Първата нощ с бебо у дома!

  • 4 823
  • 78
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 11 004
С настъпването на първата нощ на Рая вкъщи ме беше страх, че няма да я чуя, ако се разплаче или че цяла нощ ще реве и няма да ни остави да спим. Е, страховете ми се оказаха напразни - дребосъчето спа спокойно и се събуди да суче само веднъж, в 4 ч.

# 61
  • София
  • Мнения: 604
ами първата нощ-както и седващите поне 200-
ставане през 1 час и кърмене, а съвсем в началото ме беше страх да се отпусна и да заспя както трябва, да не би да не си чуя детето като ревне. Но страхът ми определено е бил неоснователен Simple Smile

# 62
  • Мнения: 109
Малкото джудженце спа непробудно цялата нощ.А аз през час се будех и го гледах,първите 2 нощи дървах включена нощтна лампа. Wink

# 63
  • Мнения: 259
Изобщо не мигнах.

# 64
  • Мнения: 5 391
Нищо й нямаше на първата нощ, ама аз бях стресирана.
Дори спах с бебето на светната лампа ooooh!

# 65
  • Miami
  • Мнения: 412
И аз спах с бебето на светната лампа, но бях толкова стресирана и уморена и заспах почти веднага. Майка ми обаче постоянно го наблюдаваше.

# 66
  • Мнения: 9 973
кофти ми беше

# 67
  • Sofia
  • Мнения: 77
Бяхме , аз ,мъжът ми и свекито у дома. Свекървата спа в една стая с бебо, естествено аз спах с едно око.Но бях спокойна. Будихме се веднъж да папкаме. Усмихвам се като си спомням този момент. Вълнуващо беше и самото влизане на бебчо у дома в ръцета на тате.Много мила картинка.

# 68
  • Мнения: 387
бяхме в болницата  и...си поплакваха за ядене и за смяна на пампите и мноооого ги гушках  ,но се ошашавих от ревовете им по едно време  Shocked сега като си спомня ми е смешно  Laughing ,но тогава.....  ooooh!

Последна редакция: пт, 15 авг 2008, 14:52 от бубето 29

# 69
  • София
  • Мнения: 1 809
Нас ни изписаха на 15-я ден и въпреки това спахме на запалена нощна лампичка. Беба се събуди веднъж да яде (въпреки че в родилното беше престанала да се буди през нощта), някъде към 3 и други не помня  Laughing Първата седмица вкъщи ми е малко мъглява.

# 70
  • България
  • Мнения: 3 621
Много спокойна , сигурна и щастлива се чувствах. Бяхме само аз , беба и мъжа ми  Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 729
Толкова бях щастлива ,че я имам,че ставах на всеки 10мин. да проверя дали диша.А тя спеше така сладко и мъркаше като коте от време на време.Мъжът ми беше по-спокоен а даже успокояваше и мен.Казваше,че е вече до нас и нищо и никой не може да и навреди.Спомням си с умиление за първата ни нощ заедно с Моника.

# 72
  • Мнения: 1 674
нещо нямам спомен от тогава

# 73
  • София
  • Мнения: 1 535
Първия път и аз се събуждах през час да проверявам дали диша  Crazy
Втория бях много по-спокойна. Беше си при мен още от първата нощ в болницата и бяхме започнали да свикваме един с друг. Първия път се притеснявах, че няма да чувам беба, сега и това притеснение го нямах - малко да се размърда малкия и бях будна. Дори сега ми казват, че изобщо не ни чуват нощем какви ги вършим...

# 74
  • Мнения: 690
Първата нощ бях глупава и неопитна  Embarassed Оставих лампата светната (от което не можах да спя добре) и си навих часовника, за да събудя бебето да яде... Да не вземе да пропусне, че ще заслабне... Даже и памперс (чист и почти сух) сменях  #Crazy  Sick

Абе, дано тоя път действията ми са по адекватни  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт