За мамите,чиито татковци пътуват по суша - 4

  • 18 286
  • 292
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 71
Ранобудна,я.Станала съм още в 5.30 да изпратя мъжО към Сл. бряг.Мими се оправи,Жени на градина и аз в къщи.Жабче Hug,само така мила,радвайте се на това че сте заедно.Вале,изчезна нещо!

# 31
  • Мнения: 1 715
Привет момичета!

Тук съм недейте рИва за мен.Нашият тати си дойде в събота на обяд,в неделя бяхме на събор у брат ми,а вчера ходихме на Сандански да товари с цялото домочадие.Току що го изпратих и излизам навънка докато е хубаво времето,че нищо чудно следобед пак да завали.
Лек ден на всички

Последна редакция: вт, 10 юни 2008, 11:20 от valq_78

# 32
  • София
  • Мнения: 14 684
РИвем, как да не рИвем GrinningЗавиждам ти за хубавите изживявания, които си имала. И ние чакаме утре нашия тати, живот и здраве.

# 33
  • Мнения: 1 715
Ами да ви се връща.Какво решихте за морето?

# 34
  • София
  • Мнения: 14 684
Като си дойде ще решаваме кога ще взима отпуск и къде да търсим места.

# 35
  • Мнения: 337
Здравейте мами ,
Аз сега чак откривам , че има тема в , която пишат сродни души. И нашия татко е от пътуващите , но не сме в Бг , надявам се да нямате нищо против да ви навестявам от време на време Laughing

# 36
  • Мнения: 1 715
Mаxi    Добре дошла при нас!

# 37
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Здравейте, момичета! Отдавна не съм се включвала, защото при мен няма нищо ново, но ви чета най-редовно. Сега си викам да ви видя какво правите и гледам темичката чак на трета страница. Ааааааааа, къде се изгубихте всички?
Нашият тати пак е на път, чакаме го в сряда евентуално. Във вторник Ива има рожден ден, но той, за съжаление, няма да успее да си дойде за него. Е, така или иначе, ще го правя, поканила е сума дечурлига. Като си дойде, се надявам да поостане, защото предния път имаше пауза само ден и половина, дори дрехите му не можаха да изсъхнат.
Момичета, имам една питанка към вас: дали някоя от вас (или по-скоро мъжете ви) знае откъде мъжо може да си намери да си купи хладилник за камиона? Защото сега му е изгорял и то лятото без хладилник просто не става.
 Hug за всички!

# 38
  • Мнения: 1 715
Маринка много се радвам,че се включи при нас мила.Нашият тати също напоследък си идва за по два дни,но на 28.06 брат ми ще прави сватба та се надявам да си е тук за повече.
За хладилник мога да ти кажа къде продават нови ама са около 800лв. на мъж ми е такъв,но брат ми му го даде и не го е плащал.Иначе е доволен.Другият вариант е от някой колега да си търси втора употреба.

# 39
  • София
  • Мнения: 14 684
Добро утро и от мен. Нали сме с тати от няколко дни, та все около него се въртим Laughing

За хладилниците-моя си взе хладилна кутия, доста голяма, на ток-на него си му е достатъчна. От Технополис я взе миналата година.

# 40
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Добро утро и благодаря ви за отговорите, момичета!  bouquet
Вале, ами можеш да ми кажеш откъде може да си купи, нищо, че е нов. Естествено, и на него му се щеше да е втора употреба, защото новите са доста скъпички, ама нещо не можем да намерим, та в краен случай, ще се наложи да се ръсим за нов.
yovanka, ами и моя беше с хладилна чанта, но точно тя изгоря. А и не беше кой знае колко добра май. От Италия я купува. А имаш ли представа колко струва на твоя мъж хладилната чанта, предполагам е по-евтина от хладилник.
Иначе как сте вие? Ние днес сме на рожден ден на момиченцето на кумовете и Ива е в трескаво очакване. Все пита още колко време остава Laughing

# 41
  • Malgrat de mar
  • Мнения: 131
Например тук

# 42
  • София
  • Мнения: 14 684
Рина, около сто лева беше-върши работа за сам човек

# 43
  • Мнения: 1 715
ДОБРО УТРО!

НАШИЯТ ТАТИ СИ ДОЙДЕ ВЧЕРА НА ОБЯД И УТРЕ СУТРИН ТРЪГВА.ДНЕС ЩЕ СМЕ В РЕЛАКС,ЧЕ ВЧЕРА ПАК БЯХМЕ НА СЪБОР.
Марина на мъж ми е ето такъв http://www.911.bg/a2/offers.asp?p=998230&parent=6216 Продават ги на околовръстното на разклона за Горни Лозен http://www.911.bg/a2/firm.asp?id=4287&m=15

# 44
  • София
  • Мнения: 2 296
Здравейте и от нас!И ние вчера бяхме на събор Grinning
На нашия татко хладилника е подобен,може да е същия даже,но
той го купи миналата година за 680лв.

Общи условия

Активация на акаунт