Надомна работа

  • 103 314
  • 165
  •   1
Отговори
  • Мнения: 90
Здравейте мами,искам да ви питам има ли някоя от вас да се е захванала с надомна работа и да е сериозна,4е обяви в нета има много ама са повечето менте.Много ми се иска да започна да работя нещо от вкъщи,да подпомогна бюджета,в момента имам сериозна причина да не започна нормална работа.Моля ако някой знае нещо да свирка Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 731
Сериозни такива обяви незнам ,затова пък патили се от тях познавам доста.Ако искаш да подпомогнеш семейния бюджет ,по-добре се хвани нещо почасово някъде отколкото така надомно.Много по-сигурно е. Hug

# 2
  • Мнения: 1 029
съгласна съм с tonnny_bg  PeaceНе съм срещала някой, който да има "сериозна" надомна работа

# 3
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Най-сигурное  да работиш за себе си надомно наистина - текстообработка, дизайн, преводи, шев, уроци някакви и от този род неща или да работиш от къщи за познати. Или пробвай по обява, но провери условията внимателно.

# 4
  • Мнения: 1 168
Тъкмо мислех и аз да пусна такава тема и да питам за съвет.
Записвам се да следя.
Чудя се с какво да се захвана,за да подпомагам семейния бюджет, защото наистина трябва да е надомно - няма на кого да разчитам за малката. Дистрибутор на козметика не мога да стана, защото нямам много познати, на които да продавам. Английски владея, но не до степен да преподавам уроци, освен може би на малки деца - 1, 2 клас, за преводи се пробвах, но като чуят за английски, всички казват, че за английски си имат много преводачи. Мислех си да пусна обява за почасово гледане на деца, ако ги водят в къщи, но я си представете ако ги доведат в истеричен период на щерката.
Единственото, което се сещам е да пусна обява за набиране и текстообработка на дипломни и курсови работи.
Ако можете да ми дадете и други идеи...
Извинявам се на авторката за намесата, но мисля, че и на нея ще са и от полза!

# 5
  • Мнения: 9 991
Да ви предложа нещо, много студенти дават пари за писане на курсови работи, мои познати бяха дали по 30, 40 лв за една.Едва ли ще има на кой да ги пишете всеки ден ама все си е е нещо.

# 6
  • Мнения: 90
Здравейте дами ,зна4и записах се като доброволка в института за клинични експертизи ,в петък съм на преглед за да преценят за кой тест съм подходяща,заплащането е малко,но ми трябват пари4ките  Embarassedима ли някоя тук дето се е подлагала на това,споделете моляя Praynig

# 7
  • Мнения: 9 991
Какъв е тоя институт , какъв е тоя тест?? интересно ми стана, би ли споделила.

# 8
# 9
  • Мнения: 9 991
Опитно зайче да станеш с 2 думи.ААААА мила не давай да те бодът с нещо , за някакви пари да се увредиш. Един приятел беше казал в Англия че правили такива опити , за бг. не знаех. Никакви инжекции или хапчета, горещо те съветвам.

# 10
  • Мнения: 90
Ааа няма само кремчета някакви ще тествям ,никакви хапове и игли ако има нещо такова ще си тръгна веднага Naughty

# 11
Дали хапчета или кремчета-разлика няма. Така или иначе съставките се разнасят чрез кръвта.

# 12
  • Мнения: 9
Някой чувал ли е за надомната работа, която предлага Димитър Ламбов Енчев. Досега четох офертите, които предлага неговата фирма, но не ми изглежда много читаво. Имате ли някаква информация - ваши познати, които работят по неговите програми, таква, които вече да печелят нещо? Ще съм благодарна за всякакви мнения  Hug

# 13
  • Мнения: 1 731
Дали хапчета или кремчета-разлика няма. Така или иначе съставките се разнасят чрез кръвта.

 Peace

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Някой чувал ли е за надомната работа, която предлага Димитър Ламбов Енчев. Досега четох офертите, които предлага неговата фирма, но не ми изглежда много читаво. Имате ли някаква информация - ваши познати, които работят по неговите програми, таква, които вече да печелят нещо? Ще съм благодарна за всякакви мнения  Hug

Какво предлага?

# 15
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Е,това е голяма подигравка с хората....тези суми за два месеца и повече са смешни и унизителни..... Stop

# 16
  • Мнения: 9
Някой чувал ли е за надомната работа, която предлага Димитър Ламбов Енчев. Досега четох офертите, които предлага неговата фирма, но не ми изглежда много читаво. Имате ли някаква информация - ваши познати, които работят по неговите програми, таква, които вече да печелят нещо? Ще съм благодарна за всякакви мнения  Hug

Какво предлага?

* НАДОМЕН СТАРТОВ БИЗНЕС ПАКЕТ
                  ЗА БЕЗРАБОТНИ ИЛИ ДОПЪЛНИТЕЛНИ ДОХОДИ

* РАБОТА И БИЗНЕС ЗА ДЕЛОВИТЕ
                                                    И ПРЕДПРИЕМЧИВИТЕ

* НАЙ-ДОБРИТЕ ПРОГРАМИ ЗА
                                НАДОМНИ ДОХОДИ В БЪЛГАРИЯ

* ПОДРОБНА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ВЪЗМОЖНОСТИТЕ
===================================================

          ЗДРАВЕЙТЕ,


     В ПРИКРЕПЕНИ ФАЙЛОВЕ към това писмо

     ПОЛУЧАВАТЕ ПОДРОБНА И ОБСТОЙНА

1.) ИНФОРМАЦИЯ за фирмата;

2.) Над 20 ОФЕРТИ за бизнес от различно естество;

     ЕДИНИЯТ ВИД ОФЕРТИ СА ЗА ХОРА,
     КОИТО ИСКАТ ДА СЪЗДАДАТ
     САМОСТОЯТЕЛЕН СОБСТВЕН БИЗНЕС,
като така си осигурят стабилни, гарантирани
и независими доходи и никога повече да не зависят
от уволнения, съкращения. Където приходите
не потъват в джобовете на работодатели,
А ЦЯЛАТА ПЕЧАЛБА - 100 % ОСТАВА ЗА ТЯХ.

     ДРУГИЯТ ВИД ОФЕРТИ СА
     ПО ДОГОВОР С АГЕНЦИЯТА
За работата си ще получавате
стимулиращо процентно възнаграждение
по прогресивно нарастваща схема.

3.) Една ОФЕРТА ЗА РАБОТА В ЧУЖБИНА

     КАТАЛОГ за работа в Европа и по света

4.) РЕФЕРЕНТ-ЛИСТА на фирмата

В пазарната икономика всичко
е въпрос не на ВЯРА, а на РЕПУТАЦИЯ.
Ориентация за репутацията ни
получавате от нашата РЕФЕРЕНТ-ЛИСТА.

5.) Относно Вашия въпрос:

     “КАКВА ЗАПЛАТА ЩЕ МИ ДАВАТЕ?”
        /САМО за програмите по договор/

6.) ТАЙНАТА НА УСПЕХА

Обръщение към КАНДИДАТИТЕ
от управителя на Агенция ТРАКИ “Женина” ООД –
научен сътрудник инж. Димитър Ламбов

7.) "ЗАЩО СЕ ЗАПЛАЩА ТАКСА?" - отговор

ЕТО НЯКОИ ОТ ОФЕРТИТЕ ВЪВ ФАЙЛА
13_PROGRAMI.doc - 113 страници:
...

Базова програма № 67081- 0004:

*ЛИЧЕН БИЗНЕС АВТОМАТ*
Работа релакс – пълна почивка!

СЪМНЯВАТЕ СЕ, че Робот може да печели денонощно вместо Вас?
САМО ГО НАГЛЕЖДАТЕ - 10 мин седмично и 30 - 40 мин дневно!

ПО ДОГОВОР

*Внимание!
Това е една от дейностите, за които и ние ще кандидатстваме
за Европейско финансиране. Включете се сега, за да бъдете и
Вие в схемата със собствен подпроект, за изготвянето на който
ще Ви окажем съдействие!
...

Базова програма № 67081-1361:

Дават ни 7-12 милиарда!! европари!
Вземате ли своя дял от тях?

ЕВРОПЕЙСКО БЕЗВЪЗМЕЗДНО
      ФИНАНСИРАНЕ НА ВАШИТЕ ИДЕИ

Защо мисля, че мога да Ви помогна?
- казва н.с. инж. Димитър Ламбов:

1. За 6 години направих собственици от
приватизацията 13500 работници и служители;
2. От 13 години помагам на други 67500
кандидати за надомни доходи;
3. Между другото, от 2001 г.,
въведох в работата с Интернет 8200 начинаещи;
4. Още в 1992 - 95 год. помогнах за обучението
на първите 143 фондови брокери в България
(днес всеки от тях има собствена финансова
фирма или стабилна професия).

Изпращам Ви офертата в отделен файл
...

Базова програма N 67081- 0205 (07 - еврообновена)

БИЗНЕС С ПОДАРЪЧНИ ТОРБИЧКИ
...

Програма № 67081 – 0983

БИЗНЕС С ЕЛЕКТРОННИ КНИГИ
...

Базова програма № 67081 – 022

КАК ДА ЗАПОЧНЕТЕ СОБСТВЕН БИЗНЕС

Омръзна ли Ви да слугувате за една мизерна заплата?
...

Програма N: 67081 - 510

e-Shop - Продавай свободно!

БИЗНЕС ЗА ОПЕРАТОРИ НА СОБСТВЕН e-Shop
              /Собствен електронен магазин/

Индивидуално търговско място,
разположено на подходящо място
в нашата верига от интернет-магазини.

ДОГОВОР
...

Базова програма № 67081 – 058(03)

ОПЕРАТОР НА ИНФОРМАЦИОННИ ПРОДУКТИ

Печелете надомно до 6 900 – 38 000 лв. годишно!
от собствен информационен продукт*

ДОГОВОР за реализация
...

Базова програма № 67081 - 0033:

БИЗНЕСЪТ С ПОЩЕНСКИ ЗАЯВКИ

ДОГОВОР
...

Базова програма N: 67081 – 0155(15)

*ЗЛАТЕН ТЕЛЕФОН*

Най-добрата програма за надомни доходи
в България, която Ви осигурява заработка

              до 520 лв. и повече

като представител на най-голямата
Агенция за надомни доходи

С ДОГОВОР

/Представителство – телефонен/интернет маркетинг/
...

Програма N: 67081 - 041

Безценно умение ще Ви даде златен ключ към парите!

ИЗКУСТВОТО ДА СЕ СЪЧИНЯВАТ
            РЕКЛАМИ / ОБЯВИ
...

Базова програма N: 67081 - 020

БИЗНЕС И ЗА НАЙ-БЕДНИТЕ!
До 918 % печалба!
...

Базова програма N: 67081-234(03)

КАК ДА ПЕЧЕЛИТЕ НАДОМНО ОТ СТИКЕРИ!

Собствено надомно производство на самозалепващи етикети!
...

Програма N: 67081- 0486(03)

МОЖЕ ЛИ ДА ИЗКАРВАТЕ ДО $10 000
само за 2 – 3 седмици?

Осъществяване на самостоятелни АРБИТРАЖНИ
търговски операции в интернет – С НАША ПОМОЩ.
...

Базова програма № 67081- 0001(03)

         ЗАПОЧНЕТЕ НАДОМНО
ПРОИЗВОДСТВО - С НАША ПОМОЩ
        /Суровините са безплатни/

          До 480 - 650 лв./месец

ДОГОВОР за реализация на продукцията
...

Базова програма № 67081 - 0155(14):

ПЕЧЕЛЕТЕ НАДОМНО ОТ РАБОТА
     С ТЕЛЕФОН, ПИСМА И ВЕСТНИЦИ

                До 520 лв./месец

ДОГОВОР
...

Базова програма № 67081-0061

         СТАНЕТЕ ПРЕДСТАВИТЕЛ НА
ИЗВЕСТЕН ПРОИЗВОДИТЕЛ НА СТИКЕРИ

ДОГОВОР
...

Програма № 67081 – 920

КОМПЮТЪРНИТЕ ГРАФИКИ

Още един начин за аристократични доходи
...

Програма № 67081 – 0092

Идеалният доход за инвалиди
и хора, пристрастени към компютър!

„ПЕЧАТАЙТЕ” ПАРИ С ОБИКНОВЕНА
      ПИШЕЩА МАШИНА ИЛИ НА КОМПЮТЪР
...

Програма N: 67081 – 0207(02)

         РАБОТЕТЕ В ЧУЖБИНА
БЕЗ ПОСРЕДНИК – ПРЯКА ВРЪЗКА!

   КАТАЛОГ за работа в Европа и по света

Работа в чужбина
можете да си намерите сами!
Информация и адреси за контакти с реномирани
трудови борси, клубове, организации и фирми.

****************************************************************
*ПОСЛЕДНАТА ОФЕРТА В ПРИКАЧЕНИЯ ФАЙЛ 13_PROGRAMI.doc
Е ЗА ИНТЕРЕСУВАЩИТЕ СЕ ОТ РАБОТА В ЕВРОПА И ПО СВЕТА!
...
*ПРОГРАМИТЕ СА СЪВМЕСТИМИ И С УПРАЖНЯВАНЕТО
НА ДРУГА ПРОФЕСИЯ, КАТО ДОПЪЛНИТЕЛЕН ДОХОД!
...

Конфиденциалност: Вашите данни са фирмена тайна,
не се предоставят на трети страни и се съхраняват
съгласно Закона за личните данни.

ЗАКОННОСТ: Агенция ТРАКИ „Женина“ ООД е регистрирана
в Старозагорския съд по ф.д. № 1991/95, Булстат: 833171792.
Но отчитайки все пак в какви времена живеем, държим да заявим,
че нашите предложения нямат нищо общо с пирамидите, сектите,
верижните писма и фирми фантоми! Това е 100% законна,
изключително полезна и нужна за хиляди хора в България дейност.
Затова и списъкът с отзиви в наша полза расте непрекъснато
/всички писма се пазят в оригинал в архива на агенцията/.
Хората проявяват огромен интерес към
предложенията и се възползват от тях.

Аз самата работя по една от програмите с договор
към агенцията на позиция телефонен маркетинг
/има я в офертите/ и съм инвестирала в програмата
за обучението си и позицията, която заемам,
както всички КАНДИДАТИ, на общи основания!

     ЖИВЕЯ И РАБОТЯ В ГР. БУРГАС, А ЦЕНТРАЛНИЯТ
        ОФИС НА АГЕНЦИЯТА Е В ГР. СТАРА ЗАГОРА!

* МОЯТ ЛИЧЕН ОПИТ ПОКАЗВА, ЧЕ СЪС СЕРИОЗНО
ОТНОШЕНИЕ КЪМ ПРЕДОСТАВЕНИТЕ ВЪЗМОЖНОСТИ,
упоритост, стъпка по стъпка, изпълнявайки
инструкциите точно и с постоянство, ще си
осигурите отлични доходи.

* Почти във всяка програма са предвидени
нива на израстване и развитие.

* Практиката показва, че по-амбициозните и
експедитивните клиенти постигат и доста
по-добри резултати, за разлика от тези,
които обмислят нещата с месеци, колебаещите се,
съмняващите се до безкрайност. Т.е. още един
критерий за сериозност! Времето е пари!

     В ДНЕШНИЯ СВЯТ НЕ МОЖЕ ДА СЕ КАРА ПОСТАРОМУ,
              С ДОСЕГАШНИТЕ УМЕНИЯ – БЕЗ ПРОМЯНА!

Въпросът е
ВАЖНО ЛИ Е ЗА ВАС ДА УСПЕЕТЕ?
И ако отговорът е категорично ДА!,
тогава се запрятайте, защото наистина
Ви чака много работа.

Ако имате КОНКРЕТНИ въпроси относно програмите,
моля обърнете се ЗА КОМПЕТЕНТНА ИНФОРМАЦИЯ
към управителя – научен сътрудник инж. Димитър Ламбов
на 0888/428240 или на 042/639239 (от 10 до 12 ч. и от 14 до 18 ч.)

ЗА СРЕЩИ НА МЯСТО – В ЦЕНТРАЛНИЯ ОФИС В СТАРА ЗАГОРА –
ДОГОВАРЯЙТЕ ЧАС И ДАТА НА ПОСОЧЕНИТЕ ПО-ГОРЕ ТЕЛЕФОНИ.
...

А СЕГА ИЗТЕГЛЕТЕ ПРИКРЕПЕНИТЕ ФАЙЛОВЕ КЪМ ТОВА ПИСМО!!!
...
 
Красимира Петрова – представител
Позиция: телефонен/интернет маркетинг
GSM 0897240048



Това е в най-общи линии. Не ми звучи убедително, та затова исках да разбера дали някоя от вас има познати, които са пробвали нещо от неговите неща

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Абсолютно неубедително звучи и не бих и пробвала. Още повече, че някъде мернах, че се плаща "такса".

# 18
  • Мнения: 90
Здравейте дами ,зна4и записах се като доброволка в института за клинични експертизи ,в петък съм на преглед за да преценят за кой тест съм подходяща,заплащането е малко,но ми трябват пари4ките  Embarassedима ли някоя тук дето се е подлагала на това,споделете моляя Praynig
аз да ви кажа,4е се отказах,вярно много ми трябват парички,но в последния момент размислих и се обадих,че отказвам-хвана ме шубе. Confused

# 19
  • Мнения: 9
Абсолютно неубедително звучи и не бих и пробвала. Още повече, че някъде мернах, че се плаща "такса".

Да, плаща се такса, като в повечето случаи таските са от 6 до 60 лв, има и по-скъпи, но никак не ми звучи убедително, ще се откажа. Няма смисъл да давам пари на вятъра  Naughty

# 20
  • Мнения: 196
Аз бих могла да поема няколко човека. Работата е обслужване на интернет сайтове - заетостта е средно 1 час на ден, твърдо 5 дни в седмицата. Който проявява интерес - пишете ми на лични. Само си преценете времето - петте дни са твърд ангажимент.

# 21
  • Мнения: 196
Момичета, получих толкова много запитвания на лични, че не мога да смогна. Ще пиша по възможност на всяка една от вас, но ще отнеме някакво време - толкова много работа за момента не мога да осигуря.

Изискванията са три: достъп до интернет, инсталиран скайп и наличие на банкова сметка, за да мога да ви превеждам парите. Ако има скенер, е добре, но не е задължително. Няма значение, в кой град сте.

# 22
  • Мнения: 444
ако някой чуе за още някаква работа нека каже, тъй като в момента местата при Тинатин са запълнени???

# 23
  • Мнения: 196
Трябва ми 1 човек за преводи от руски на статии, които после да се качват в интернет. Работата отнема 2-3 часа на ден и е ежедневен ангажимент - вкл. почивни дни и празници.

Искам само да разясня някои неща. Надомната работа има известни предимства - имате гъвкаво работно време, можете да си гледате децата, мъжете, да правите куп други неща и т.н. Но това пак е работа!

Не искам да прозвуча назидателно, но работата е вид сделка. Вие продавате определена част от свободното си време и уменията си - за пари. Моля ви, проявете разбиране. Ако искате да се "развивате", ако просто ви е скучно вкъщи и се чудите, как да си запълните ежедневието, ако нямате нужда от работа - не ми пишете! Освен че ще си загубим времето взаимно, някой човек, който наистина има нужда от такава работа, ще остане без нея.

Адресът ми е georgieva.tb@gmail.com

# 24
  • Мнения: 9 991
Аз говоря руски ,но не съм много добра, макар че с речник мисля бих могла да се справя, само че сега заминавам извън страната, ако заплащането е добро и ако няма други кандидати и ако офертата като се върна е още валидна , бих се пробвала.

# 25
  • Мнения: 19 485
И на мен ми стана интересно. Дали има хора, които са спечелили по този начин и колко?

# 26
  • София
  • Мнения: 74
Учудвам се колко много шарани са се хванали за тази надомна работа с комп. Спрете просто не си губете времето.

# 27
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Симпатичен аватар Simple Smile -  с тигърче
Една приятелка прояви интерес към подобна работа и исках да и помогна, но дори информация по същество не се намери.
И на мен ми прилича или на уловка някаква или пък на таен новаторски бизнес Simple Smile

# 28
Има доста уловки, но искам да пиша от името на , човек , който предлага работа.
Няма уловки при нас. Става дума за работа като финансов консултант. Нашата фирма е представител на швейцарска брокерска компания , която си партнира с едни от най-големите фондове в света. Няма да навлизам в подробности, защото искам друго да споделя.
Заплащането при нас е на хонорар и чрез бинарна система. Тоест ако се трудиш- ще имаш резултат. А бинарната система е нещо , което трудно се обяснява и за по - лесно ще кажа , че това е МЛМ. Освен от хонорари, консултанта печели и от това , че е привлякъл още хора да работят и получава хонорари и  от тяхната работа, без те да са ощетени от това.
 Но се сблъсквам със следния проблем:
-Недоверието. Има хора, каито не идват на интервюта и презентации, но дори не знаят за какво става въпрос. Защото си мислят ,  че има уловка.
-Някои идват но искат твърда заплата и си отиват. Да. Трудно е. Въпреки , че е трудно, си заслужава труда.

# 29
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Но се сблъсквам със следния проблем:
-Недоверието. Има хора, каито не идват на интервюта и презентации, но дори не знаят за какво става въпрос. Защото си мислят ,  че има уловка.
-Някои идват но искат твърда заплата и си отиват. Да. Трудно е. Въпреки , че е трудно, си заслужава труда.

Не е трудно човек да реши, че предлаганото е несериозно или мошеничество. Точно заради липсата на информация.
Когато няма какво да криеш, няма нужда да си потаен с проявилите интерес.
Времето е ценно и рядко човек отива за половин-един час някъде за незнайно какво. И понеже това е очевидно и пак не се дава информация, какъв е извода?

# 30
"Когато няма какво да криеш, няма нужда да си потаен с проявилите интерес."

никой не е потаен. исках да изразя моето мнение. За хората , които ги мързи да идват да си "губят  " времето използвам Скайп, за да им обясня. и за това те пак не разбират за како става въпрос защото по скайпа е много трудно да покажа това, което трябва , че да се разбере.

Който наистина се интересува ще дойде. Някой мисли ли за времето и средствата които аз отделям за да  ходя на работни срещи и поканените хора да не идват?

Мисля ,че каквото съм искала да кажа като информация съм го казала и е достатъчно.
Който наистина си интересува, може да ми се обади по Скайпа а и ако това ви се струва тайнствено- вече не знам. Стойте си в къщи и чакайте работата да ви намери!

skype :  ganita2

# 31
"Не е трудно човек да реши, че предлаганото е несериозно или мошеничество"

как така преценявате кое е мошеничество преди да сте отишли или изобщо преди да ви е обяснено за какво става въпрос?

когато мен ме поканиха на интервю и презентацияр отидох, видях, проверих, и прецених какво е. И започнах.
и никой не ми поиска пари за информацията, която получих.
дадох 0,80 стотинки за билетчелллдва пъти , защото се върнах жива и невредима в къщи!

# 32
  • Мнения: 19 485
Има доста уловки, но искам да пиша от името на , човек , който предлага работа.
Няма уловки при нас. Става дума за работа като финансов консултант. Нашата фирма е представител на швейцарска брокерска компания , която си партнира с едни от най-големите фондове в света. Няма да навлизам в подробности, защото искам друго да споделя.
Заплащането при нас е на хонорар и чрез бинарна система. Тоест ако се трудиш- ще имаш резултат. А бинарната система е нещо , което трудно се обяснява и за по - лесно ще кажа , че това е МЛМ. Освен от хонорари, консултанта печели и от това , че е привлякъл още хора да работят и получава хонорари и  от тяхната работа, без те да са ощетени от това.
 Но се сблъсквам със следния проблем:
-Недоверието. Има хора, каито не идват на интервюта и презентации, но дори не знаят за какво става въпрос. Защото си мислят ,  че има уловка.
-Някои идват но искат твърда заплата и си отиват. Да. Трудно е. Въпреки , че е трудно, си заслужава труда.
Ами не се учудвай, и аз мисля, че има уловка, защото как търсите финансови консултанти, а не искате никакъв ценз на хората, които евентуално ще работят за Вас? И коя е тази швецарска брокерска компания - ако бизнесът й е на светло, не би трябвало да е тайна, нали? А един от последните ми опити да разбера нещо повече за надомна работа разбрах, че трябва да заплатя на един непознат човек суми от петдесет до триста и няколко лева, за да започна незнайно какъв бизнес, като ми споделиха великата тайна, че парите, които искам да получа видите ли, били в портмонетата на хората, аз само трябва да знам как да ги накарам да ми ги дадат. Може би се визираше философията на самията кандидат-работодател. Не смятам че непременно за твърда заплата трябва да се започва, но пък и МЛМ предполага, че се занимаваш с някакви продажби - това не всекиму се удава, не е ясно какво се продава, на какви цени и т.н. Аз като кандидатствам някъде за работа искам да зная предварително тази работа ще мога ли да я върша, или не.

# 33
Никога не съм крила за какво става въпрос. Който желае може да се свърже с мен и да говорим. Ако идсах да пиша дълги обяснения, щях да стана писателка

# 34
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Ganita3, съжалявам ако си се почувствала засегната.
Не съм запозната изобщо с това, което предлагаш, още по-малко с начина по който го правиш.
Цитираните от теб мои думи са принципно положение, което по мое наблюдение някакси убягва на организаторите на подобни срещи.
Точно защото бих искала да ти помогна писах. Иначе нямаше д си губя времето.

ПС получавала съм покана за подобна среща предлаганото беше свързано с образованието ми и това не попречи на дамата да ми заяви, че може да ми даде каквато и да е информация само на място на срещата.  Да уточня, че тя се свърза с мен и разбира се с това си останахме.
"Не е трудно човек да реши, че предлаганото е несериозно или мошеничество"

как така преценявате кое е мошеничество преди да сте отишли или изобщо преди да ви е обяснено за какво става въпрос?

и никой не ми поиска пари за информацията, която получих.
дадох 0,80 стотинки за билетчелллдва пъти , защото се върнах жива и невредима в къщи!

Ами след като не могат да ми кажат с 3 изречения за какво става дума и е велика тайна.... за мен е мошеничество - най-малкото искат да ми откраднат време Simple Smile А трите изречения искам да с информативни - работа с фонд, финансови услуги, интернет консултант, работа на телефон или на компютър  и т.н са вятър и мъгла.

Аз смятам по различно 1.60 мин за транспорт + времето - поне 1,5 часа /и то е по-скъпото уверявам те/ Това е цената за информацията и не е никак ниска особено като се има предвид, че може да не представлява интерес.

# 35
ето сайта на фирмата ни : www.bconsult.bg

сега тайнствена ли съм?

# 36
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
ето сайта на фирмата ни : www.bconsult.bg

сега тайнствена ли съм?

Да и не Simple Smile
Да, още да - няма информация или поне не за моя браузър - виждам една статична страница без линкове.
Не, вече не - мислех че споделяш проблем, а се оказа че предлагаш работа
Желая ти успех!

# 37
споделих проблем-
а той е че ми е трудно да работя заради хора които не вярват, и преценяват преди да са разбрали за какво става въпрос. Вече двама човека ме потърсиха на скайп. на тях съм готова да отговоря на всички въпроси. трудно ми е да пиша на кирилица.

Да- има много мошенници, но те искат някакви суми за нещо си. Аз търся хора , които да работят за себе си. Не се изисква никаква сума за да се почне.


а хора които търсят работа- много. който желае да постигне нещо в живота, действа.

# 38
  • Мнения: 19 485
И на мен ми е трудно -на 500 км съм от  Варна, за да отида лично в офиса ти, нямам скайп, а очевидно пък не ти се обяснява по мейла надълго и нашироко.....А от посочения сайт, освен че предлагате обучение (което е добре) не разбрах нищо конкретно. Само може да се гадае КАКВО точно очаквате от хората, които ще работят за тази фирма. Както и да е - не исках да прозвучи като заяждане, желая ти успех и аз.

# 39
  • София
  • Мнения: 2 060
Е как да не пише - пише, консултантите се занимават с продажба на услугите на въпросната компания.
Ганита, не се сърди, много търговци се търсят напоследък.,..моето мнение е, че българите на стават за тая работа, не им иде отвътре. Да не говорим пък за случая, в който не им давате никаква стабилност на приходите.

# 40
  • Мнения: 19 485
Е как да не пише - пише, консултантите се занимават с продажба на услугите на въпросната компания.
Ганита, не се сърди, много търговци се търсят напоследък.,..моето мнение е, че българите на стават за тая работа, не им иде отвътре. Да не говорим пък за случая, в който не им давате никаква стабилност на приходите.
Ами понеже не са ми ясни продуктите и услугите на въпросната компания, не знам и какво ще трябва да се продава точно (това мисля че ще се съгласите има значение). Те и застрахователните агенти се занимават с продажби, и продавачите на козметика към МЛМ фирмите - също. Та за определен вид продажби може и да ставам, но за друг - не. Как да преценя от разстояние и по интуиция.

# 41
ами трудно е особено ако нямаш и скайп.
аз трябва да имамнякяква връзка с консултантите, защото от мен се изисква да ги обуча а също и да ги науча и те дао бучават. Иначе продуктите могат да се видят в сайта след регистрация. Но пак ще ви е нужно доста обяснениер защото не става дума за козметика а за инвестиционни продукти. Така че поне скайп ще ви е нужен.
наистина много има за писане и съжалявам, че не мога по този начин. ако някой желае да се регистрира в сайта и да види материалите и продуктите може да ми пише на лични, за да му дам моето IP. Нежно е при регистрацията.

Другор което исам да кажа че при тази работа в началото е многотрудно.
Лек ден на всички.

# 42
изчезвам от компютъра! утре пак Simple Smile

# 43
  • Мнения: 135
не бих изкал да засегна някой, но какво би накарало една солидна компания в областта на финансите да работи по МЛМ? 
кой е сайта на швейцарската фирма?

# 44
знаеш ли , че AIG Life, ING, Allianz, и други подобни застрахователни компании работят на същия принцип и те предлагат такива продукти? Предполагам-не! Те несериозни ли са като са МЛМ? С какво асоцираш ти тази дума? Тя мръсна ли е?

Спирам до тук. Вие нищете темата.
Който се интересува - да пише на лични.

Последна редакция: ср, 04 юни 2008, 21:54 от iskrica_nadejda

# 45
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Тук има специалисти в доста области, най- вероятно и финансови има.

Защо от добро възпитание първо не написа  няколко думи по същесъво? Пък като никой не те разбере, но някои ги интересува, да кажеш как и къде могат да получат подробности и разяснения?
Ей така от добро воля може да  се направи Wink

 

Последна редакция: ср, 04 юни 2008, 21:54 от iskrica_nadejda

# 46
  • Мнения: 135
знаеш ли , че AIG Life, ING, Allianz, и други подобни застрахователни компании работят на същия принцип и те предлагат такива продукти? Предполагам-не! Те несериозни ли са като са МЛМ? С какво асоцираш ти тази дума? Тя мръсна ли е?


наистина малко ми е чудно - застрахователни услуги по МЛМ. защо не просто три-степенна система - клиент - брокер- фирма?(процент/хонорар за брокера)

относно МЛМ - имам различни видове отрицателен опит.  Hug

# 47
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
MLM всъщност е не лош начин да се продава и има редица предимства относно представянето, контакта, мотивацията и възнаграждението, гъвкавостта...
Не винаги е изпипана системата обаче. И пак по-добрите са и по-прозрачни май. А някои се наричат MLM, въпреки че са си пирамиди.

# 48
  • Мнения: 2 584
AIG Life, ING, Allianz  са много известни и хората са чували за тях, а това е много важно

# 49
  • France
  • Мнения: 8
Моя приятелка вече няколко години ходи там.Доволна е.Не е установила вредно влияние.От продуктите,които й тестват не е имала някаква реакция.Те са козметични продукти,или така й казват.Но жената,от която е разбрала е водила и детето си.Но аз лично не посмях.

# 50
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
За какво говориш(тоест пишеш)?

# 51
  • Мнения: 1 168
сигурно за института за тестване на козметика и т.н. - от първите страници.
Но това да заведеш и детето ми се струва прекалено, даже и да е по-голямо!

# 52
  • Мнения: 2 584
Ако сте здрави, неалергични мъже или жени между 18 и 70 години, разполагате със свободно време и желаете да подпомогнете бюджета си, можете да участвате като доброволец  в клинични изпитания на козметични продукти срещу заплащане.

 това го пише в началото на сайта на института, няма как да заведеш дете и да му правят тестове и на него, и аз съм водила детето си но е било с мен защото е  нямало на кого да го оставя, а и след теста сме се разхождали в южния парк, като почнете теста се подписва договор
http://www.iec-bg.com/

# 53
  • Мнения: 619
Енчев го знам, офисът му е малко по-нагоре от вкъщи. От години получавам разработките му. Захващала съм се два или три пъти, но не си струва. Започнах с изрязване на стикери-купих си даже ножица Солинген за 15лв (преди 5г. става това). Какво да ви кажа-постоянно ги пращахме до Щатите и все нещо не бяха изрязани както искат те-маса пари изхарчихме и да отпечатаме стикерите на едикакъв си ксерокс (някакъв специален беше)... Че то аз май трябва да си закупя някакви уреди каквито ползват в рекламните ателиета, за да им угодя... Другата му оферта-забогатяваш с лист,химикал и телефон-значи взимаш си телефона ,звъниш на местните вестници и им предлагаш да пишеш дописки по интересни теми. Естествено може и да не ги одобрят и да не ти платят. Друга оферта-изработка на бижута-искаха някакви супер засукани възелчета да правя-няма показано като хората, изхабих сума ти материал. Не изключвам,че е възможно аз да съм с две леви ръце вързани на възел (макар,че не вярвам да съм такава). Друга оферта-рекламни банери в интернет-висиш по цели часове и кликваш постоянно върху едни банери: Paid-to-Click,Paid-to-Read и всякакви такива. Накрая може да се окаже,че организатора на сайта се е затрил нанякъде...и съответно месеците,които си прекарал в кликане и очакване на хилядите левове,са загубени безвъзвратно...

# 54
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Мили дами, вече и аз мога да предложа нещо.
Предлагам на сръчни и умели хора, представяне на ръчно изрaботените им изделия в нашия онлайн бутик.

Искам да направя уговорката, че не е точно надомна работа.
По-скоро е възможност за надомен бизнес.
Това означава по-голяма свобода и отговорност спрямо надомната работа.

Вие избирате посоката и ритъма на работата си, което е голямо предимство.
Съответно нямате гаранция за 100% реализация на продукцията /както би било ако изработите 1000 стикера, срещу определена сума  примерно/, но имате максимална гъвкавост да променяте натовареността си и предлаганите продукти.

Получавате място където да покажете творбите си на света заедно със средствата за продажба и нашият опит и подкрепа.
Имате възможността да работите за себе си.
Останалото е във ваши ръце.

# 55
  • Мнения: 2 584
арт мама, нямам твоя талант  bouquet

# 56
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Rut, всеки  има своя талант.  Просто някои го откриват и използват, други го откриват и се разтушават с него, трети го търсят още.
Раздвам се, че харесваш нещата, който правя! Мерси за букета!

# 57
http://www.-spam037-/HomeMain.cfm?RefID=Welcome_1
Това е сайт,където ви плащат за попълнени анкети /най-често оценка на някакви сайтове/. Малки,но сигурни суми.Сайта се зарежда с анкети 2 пъти в месеца

# 58
  • Мнения: 222
http://www.-spam037-/HomeMain.cfm?RefID=Welcome_1
Това е сайт,където ви плащат за попълнени анкети /най-често оценка на някакви сайтове/. Малки,но сигурни суми.Сайта се зарежда с анкети 2 пъти в месеца

А това сигурно ли е? От личен опит ли знаеш? Пробвал/а ли си? Получил/а ли си пари?
Не се заяждам, просто искам да знам   bouquet

# 59
  • Мнения: 343
Здравейте, вече 2-ри месец съм се включила в този сайт.Всеки месец ти пише колко пари си изкарал. За момента имам събрани около 45$. Така и така компа ми стои включен по цял ден, не ми пречи. Като събера 50$ трябва да ми ги изпратят. Като ги получа ще пиша пак. Ето за това става въпрос:

"Работата е надомна и без работно време.Разбрах за тази компания, която още от няколко години редовно изплаща изработените пари от клиентите си. ПРЕДИМСТВОТО в случая е, че си независим, работиш в къщи и получаваш толкова повече, колкото повече работиш. Е, отначало трябва да имате търпение, защото първите месеци се изкарват по 150-200 лева, но за една година доходът става не по малък от 500 лева средно /а за тези които по цял ден са пред компютъра и по 800-1000 лв./.

КАК СТАВА РЕГИСТРИРАНЕТО?

Много просто. За регистрацията са ти необходими: Уникално потребителско име, парола и не повече от 10 минути. След това изтегляш един малък софтуер от



http://www.cashfiesta.com/php/join.php?ref=atlantica123





- под формата на лента, която се разполага в долната или в горната част на монитора и по нея започват да текат реклами, докато си в Интернет. През това време ти може въобще да не гледаш самите реклами, а да си вършиш друга работа, например: да си пишеш е-мейл или да разговаряш с твой приятел/ка от другия край на земното кълбо. Важното е рекламите да вървят по лентата. В последствие по света се нароиха много такива компании, които обещават да плащат на потребителите за прекараното време в Интернет.Тази компания от две години насам вече упорито доказва своята ефективност, продължава да плаща не само това което са обещали, А ДОРИ И МНОГО ПОВЕЧЕ! Аз се "прикачих" към човек, от който научих, че и досега компанията упорито държи на реномето си като редовно изплаща обещаните чекове! НЕ Е ДОВОЛЕН САМО КОЙТО НЕ Е ПРОБВАЛ !

ПРИНЦИПЪТ Е СЛЕДНИЯ:

1.Отивате на посечения от мен линк



http://www.cashfiesta.com/php/join.php?ref=atlantica123



и се регистрирате - име, адрес, телефон, е-мейл и пр. Много важно е да посочите точен адрес-улица, номер, град, тъй като на него ще Ви се изпращат заработените суми с чекове!!

2.Отивате на графа Member - кликате там, пишете в кутийките името и паролата, с които сте се регистрирали, натискате Login - и влизате във вашия Account.

3.Намирате графа Download - от там изтегляте една малка програмка, която (колкото и лоша да е връзката Ви), в най-лошия случай се изтегля за 2-3 минути.

4.Когато влизате в Интернет, винаги първата Ви работа, ще е да стартирате тази малка програмкa - пишете името и паролата си (с които сте се регистрирали), после натиснете Login. В горната част на монитора Ви се появява лентата с едно човече, което, като започне да върви - значи Вие вече правите пари! Когато човечето не върви - то Вие не правите пари! На лентата горе се появяват и точките, които Вие заработвате от вашия престой в Интернет, а тези точки се обръщат в края на месеца в пари!

Много важно!

В долния десен ъгъл на екрана се появява знакът на долара-$ - ако той свети в зелено-$, значи точките Ви се увеличават и Вие заработвате пари, а ако е в червено-$, то точки не ви се отчитат и не се правят пари! Но това далеч не е всичко! Вие бихте могли да печелите далеч повече, ако привличате хора да се регистрират след Вас - под Вашето име – т.нар. реферали. Когато привличате реферали - получавате процент върху тяхната месечна заработка. ПРОЦЕНТЪТ НЕ СЕ ЗАПЛАЩА ОТ САМИЯ РЕФЕРАЛ, А ОТ КОМПАНИЯТА, ПОРАДИ ПРИВЛИЧАНЕ НА НОВИ ХОРА В СТРУКТУРАТА. Когато Вашите реферали привличат други реферали, те вече се явяват индиректни реферали за вас, Вие и от тях печелите!Така структурата в дълбочина продължава до 8-ма позиция под вас!

КАК ВИ СЕ СТРУВА ТОВА! КОЛКОТО ПОВЕЧЕ РЕФЕРАЛИ -ТОЛКОВА ПОВЕЧЕ ПАРИ!

А реферали не е никак трудно да се привличат - необходимо е да кажете на ваши близки, приятели, Интернет-маниаци и също така като мен да пускате обяви в различни сайтове! За целта можете да копирате точно този същия текст и да го публикувате, НО С ВАШЕТО ИМЕ!

Ами това е принципът – лесно, просто и ясно! Необходимо е упоритост и постоянство! И най-вече много, много реферали, но активни!Защото от пасивните нямате никаква полза! КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ХОРА ПРИВЛИЧАТЕ КЪМ ВАС, ТОЛКОВА ПО-ГОЛЕМИ ЩЕ БЪДАТ МЕСЕЧНИТЕ ВИ ПРИХОДИ !



http://www.cashfiesta.com/php/join.php?ref=atlantica123



Желая Ви много късмет и успех в правенето на пари във виртуалното пространство! Следвайте указанията и стъпките ни, и ще успеете!

Първият чек може да се забави, но СЪС СИГУРНОСТ ПРИСТИГА ! Трябва да изискате чека, след като направите минимума от посочената от Вас сума, която сте посочили при регистрирането Ви - напр. 50 долара! Изискването на чека става като направите минималната сума /50 долара/, след това излиза бутон "request check" - натискате го и чекът пристига. Или пишете по е-мейл, че желаете да Ви се изпратят парите с пощенски чек /запис/.

НЕ Е ДОВОЛЕН САМО КОЙТО НЕ Е ПРОБВАЛ !

След като пуснете банера, много е важно да следите човечето, което се намира в лявата му част. Когато то ХОДИ НА МЯСТО - трупате точки /по точка на 5-6 секунди/ и иконата с ДОЛАРА долу на таскбара е ЗЕЛЕНА/$/. Когато човечето си почива, иконата с долара става ЧЕРВЕНА/$/ и НЕ трупате точки. Тогава просто трябва да размърдате курсора на мишката по рекламната лента и то започва отново да ХОДИ НА МЯСТОТО си и иконата с долара на таскбара става отново зелена. Когато човечето започне да се разхожда (или бяга) из банера, отново иконата с долара става червена и Вие не трупате точки. Когато това стане, просто трябва да щракнете с мишката върху човечето и то отново се връща на работа. И НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ! ЗА ДА ИМАТЕ ПОВЕЧЕ УСПЕХ И ДА ПРАВИТЕ ПОВЕЧЕ ПАРИ - ПУСКАЙТЕ ОБЯВАТА В РАЗЛИЧНИ САЙТОВЕ ЗА РАБОТА!





Важно е да знаете,че при започването да набирате точки Вие трябва да се регистрирате за специални оферти.Тях можете да ги намерите като влезнете в сайта http://www.cashfiesta.com - влизате с личните си име и парола и от там да кликнете на Special Offers.Това е необходимо,за да ви се вдигне индивидуалният Ви Pay Rate до 1.66$ за 1000 точки.В противен случай 1000 точки са равни на 0.010$,но преди това се уверете,че сте влезнали в сайта с вашите индивидуални User name и Password.След това е необходимо да намерите оферти,които са безплатни и да следвате инструкциите на съответния сайт.Освен,че Ви покачват Pay Rate специалните оферти Ви дават и допълнителни бонус точки.

http://www.cashfiesta.com/php/join.php?ref=atlantica123

# 60
  • Мнения: 343
И понеже форумът цензурира сайта ще го напиша малко неандерталски:
ввв.cashfiesta точка ком/.........
и останалото си го дописвате

# 61
  • София
  • Мнения: 6 258
Аз се регистрирах там преди 2 месеца, но наскоро си направих сметката, че с това темпо ще ми пратят 1вия чек след 10 год. #Crazy Примерно за май месец имам 29 цента. hahaha А пък за повечето специални оферти (90% и повече от тях) се изисква пък да си платиш регистрацията и то се губи смисъла ти от печалбата Whistling и така си стоя на 1 цент за 1000 точки.

# 62
  • Мнения: 343
Аз се регистрирах там преди 2 месеца, но наскоро си направих сметката, че с това темпо ще ми пратят 1вия чек след 10 год. #Crazy Примерно за май месец имам 29 цента. hahaha А пък за повечето специални оферти (90% и повече от тях) се изисква пък да си платиш регистрацията и то се губи смисъла ти от печалбата Whistling и така си стоя на 1 цент за 1000 точки.
Е, не.Първия месец и аз имам май бяха 11 цента, но после се регистрирах само в безплатните им сайтове. Между другото още не знам каква сума ще получа, тъй като в края на месеца се показва резултата от предходния. Другага седмица ще пиша.

# 63
  • Мнения: 143
Здравейте,
аз също мога да ви предложа изкарване на малко допълнителни средства.
Плащат ви да посещавате уебсайтове.
Просто кликате на линка и посещавате сайта за
30 секунди. Получавате $ 0.01,  $ 0.015 до $ 0.02 на клик в зависимост от сайта,
който посещавате. В различните сайтове пускат на ден и различен брой възможности за клик, но някъде стигат и над 20. Имате възможност да печелите и от реферали. На пръв поглед парите не са много, но като пресметнете парите, които изкарвате общо от всички сайтове и ако имате и реферали под вас си става прилична допълнителна сума.
Ако се интересувате пишете ми на лична.

# 64
  • някъде
  • Мнения: 979
Дайте сериозни предложения и спрете с глупостите за 0,015$ NaughtyКато ви стигат тези центове цъкайте си до припадък и не пълнете темата !

# 65
  • Мнения: 143
Като искаш да взимаш 1000 лв ходи и си намери работа. Аз писах, че това са допълнителни доходи и за тебе ако са малко има хора които си броят стотинките и тези пари ще ги устройват.

# 66
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Някой получил ли е някакво заплащане от въпросната работа?

# 67
  • Мнения: 143
Някой получил ли е някакво заплащане от въпросната работа?
 

да доста хора

# 68
  • София
  • Мнения: 6 258
Аз не. Като получа / ако получа ще пиша.

# 69
  • Мнения: 515
Едно време цъках като луда месеци, събрах 1 $. Смешна работа! Не се хващайте...

# 70
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
malko off /то така или иначе  май това става/: страхотни обувки  VIKI_I Wink

# 71
  • Мнения: 515
malko off /то така или иначе  май това става/: страхотни обувки  VIKI_I Wink

мерсаж Simple Smile Много са "фетски " нали

# 72
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
Записвам се в темата, дано и за мен излезе нещо  Tired Тези простотии с центовете не ми ги хвалете- мой приятел денонощно цъкаше, за да спечели 1 долар за 1-2 месеца  Stop Това не е работа!
Имам образование, имам компютърни умения, владея  два западни езика на средно ниво и си търся работа. Не да се кьоря цял ден и да цъкам на разни банери...

# 73
  • някъде
  • Мнения: 979
Като искаш да взимаш 1000 лв ходи и си намери работа. Аз писах, че това са допълнителни доходи и за тебе ако са малко има хора които си броят стотинките и тези пари ще ги устройват.
   Един-два долара месечно те устройва за допълнителен доход?!Прати ми адреса си на лични,без да цъкаш никъде ще ти пращам по 2долара!Моля те,бъди по-сериозна!Тук хората търсят реални доходи.

# 74
  • Мнения: 143
Като искаш да взимаш 1000 лв ходи и си намери работа. Аз писах, че това са допълнителни доходи и за тебе ако са малко има хора които си броят стотинките и тези пари ще ги устройват.
   Един-два долара месечно те устройва за допълнителен доход?!Прати ми адреса си на лични,без да цъкаш никъде ще ти пращам по 2долара!Моля те,бъди по-сериозна!Тук хората търсят реални доходи.
 

ако ставаше въпрос за 1-2 $ въобще нямаше да си правя труда да пиша тук

# 75
  • Мнения: 515
Като искаш да взимаш 1000 лв ходи и си намери работа. Аз писах, че това са допълнителни доходи и за тебе ако са малко има хора които си броят стотинките и тези пари ще ги устройват.
   Един-два долара месечно те устройва за допълнителен доход?!Прати ми адреса си на лични,без да цъкаш никъде ще ти пращам по 2долара!Моля те,бъди по-сериозна!Тук хората търсят реални доходи.
 

ако ставаше въпрос за 1-2 $ въобще нямаше да си правя труда да пиша тук

Най добре недей да пишеш тук ако няма какво друго да предложиш.Искаш само да трупаш реферали, всички ги знаем тея шитави сайтове. Има хора които наистина си търсят реални доходи.. Над 10 $ на месец ако щеш..

Та по темата.. Мисля, че в трудовата борса се предлагат най-много почасови работи... всмисал една приятелка от там си намери работа за 3 пъти в седмицата за прилични пари. Ходеше в един офис и вкарваше някакви данни в компютър..Като свършеше си тръгваше.. Това е което мога да ви упътя засега.. Peace

# 76
  • Мнения: 143
не съм опряла дотам да си търся реферали, имам си работа и за мене това е допълнителна занимавка през свободното време
исках да помогна, никъде не съм казала, че искам да се пише моя ник, всеки има право на избор
недейте да скачате като змии срещу хора, които не познавате и да говорите от името на всички останали
няма да пиша тук не защото ти ми казваш, а защото не си заслужава и няма кой да оцени дори и малкото усилие

Пожелавам ви успех в търсенето

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 5 021
И аз да се запиша....

# 78
В крайна сметка някоя сериозна надомна работа?
Някакви добри отзиви от някой?

# 79
  • Мнения: 343
В крайна сметка някоя сериозна надомна работа?
Някакви добри отзиви от някой?

Засега няма!!!

# 80
  • Мнения: 27
Някой ако знае къде мога да си намеря работа свързана с превод от немски на български и обратно да ми пише на лични.

# 81
  • Мнения: 397
И аз исках да питам нещо за надомна работа - за преводи на/от английски език, затова се включвам.  Simple Smile

Имам 3 години опит в преводите - в областите икономика и Европейски програми и проекти.
Преди няколко месеца реших да потърся в обявите в интернет, но се оказа някаква измама май. Писах на имейла на един господин,
а той ми отговори, че ставало въпрос за преводи на някакви еротични разказчета и трябвало обаче първо да преведа за около 100лв. и тогава да ми пратят парите. Многооо съмнително... Rolling Eyes  Знаейки силата на интернет  Sunglasses решех да се поразровя и открих, че така са измамили една жена от Пазарджик и не са й платили нищо  Sad.
И това е моята одисея за сега.
Ако някой има инфо за сериозна работа с преводи го очаквам  Hug

# 82
  • София
  • Мнения: 6 258
Mishe333, наскоро в джобс.бг имаше обява пак за превод на специализирана икономическа литература. Поразрови се, може още да е активна. Аз от време на време ги преглеждам там обявите, за съжаление още не съм намерила, ако има за преводи, то ще е в някоя тясно специализирана област.

# 83
При сегашното положение на нещата и условията, предлагани от фирмите за надомна работа, действителните приходи от такава дейност са напълно химерични.

Последна редакция: ср, 08 апр 2009, 17:40 от sitizen

# 84
  • Мнения: 57
Темата е от много отдавна, някой има ли нови предложения?

# 85
Енчев го знам, офисът му е малко по-нагоре от вкъщи. От години получавам разработките му. Захващала съм се два или три пъти, но не си струва. Започнах с изрязване на стикери-купих си даже ножица Солинген за 15лв (преди 5г. става това). Какво да ви кажа-постоянно ги пращахме до Щатите и все нещо не бяха изрязани както искат те-маса пари изхарчихме и да отпечатаме стикерите на едикакъв си ксерокс (някакъв специален беше)... Че то аз май трябва да си закупя някакви уреди каквито ползват в рекламните ателиета, за да им угодя... Другата му оферта-забогатяваш с лист,химикал и телефон-значи взимаш си телефона ,звъниш на местните вестници и им предлагаш да пишеш дописки по интересни теми. Естествено може и да не ги одобрят и да не ти платят. Друга оферта-изработка на бижута-искаха някакви супер засукани възелчета да правя-няма показано като хората, изхабих сума ти материал. Не изключвам,че е възможно аз да съм с две леви ръце вързани на възел (макар,че не вярвам да съм такава). Друга оферта-рекламни банери в интернет-висиш по цели часове и кликваш постоянно върху едни банери: Paid-to-Click,Paid-to-Read и всякакви такива. Накрая може да се окаже,че организатора на сайта се е затрил нанякъде...и съответно месеците,които си прекарал в кликане и очакване на хилядите левове,са загубени безвъзвратно...

Нещо си се объркала. Енчев няма нищо общо с нито една от посочените ситуации. Въпреки това, Енчев произвежда стикери, но не от американските, а за български потребители, прави го от 8 години. И не реже стикерите с ножица, а с нож (гилотина). Каквато и да е ножицата, винаги (абсолютно винаги) ще ги изкривяваш. А ножът ги отрязва за четвърт секунда, абсолютно прави Simple Smile)
Добре е когато нещо не разбираш, смирено да попиташ. На Енчев също са му предлагали въпросните американски стикери. Но той знае, че за този вид стикери трябва специална машина, пък и защо му е да ходи чак в америка.
Всяка мама знае, че в магазите щом има вносна стока, върху нея трябва да има залепен стикер на български език. Е, такива стикери прави Е. - за производители, вносители, търговци, които по закон са задължени да залепят стикер.
На Е. му трябват представители за приемане на поръчки, защото има още капацитет и може да произвежда още стикери. Но каталога за приемане на поръчки струва пари - така че първо обмисли ставаш ли за тази работа. Каквато и работа да приемаш, първо я ОБМИСЛЯЙ. Кое ти дава право да си мислиш, че си универсалния войник за всичко. По-скоро от написаното виждам, че с нито една от работите не си се справила. Първо обмисляй нещата, а след това ги прави и то ако си сигурна. Ако никога до сега не си правила стикери, с каква юнашка смелост вземаш да ги правиш?? В живота има елементарна, здрава логика. Нямаш образование, нямаш опит, нямаш квалификация, нямаш представа даже как се реже един стикер - но имаш огромното самочувствие да се пробваш и после кой е виновен?? Е. може да те обучи том в точ как се правят стикери. Но защо да го прави - за да си създаде конкуренция? Агенция по заетостта има специална програма, по която плаща на хора като Е. за да обучават други хора как да го правят. Но така е, сиренето вече от 20 години и в България стана с пари.

# 86
В крайна сметка някоя сериозна надомна работа?
Някакви добри отзиви от някой?

За надомната работа, както за всяка друга работа се изисква образование, опит, квалификация, добри препоръки. Ако някой е на друго мнение, нека не заблуждава хората, че търси надомна работа. Човек може да изкарва надомни доходи по хиляди начини, стига да знае как. Ако не знае, да се запише на курс, квалификация, специализация, да изкара ново образование, но такова че да му върши работа в днешното време. Например, може да се печели от производството на стикери от къщи - обучителна програма и консултантско съдействие има тук:
http://nadomno.forumy.eu/forum-f3/topic-t35.htm
Както казах, има хиляди други начини - на същия адрес има доста идеи и програми, но той е подходящ само за "сериозни, делови, предприемчиви и амбизиозни хора", а не за между другото. Simple Smile)

# 87
  • Мнения: 1 168
В крайна сметка някоя сериозна надомна работа?
Някакви добри отзиви от някой?

За надомната работа, както за всяка друга работа се изисква образование, опит, квалификация, добри препоръки. Ако някой е на друго мнение, нека не заблуждава хората, че търси надомна работа. Човек може да изкарва надомни доходи по хиляди начини, стига да знае как. Ако не знае, да се запише на курс, квалификация, специализация, да изкара ново образование, но такова че да му върши работа в днешното време. Например, може да се печели от производството на стикери от къщи - обучителна програма и консултантско съдействие има тук:
http://nadomno.forumy.eu/forum-f3/topic-t35.htm
Както казах, има хиляди други начини - на същия адрес има доста идеи и програми, но той е подходящ само за "сериозни, делови, предприемчиви и амбизиозни хора", а не за между другото. Simple Smile)
О, я стига! Ти прочете ли изобщо как лъжат вътре? Какво означава отстъпка за клиента до 300%. Такова нещо като отстъпка 300% няма! При 100 % отстъпка стоката е напълно безплатна. И за мен 90 лв. не са без грам инвестиция! Не че не могат да се намерят, но си е лъжа че е без инвестиция. И 20 лв. да са, пак е инвестиция!. И ако беше толкова лесно и бързо да забогатееш без нищо отдавна щеше да е заета нишата! Бъди сигурна!

# 88
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Има разлика между надомна работа и бизнес от дома.

Ако е надомна работа - получаваш поръчки и плащания от един субект - то тогава не би следвало да инвестираш. Ако е бизнес, е нормално да е твой, регистриран и обикновено независим от една фирма. Ако пък е зависим, условията трябва да си заслужават.

Това "плати си да те пробваме", е порочно като идея.
Аз съм правила проби за надомнички и тези проби са били платени. Единствено цената е зависела от изпълнението. Но това да си купиш материали, да те пробват и да ти кажат не ставаш... си е бизнес само по себе си... Отделно колко е унизително, ами да тестват преди да вземат решение да те пробват ли... ама така няма да им е бизнес пробването..

# 89
Поначало, всяко едно "кандидатстване" някъде е унизително - пишиш, описваш, гиздиш се - сякаш ще те купуват. Когато работиш за себе си, само клиентите са тези, които те оценяват. Имаш клиенти - оценен си. Нямаш клиенти - замисляш се.

# 90
Цитат на: irina
О, я стига! Ти прочете ли изобщо как лъжат вътре? Какво означава отстъпка за клиента до 300%. Такова нещо като отстъпка 300% няма! При 100 % отстъпка стоката е напълно безплатна. И за мен 90 лв. не са без грам инвестиция! Не че не могат да се намерят, но си е лъжа че е без инвестиция. И 20 лв. да са, пак е инвестиция!. И ако беше толкова лесно и бързо да забогатееш без нищо отдавна щеше да е заета нишата! Бъди сигурна!

Е, няма стига!
Бъдете коректна!
Не знаете как се прави калкулация, а викате стига.
Пример:
1. Лекар си поръчва стикер за табелка на вратата - 1 лист. (проектиране, оформяне, разпечатване - 3 лв - лекаря доволен и ми вика "Ууу, то без пари!) - значи 3 лв за лист.
2. Баничар си поръчва стикери за баничките - 100 листа (проектиране, оформяне, печатане, рязане, опаковане - 50 лв - 0,50 лв за лист.
Въпрос - колко е отстъпката от 3 лв до 0,50 лв за 1 лист??
Този процес се нарича изготвяне на калкулация и Ценова листа.
Почива на чисто математически и счетоводни правила.

Инвестиция е да влагате пари в техника, оборудване, съоръжения...
И действително може да се започне без техника, стъпка по стъпка, с реинвестиране на част от печалбата...

Иначе, Вие и за училищното образование ще кажете, че си е инвестиция и то си е такова.
Но дали реализирате тов, което знаете или не - това зависи от Вас.
Желателно е да го реализирате, иначе инвестицията Ви остава непокрита.

А дали да се заемете с производство на стикери - мислете. Не е задължително някой да Ви обучава и да му плащате за това. По метода на пробите и грешките за 2 - 3 години може и да самообучите (надомно). Но ако ползвате готова консултантска програма, ще си спестите 2 - 3 години и само след 2 - 3 седмици ще сте налиния.

Правилото, което все още трудно осъзнаваме е, че "Времето е пари!"
Simple Smile)

# 91
  • Мнения: 2 584
надомно съм правила торбички за подаръци, но не са ми искали пари или да си купя матерялите, ходих при тях показаха ми как става и ми дадоха работа, после като свърших занесох готовата продукция и след като я видяха ми платиха
това да искат пари предварително е измама, печели само този който те е изглъгал, и колкото и да се пънат новорегистрирани не могат да ме убедят в противното
и как точно се правят стикери от дома newsm78

Последна редакция: пн, 13 апр 2009, 12:11 от rut

# 92
  • Мнения: 1 168
Цитат на: irina
О, я стига! Ти прочете ли изобщо как лъжат вътре? Какво означава отстъпка за клиента до 300%. Такова нещо като отстъпка 300% няма! При 100 % отстъпка стоката е напълно безплатна. И за мен 90 лв. не са без грам инвестиция! Не че не могат да се намерят, но си е лъжа че е без инвестиция. И 20 лв. да са, пак е инвестиция!. И ако беше толкова лесно и бързо да забогатееш без нищо отдавна щеше да е заета нишата! Бъди сигурна!

Е, няма стига!
Бъдете коректна!
Не знаете как се прави калкулация, а викате стига.
Пример:
1. Лекар си поръчва стикер за табелка на вратата - 1 лист. (проектиране, оформяне, разпечатване - 3 лв - лекаря доволен и ми вика "Ууу, то без пари!) - значи 3 лв за лист.
2. Баничар си поръчва стикери за баничките - 100 листа (проектиране, оформяне, печатане, рязане, опаковане - 50 лв - 0,50 лв за лист.
Въпрос - колко е отстъпката от 3 лв до 0,50 лв за 1 лист??
Този процес се нарича изготвяне на калкулация и Ценова листа.
Почива на чисто математически и счетоводни правила.

Инвестиция е да влагате пари в техника, оборудване, съоръжения...
И действително може да се започне без техника, стъпка по стъпка, с реинвестиране на част от печалбата...

Иначе, Вие и за училищното образование ще кажете, че си е инвестиция и то си е такова.
Но дали реализирате тов, което знаете или не - това зависи от Вас.
Желателно е да го реализирате, иначе инвестицията Ви остава непокрита.

А дали да се заемете с производство на стикери - мислете. Не е задължително някой да Ви обучава и да му плащате за това. По метода на пробите и грешките за 2 - 3 години може и да самообучите (надомно). Но ако ползвате готова консултантска програма, ще си спестите 2 - 3 години и само след 2 - 3 седмици ще сте налиния.

Правилото, което все още трудно осъзнаваме е, че "Времето е пари!"
Simple Smile)

Прекрасно знам как се прави калкулация. А сега пак прочетете фразата "отстъпка до 300%", вземете една произволна сума, напр. 10 лв. и сметнете колко са 300% на 10 лв. Аз ги изкарвам към 30 лв. Хайде сега извадете 30 лв. от 10 лв. и какво получавате?
А според вас колко процента е 2,50 лв. от 3 лв.? Ми не е 300%?

А това че инвестициите са влагане на пари в машини и съоръжения изобщо не е вярно. Разбира се и това е инвестиция, но инвестициите далеч не се изчерпват само с машини и съоръжения!

# 93
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Поначало, всяко едно "кандидатстване" някъде е унизително - пишиш, описваш, гиздиш се - сякаш ще те купуват. Когато работиш за себе си, само клиентите са тези, които те оценяват. Имаш клиенти - оценен си. Нямаш клиенти - замисляш се.

Това е още една разлика между нас - аз пиша /респективно пишеш Wink /. И да купуват те. Точно така е ако е за работа, а ти си качваш цената с описаните действия. След което може да решиш да не се продадеш. Никъде по пътя обаче не ти искат пари.
Никак не ми харесва някой неособено възпитано и почти скандалджийски да ме поучава. Особено безпочвено.

Мен не са ме оценявали така за надомна работа. Аз оценявах и намирам подхода "плати да те пробвам" за унизителен. Съответно не го прилагам. Това не е франчайз за да говорим за плащане. Но дори и тогава, както намеквате в последния си пост, плащащия дава пълна подкрепа на платеца и залага името си. Неща, които прокламираните схеми не дават.

Отделно за мен да дам едни пари и немалко време в неуредени отношения си е загуба на време. Да беше семинар, обучение курс - да. Но надомна работа, за която се плаща за вход....  и да с е оправдава с калкулации. Несериозно е. И е некоректно.

ПС Времето също е инвестиция. Добавянето и на плащане, вече прави нещата прекалени.

# 94
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
...Например, може да се печели от производството на стикери от къщи - обучителна програма и консултантско съдействие има тук:
http://nadomno.forumy.eu/forum-f3/topic-t35.htm
Както казах, има хиляди други начини - на същия адрес има доста идеи и програми, но той е подходящ само за "сериозни, делови, предприемчиви и амбизиозни хора", а не за между другото. Simple Smile)

http://seoblackhat.com/wp-content/uploads/2009/03/wow2.JPG
 Laughing

# 95
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Grinning

# 96
  • Мнения: 19
Най-сигурное  да работиш за себе си надомно наистина - текстообработка, дизайн, преводи, шев, уроци някакви и от този род неща или да работиш от къщи за познати. Или пробвай по обява, но провери условията внимателно.


Момичето явно няма тези знания ,за такъв вид работа.Сещате ли се,че има и различни от вас????

# 97
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Най-сигурное  да работиш за себе си надомно наистина - текстообработка, дизайн, преводи, шев, уроци някакви и от този род неща или да работиш от къщи за познати. Или пробвай по обява, но провери условията внимателно.


Момичето явно няма тези знания ,за такъв вид работа.Сещате ли се,че има и различни от вас????
Брей, че нервна история. Какво толкова те ядоса в горното изказване, душко?

# 98
  • Мнения: 68
моля ви даите идея за реална надомна работа самотна маика съм и не мога да си намеря работа коиато да е саобразена с работното време на яслата

# 99
  • Бургас
  • Мнения: 6 884
надомно съм правила торбички за подаръци, но не са ми искали пари или да си купя матерялите, ходих при тях показаха ми как става и ми дадоха работа, после като свърших занесох готовата продукция и след като я видяха ми платиха

Дай повече информация за фирмата, за която си ги правила. Име, сайт и т.н.

# 100
  • Мнения: 196
Здравейте,
позволявам си да вдигна темата, защото имам две свободни места.
Търся двама души за писане на материали и качването им на интернет-сайтове. Трябва да имате постоянен достъп до интернет и компютър, да владеете книжовния български език и най-вече да умеете да пишете. Журналистическият опит е предимство, но не е задължителен. Работата ще ви отнема около два часа на ден и е идеално подходяща като средство за докарване на допълнителен доход. Плаща се авансово на всеки две седмици.
Ако проявявате интерес, пишете ми на georgieva.tb@gmail.com
Наличието на автобиография се приветства.

# 101
  • Мнения: 0
Моля, някой предлага ли реална надомна работа?
Благодаря предварително!

# 102
  • Мнения: 18
Навсякъде предлагат правене на подаръчни торбички. Опитах и аз, като работих 3 дни по 6 часа. За 18 часа успях да изработя 100 торбички/много операции-сгъване, лепене/.Платиха ми на торбичка по 0.025лв. А , сметнете колко изкарах-2.50лв. за 3 дни. На шефа му казах по тела да дойде да си взема торбите, лепилото и кофите. Той пък решил да ми отпусне двойно , та беше пратил 5 лв. Та и аз се заблуждавах,че ще правя по много и ще свикна, ама нещо сметката не излезе накрая.

# 103
  • Мнения: 562
Опитно зайе не бих станала.  Naughty

# 104
  • Мнения: 515
Навсякъде предлагат правене на подаръчни торбички. Опитах и аз, като работих 3 дни по 6 часа. За 18 часа успях да изработя 100 торбички/много операции-сгъване, лепене/.Платиха ми на торбичка по 0.025лв. А , сметнете колко изкарах-2.50лв. за 3 дни. На шефа му казах по тела да дойде да си взема торбите, лепилото и кофите. Той пък решил да ми отпусне двойно , та беше пратил 5 лв. Та и аз се заблуждавах,че ще правя по много и ще свикна, ама нещо сметката не излезе накрая.


Божеее господи това си е подигравка с хората  #Crazy

# 105
  • Мнения: 82
Здравейте,
позволявам си да вдигна темата, защото имам две свободни места.
Търся двама души за писане на материали и качването им на интернет-сайтове. Трябва да имате постоянен достъп до интернет и компютър, да владеете книжовния български език и най-вече да умеете да пишете. Журналистическият опит е предимство, но не е задължителен. Работата ще ви отнема около два часа на ден и е идеално подходяща като средство за докарване на допълнителен доход. Плаща се авансово на всеки две седмици.
Ако проявявате интерес, пишете ми на georgieva.tb@gmail.com
Наличието на автобиография се приветства.
Валидно ли е още? newsm78

# 106
  • Мнения: 619
Здравейте,
позволявам си да вдигна темата, защото имам две свободни места.
Търся двама души за писане на материали и качването им на интернет-сайтове. Трябва да имате постоянен достъп до интернет и компютър, да владеете книжовния български език и най-вече да умеете да пишете. Журналистическият опит е предимство, но не е задължителен. Работата ще ви отнема около два часа на ден и е идеално подходяща като средство за докарване на допълнителен доход. Плаща се авансово на всеки две седмици.
Ако проявявате интерес, пишете ми на georgieva.tb@gmail.com
Наличието на автобиография се приветства.
Валидно ли е още? newsm78
[/quote]
И аз се интересувам ... Писах мейл още като излезна обявата, но не ми отговориха ...

