения: 179
Здравейте, вчера попаднах на малко инфо за детски центрове и ви го пускам

1. Бягяне в джунглата - ул Отец Паисии 8 - 0899112899 , 0897929367
Почасово забавление, празници, гостуване в детски домове
2. Детско царство - ж.к. Тракия, бл.171 партер 0888644585
Почасово забавление, празници
3. Детски център - бул 6-ти септември 128 - 032 - 644114
Почасово забавление, празници
4. Мерлин - в Екскалибур - 631852
Почасово забавление, празници
5. Приятели - ул Цар Асен 20 - 0889262104, 0897837414
Почасово забавление, празници, курсове за деца и родители, целодневна занимална
6. Тара-танци - ул Кр.Пастухов 18, ет1 и ул Георги Измирлиев 61А 0877128707 0888262142
Почасово забавление, празници, ателиета по изкуства, целодневна и почасова заничалня
7.Тасмания - в Халите - 0898924111
Почасово забавление, празници
8.Тон бонбон - над Каменица - 0894707603
Почасово забавление, празници

Това от мен, дано е полезно  Hug


Да добавим и най-новият детски център в града в комплекс "Райски кът" в жк. Христо Смирненски, ул. "Атон" №1-А -  Почасово забавление, празници, частни партита и детски РД - 0899 326345

# 50
  • Мнения: 371
Ще дам малко инфо за новата детска градина в кв."Тракия" . На указателните табели е отбелязан като пусков срок Септември 2009г., но по мое мнение може и по рано да я пуснат. По принцип молби се приемат при директора на детската градина, но незнам дали е обявен конкурс за директрско  място и ако е имало вече, кой го е спечелил. Според мен експертите по предучилищно възпитание ще имат повече информация от мен. Може някой да отиде и да ги попита. Или  по електронната поща да направите това. Но определено , който е подбирал цветовете на детското заведение понася критика от мен.

# 51
  • Мнения: 394
Ще дам малко инфо за новата детска градина в кв."Тракия" . На указателните табели е отбелязан като пусков срок Септември 2009г., но по мое мнение може и по рано да я пуснат. По принцип молби се приемат при директора на детската градина, но незнам дали е обявен конкурс за директрско  място и ако е имало вече, кой го е спечелил. Според мен експертите по предучилищно възпитание ще имат повече информация от мен. Може някой да отиде и да ги попита. Или  по електронната поща да направите това. Но определено , който е подбирал цветовете на детското заведение понася критика от мен.
Къде се намира тази нова детска градина?

# 52
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
...
Къде се намира тази нова детска градина?

Заповядайте за повече инфо в темата Детски градини в Пловдив  Grinning

# 53
Ходила съм в занималнята Ято слънца и нито обстановката ми направи добро впечатление,нито г-ца Стоичкова-стаята беше студена,имаше някакви счупени маси и столове, а и подготовката за децата е никаква.

# 54
  • Мнения: 96
Здравейте на всички мами. Моля ви, кажете нещо повече за яслата "Вълшебник". Само едно мнение прочетох в темата и много се разочаровах, а бях ентусиазирана...В държавна ясла няма да вземат детето ми в близките 3 години, свободни места няма. Видях, че месечната такса преди няколко месеца във въпросната ясла е била само 140лв. Дали сега е същата и струва ли си изобщо да се спирам на тази ясла? Споделете, ако имате впечетления.

# 55
  • Мнения: 394
Тя 140 лева -но е за половин ден. тъй до 12.30 май трябваше да се взимат децата!  Peace

# 56
  • Мнения: 229
И аз с молба за информация за "Вълшебник"! Praynig

# 57
  • plovdiv
  • Мнения: 130
Здравейте и от мен много полезна тема, ще я следя с интерес!
Миналата седмица  ходих във Вълшебник и не успях да вляза, защото децата още спяха, но разбрах следното:
1. 250 лв. до 13.30 часа с включена храна -закуска, обяд и десерт
2. 400 лв. до 19 часа с  храната
3. Болните деца ги връщат
4. Храната се носи от частна детска кухня
5.Ако детето отсъства ,дните се приспадат от сумата в края на месеца, която за пълен ден е 19 лв. до колкото си спомням.
Помещава се в къща на 2 етаж с много стръмни стълби.

Искам да попитам някой знае ли за ясла-частна около църквата "св.Георги"?

# 58
  • Мнения: 6 206
Не мога да ви предложа целодневна грижа, но ви гарантирам няколко часа наистина приятно прекарване
С удоволствие ви съобщавам, че Тон Бонбон 2 е вече факт.
Добре дошли сте по всяко време, тъй като има обособени отделни зони и дори и да има рожден ден, децата могат да  играят  в друга зала.
Тон Бонбон 2
Ул. Висла №2 – Пешеходен мост на Новотела,
/зад дома на Модата и Красотата, до Имарет Джамия/
270 кв м Закрита площ - Детско Царство
150 кв м Обезопасена Лятна Градина
Единствена за града Baby Zone – 0-3 години, оборудвана от Little Tikes и Fisher Price
Щурилня - 4-10 години – два безопасни детски лабиринта и стени за катерене,
костюми, прически, детско тату, осветление и музика
 Учебна занималня – 1-4 клас!
Самостоятелна Уикенд Арт Работилница 3-10 години
Лесен достъп от целия град, удобно паркиране
Функционален и луксозен родителски кът
тел 625 902, 0887767054
 

# 59
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Каспър,  Hug Да ви е по вода работата и поне толкова щастливи да са там децата, колкото в първия център  Peace

Общи условия

Активация на акаунт