Рокаджии - малки и големи! - 2

  • 21 630
  • 326
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 66
Хора подарявам билет за Lenny - спечелих го от Бекс - хайд епоне някой да отиде д е не изгори ей така Simple Smile

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 349
Металика бяха невероятни! Отново Simple Smile Обещаха да дойдат пак за представянето на новия албум, така че има надежда за тези, които ги пропуснаха първите 2 пъти Simple Smile
А Даун много исках да ги видя заради един от любимците ми Фил Анселмо Simple Smile Малко поизхърбавял ми се видя, но забиха много здраво Simple Smile

# 77
  • Мнения: 1 440
Аз ще се надявам да дойдат отново!
Аз и предния път така казвах. Мъжа ми също много харесва Металика, но не обича да ходи по концерти. И ме отказа и мен Tired Колко любими групи вече пяха в БГ, а ние все не ходим Confused
Рени,моят мъж по концерти не ходи,но следващия път като дойдат Металика,той ще влезе в ролята на детегледачка. Laughing
А аз мисля да се позабавлявам.  Thinking
Така,че чакаме новият албум и пак концерт в София по възможност!

# 78
  • Мнения: 640
В нашата къща със сигурност и третия член ще да е метълче малко
http://progroup.org/cpg133/albums/userpics/10003/normal_Ilko.jpg
Явно заедно ще си ходим с детето по концерти Simple Smile






Ekcnpec: Моля, спазвайте правилата за публикуване на изображение...!

Последна редакция: чт, 31 юли 2008, 22:23 от Ekcnpec

# 79
  • Мнения: 302
Здравейте,

Малко да побутна темата...

Изкефихме се много на концерта на Мейдън в Букурещ. Кармен определено вече е яко в правата вяра...



За концерта на Металика... Нямам думи! Отнесоха ме като торнадо! Публиката бе страхотна! Музикантите се изкефиха! Дано догодина пак да дойдат... Поне обещаха, че няма да ги чакаме пак 9 години.  Wink

По-късно мога да добавя повече подробности и снимки...



# 80
  • Мнения: 2 803
Докторе, най благородно ти блазякам за Мейдън. Ще чакаме да споделиш повече за концерта и някой снимчица.

От мен: beer

# 81
  • София
  • Мнения: 407
аз съм привърженик на почти всякаква рок-музика, без най-тежката, на която трудно може да се каже, че е музика.

# 82
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 760
Хайде и ние да се разпишем.Бебка се приспива само с radio Z-rock.

# 83
  • Мнения: 1 862
Ние също още сме две в едно, но от сега се захранваме с ХЕВИ ... а бе май не е нужно да изреждам всички банди  bambam + Z rock рано сутрин за закуска  baby_neutral baby_neutral baby_neutral smile3540  superuu  superuu  superuu

# 84
  • Мнения: 62
Пишете ме и мен във вашите редици! Да живеят ''енергетиците''!
А нашият тати слуша траш .
Големия е фен на рок музиката.

# 85
  • Мнения: 302
Докторе, най благородно ти блазякам за Мейдън. Ще чакаме да споделиш повече за концерта и някой снимчица...

Благодаря за бирата!  Grinning

Ето тук съм споделил това-онова, че и снимки има...

http://ironmaiden-bg.com/forums/showpost.php?p=10441&postcount=162

UP THE IRONS!   superuu

# 86
  • Мнения: 2 803
Докторе, най благородно ти блазякам за Мейдън. Ще чакаме да споделиш повече за концерта и някой снимчица...

Благодаря за бирата!  Grinning

Ето тук съм споделил това-онова, че и снимки има...

http://ironmaiden-bg.com/forums/showpost.php?p=10441&postcount=162

UP THE IRONS!   superuu

Да бе ама че съм, как забравих да погледна във  фен сайта. От кога се каня да се ръгна при вас.

# 87
  • Мнения: 302

... Ами регни се, де... Ако трябва да ти ходатайствам нещо...  Mr. Green

# 88
  • Мнения: 2 803

... Ами регни се, де... Ако трябва да ти ходатайствам нещо...  Mr. Green

Обещавам.  Нammera също ме покани, ама все не ми остава време.  superuu

# 89
  • Мнения: 474
Q to imalo nova tema..... znachi mnogo otdawna ne sym vlizala tuk  Embarassed Izvinqvaite za latinicata, ama naskoro preinstalirahme PC-to i kirilizatora go nqma....
Az da se pohvalq  Whistling.... moqta nejna polovinka   superuu zapisaha nov album s grupata i sega go obrabotvat ... i klip snimaha i nego ste go obrabotvat  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт