ЮЛСКИ бебчета 08 (тема 55)

  • 14 377
  • 288
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 306

Djini, подготвям се за секцио, да си имам всичко необходимо,а накрая , като дойде време, доки каза, че може и нормално да си излязат. Божа работа!
За размери - на 2-е места различно ми казаха и не им вярвам докато не си ги видя !  hahaha горе- долу са 1700гр. и 2000гр. Твоите мериха ли ги? А тонове записваха ли ?

Ами на последната консултация бяха 2000-2100, това беше на 22,05,08. От тогава съм зверски гладна и направо сме на етапа вече да крият храната от мене. Embarassed Иначе тонове са ми записвали само веднъж през бременността, когато в шестия месец бях в болницата за задържане. Но на консултацията ги гледат всеки път на видеозон, пък той нали отчита там сърдечната дейност и се надявам всичко да е в ред Praynig Praynig Praynig
Иначе с моя доктор, който ще води раждането не успях да се свържа тази седмица и още не знам дали раждането ще бъде естествено или секцио. Все ми се ще, тъй някакси естествено да си излязат и ако може без много зор Praynig Вчера докато бях в АГ-то на седмия етаж една мама раждаше естествено и така викаше милата, че още я чувам. Естествено, че ме хвана шубето веднага.  Cry Дано всички бебчета да са живи и здрави!!! Hug Hug Hug

# 286
  • Мнения: 152
Джини, имаме нова тема!  Hug

# 287
  • Мнения: 22
 wavey Хей аз съм нова във вашия форум.Надявам се да ме приемете и поради тази причина ще дам малко инфо за мен.
Аз съм родена на 20.06.1985г,живея в Перник,ще раждам в перник,очаквам моето първородно детенце,то ще е момченце.Надявам се раждането да мине нормално,а то ще се състой в болницата в град Перник при доктор Лазов.Термина ми е на 6.07.2008г.
Ако ви е нужно още инфо ще се радвам да ви отговоря.

# 288
  • Sofia
  • Мнения: 9 729
Добре дошла ir85 Hug

Ние вече пишем в нова тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=298342.new#new

Заповядай там Laughing

Общи условия

Активация на акаунт