"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 13

  • 11 503
  • 292
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 218
                                                         Напълняването – кошмарът на всяка жена!
                                                                  Наднорменото тегло е проблем с решение !!!



                                                                                       
     

                                                                                                 

                              

 

диетолог ОГНЯН СИМЕОНОВ
ул. Райко Жинзифов 20 бл.11 вх.4
0899937677
понеделник - петък:9 - 17 часа

или на скайп - dietolog                                                                   


Тема №1     Тема №2     Тема №3      Тема №4     Тема №5      Тема №6   Тема №7     Тема №8    Тема №9    Тема №10     Тема №11   Тема №12           

                                     



Първа и единствена награда от априлския турнир по отслабване за купата ДДД или " Да свалим дебелите дрехи " се присъжда нааааааа : 

   amora      Тя получава парична награда  в размер на:   

ЧЕСТИТООООООООООООООООО

Останалите участнички ще получат утешителни награди : 

А нашата цел изразена в две картинки е :

                                                                                                                           Да махнем маскировъчното шалче от дебелото "Д" :
                                                                                                                         

        И да разкрием секси дупенце
   

Последна редакция: сб, 10 май 2008, 15:05 от Djindjari

# 1
  • Мнения: 647
Хайде запис от мен.
Джиндж супер е темичката Simple Smile
Бравос  smile3501

# 2
  • Мнения: 647
Omiss  welcome

Аз съм имала такъв проблем, но преди когато съм гладувала. То си има и обяснение ацетоновия вкус и дъх.
Не мисля , че е от режима. При мен нещата със стомаха доста се подобриха от него. Да не би да си имаш проблеми със стомаха - гастрит, язва? Знам , че от това също се получава

# 3
# 4
  • Мнения: 304
Добро утро момичета Hug

О-о-о-о, виждам, че съм спИчелила награда Blush Искам много да благодаря на фирма Пайнер и продуцентите си Митко и Мария Димитрови...Ъ-ъ-ъ-ъ-ъ не, това беше друга реч Joy

Хайде, давайте кинтитИ да ходим да се черпим всички задружно. Аз сега цокам кафенце.



Е, моето не изглежда така, но дано това ви хареса. Аз съм ултра ранобудна, защото приятеля ми е на изпит и....Между другото някой беше питал за изпита оня ден - еми скъсаха го, защото....Защото е супер наивен и си мисли, че като той помага на хората и те ще му помагат. Момичета, обмислям да почна да го бия, за да започне да възприема като му говоря Flutter Иначе на 29ти пак ще ходи на тоя изпит от четвъртък (висша математика 1) и тогава вече ще го вземе, защото иначе ще играе точилката Blush

Та, стига вече с мойте драми. Пожелавам ви прекрасен ден и дано прогнозата за времето не се окаже вярна Praynig

# 5
  • Мнения: 290
Добро утро и от мен!
Ммммммм.....Аморче, мерсаж за кафенцето!
Джиндж, отново тема на ниво!   bouquet
Запис и от мен.  Hug Hug Hug Hug

# 6
  • Мнения: 3 118
Ха дубрютру!
Аморче, да не е ВиАС-аджия твоя момък? Не че висша математика се учи само там де, ма тъй познато прозвуча  Mr. Green
Аз фчера най-накрая изгледах What the bleep do we know. Интересно филмче, повече въпроси обаче поставя да му се незнае, отколкото отговори. Ма сега съм изпълнена с позитивизъм  Crazy и грам не се напъвам.
А за диетката, ох, сички минахме на средния етап - смъкнати доста кила, ама не всички, и нещо и аз почнах да се дразня.

Omiss, когато организма се "изчиства" от токсини стават такива работи. Wellcome!

# 7
  • Мнения: 304
Питче, не е във ВИАС, телекомуникации учи, пари ще изкарва Crazy

# 8
  • Мнения: 290
 newsm78 Моля за извинение, момичета! Знам, че не е по темата, но преди време някоя от вас беше писала, че е ходила и на озонотерапия. Аз щях да отида по-рано при Оги, но бях лееекинко сецната и ми беше трудно придвижването. Та питането ми е - какво точно правят там?
 Знам, че сте сладурки и няма да ме нахокате, за което благодаря!   bouquet

# 9
  • Мнения: 647
Добро утро и от мен.
Аз вече съм на работа - и си пийвам  кафенцето, което ни почерпи Амора  Hug

Питче права си , че почти влезнахме в гадната фаза на заобикалянето на режима.
Трябва да се завърнем в стройните Симеоновски редици, че времето за наближава и трябва да фръцкаме дупенца по плажа.

Аз днес закусих режимски и съм си подготвила и яйчицата за обяд. Ще видим какво ще стане до края на деня дали ще устискам.

# 10
  • Мнения: 304
Аз пък след вчерашното оплакване (благодаря, че ми изслушахте цивренето Hug ), днес се чувствам супер. Направих си тренировчица сутринта, пийнах си кафенце, хапнах си кисело мляко с орехче (че посещенията във wc-то още са мит и се чувствам като плондер) и съм решила да си продължавам сериозно както първия месец. Няма да се качвам на кантара известно време, ще се кача, когато гадното ми дебело усещане изчезне. Дори няма да си вземам мерките днес (а днес по принцип ми е ден за теглене и мерене), поне със сигурност няма да надебелея с точно спазване на режима. Днес след изпита  на кариньо ще ходим да пазаруваме и ще видя да си взема круши или нещо друго, което да ми помогне с проблема. Може да си взема зелен чай, току виж дало резултати (никога не съм пила, а съм чувала добри отзиви). Ще докладвам какво съм взела и как ми се е отразило, че ако мога да помогна на някоя от вас, която има такъв сериозен проблем като мен Praynig

# 11
  • Мнения: 290
Вече си мислех, че няма и други на работа, освен мен и БГ радио  Wink
Момичета, да ви питам - вие пиете ли топла вода вечер преди лягане и сутрин на гладно? На мен това ми действа много добре. Винаги благодаря на водичката за хубавата работа, която ще свърши. Вечер ми помага да спя, като бебе, а сутрин ме праща в WC-то Simple Smile

# 12
  • Мнения: 572
то ако ще е топла вода - поне да е билков чай - ще имаш много повече ползи от него!
за зеления чай - аз го съчетавах преди време с диетата ... сега не пия и съм с 2 кила отгоре ... не мога да кажа на какво се дължи, но мн ме убодряваше сутрин, което също си е някаква полза Simple Smile

# 13
  • Мнения: 699
Добър ден.
Бързам да се запиша, че работа ме зове. Почивката сега ми излиза през  носа, но нали и от това имаме нужда.
Режимна съм, резултати няма още, но ще се появят всеки момент. Мисля тия дни да се чуя с Оги, поне така се разбрахме преди празниците, да видим как ще продължим напред.

Слънчево е, храня малката и беж на разходка, че да се раздвижа малко. Уфффф, а кколко домакинска работа ме чака, чак ми се гади.
Хубав слънчев ден ви желая и с новата тем (която е както винаги супер) и нови минуси на всички.

# 14
  • Мнения: 290
то ако ще е топла вода - поне да е билков чай - ще имаш много повече ползи от него!
newsm78 Това с топлата вода ми го каза лекар-хомеопат. Аз също реагирах - " Е, по-добре чай!", но той беше категоричен - топла вода, без никакви примеси.    Rolling Eyes Тогава лекувах някаква алергия към ненам кво и, освен водата сутрин и вечер, трябваше да пия топла преварена вода и през целия ден.  3 дни подред сутрин пиех английска сол. Мисля, че всичко това беше, за да се изчисти организма от токсините. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт