Колко често казваме обичам те?

  • 4 058
  • 90
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 447
 Колко често казваме обичам те на човекът до нас. И с минаване на времето не го ли казваме по-рядко,отколкото в самото начало?

# 1
  • Мнения: 2 161
Не му го казвам често,защото много се отпуска после.На изпращане и на посрещане.

# 2
  • Мнения: 2 386
Чувам го по-често, отколкото го казвам, страх ме е сякаш да не се изтърка.
Не съм фен на добро утро - обичам те, чао-обичам те, каква хубава рокля си харесах днес-обичам те, ще гледам футбол в съседа-обичам те и така до безкрай..

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
Не му го казвам често,защото много се отпуска после.На изпращане и на посрещане.
Същата работа Laughing На мъжете много-много романтика им е противопоказна Laughing
На детето обаче постоянно му го повтарам. Не знам защо, някак отвътре ми идва, не е като онази лигня от филмите, дето за "здрасти" и за "чао" си подвикват "обичам те" Laughing Просто наистина изпитвам вътрешна необходимост да му го казвам всеки ден Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 3 459
Казвам му всеки ден, че го обичам  Simple Smile

# 5
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Почти не го казвам, може би 1-2 пъти годишно. Което не означава, че не изразявам любовта си.
Не изпитвам и потребност да го чувам, не отдавам значение на думите, важното е какво усещам.
Да, с времето по-рядко го казваме, защото вече не сме неуверени.
Само на децата го казвам често.

# 6
  • Мнения: 1 212
Толкова често, колкото ми "дойде на устата"  ...
Не е всеки ден, има няма със сигурност няколко пъти в месеца , може и в седмицата да се случи няколко пъти.
Хубаво е , когато го мислиш , да го споделиш .... дежурното се изтърква, накак си .
Да го мислиш, пък да си траеш .... дори човека отсреща да го знае , че е 100 % така , пак не е харно .

# 7
  • Мнения: 2 161
Зависи как казваме "обичам те".Аз никога няма да го кажа както по тъпите сериали-Обичам те,ти си любовта на живота ми,ти ми осмисляш дните,не мога без теб...Това е тъпо.
Но например е направил нещо мило,казвам му-ох,че те обичааам!Или нещо ми разказва,което се е случило и аз:е,браво!Ти си моят герой!Или:ех,голям късмет изкарах ,добре,че се омъжих за теб.
Ето,така си казвам любовта.Без премрежени клепачи,без мелодрама и треперлив глас.
Но предпочитам да му казвам често "страхотен си".

# 8
  • Мнения: 804
Ето,така си казвам любовта.Без премрежени клепачи,без мелодрама и треперлив глас.
Но предпочитам да му казвам често "страхотен си".[/b]
Ех, Шанел, подозирах че си умна жена, ама сега се убедих.
Аз с това "страхотен си" 30 години живея като принцеса.

# 9
  • Мнения: 1 447

Но предпочитам да му казвам често "страхотен си".[/b]
С това страхотен си май доста им се гали егото.Понякога имам чувството,че моя повече го предпочита пред обичам те.

# 10
  • Мнения: 2 161
Ето,така си казвам любовта.Без премрежени клепачи,без мелодрама и треперлив глас.
Но предпочитам да му казвам често "страхотен си".[/b]
Ех, Шанел, подозирах че си умна жена, ама сега се убедих.
Аз с това "страхотен си" 30 години живея като принцеса.
Благодаря.Искрено се радвам,когато ме оценяват подобаващо.

# 11
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 848
всеки ден по безброй пъти Heart Eyes и той на мен Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 2 448
Конкретно за тези думи не мога да ги казвам ей така. Казвам ги , когато ги чувствам.
Такъв човек съм, че щом казвам една дума, значи нея имам предвид, а не нещо друго.
Благодаря е благодаря, харесвам - харесвам, привлича ме - привлича ме, обичам - обичам.
С поведението си мога да покажа много неща, но за мен думите имат тежест и е трудно да ги изрека , ако не съм много сигурна. По същата причина държа и да ми се казват нещата, нищо, че делата са по важни. Не искам да говорят сами, че току виж съм разтълкувала нещо погрешно.

# 13
  • Мнения: 4 138
много, много рядко.

# 14
  • Мнения: 1 517
Ето,така си казвам любовта.Без премрежени клепачи,без мелодрама и треперлив глас.
Но предпочитам да му казвам често "страхотен си".[/b]
Ех, Шанел, подозирах че си умна жена, ама сега се убедих.
Аз с това "страхотен си" 30 години живея като принцеса.

Значи правилно съм се ориентирала  Wink
И като го казваме трябва да сме искрени. Фалша си личи.

# 15
  • Мнения: 5 940
Казваме си непрекъснато. Макар, че си знаем.

# 16
  • Мнения: 750
Казвам му го всеки ден!Обичам го и ще му го казвам.Когато спра да го обичам ще спра и да му го казвам! Mr. Green

# 17
  • Мнения: 476
По няколко пъти на ден вече 5 години и живея като принцеса.

# 18
  • Мнения: 6 624
Много рядко ,рядко и го хваля ,а той е лъв и една похвала може много врати да ми отвори  Laughing
Ще се поправя ,защото наистина го обичам и въпреки ,че той го знае ще хубаво и да го чува .

# 19
  • София
  • Мнения: 18 679
Абе я стига с тия глупости ooooh! Сега ще излезне, че живеем като принцеси, защото много-много се обясняваме на мъжете си. Няма такъв филм. Живеят като принцеси жените, които имат до себе си мъже на място. Я да е някой ръб, някои кютук, и да му обясняваш сто часа колко е страхотен и колко го обичаш, има да си чакаш принцеския живот Laughing

# 20
  • Мнения: 1 930
Доста често, да не кажа постоянно.

# 21
  • Мнения: 142
Всеки ден, във всеки удобен момент. Когато не сме заедно и се чуваме по телефона дори и повече.

# 22
# 23
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
когато се налага.

# 24
  • Мнения: 9 814
По-често гледам да го доказвам, а не толкова да го казвам.

# 25
  • софия
  • Мнения: 2 140
Всеки ден по няколко пъти. kiss

# 26
  • Мнения: 2 478
Почти всеки ден му казвам,че го обичам.

# 27
  • Мнения: 191
Със сигурност не всеки ден. Не съм романтична и непрестанни обяснения в любов и мили думички, като - мишленце, шошенце, зайче и т.н. хич не ми допадат, даже понякога ми е смешно!

# 28
  • Мнения: 2 803
Много рядко му казвам, че го обичам. Но когато го видя да чисти с прахосмукачка му казвам, че е много секси или го видя да простира не пропускам да му кажа, че е мъж-мечта.

# 29
  • Мнения: 2 448
... когато го видя да чисти с прахосмукачка му казвам, че е много секси ...

Това е страшна тактика да го накарам моя да чисти, как не съм се сетила по рано.  Mr. Green

# 30
  • Мнения: 301
 newsm78 Аз явно съм някаква странна птица. С мъжото вече 12 години си го казваме постоянно, всеки път като го целуна, на тръгване за работа, на прибиране или пък просто като мина покрай него и го закача. Така го чувстваме - така го казваме. Не ми омръзва, не се чувствам принцеса. Обичана глезла - да, принцеса не съм се и натискала да бъда. (С прахосмукачка "принца" чисти веднъж годишно)

# 31
  • Мнения: 71
Много рядко ,рядко и го хваля ,а той е лъв и една похвала може много врати да ми отвори  Laughing
Ще се поправя ,защото наистина го обичам и въпреки ,че той го знае ще хубаво и да го чува .

Казвай го - колкото по-често толкова по-добре - Лъвовете обожаваме да го чуваме. И да го чувстваме. Поне аз съм така. Макар и по най- тривиален начин. Колко пъти му повтарях на "моичкия": абе един плевел откъсни на път за дома, колената ми ще омекнат.... ама кой да ти чуе. После - ама що така, какво стана...

Сорри ако това се счита off-topic. Embarassed

# 32
  • Мнения: 2 401
Аз пък не си спомням да съм го казвала досега на някой.  Confused А когато го чуя сменям темата.. или ако е невъзможно, казвам: и аз, и аз.

# 33
  • Мнения: 274
Мизи, лъжеш!!!!  Казвала си го на Гено Тонев!

# 34
  • Мнения: 2 401
Мизи, лъжеш!!!!  Казвала си го на Гено Тонев!

Еййй каквото и да споделиш тука все се немери някой да ти набие канчето.. newsm62

# 35
  • Мнения: X
Казвам го,когато изпитвам необходимост да го кажа.

# 36
  • Мнения: 17 546
Не си спомням да съм го казвала повече от три-четири пъти на съпруга си за всичките 19 години и половина, въпреки че там е цялата ми обич и до днес. На друг мъж не съм никога. Най-често го казвам на децата си истински и на приятелки, когато имат нужда да го чуят. Чувам го често. Губи стойност. За мен е важно да  го усещам от човека до себе си и слава на Бога, това е така.

# 37
  • Мнения: 604
Рядко му го казвам!Показвам му го всеки ден!

# 38
  • Мнения: 4 753
Всеки ден. Така ми е потребно.

# 39
  • Мнения: 2 401
Прекаляваш. Naughty
Цитат
Така ми е потребно.
Егоизма не е хубаво нещо.  Wink

# 40
  • Мнения: 4 753
Аз? Егоист?  NaughtyА така ми се иска....
Когато Той започне да дава признаци за неочаквано породила се и обостряща се глухота, може би ще намаля 50*50 Laughing

# 41
  • Мнения: 2 759
Казвам му го всеки ден!Обичам го и ще му го казвам.Когато спра да го обичам ще спра и да му го казвам! Mr. Green
                     С времето все по-често. И когато го зарязах не спрях да му го казвам. Сега сме приятели, и пак му го казвам като се видим или се чуем... И не защото искам да се съберем или да имаме общо бъдеще... Просто го обичам... И той ми отвръща със същото...
                     Казвам го при всяко виждане или чуване по телефона с приятелките ми. И на родителите ми. Ето вчера казах на мама 'Обичам те, не знам как бих могла да живея без теб'... После много мислих върху казаното, но в момента не знам как ми хрумна... Само един-единствен много близък човек имам, на когото никога не съм го казвала...

# 42
  • Мнения: 171
Доста често казвам тези думи на съпруга ми.Преди време ,когато бяхме само гаджета ми беше по-трудно и даже се дразнех че иска да му го казвам толкова често.
 

# 43
  • Мнения: 411
Когато го почувствам.
А това се случва често.
Ами обичам го,какво да направя!Ще му го казвам и доказвам докато съм жива!
На никой друг не съм казвала тзи думи!Май трябва да се позамисля... Thinking

# 44
  • Мнения: 4 434
Не си го казваме често newsm78

# 45
  • Мнения: 830
постоянно, но на един и същи човек и той си го знае  Sunglasses

# 46
  • Мнения: 370
рядко изричам тази дума,въпреки ,че искам да е обратното.но характера ми е такъв,непрекалявам със значението на някои думи.искам когато кажа нещо то наистина да е така и човека с/у мен да е сигурен в това което казвам.но на детето си го казвам постоянно.винаги когато я прегърна или целуна,с повод,без повод... там не си пестя думите-обичам те и т.н.на едно дете  трябва да му се дава обич за да расте спокойно и сигурно в себе си.

# 47
  • Мнения: 5 393
Мнооого рядко.Броят се на пръстите на едната ми ръка.

# 48
  • Мнения: 4 753
Има, няма всеки ден... И всяка сутрин си получавам целувка преди да тръгне за работа...  Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 827
Все повече се убеждавам, че повече трябва да си угаждам и да си казвам, че се обичам Mr. Green

# 50
  • София
  • Мнения: 5 738
Всеки ден! Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 2 616
Задължително всяка сутрин преди работа, всеки път,когато говорим по телефона и винаги, когато си помисля за нещо и ми се прииска да му кажа колко много го обичам и колко важен е той за мен и детенце. Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 1 807
Винаги, когато почувствам необходимост да го му го кажа!
Понякога, когато почувствам, че той има необходимост да му го кажа!

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
 newsm78 ами сега като се замисля, май го казвам всеки ден , а на мен ми го показват ежеминутно и май също ми го казват всеки ден  newsm78

# 54
  • Мнения: 1 259
Всеки ден...или аз първа или той, както дойде..., понякога и по няколко пъти Simple Smile

# 55
  • Мнения: 604
Има, няма всеки ден... И всяка сутрин си получавам целувка преди да тръгне за работа...  Heart Eyes
Да с целувката всяка сутрин и при нас е така НО·

Искам да ви питам не мислите ли че при 11 годишен брак е
странно всеки ден да казваш ОБИчАМ ТЕ newsm78¿
Или при мен пак жегите оказват влияние върху нормалния разсъдък·


# 56
  • Мнения: 5 393
Така като чета, аз съм тотален темерут Thinking

# 57
  • Мнения: 3 750
... когато го видя да чисти с прахосмукачка му казвам, че е много секси ...

Това е страшна тактика да го накарам моя да чисти, как не съм се сетила по рано.  Mr. Green
Аз пробвах, ама той ми повярва и заряза прахосмукачката и... Sad  newsm78  Grinning

# 58
  • София
  • Мнения: 140
Много, много често, да не кажа всеки ден или на ден по 2-3 пъти дори му казвам "обичкам те".

# 59
  • Мнения: 370
Има, няма всеки ден... И всяка сутрин си получавам целувка преди да тръгне за работа...  Heart Eyes
Да с целувката всяка сутрин и при нас е така НО·

Искам да ви питам не мислите ли че при 11 годишен брак е
странно всеки ден да казваш ОБИчАМ ТЕ newsm78¿
Или при мен пак жегите оказват влияние върху нормалния разсъдък

никак не е стрнно даже при 11 годишен брак .не само е хубаво лично за теб ами и за брака ти.аз бих искала да чувам тази дума всики ден от мъжа си.обичаме се,спор няма,но не си го казваме често.и нали знаете ,че човек винаги иска това ,което няма.т.е аз искам всяка сутрин гушкане,целувка,обичам те и бегом на работа.ще повлияе хубаво на целия ми ден.и ние сме с 10год брак,затова казва,че не е смешно,а е готино да казваш всеки ден на човека,когото обичаш наистина-обичам те.сега е момента,а не след 100години.и понеже и аз съм малко темерут,искам да се променя в тази насока.

# 60
  • Мнения: 6 028
Не си го казваме често newsm78
smile3521 един път в месеца. Не обичам да разкривам чувствата си много много така.

Последна редакция: пт, 04 юли 2008, 17:44 от L 0 V E

# 61
  • Мнения: 1 632
Всеки ден по няколко пъти!

# 62
  • Мнения: 247
Да колкото се може по-често го казвам. И той сутрин ми поднася кроасана с кафето в леглото, следва целувка и обичам те. Същото казва и на детето.  Grinning

# 63
  • Мнения: 270
Обичам да го казвам, но с времето с приятеля ми много рядко взехме да си го казваме...

# 64
  • София
  • Мнения: 136
Винаги, когато изпитам желание да го кажа.
А това се случва по ен пъти на ден  Blush
Много съм гальовна, признавам го  Joy

# 65
  • Мнения: 2 161
И той сутрин ми поднася кроасана с кафето в леглото, следва целувка и обичам те.
Ах!Ами мравки имате ли?

# 66
  • Мнения: 649
Казвам често обичам те на моята половинка и сега по често го казвам от колкото в началото на връзката ни.

# 67
  • Мнения: 583
Когато го усещам и имам нужда да го кажа. Честото повтаряне обезсмисля смисъла и се превръща в обичам сладолед,обичам черната си рокля ,ааа newsm78 и теб обичам.

# 68
  • Мнения: 6 028
Когато го усещам и имам нужда да го кажа. Честото повтаряне обезсмисля смисъла и се превръща в обичам сладолед,обичам черната си рокля ,ааа newsm78 и теб обичам.
Напълно съм съгласна с теб... Peace Peace Peace

# 69
  • Мнения: 1 447
Когато го усещам и имам нужда да го кажа. Честото повтаряне обезсмисля смисъла и се превръща в обичам сладолед,обичам черната си рокля ,ааа newsm78 и теб обичам.
Напълно съм съгласна с теб... Peace Peace Peace
И аз съм напълно съгласна с вас.Колкото повече го повтарям толкова се губи ефекта.

# 70
  • Мнения: 521
Много рядко. никога е съм харесвала да казвам на някой по хиляди пъти на ден Обичам те.
Даже се дразня като някой говори по телефона с половинката и следват две минути в обяснения в любов, сякаш не са се виждали никога  Peace

# 71
  • Мнения: 1 470
Аз постоянно го повтарям,и на мъж ми,и на децата.И макар че може да се загуби ефекта,все се притеснявам дали няма някой ден да излезе,и да забравя да му го кажа,и точно тагава да се случи нещо лошо-като по филмите... Hug

# 72
  • Мнения: 1 632
Аз постоянно го повтарям,и на мъж ми,и на децата.И макар че може да се загуби ефекта,все се притеснявам дали няма някой ден да излезе,и да забравя да му го кажа,и точно тагава да се случи нещо лошо-като по филмите... Hug
Браво

# 73
  • Мнения: 494
На нас доста време ни отне изобщо да си го кажем за първи път,но когато си го казахме,беше искренно и тогава просто исках да се слея с този 4овек и разбрах, 4е това е моята половинка. Ние не си го казваме 4есто,посрещаме се  и се изпрашаме с целувка, казваме си го когато наистина си го мислим или просто си лежим мъл4аливо гушнати и мъжът ми каже еееех щастие ...... е тогава се разтапям txtloves

# 74
  • Мнения: 3 929
При нас вече е нещо като поздрав. Не че не го изпитваме, като го казваме, а по-скоро ни е станало като знак, не знам точно, как да го нарека. Всеки път, щом се чуем по телефона, си го казваме. Казваме си го, когато ни се случи нещо хубаво, когато двамата сме постигнали нещо хубаво. Казваме си го, след като сме правили секс. И детето вече свикна, ей така, между другото, да казва "Обичам те, мамо!" или "Тате, обичам те!"

# 75
Оооо две години сме женени и много рядко си казваме,само когато се скараме или когато имаме по трудни моменти,

# 76
  • Мнения: 750
След "война" - често, в "мирно време" рядко.

# 77
  • Мнения: 940
Всеки един миг когато мога. По телефона, просто ей така. След секс задължително. Като се върне от работа всеки ден. Сутрин като се събудим.

# 78
  • Варна
  • Мнения: 25 283
Много рядко вече Whistling Не, че го обичам по-малко, но...

# 79
  • Мнения: 1 259
Всеки ден  loveuuu

# 80
  • Мнения: 125
  Напоследък започвам сериозно да се замислям,че май обичам един мъж, но едва ли ще му го кажа.
   а така ми се иска да му го кажа...

# 81
  • Мнения: 1 447
  Напоследък започвам сериозно да се замислям,че май обичам един мъж, но едва ли ще му го кажа.
   а така ми се иска да му го кажа...
Ами кажи му го какво те спира.

# 82
  • Мнения: 408
aз му го казвам непрекъснато и той на мен също.даже като накой път забрава и той ме подсеще с думите: "нещо не забрави ли да ми кажеш"      Heart Eyes

# 83
  • Мнения: 125
  Напоследък започвам сериозно да се замислям,че май обичам един мъж, но едва ли ще му го кажа.
   а така ми се иска да му го кажа...
Ами кажи му го какво те спира.

   Ами много е просто не е моят мъж

# 84
  • Мнения: 1 447
  Напоследък започвам сериозно да се замислям,че май обичам един мъж, но едва ли ще му го кажа.
   а така ми се иска да му го кажа...
Ами кажи му го какво те спира.

