БЕБЕТА ЮНИ 37 :-)

  • 13 929
  • 302
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 279
Цитат
katentze, сподели, моля те, за тези морски соли. От къде могат да се купят. Вечер много топли си чувствам краката и място немога да им намеря...
MiRa_55 , навсякъде има морски соли. В Пикадили съм виждала също ипо козметичните магазини има. Аз даже точно тия ,които ползвам сега май са производство Карлово- Българска роза. Имам и едни от лайка.Не знам дали помагат толкова много за подуването, но пък все пак облекчават и успокояват краката, чувствам се добре Wink
Дори е много хубаво да се правят и вани с тях ,ама не сега като сме бременни, а след това, че сега направо си е опасно доколкото знам. Ама за краката няма проблем Peace
Някой няма ли да пусне темичка, че аз не знам как дая пусна с въведението на темата ни Blush

Търся ги в интернет да ти ги покажа, ама нещо не ги откривам...

Последна редакция: пн, 19 май 2008, 16:21 от katentze

# 301
# 302
  • у нас
  • Мнения: 5 715
Привет, на всички юнски бременелки!

Виждам, че страстите са разгорещени относно Коензим Q10 с пикногенол. Гледам, че и поста сте ми копирали, няма лошо.  Peace

Нямам намерение да ви убеждавам за това, което съм писала. Но аз никъде не съм писала, че съм родила за 5 мин., а съм получила болки на по-малко от 5 мин., което е различно, щото ако бях родила за 5 мин, сигурно щях да родя на леглото в къщи  Hug 
Относно информацията за коензима, която сте търсили, явно не сте я търсили на точното място.  Hug Има едни много хубави книжки, където може да се прочете за продуктите на Аква сорс. Едната е "Продуктите на Аквасорс". Там има и писма на хора, които ползват продуктите и разказват как са им помогнали.
Аз съм дистрибутор на АС и пия продуктите от повече от 5 години. Не си правя реклама, а просто споделям това, което преживях.

По стечение на обстоятелствата и двете ми бременности бяха тежки. С първата бях на легло 8 месеца, а с втората - 5 месеца. Предполагам, че на някой му се струва много време да се прекара на легло, ама това е реалността. Приемах някакво лекарство от което ми се разтрои стомаха. Тогава ми изписаха схема какви хран. добавки да вземам и по колко капсули.  И така през цялата бременност не прекъснах да вземам добавките с ударни дози. Така беше и втория път. И много пъти съм споделяла пред приятели и пред непознати, че това ми е помогнало.
Добавките помагат и за забременяване. Ама това е друга тема, вие нямате нужда  Peace  Wink

Всеки носи глава на раменете си и може да си прецени за себе си кое по-добре  - да изпие едно кафе или да инвестира в здравето си или това на детето си. Защото една капсулка Зелена енергия струва по-малко от едно кафе. Нали знаете, че всеки в живота си прави избор, с който избор после живее  Hug
Ако някой има въпроси може да ми ги зададе на лични, защото няма да задръствам темата с качествата на продуктите.  Peace
Относно това, дали някой гинеколог или личен лекар е чувал за тях - малко се съмнявам. Предимно се предписват от хомеопати или холестерични лекари.

Леко раждане желая на всички и да се похвалите с хубави бебчета накрая!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт