Стискаме палци от сега силно да туптят ДЕКЕМВРИЙСКИТЕ сърчица

  • 12 441
  • 277
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 265
Desi jul,невероятно е усещането,аз не мога да търпя да чакам и ходя всяка седмица,дано и при теб нещата да се развиват добре newsm17.Зацапването ми за сега спря,имам да си бия днес последния прегнил и почвам на дуфастон,а дуфастона може да се пие до 21г.с.,поне на моя календар пише така,но ще питам.Cacano,и аз имам някакво бяло течение от време на време,но това е нормално.

# 76
  • Мнения: 516
Ох, и аз бих ходила всяка седмица Grinning Трябваше да съм свикнала вече и да съм по-търпелива,но не се получава  Crazy Гинеколожката ми е прекалено заета и няма часове . А и с тези празници съвсем се натоварва графика. А при другата ще ходя едва като ми свърши дуфастона. Как ще изтраям още 4 дни, ами 30 седмици Laughing

# 77
  • Мнения: 1 152
Нямам нито сърбеж, нито миризма, да не би да съм се простудила в това никакво време?  Rolling Eyes

Намерих нещо полезно поне за мен. Ето.  bouquet

# 78
  • Мнения: 265
Не, Не,това са млечнокиселите бактерии ,които предпазват от инфекции бебо,не се притеснявай.Аз се притеснявам ,когато по някога от бяло стане жълто и ме обхваща параноя,че пак кървя,светвам всички лампи и се вглеждам 5 минути и гадая-кръв ли е или не newsm78,много смешно изглежда,но направо се побърквам с това кървене #Cussing out

# 79
  • Мнения: 1 152
zuerich нормално е да се вглеждаш и аз го правя по няколко пъти на ден. И сега съм по-скокойна от тази информация.  bouquet

# 80
  • Мнения: 616
здравейте мами   bouquet

и аз имам някакво течение ту е бяло ту е леко жълтеникаво, но е по много малко и не се шашкам док ми каза да си правя промивки с лайка и сода...единствено се стряскам като усетя че потича и тичам обзета от ужас да не е нещо лошо ooooh! Rolling Eyes явно всички ни гони тая параноя ама то е нормално нали носим най-ценния багаж всички вълнения и тревоги те първа започват Simple Smile хубав ден и много усмивки  Heart Eyes

# 81
  • Мнения: 12
здравейте.върнах ме се от египит хванахме вирус и ми беше лошо.явно ме се съвпадна с времето когато започва да ми става лошо.и сега вече по цял ден ми е лошо почти немога да ям.отслабвам с 1 кг на седмица.и аз имам течение.избрах си лекарка от токуда защото я познавам от преди оказа с че е отпуска и ще ме прегледа чак на 23.05дано всичко е на ред.незнам как ще работя особено по 10 имаме много работа и се налага да работиме по 15 16 часа.но каквото и да е аз се радвам че нося бебчо и това ми дава сили.   Hug

# 82
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Да се запиша и аз. В 7 седмица + 5 дни съм. Доки каза, че съм за 14.12, аз го смятах за 12, но това е твърде относително. Живот и здраве, когато бебо реши. Аз само да се оплача, че непрекъснато съм с гадене и повръщане, но няма как. Ще изтърпя всичко  Simple Smile
Желая на всички мами безпроблемна бременност  Heart Eyes  Praynig

# 83
  • Мнения: 5
Pupinka  i az da se zapisha Simple Smile

# 84
  • Мнения: 120
Запис и от мен Simple Smile

# 85
  • Мнения: 22
Zdraveite dami Simple Smile I az bih iskala da se prisuedinq kum 4aka6tite prez December. Opredeliha mi termina za 21, no tui kato cikula mi e po-dulug ot 28 dni, bi trqbvalo beb4o da doide to4no na Koleda Simple Smile 25-26 December! Uspeh na vsi4ki!

# 86
  • Мнения: 10
Здравейте и от мен след 3 седмици лежане отново съм на крака. Ходих на лекар и той каза че всичко е наред бебето се е закрепило и чухме пулса.От 3 дена се върнах на работа и малко ме е страх да не се претоваря и да направя някоя беля.Малко ми се гади и ми горчи в устата но всичко друго е наред.

# 87
  • Мнения: 2 592
Здравейте мами! Искам да ви питам, в коя седмица се чува сърчицето? Мен ме викат чак на 20ти, за да направим изследвания и да чуем сърчицето, но ми се ще по-рано да чуя туптенето. Много ми е притеснено ... Забравих да спомена че съм в 6та седмица

# 88
  • Мнения: 392
Днес Ванеса на мама Беборина навършва 3 годинки!!!    Two Hearts
Нека мама и подари за Коледа едно сладко и здраво бебче!!  newsm32
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ВАНЕСИ, РАСТИ БЕЗГРИЖНО И ВЕСЕЛО ДЕТЕ!!!   newsm59 nbirthday newsm59 nbirthday newsm67 newsm67  Gift  ura Tada  Party Time

# 89
  • Мнения: 265
Здравей Nenna,към края на 7-ма седмица можеш да отидеш да чуете сърцето. Hug

Общи условия

Активация на акаунт