   Ами много е просто не е моят мъж
Щом е такава работата ти си знаеш най-добре

# 85
  • Мнения: 528
Заедно сме от 8 години, всеки ден му казвам, че го обичам.

# 86
  • Мнения: 662
При нас е той по-често ми казва, че ме обича.И много се дразни, когато ми казва, че ме обича, а аз му отговарям: "ами добре". Mr. Green

# 87
  • Мнения: 721
Всеки ден по няколко пъти на дъщеря ми, вече все по-рядко на татко й  Embarassed

# 88
  • Мнения: 1 477
Постоянно го казвам-на малкия и на баща му  Heart Eyes

# 89
  • Мнения: 183
Аз го казвам или показвам доста често на любимите хора.Ето и нещо, което ми се струва, че е точно по темата.
п.п Предварително се извинявам за дългия пост, но мисля, си заслужава Simple Smile

Животът не се мери с броя вдишвания, а с моментите,
които спират дъха ни!

Джордж ГАРЛИН

Когато съпругата на Джордж Гарлин починала, Гарлин - известният груб и устат комик от 70-те и 80-те години - написал тази невероятно изразителна статия — толкова уместна и днес.

Парадоксът на нашето време е, че имаме високи сгради, но ниска търпимост, широки магистрали, но тесни възгледи. Харчим повече, но имаме по-малко, купуваме повече, но се радваме на по-малко. Имаме по-големи къщи и по-малки семейства, повече удобства, но по-малко време. Имаме повече образование, но по-малко разум, повече знания, но по-лоша преценка, имаме повече експерти, но и повече проблеми, повече медицина, но по-малко здраве.

Пием твърде много, пушим твърде много, харчим твърде безотговорно, смеем се твърде малко, шофираме твърде бързо, ядосваме се твърде лесно, лягаме си твърде късно, събуждаме се твърде уморени, четем твърде малко, гледаме твърде много телевизия и се молим твърде рядко. Увеличихме притежанията си, но намалихме ценностите си. Говорим твърде много, обичаме твърде рядко и мразим твърде често.

Знаем как да преживяваме, но не знаем как да живеем. Добавихме години към човешкия живот, но не добавихме живот към годините. Отидохме на луната и се върнахме, но ни е трудно да прекосим улицата и да се запознаем с новия съсед. Покорихме космическите ширини, но не и душевните. Правим по-големи неща. Но не и по-добри неща.

Пречистихме въздуха, но замърсихме душата. Подчинихме атома, но не и предразсъдъците си. Пишем повече, но научаваме по-малко. Планираме повече, но постигаме по-малко. Научихме се да бързаме, но не и да чакаме. Правим нови компютри, които складират повече информация и бълват повече копия от когато и да било, но общуваме все по-малко.

Това е времето на бързото хранене и лошото храносмилане, големите мъже и дребните души, лесните
печалби и трудните връзки. Времето на по-големи семейни доходи и повече разводи, по-красиви къщи и разбити домове. Времето на кратките пътувания, еднократните памперси и еднократния морал, връзките за една нощ и наднорменото тегло и на хапчетата, които правят всичко - възбуждат ни, успокояват ни, убиват ни. Време, в което има много на витрината, но малко в склада. Време, когато технологията позволява това писмо да стигне до вас, но също ви позволява да го споделите или просто да натиснете “изтриване”.

Запомнете, отделете повече време на тези, които обичате, защото те не са с вас завинаги. Запомнете,
кажете блага дума на този, който ви гледа отдолу нагоре с възхищение, защото това малко същество скоро ще порасне и няма да е вече до вас. Запомнете и горещо прегърнете човека до себе си, защото това е единственото съкровище, което можете да дадете от сърцето си и не струва нито стотинка.

Запомнете и казвайте “обичам те” на любимите си, но най-вече наистина го мислете. Целувка и прегръдка могат да поправят всяка злина, когато идват от сърцето. Запомнете и се дръжте за ръце, и ценете моментите, когато сте заедно, защото един ден този човек няма да е до вас. Отделете време да се обичате, намерете време да си говорите, и намерете време да споделяте всичко, което имате да си кажете.

Защото животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни.

# 90
  • Мнения: 94
Казвам му го всеки ден,когато почувствам,че трябва да го чуе  Simple Smile , а и когато е заслужил разбира се  Wink

Общи условия

Активация на акаунт