# 107
  • Мнения: 1 029
Здравейте,
позволявам си да вдигна темата, защото имам две свободни места.
Търся двама души за писане на материали и качването им на интернет-сайтове. Трябва да имате постоянен достъп до интернет и компютър, да владеете книжовния български език и най-вече да умеете да пишете. Журналистическият опит е предимство, но не е задължителен. Работата ще ви отнема около два часа на ден и е идеално подходяща като средство за докарване на допълнителен доход. Плаща се авансово на всеки две седмици.
Ако проявявате интерес, пишете ми на georgieva.tb@gmail.com
Наличието на автобиография се приветства.
Валидно ли е още? newsm78
[/quote]
И аз се интересувам ... Писах мейл още като излезна обявата, но не ми отговориха ...

и на мен Peace Laughing

# 108
Здравейте!
Аз пак ви предлагам да се научите да играете покер-online

# 109
  • Мнения: 54
Това с покера ми хареса:) За надомна работа е много забавно. Какво работиш? - Покерджийка съм!
Аз, да речем, съм съвсем добре с Texas Hold em, общо взето много играя и смея да твърдя, че съм добра. Обаче... да правиш пари от това е невъзможно, извинявай. Да го предлагаш тук, освен ако не е шега, е кофти. Първо, трябва си инвестиция. Която е по-несигурна от всичко. Второ, покера пристрастява. Няма човек, който да знае кога да се откаже. И така е доста опасно. Освен, че може да не спечелиш, може и да профукаш страшно ограничения бюджет, който си се опитвал да дообогатиш. Кофти е... Дано се намери някой с някое по-градивно предложение:)

# 110
  • Мнения: 3 020
Здравейте,
позволявам си да вдигна темата, защото имам две свободни места.
Търся двама души за писане на материали и качването им на интернет-сайтове. Трябва да имате постоянен достъп до интернет и компютър, да владеете книжовния български език и най-вече да умеете да пишете. Журналистическият опит е предимство, но не е задължителен. Работата ще ви отнема около два часа на ден и е идеално подходяща като средство за докарване на допълнителен доход. Плаща се авансово на всеки две седмици.
Ако проявявате интерес, пишете ми на georgieva.tb@gmail.com
Наличието на автобиография се приветства.
Валидно ли е още? newsm78

Здравейте,
аз преди време писах на жената и ето какво ми отговори:

Здравей,
трябва ми човек, владеещ в добра степен руски и/или английски език. За свободен превод на статии и качване на преведените статии на сайтове. Текстовете трябва да са илюстрирани с картинка и по възможност – видео, да съдържат линкове към три авторитетни източника по темата. Към всеки от тях се събират „дълбоки линкове” от социални мрежи и коментари в блогове, списък с които ще ти дам допълнително.

Свободен превод означава, че не е нужно да се придържаш стриктно към оригиналния текст, което не ти е ясно можеш да го описваш със свои думи или да го пропускаш. Можеш по своя преценка да дообогатяваш и доизмисляш статиите, да ги побългаряваш. Затова и не говорим за чиста проба „превод”.

Статиите ще си ги намираш сама. Ако ще превеждаш от руски, мога да ти помогна първоначално, като ти пращам линкове към интересуващи ни статии. Желателно е статиите да не са съвсем кратки. Но 30 реда са напълно достатъчни.

Темата за момента е Отслабване, превеждаш и качваш 5 статии на ден, без почивен ден, вкл. и празниците. Това отнема 2 часа на ден и за тази работа се плаща 100 лв. на месец. Не е нужно да се работи всеки ден, тъй като системата на блоговете дава възможност да си зададеш дата и час на публикацията. Така че когато свършиш с почивката и блогът вече е публикувал статиите ти, остава само да събереш дълбоките входящи линкове със задна дата.

Ако се справим с това предизвикателство, много бързо ще има други задачки за допълнителни пари. Ако се наложи да пропуснеш ден - той ще трябва да се навакса, и добре е да го знам предварително.

Всеки ден пращаш на мейла отчет - списък с линкове, от където си превеждала и тези към качените от теб материали и списък с линковете, които водят към статиите. В случая става дума за материали за отслабване и целулит, които ще бъдат качвани на три сайта.

Трябва да имаш банкова сметка, защото ако се разберем за нещата ще ти преведа първите 50% авансово и в бъдеще се плаща винаги за половин месец напред. Така аз ще съм спокойна, че ти ще качваш, а ти ще си спокойна, че няма да те излъжа.

Искам да отбележа отново, че качването на статии всеки ден е задължително и непременно условие. Така че си прецени, дали можеш да поемеш такъв ангажимент. Също е важно да имаш добър български и да пишеш без грешки.

Ако те интересува предложението, моля те, пиши ми на georgieva.tb@gmail.com


Аз се отказах, защото прецених, че няма да мога да се справя с това. Не знам сега дали офертата е същата, може да има някои промени.

# 111
  • Мнения: 800
Мен също ме интересуват тези преводи - владея руски перфектно и английски горе-долу.

# 112
  • Мнения: 52
Аз също писах и получих абсолютно същото писмо.Завършваше с молба да им изпратя автобиография,изпратих я и до там.До ден днешен не съм получила отговор.

# 113
  • Мнения: 800
Явно са ангажирали хора, защото аз нищо не получих. Успех на всички търсещи.

# 114
  • Мнения: 619
И аз не получих, но щом е така нямам интерес ...

# 115
  • Мнения: 10
Майка ми сега си търси работа и иска да е нещо надомно поинтересувахме се последните дни .... шмекерии до няма и къде  ooooh!  Всички  ти казват с/у скромната сума от 5 лв получаваш каталог и си избираш  #Crazy  каквото и да си избереш си набутан ,защото трябва да си платиш за материалите а след това да си намериш клиенти на които да си набуташ готовите продукти ... ooooh!  А аз си мислех че надомната работа е идват оставят ти материалите правиш си ги обаждаш се , взимат си ги и ти плащат ...

# 116
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Това идеалния за надомника вариант може би.
Но за да е съгласен и този, който дава работата, е логично надомника да е готов на по-ниско заплащане при по-лошо изпълние. И при похабените материали... Така че  не е така лесно да се направи системата. А да продават каталог, ноу-хау и материали им е лесно. То си е търговия реално Simple Smile

ПС Много нелоялно ми се видя публикуването на писмото. То е лична кореспонденция, ако желаеше дамата щеше сама да го напише във форума. Публикуваното от нея и без това стига за да видите за какво става дума.

# 117
  • Мнения: 2 401
ПС Много нелоялно ми се видя публикуването на писмото. То е лична кореспонденция, ако желаеше дамата щеше сама да го напише във форума. Публикуваното от нея и без това стига за да видите за какво става дума.

Мдааа,  така е.  Публикуване на кореспонденция бих оправдала единствено с цел разобличаване на измама. Пък тук дори не подушвам такава..

# 118
  • Мнения: 388
Благодаря на mitsa, че публикува писмото. Виждам сериозни разминавания между първоначалната обява и изискванията всъщност. Нищо ново под слънцето. Успех на Георгиева!

# 119
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Да, а аз й пожелавам бързо да информира модератор.

Какво разминаване? Да не говорим, че жената елегантно е показала и къде е едното място за качване...
Нито ми се спори, нито ми се занимава. Но това е непочтено.

# 120
  • България
  • Мнения: 92
Привет дами!  bouquet
Следя форума с интерес. Всъщност има ли реално, такова животно "Надомна работа" в България?
Споделете!
Имам страшно много свободно време!
Лек и усмихнат уйкенд Ви желая! Simple Smile

# 121
  • Мнения: 619
Мисля, че историите със стикерите, бижутата и всичко остамало са си надомни, но или ония имат твърде високи изисквания или ние не можем да ги направим както искат ... Или е комбинация ... Мои приятели имат книжарница и имат поръчки от детски учителки да правят някакви комплекти по трудово за 1-ви клас. И вместо да ги правят те, са си наели една жена - дават й от всичко, което трябва да е вътре, тя прави пакетите и им ги носи и й плащат ... Е това май също е надомна работа ...

# 122
  • България
  • Мнения: 92
След доста ровене из нета относно надомна работа в България, установих, че това нещо не съществува и си е вид измама-лов на наивници : http://bizines.dir.bg/izmama/izmama.htm ето тук много добре са описали нещата как стават. Из всички форуми, рекламния агент vuzell   и  radost897 ще ги срещнете навсякъде. Не се лъжене и Вие. Ясно е, че такова "животно" няма в България!

# 123
  • Мнения: 3
Здравейте,
Току-що се прибирам от среща с представител на фирма "Мулти Маркетинг", където ми обясниха, че трябва да заплатя 20лв. за пакет за обучение, съдържащ необходимите материали и инструменти за изработката на 20 бр. от избрания от мен артикул. После трябва да занеса готовата продукция за оценка, на база на която да решат дали да сключат договор с мен и да работим заедно. Има ли някой тук, работил с тази фирма? На мен нещата ми намирисват на измама, но не съм сигурна. Моля за мнение, а също и за идеи за надомна работа, но само за проверени лично фирми. Не искам да предизвикам нова дискусия тип "има ли го животното". От помощ би било, и не само на мен, да споделим за коректни и некоректни работодатели в тази област.

# 124
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
О, недей да се подлъгваш! Преди години и аз опитах да се захвана с лепене на пликове или каквото там си харесам, отидох на адреса с надомната работа и бързо се отказах. Махам ниското заплащане, номерът е като си платиш тези 20 лева и материалите да не ги одобрят. Най-напред чакаш 3 седмици да дойде комисия, за да одобри работата на всички надомнички, които са предали готовата продукция. Стационарен телефон няма, само мобилен и се обаждаш по няколко пъти през седмицата, за да провериш дали са те одобрили и се набутваш със сметката. Обикновено ти намират кусури и пиеш студена вода, направеното си остава вечно твое заедно с непотребните вече инструменти в случай, че се разочароваш. Ако искаш да продължиш все пак си купуваш материалите и пак чакаш,а  парите витаят някъде из облаците. Не върдя, че с всички се получава така, но е често срещано при новите. Не споменах и дългото чакане докато предадеш направеното. Не се захващай е моят искрен съвет.

