КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ -32

  • 20 715
  • 598
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 740
     Момичета,много сте хубавки!Всичките!

# 61
  • Мнения: 3
Браво момичета всичките сте много много много много готини .  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Айше благодаря ти да съвета, това не го знаех а аз снощи ги черпих на заведение и те пиха биричка
надявам се че не се счита за алкохол  Peace Peace Peace

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЕХХХХХХ момичета направо ми напълнихте душата с тези снимки и ми стана едно радостно че ви виждам и тъжно че не съм била с вас.
Но живот и здраве дано и нова да стане да се видич всички заедно.

Айде ние излизаме с трите внучета на разходка и като се прибера ако има време ще пиша.

Последна редакция: нд, 13 юли 2008, 13:08 от zi4e

# 63
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Здравейте !
Влизам да се разпиша след работа.
Миши,Честита семейна придобивка,
само за хубави поводи да си я карате.

Варненки,направо ми се  newsm45 newsm45 newsm45 smile3538 smile3538 smile3538
Разбрах,че ви е хубаво,щом толкова закъсняхте.

Ще домакинствам малко и ще хвърлям по едно око.Компа е свободен,
защото госпожицата е на море.

Стоя си тука самичка,като една кукувичка.
Всеки се нанякъде дяна,питам се кой път да хвана.
Клатя пред компа краката и мисли редя си в главата.
Къде сте бабки добрички,къде се изпокрихте всички ?

Последна редакция: нд, 13 юли 2008, 18:15 от FURIQ_65

# 64
  • София
  • Мнения: 1 740
   Влизам  за малко да се разпиша,че по-късно няма да имам достъп.Сина ми разучава някакви схеми и изобщо май няма да имам достъп.Приятна вечер!

# 65
  • Мнения: 77
    [Фурия, браво бе, мила! Ще ми отнемеш знамето! Ти бълваш стихчета всяка секунда!Ха,ха,ха...
     Тук съм, но готвя зеле и ще излизам в 19.30ч. с приятелката ми, на едно близко барче, за да и разкажа за срещата ни. Днес ходихме на плажа, после си полегнахме, и яденето закъсняяяяяя! Но понеже вечеряме по-късно се надявам да не им го предложа вряло.
     На плажа обичам да стоя във водата, а не на пясъка и така са ми изгорели раменете, че се чудя как ще спя нощес! Мазах, мазах , малко ми поолекна, но си е вид изгаряне!
     Янчееееее, пристигна ли си миличка при Тошето?
     Чакаме твоето мнение и литературен разбор за срещата! На ниво ли бяха главните героини, каква е интимната им мисъл, от нови срещи има ли смисъл и т.н..........
     Боже, защо не живеем по-наблизо и защо не сме се открили по-рано?
     Но.....по-добре късно, отколкото никога......ла, ла, ла,   ла, ла, ла,  ла, ла ла .......и т.н....
     Като се прибера, и ако внука ми отпусне време, ще пиша! Чао!

# 66
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Направо сме като стрели,всеки се захванал с нещо и маа по задачи.
Танита,споко бе човек,немой те надмина никой ти си ни върха така да знаеш
най отпред ще вееш знамето.
Ама какви сте убавици на кандрото само,да ви захапе човек.
Дядо Стефчо ще те сложи на закачалка тази вечер.
Ставам да режа салата,за да не ми резнат главата.
Ще опитам после да вляза,дано не ми орежат правата.

# 67
  • Мнения: 7 386
                        Здравейте,момичета!  newsm51 Аз се бях уплашила , че няма да мога да ви изчета,а то и вие сте били...в разход.   Laughing                                                                                                                                                                                                                       


Миши ,честита кола .Безаварийно каране и весели обиколки из Родината и чужбината!  travel


Морски момичета,завиждам ви за срещата! Радвам се,че сте изкарали приятно и весело .Много сте готини и чудесно е ,че сте се харесали и на живо. Laughing  newsm74
                       

 Танита,много са сладки внуците.Да си жива и здрава и да им се радваш,и да гледаш правнуци! Laughing

                    Хайде,софийски момичета да помислим за втора среща. newsm78 Аз първата я пропуснах та ми се ще да организираме втора,че морските ни засрамиха. Embarassed

Последна редакция: нд, 13 юли 2008, 21:31 от Didia

# 68
  • Мнения: 3
Благодаря ви много момичета за милите пожелания  

Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug


Лека нощ и сладки сънища на всички

# 69
  • Мнения: 77
     ФУРИЯ, НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАМ ИЗОБЩО- ДВЕ ЗНАМЕНОСКИ СА ПО-ДОБРЕ ОТ ЕДНА!
     
     ДИДИЯ, БЛАГОДАРЯ ЗА ПОЖЕЛАНИЯТА! ЧУЛ ТЕ ГОСПОД С ДВЕТЕ УШИ! ДА МИ СА ЖИВИ И ЗДРАВИ ДЕЦАТА, ВНУЦИТЕ И АЗ СЛЕД ТЯХ! БЛАГОДАРЯ И ДА ТИ СЕ ВРЪЩА!

     МОМИЧЕТА, НА ВСИЧКИ ДО ЕДНА ВИ БЛАГОДАРЯ, ЧЕ СПОДЕЛИХТЕ С НАС ЕМОЦИИТЕ ОКОЛО СРЕЩАТА, ЧЕ СЕ РАДВАХТЕ С НАС, И НАЙ-ВЕЧЕ ЧЕ НИ ХАРЕСВАТЕ!

     АКО РЕШИТЕ ОТ РЕГИОНАЛНА ДА Я ПРЕВЪРНЕМ В РЕПУБЛИКАНСКА СРЕЩА- СЪГЛАСНИ СМЕ!
     НИКОЙ НЕ МЕ Е УПЪЛНОМОЩИЛ, ДА ГОВОРЯ ОТ НЕГОВО ИМЕ, НО КАТО ВИДЯХ С КАКЪВ ИНТУСИАЗЪМ И С КАКВИ ГРЕЙНАЛИ ОЧИЧКИ, СЕ ЯВИХМЕ ВСИЧКИ, ПРОСТО СЪМ СИГУРНА, ЧЕ НЯМА ДА ПРОВАЛИМ ТОКОВА МЕРОПРИЯТИЕ! МИСЛЕТЕ ПО ВЪПРОСА!

      ЛЕКА НОЩ И СЛАДКИ СЪНИЩА!

# 70
  • Мнения: 179
Добро утро,отиваме на лекар с Габи,като се приберем ще ви чета,че много сте писали.Успешна седмица на всички  bouquet.

# 71
  • Мнения: 77
     Добър ден, поспаланкиииииии!

     Ставайте, мийте си очите, разпишете се във форума и - приятен ден!

     Жътва е, не се излежавайте!

     На Габчето желая най-добрите резултати!

     Приятен ден и приятна седмица на цялото Ка-Ге-Бе!

     

# 72
  • Мнения: 1 998
Добро утро момичета мили! Grinning

 А за поспаланките  Laughing Laughing- закуска в леглото  с пожелание не аз ,а някой ,който вие желаете да ви я поднесе  Joy Joy


Много сте изписали през почивните дни. И сте се снимали Laughing
Еееех ,завиждам на тези ,които се срещнаха!
Много хубави снимки ,които пък показват ,че готино сте си изкарали!
Така като гледам май май вече всички сме се виждали - на снимки де и все едно ,че наистина се познаваме!
Аааа май само Фурийка не сме виждали? Или поне аз не съм !
Я Фурийки турни едно фото да се запознаем визуално  Grinning!
Честито на Миши нова придобивка ! Да я ползване със здраве  Hug
През почивните дни и аз видях морето ,поцапурках се ,че и поизгорях - но това са рисковете на двудневната почивка  Joy Joy


Пожелавам ви приятна и лека седмица ! Hug Hug


# 73
  • Мнения: 5 001
Добро утро и от мен  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Много сте хубави бе варналийкитееее Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Айде другата седмица да се видим .....А,КАКВО ЩЕ КАЖЕТЕ? Аз пристигам в понеделник - 21.08...
   bouquet  bouquet  bouquet



МИШЕЕЕЕ  Heart Eyes Честита ви кола! Много хубави места да обиколите с нея....


Последна редакция: пн, 14 юли 2008, 09:46 от TheNMaster

# 74
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 294
 Най-после да се появя и аз! Дойдохме си снощи към 19,30 и само успях да надникна в снимките и трябваше да ставам да доприготвя вечерята,че Криси беше гладен.Дядо му направил бобена чорбичка,а аз салатката.Докато го нахраня,да минем през банята и то му се доспа.Че и на баба му!

 Та! В събота по най-горещото и вредно време бяхме на плажа - от 11ч докъм 16. Прибрахме се,минахме по ред на номерата през банята и тогава установихме колко сме изгорели - вижда се и на снимките.Облякохме се и....тръпнещи бързаме към мястото на срещата.Стигаме пред фонтаните,аз вадя телефона и звъня на Танка,ама поръчах на Мел да гледа кой ще вдигне.Обажда се Танка и казва:"Ха обърни се сега обратно и виж зад себе си!" Обръщам се,а те,милите,наредени на пейката.Че като скочиха,че като се разцелувахме,все едно сме стари дружки от 20 години.Седнахме на първото заведение и като подхванахме едни разговори - от тема на тема.Оказа се ,че имаме толкова общи неща:интереси,проблеми,чувство за хумор и т.н.Разбира се Танитка ни разби от всякъде с разни истории и да ви кажа толкова не съм се смяла отдавна.С две думи,абе какви две думи,то и хиляда не стигат,но беше незабравима вечер.Дай Боже по-често такива срещи с такива прекрасни хора!Макар че Диди и Добито повече ни слушаха,щото ние с Танитка май не им дадохме много думата.Но то за такива като нас трябват и слушатели,а те бяха прекрасни!
Мисля че не откривам по-точните и силни думи,за да изразя възхищението си от срещата и от варненки - толкова човечни,общителни,весели...абе нямам думи!Какво ли щеше да бъде да бяхме всички!?

 Миши,честита ти придобивка!Да си я карате със здраве. Ех,що ли и на мен не ми направят такъв подарък!

Общи условия

Активация на акаунт