Подложки за гърди

  • 4 790
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 128
Ползвам на Чико от първия ден. Поради една или друга причина съм ползвала и други марки, но се върнах на Чико, защото са комфортни, абсорбират добре и не личат. под дрехите Синът ми е на 6 м., но продължавам да ги ползвам вече само от хигиенична гледна точка.

# 16
  • Мнения: 4 406
пробвах всички предложени по магазините видове и се спрях на Baby comfort. 24 бр. за 4.60 лв

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 21 627
Бумеранг къде ги купуваш Конфорта?
Много харесвам марката и бих ги пробвала... чак невероятно ми се вижда да са толкова ефтини?!

# 18
  • Мнения: 4 406
от Штъркел ги купувам.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 21 627
Благодаря!

# 20
  • Елин Пелин
  • Мнения: 276
Аз също използвам подложки от първия ден след раждането, но особено първите месеци беше ужасно. След изпробване на Авент, чико и т.н се спрях на Нуби (има ги в Джъмбо само). Подобни са на Чико, но много по-евтини. А и сега ще ти трябват повечко бройки и това може би в добър вариант за теб.

# 21
  • Мнения: 812
Аз ползвам на Baby lux 20бр. за 2 лв и съм много доволна  Peace

# 22
  • Мнения: 307
И аз още ползвам,на Чико са най-хубави според мен.Голямата кутия от 60 броя е около 16 лв,има ги в детските магазини и аптеките( в аптеките са по-скъпи обаче). Peace

# 23
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Ползвам на Кампол Бейби - 24 бр. за 4,75 лв. и съм много доволна.  Peace Все още ползвам подплънка. От Чико също съм доволна. И аз съм на мнение да не се лъжеш да взимаш многократни на Авент. Постоянно бях мокра с тях.

# 24
  • Мнения: 2 531
Бейби лукс - 20 бр. 2,50! И на фиксис съм взимала , но не са единично опаковани и са малки! Общо взето избирам по евтинки  Wink Но сега разбирам че имало и телесен цмят и ще си взема че да не ми прозират през дрехите!!! Имам и многократни, но не знам на коя фирма са- дадоха ми ги и съм много доволна, щото са съвсем тънки и за навън са супер!!!! Само дето ме мързи да пера  Embarassed !

# 25
  • Мнения: 2 531
Аз ползвам на Baby lux 20бр. за 2 лв и съм много доволна  Peace
от къде ги взимаш?

# 26
  • у нас
  • Мнения: 5 715

и аз от там ги купувам и съм много доволна Peace

# 27
  • Мнения: 221
  Чико. Все още ги ползвам и съм доволна от тях. Тук 60бр. с 8,20Е.

# 28
А някои мойе ли да ми каже нещо за тези колектори - дано ги пиша правилно Blush

# 29
  • Мнения: 657
И аз съм с Бейби Лукс, но много ме дразни, че прозират през дрехите, а щом има толкова доволни от Чико, ще взема да ги пробвам и тях  Peace На мен ми тече страшно много, на всяко кърмене сменям подложките абсолютно напоени с кърма, та в този ред на мисли щях да питам и аз за тези колектори за кърма - какво представляват? Поне да не хабя толкоз материал, че жал ми става  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт