шофиране по време на бременност

  • 5 756
  • 79
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 17
аз шофирах до последния ден.Не виждам нищо лошо.Знам,че не е хубаво да караш за да не се стреснеш,защото се отразявало на бебето.Колко е вярно не знам.

# 76
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
И аз си шофирах, без проблеми, но с колан. Виж това с дупките на пътищата си е проблем - не е хубаво да се друсаш много. Не се ли дават някакви болнични, ако работата не влияе добре на бремеността?

# 77
  • София
  • Мнения: 2 430
И аз си шофирах, без проблеми, но с колан. Виж това с дупките на пътищата си е проблем - не е хубаво да се друсаш много. Не се ли дават някакви болнични, ако работата не влияе добре на бремеността?
предполагам,че да но се страхувам да не си загубя работата

# 78
  • Мнения: 14
И аз продължавам да шофирам....да видим до кога Simple Smile

# 79
  • Мнения: 71
Шофирах си до последно - дори се "самозакарах" до родилния дом, но все пак аз родих с планово секцио и нямах нито  болки, нито неразположение. Слагах колан до към 8-мия месец, защото после ми беше неудобно с него - корема ми беше малък, но щръкнал и като си нямствах седалката не ми беше удобно с колан. Шфирането ми е било, а и ми е голямо удоволствие и си джитках  с колата до последно .И сега много се кефя на бременни, които изскачат от малки колички (като мен!) много са сладки Laughing

Общи условия

Активация на акаунт