# 125
  • Мнения: 3
Не се захващай е моят искрен съвет.
Благодаря, така и мисля да направя, но това не ми помага никак... Моля само ако си спомняш, кажи името на фирмата

# 126
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Името не си спомням, отдавна беше периодът ми на търсене на надомна работа. Адресът беше в София, площад "Македония", над сладкарница "Рицка". Не съжалявай, в момента ти е напрегнато, но поне няма да загубиш пари в тази измамническа верига и да се разочароваш. Представи си, че не одобрят изработеното  няколко пъти, плащаш си всички материали.Спомням си, че комисията за одобрение идваше на 3 седмици веднъж- изчакват да се съберат  много изработени неща.  А не одобрят изработеното, а  си го отнасяш вкъщи. Къде ти е печалбата newsm78

# 127
  • Мнения: 3
Както казваш- в момента ми е напрегнато. Болна съм и не мога да започна нормална работа. Надеждата ми беше да намеря нещо за вкъщи. Започвам вече да се отчайвам.. но проблемът на давещите се е на самите давещи се  Sad

# 128
# 129
  • Мнения: 3
Някой има ли да каже нещо позитивно?

# 130
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Някой има ли да каже нещо позитивно?

Да, на лични. Peace

# 131
  • Мнения: 89


може ли и за мен инфо на личния

# 132
  • Мнения: 89


може ли и за мен инфо на личния

# 133
  • Мнения: 3 020
Пищна есен, пиши и на мен ако обичаш. Мерси.

# 134
  • Мнения: 71
Хайде, и аз на опашката Simple Smile

# 135
  • Мнения: 1 029
абе я дайте инфо за всички Grinning  bouquet

# 136
  • Мнения: 18
Моля те, пиши и на мен.

# 137
  • Мнения: 352
Пиши и на мен, много моля.  bouquet

# 138
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Сладурчета, сносни пари  в надомната работа аз поне не виждам. Но като цъкнете на този линк ще си отворите очите и ще си спестите доста.
Защо сте се навили, че надомната работа е единственият източник на доходи?

# 139
  • Мнения: 800
Отговорям защо аз съм търсила надомна работа навремето: когато нямам възможност да работя с работно време (докато детето/децата) са малки - трудно се работи; когато не може да се разчита за някакъв важен ангажимент на мен и когато е свързано със срокове ... защото никога не можеш да си сигурна, че бебо ще спи колкото ти трябва време, нито пък че ти ще успееш да не спиш през нощта ... Писах и по-нагоре в темата, че докато бях по майчинство (почти 4 години с двете хлапета) работех надомно на компютър работа от фирмата, в която работя - това е най-добрия вариант, но не виждам защо да няма и истинската надомна работа, която имаше навремето - разни етикетчета, картички, пликчета и т.н. Не всеки може да си търси пазара сам и да си разработва идеята и да влага в нея, все си мисля, че ако някой сериозно се заеме може да намери много работна ръка в лицето на майките по майчинство, пенсионерите и безработните ..

# 140
  • Мнения: 3
Ами какво.. освен да напишем писмо на Бат'Бойко? Нали е разтропан, все ще измисли нещо... newsm78

# 141
  • Мнения: 262
хаха да само Бат Бойко ще оправи работата!

записвам се да следя темата.
И аз съм в търсене, но не намирам нищо сериозно... newsm78

# 142
  • Мнения: 73
офф и аз седя по цял ден и се ровя за да намеря нещичко надомно  ooooh! само измами измаи и нищо повече..чудя се дали има някой да ги санкционира тези хорица и ако има защо спи!
Та попаднах на това http://youwin.hit.bg/ четох четох..уж хванах каква е цялата история и малко има логика - индивида, който старателно обяснява в крайна сметка се опитва да си прикачи колкото може по-голяма "опашка" след себе си, така че да не си дава много зор...но все пак дали е "реално" това или е поредното зле приготвено ястие за гладните  Thinking

..а да сега се сетих и за това гръмко название "фриилансъри" - има богат избор от сайтове с обяви по този повод. Един вид стоиш си пред компа и извършваш някаква дейност за даден примерно сайт, занимаваш се с кореспонденция или пък ако имаш писателски умения - създаваш разни историйки...най - смятам, че такъв сайт е подходящ за намиране на преводаческа дейност...но в крайна сметка някак си немога да седна да се доверя, че някой дори и да си свърша работата ще бъде достатъчно коректен да заплати ...да не говорим, че "работодателите" са навсякъде по света и как ще стане превода на парите по интернет - все пак живеем в България = Африка  newsm78

Последна редакция: пт, 06 ное 2009, 20:10 от viv_

# 143
  • Мнения: 54
Аз пиша новини за един сайт, такива, които се водят "Любопитни", "Невероятно, но факт". Но ми е допълнително към други неща, с които се занимавам, защото само от това изкарвам максимум 100 лева на месец/на ден има лимит колко новини да пуснеш/. Иначе сега почнах и редовна работа, при която обаче първия месец ще е от вкъщи - трябва да попълня информация в сайт/аз да потърся, напиша, справки със закони и тн/.
Но и двете неща при мен станаха съвсем случайно. В сайта съм и модератор/безвъзмена работа/ и така ми предложиха това.

# 144
  • Мнения: 65
Аз пиша новини за един сайт, такива, които се водят "Любопитни", "Невероятно, но факт". Но ми е допълнително към други неща, с които се занимавам, защото само от това изкарвам максимум 100 лева на месец/на ден има лимит колко новини да пуснеш/. Иначе сега почнах и редовна работа, при която обаче първия месец ще е от вкъщи - трябва да попълня информация в сайт/аз да потърся, напиша, справки със закони и тн/.
Но и двете неща при мен станаха съвсем случайно. В сайта съм и модератор/безвъзмена работа/ и така ми предложиха това.

Би ли споделила нещо повече за този сайт. Ако естествено е възможно.

# 145
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
viv,  аз съм фрийлансър, плащат ми. Wink Има варианти - банков превод, уестърн юниън и т.н. Все пак рядко намирам (платена) работа в такива сайтове с обяви. Рядко и търся.

# 146
  • Варна
  • Мнения: 336
Много съм търсила надомна работа, няма такава! Или лепиш пликове като идиот за по 0,01 ст, или цъкаш по разни банери като изумен  ooooh!
Лара Крофт, супер статия  bouquet

# 147
  • Мнения: 686
 Търся някой запознат с продажбите в Ибей.Предпочитам с немски език.Заплащане 25% от спечелената цена.Всъщност той получава парите,след което си приспада 25% и ми превежда останалата сума,праща ми  адреса на купувача и аз изпращам стоката.Това е на кратко ,ако имате някакви въпроси питайте на лични.

# 148
  • Мнения: 283
Здравейте,

от лятото работя с този сайт - http://www.zastrahovaise.com/partners/ абсолютно коректни са и ако имаш достатъчно познати и приятели можеш да си докараш допълнителни доходи.

# 149
  • Мнения: 732
Аз пиша новини за един сайт, такива, които се водят "Любопитни", "Невероятно, но факт". Но ми е допълнително към други неща, с които се занимавам, защото само от това изкарвам максимум 100 лева на месец/на ден има лимит колко новини да пуснеш/. Иначе сега почнах и редовна работа, при която обаче първия месец ще е от вкъщи - трябва да попълня информация в сайт/аз да потърся, напиша, справки със закони и тн/.
Но и двете неща при мен станаха съвсем случайно. В сайта съм и модератор/безвъзмена работа/ и така ми предложиха това.

Би ли споделила нещо повече за този сайт. Ако естествено е възможно.

Да, и аз се интересувам  Flutter

# 150
  • Мнения: 207
И аз се записвам , за да следя темата . Интересувам се от ръчна работа -  плетене на  една кука , гоблени и др. 

# 151
  • Мнения: 418
Доста интересно, като цяло.
Аз също се интересувам от надомна работа в къщи т.к.  ми предстои раждане и гледане на детенце, а знаете какви са майчинствата ако са ви осигурявали работодателите на минимума за длъжността  Twisted Evil

# 152
# 153
  • Мнения: 5
Записвам се и аз да следя темата, много ми се иска да  мога да изкарвам допълнително по - нещо отгоре

# 154
  • Мнения: 1
malko off /то така или иначе  май това става/: страхотни обувки  VIKI_I Wink

мерсаж Simple Smile Много са "фетски " нали

Абе, то и дупето е хубаво, ама защо никой не си казва мнението ?!....

# 155
  • Пловдив
  • Мнения: 349
И аз съм от търсещите.
Съвсем случайно преди време попаднах на една обява за надомна работа - пращат ми рецепти по скайп, редактирам ги, оформям ги и ги качвам на сайта - 5 ст. на рецепта, заради добрата и бърза работа станаха 10 ст., като средно за 1 рецепта отнема от 5 до 15 мин., сами си направете сметката. До скоро се занимавах с това, но за съжаление вече работата свърши. Хората бяха собственици на сайта и изключително коректни. Не забогатях от тази работа, но за допълнителен доход става - 200-300 лв може да се изкарат месечно.

Работила съм и за друг сайт, за който трябваше да оправям снимки на фотошоп, да им намалям размерите, след това да ги ъплоудвам в сайта в съответни категории. Но и там работата приключи вече.
Гледах и сайтовете за фрилансъри, но ми се вижда сложно с бид-ването и омайването на клиента, ако все пак някой се интересува може да види българския форум - http://freelanceforum-bg.com. Поназнайвам доста неща свързани с работа на компютър, но не съм специалист в нещо конкретно. А и по тези сайтове индийците са завзели всичко.

Надомна работа има, но все още много рядко се срещат обяви от коректни работодатели. Не сме дорасли явно до това.

Арт мама, доста разглеждам и вашия сайт, засичали сме се в шивашката тема. Мога да шия, но кроенето не е за мен явно. С удоволствие бих се пробвала за някакви по-простички неща. Ако може да ми предложиш нещо, пиши ми на лични, да не спамим темата.

# 156
  • Мнения: 1
Здравейте,

Аз съм от хората, които предлагат работа Simple Smile Отварям агенция за преводи - ако някой има интерес да пише на лични Simple Smile

# 157
  • Мнения: 197
Хммм, интересна темичка... Май съм я пропуснала  Grinning Хайде и аз тук, ако на някого му трябва преводач от полски и руски,редактор, коректор, или " печатар" ( за дипломни, курсови и прочие  Grinning) да свирка  Whistling

# 158
  • Мнения: 89
Хммм, интересна темичка... Май съм я пропуснала  Grinning Хайде и аз тук, ако на някого му трябва преводач от полски и руски,редактор, коректор, или " печатар" ( за дипломни, курсови и прочие  Grinning) да свирка  Whistling

Желязна ръка къде си учила полски Simple Smile имам голямо желание да го уча, но не намирам къде

# 159
  • Мнения: 197
Хммм, интересна темичка... Май съм я пропуснала  Grinning Хайде и аз тук, ако на някого му трябва преводач от полски и руски,редактор, коректор, или " печатар" ( за дипломни, курсови и прочие  Grinning) да свирка  Whistling

Желязна ръка къде си учила полски Simple Smile имам голямо желание да го уча, но не намирам къде
Ами при мен  Laughing Шегувам се! В университета, разбира се  Simple Smile Мисля, че може да се обърнеш към Полския институт на ул. "Веслец", те май организират някакви курсове  newsm78

# 160
  • Мнения: 89
Аз съм от Бургас  Cry

# 161
  • София
  • Мнения: 6 258
Здравейте,

Аз съм от хората, които предлагат работа Simple Smile Отварям агенция за преводи - ако някой има интерес да пише на лични Simple Smile
oпитах се да изпратя ЛС, но "Съобщението не може да бъде изпратено. 'Gittanna' е изчерпал лимита си и е запълнил кутията си за входящи съобщения."

# 162
  • Мнения: 2 558
а някой пробвал ли е тук www.trivago.bg

# 163
  • Мнения: 3 020
Desex, в тази тема има доста изписано по въпроса: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=332974.0

# 164
  • Кукуландия
  • Мнения: 106
Здравейте,

Аз съм от хората, които предлагат работа Simple Smile Отварям агенция за преводи - ако някой има интерес да пише на лични Simple Smile
oпитах се да изпратя ЛС, но "Съобщението не може да бъде изпратено. 'Gittanna' е изчерпал лимита си и е запълнил кутията си за входящи съобщения."
Мммдааа, и при мен така Simple Smile

# 165
  • Мнения: 24
Хайде и аз в темата!Ще я следя с интерес!

Общи условия

Активация на акаунт