ЮЛСКИ бебчета 08 (тема 55)

  • 14 372
  • 288
  •   1
Отговори
# 45
  • гр.София
  • Мнения: 250
Добро утро и от мен Simple Smile Аелиа много сладка рисунка и коремче Simple Smile Ние вчера най накрая си купихме матрак на Magniflex. Дано наистина да е толкова хубав колкото всички казват, че не е никак евтин. Но за бебка съм казала че всичко давам.

# 46
  • Мнения: 1
Добро утро и от мен  bouquet
Аз пък вчера бях на рожден ден и се оказа ,че жените бяха все млади майки,че и рожденничката даже.Изумих се обаче как се опитаха да ми промият мозъка.Добре, че съм подкована с инфо от библиотеката в кърмаческия и само се хилих на щуротиите им.Всичките изтъркани лафове за кърменето ги чух за няколко часа Joy Joy JoyДобре, че бебовците им се оказаха от хитрите, че не се поддават и те.
А и на кино бях, но нямах проблеми с ритниците.Моя мишок се беше уморил преди това от ритане и Индиана Джоунс грам не му повлия.
Аз утре може и да не успея да дойда за лекцията ,че май ще подписваме най- сетне договора за покупката на жилището ни. CryНа мен честно, по ми се идва на лекцията,та ще ви помоля да разкажете Praynig
Aelia рисунката направо е трепач ...А на Kisa котетата ми иде да ги смачкам от гушкане.Аз многократно съм имала котки родилки и е голяма наслада да ги гледаш мъничетата...

# 47
  • Мнения: 690
Добро утро и от мен.

За легълце се спрях на: http://www.chipolino.com/catalog.php?lang=bg&year=2007&c … ry=169&type=1. Като цветове се връзва със спалнята а и не е люлка, пък е с чекмедже. После става и на легло за по-голямо дете. Матрак мисля, че продават към него, но не съм на 100%. Мъжо ще ходи до Пловдив след 2 седмици да взима нещата по списъка..

Днес ще идва един човек с Рейнбоу да чисти дивана, че е много захабен. Чудех се някоя от вас знае ли колко време би съхнал дивана?  newsm78

# 48
  • Мнения: 142
Добро утро, маминки  Hug
Аелия, много готино коремче! Татко с талант. Интересно ми е с какви боички е рисувано.
Коремчето е рисувано с гримове и малко червилце. Татито е завършил художествена гимназия и затова се справи добре. Аз само с цветенца бих се наела  Whistling
Киса, много сладки тия котанчета  Heart Eyes Как са напъплили майка си Crazy Ех, живот и здраве и ние така ще се гушкаме с бебончетата ни. Малко остана.
За киното - не съм чувала да е забранено за бременни. Даже се каня да отида да гледам последния Индиана Джоунс.
Душичката, стана ми много смешно като описа как си брала каквото си харесаш по дърветата. И аз съм така  Laughing Вчера ужасих баща ми и мъжлето като се нахвърлих като невидяла върху едни джанки. Дано утре да получиш прекрасна изненада за годишнината и да си изкарате незабравимо Wink
Кали, представих си премеждията с палатката и много се развеселих  Joy На мен ми се струва супер майката да води бебчето по приключения. Сигурна съм че се наслаждава на всички положителни емоции.

Изумих се обаче как се опитаха да ми промият мозъка.Добре, че съм подкована с инфо от библиотеката в кърмаческия и само се хилих на щуротиите им.
Да, чудя се как всички с настървение се опитват да убеждават как от втория месец се започва захранване с плодов сок  Shocked На бебето му трябвали витамини. Все едно Киса да почне след 5 дни да прави сок за малките котенце, че току виж изпаднали в авитаминоза  smile3511 А да не говорим как съвременните жени нямали кърма - просто вече не било нужно като има АМ  #Crazy

Последна редакция: пн, 26 май 2008, 10:30 от Aelia

# 49
  • Мнения: 174

Аз уж закусвах сега здравословно ама къде си пуснах бон Апети и бате ви Иванчо един мнооооого апетитен десерт с .....
Добре де, защо трябва да ни го описваш така  smile3516

# 50
  • Мнения: 4 371
Момичета, няма да ви върнат ако не сте записани, но май е по-добре, защото нали има подаръци и каталози, да не остане някой без newsm78 И Ивона я изнудих да дойде, ама да видим.
Плащат се 4 лв. при влизането, които после консумираш. На повечето от нас не им стигат тези 4 лв., голямо ядене пада hahaha Не се чакаме, а влизаме направо и първия пази маса за всички Simple Smile

# 51
  • Мнения: 2 070
Здравейте. Бях се притеснила за Блек Чери, отдавна я нямаше тук и в плевенската тема, но се появи там и пусна снимки от бала си. Предстоят и матури и раждане... Дано се появи и тук да се покаже.

Усвоихте ли бременната патешка походка?  Laughing На моменти усещам, че при мен натам бият нещата, но засега удържам фронта. Все още ми е по-добре като се разхождам, но ми е много изнервящо да стоя права на едно място или дълго време седнала.

Вчера баба ми кви неща ми разправя. Родила е сравнитело малки бебета - около две и полвина кила. породени са майка ми и леля ми. Имала уж кърма, но те не искали много да сучат, абе с голям зор е удържала до почти годинка, но още след 6 месец почнала да дава на леля ми квасено мляко. Съвета тогава на лекарите бил - това преди 50 години - млякото да е от крава родила теленцето си по същото време, в което се родила и леля. Та ходели да търсят в някакво ТКЗС и само от определена крава взимали. А отдолу не ги зашивали след раждането, а ги защипвали с някакви много стърчащи щипки, на баба и се обърнала и нещо и влязла навътре, та трябвало да я бърничкат и да я обръщат пак. Това май само в периода докато е била в родилно, но тя е седяла близо две седмици, че бебетата малки. Ще спестя разказа за повиването, че се изтормозих само докато я слушах.  ooooh!
А братовчед ми е роден април, сестра ми август, в една година - 81ва. Леля ми само веднъж дала на брачеда кърма с биберон и от тогава отказал да суче, та рано рано го захранили с кисело мляко по съвет на някви заблудени баби. мама и леля досеа ги е яд, че мам е имала толкова много кърма и не е могла да кърми и братовчед ми заедно със сестра ми - казали им тогава, че не е добре веднъж като се отбие и да му даваш после пак кърма, някакви такива.

# 52
  • Мнения: 1
Аelia ,точно това бяха коментарите  hahaha,а и как бебето не щяло да пие от биберона на чико вода.А то по принцип не иска не е проблема в биберона ...И съвети от сорта вечерта като проплаче за ядене да му се дава водичка,така нямало да се събужда повече вечер.И най голямата изцепка,понеже на едната бебето не искало биберон залъгалка, да му купела кафява, че да приличала повече на зърно.Аз не издържах повече и се изцепих ,те кое биха предпочели повече истинки мъжки п...с или вибратор по същата логика  Joy
И всички бяха  Shocked а аз се счупих от смях

# 53
  • Мнения: 174
Момичета, няма да ви върнат ако не сте записани, но май е по-добре, защото нали има подаръци и каталози, да не остане някой без newsm78
Дуци, къде мога да се запиша за 29-ти?

# 54
  • Мнения: 326
crazywork  ти къде живееш. Аз също съм до ТЦ "Глобус" в Света Троица.
Kokolin@ Живеем точно до високите блокове. Ти къде си?
... А аз съм си от Бургас, нищо, че живеем в София Simple Smile

Още едно съвпадение.  Laughing И аз съм от Бургас, ама живея в София.

# 55
  • Мнения: 2 171
Мерси, Дуци Hug. А на какъв телефон става записването? За утре има ли сигурни, че ще дойдат, защото не ми се ходи сама?

# 56
  • Мнения: 174
crazywork  ти къде живееш. Аз също съм до ТЦ "Глобус" в Света Троица.
Kokolin@ Живеем точно до високите блокове. Ти къде си?
... А аз съм си от Бургас, нищо, че живеем в София Simple Smile

Още едно съвпадение.  Laughing И аз съм от Бургас, ама живея в София.

Голямо съвпадение  Laughing А в Бургас къде живееш  Joy

# 57
  • Мнения: 4 371
Момичета, няма да ви върнат ако не сте записани, но май е по-добре, защото нали има подаръци и каталози, да не остане някой без newsm78
Дуци, къде мога да се запиша за 29-ти?
За допълнителни въпроси и записване – 02/946 13 69
Сакси винаги е там Grinning Иначе други сме аз, Пърли, Агата, Ивона...кой друг newsm78

http://www.9m-bg.com/display.php?page=scool

# 58
  • Мнения: 174
Момичета, няма да ви върнат ако не сте записани, но май е по-добре, защото нали има подаръци и каталози, да не остане някой без newsm78
Дуци, къде мога да се запиша за 29-ти?
За допълнителни въпроси и записване – 02/946 13 69
Сакси винаги е там Grinning Иначе други сме аз, Пърли, Агата, Ивона...кой друг newsm78

http://www.9m-bg.com/display.php?page=scool
Благодаря, Дуци

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 9 716
Ах то пишело, сори. Аз ще ходя и на 29. И двете лекции ми се струват интересни.

ПП. Аз съм сигурна за утре, ей сега ще звънна да се запиша.

Общи условия

Активация на акаунт