Редуктил - 3

  • 52 992
  • 829
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 16 035
Добро утро.
Вчера и в неделя нещо ми прескачаше сърцето. Дали от горещината, че и в къщи и в работата е сауна, дали от Редуктила?
Досега не съм имала оплаквания, освен вкуса в устата. Чудя се дали да не го спра за 2-3 дни. И апетит си имам и си хапвам. КГ са -8 за 14 дни с 10 мг и 20 с 15 мг.
Желая днес да е по-прохладно.

# 31
  • Мнения: 496
Добро утро  newsm76 newsm76 newsm76

Aisha до колкото разбирам свалила си 28кг. Момиче та това си е огромен успех smile3501. За колко време ги свали и само с Редуктила ли.

Хубав ден  smile3535 smile3535 smile3535

# 32
  • Мнения: 264
Досега не съм имала оплаквания, освен вкуса в устата. Чудя се дали да не го спра за 2-3 дни. И апетит си имам и си хапвам. КГ са -8 за 14 дни с 10 мг и 20 с 15 мг.
Желая днес да е по-прохладно.
[/quote

Според резултатите, които си написала излиза че си се топила в буквалния смисъл :14 дни -8 кг  Laughing
20 с 15 мг. Сподели в момента колко кг си и какво искаш да постигнеш. Имам чувството че с тези темпове направо ще изчезнеш.
При мен нещо не се получава. Наистина храната ми е доста ограничена -салатки, пилешко, плодове, но без да прекалявам, няма сладко, няма тесто, сладолед Cry . Сутрин ставам  правя 1 час  бързо ходене по баира. И определено резултатът е доста символичен в сравнение с твоя newsm78

Последна редакция: вт, 22 юли 2008, 16:15 от mackova

# 33
  • Мнения: 1 885
То зависи кой от колко кг стартира и още 100 други неща. Важното е да се сваля нещо, да няма задържане и недай си боже качване.

Момичета, някой да е чувал за пристрастяване към хапчето. Днес сутринта се събудих без никакви сили. Споменах мисля, че вчера не го пих. Направо бях като парцал, а преди малко го глътнах и се посъживявам. Излиза, че се чувствам по-добре като го пия. Дано не се пристрастя наистина Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 264
То зависи кой от колко кг стартира и още 100 други неща. Важното е да се сваля нещо, да няма задържане и недай си боже качване.

Момичета, някой да е чувал за пристрастяване към хапчето. Днес сутринта се събудих без никакви сили. Споменах мисля, че вчера не го пих. Направо бях като парцал, а преди малко го глътнах и се посъживявам. Излиза, че се чувствам по-добре като го пия. Дано не се пристрастя наистина Rolling Eyes
по- скоро не си си починала добре -нали имаше изпит -честито  bouquet  bouquet
А нали знаеш че винаги има доза плацебо ефект -тоест нагласа. Няма страшно тук сме пристрастени едниствено към храната Joy

# 35
  • Мнения: 488
Здравейте .............както и на старите дето са се крили  Hug

maca-keraca, ако го пиеш след обяд ще ти е трудно да спиш да знаеш само


Спах си като бебе. Снощи си легнах към 23 ч. (за мен това е рано) и след 5 мин. заспах. Тази сутрин, за пръв път - от месеци насам - спах до 6.30, като обикновено се будя между 5.30 и 6.00. Чувствам се свежа, отпочинала, заредена. Отдавна не ми се е случвало. Нямам оплаквания за действието, явно тъпченето с храна при мен е от нерви и напрежение, а редуктила оправя нещата.
Апропо, снощи чак пих аспиричне от 500 мг (такова имах). Днес ще трябва да си взема по-малка разфасовка. При мен е особено наложително, че имам разширени вени - вътрешни.
Всичко друго ми е на шест.
А, по отношение на апетитонамаляването - наистина действа. И наблюденията ми са, че ако се вслушам в "първото действие", т.е. - че нямам апетит и не се насиля да ям (както направих снощи), м.би се задържа усещането за ситост и липса на желание да дъвча. А щом ям веднъж, след час-два повтарям, после потретям... Снощи обаче - чудо нтевидяно - количествата бяха наистина ограничени. Заситих се с мн.по-малко (три пъти ядох Sick).
Още любопитствам, проследявам и изследвам действието върху ман на редуктила. Ще споделям, стига да не стана досадна.
Абе, то май темата е точно за това, нали?

# 36
  • Мнения: 488
Забравих да кажа - килограмите са 59,8 от 61,4. Снощи си пих и зеленоно чайче и с WC-то всичко е наред (та да не се запичам и интоксикирам от задържания).

# 37
  • София
  • Мнения: 16 035
За съжаление са само 8, а не 28. Бях стигнала  86, сега съм 78, ръст 168. Има още много за сваляне.
Тежи ми на кръста и краката, затова се старая да отслабна. Иначе скъпия няма пренеции, твърди че ме харесва всякак.

# 38
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Здравейте момичета! Аз пия от събота Линдакса. Първите два дни никакъв апетит опитвах се да хапна нещо защото ми ставаше лошо но не можех сякаш съм преяла. Но вчера и днес не е така. Е не ям както преди ,но аз мислех че хич няма да имам апетит. Иначе страничните ефекти бяха само първите 2 дни. А сега съм добре. При Редуктила така ли е? Който пие Линдакса така ли се чувства? Аиша браво , и това е готин резултат!

# 39
  • Мнения: 77
Само в тая тема за отслабване не съм се насадила. Преди час си купих и пих първото хапче от 15 мг.
Тежа 61,4. Вечер озверявам от глад - поглъщам всичко, каквото ми попадне пред очите. Съответно качвам кг, като във влакче на ужасите. По кило на седмица залепва върху мен - трайно и "неотлепно". Така, от 56 към 55 през март, сега съм 61 и кусур. При тия темпове, към Коледа ще съм над 100 кг. Не мога да се спра да ям по вечерно време - като започна след 18 ч., до към 1-2 не спирам....
 Изчетох цялата стара тема с всичките й ужасии (то филмите на Хичкок са по-малко кървави) и част от тая. Прецених си своите рискове и си купих 15-ца за 14 дни. И ги почнах .
Ще ги пия между 13 и 14 ч., защото по това време още не съм яла, апетитът ми е по вечерно време. И това трябва да го спра.
те това е положението. Утре ще намина, да оповестя дали и как съм оцеляла.
Първия път когато пих редуктила и аз го пиех точно между 13 и 15 часа, именно защото цял ден съм на работа, прибирам се в 17: 30 и се нагрухвам като праси Simple Smile. Само, че ефект нямах никакъв. Сега от преди около 20-ина дни го пия сутрин, към 8:30. Хапвам нещо съвсем леко през деня, и то само като видя колежките да хапват. И като се прибера от работа изобщо не се сещам да отворя хладилника. Така, че пробрай първо сутрин и виж дали има резултат  newsm10

# 40
  • Мнения: 2 099
Аз минах и аз на Линдакса.Преди няколко дни имах леко сърцебиене,но е възможно и да съм попрекалила с кардиото.Не засяках колко тичах и май се претоварих.Ползвам кростренажор де,не тичам навън.Пък беше и доста горещо вкъщи и може да е и от жегата.Понасям добре засега Линдакса.От Редуктила нямах никакви странични ефекти.Имам чувството че Линдакса е някак по-силен,но е възможно да си въобразявам.
Вчера за една бройка да се натъпча пак яко.Свеки мина и спомена колко ми се била отпуснала кожата и че нямало да се оправи без операция.Брех мамаму като все едно нямам огледало вкъщи и не виждам как е кожата ConfusedНаистина,как за 5 години брак вече веднъж не каза нещо хубаво.Гледам да не й обръщам внимание,ама то пък човек неможе и все да е глух...Сега варя яйца и ще си правя салатка с пържола за обяд.Месото го кълцам много на ситно и така го ям,салатата дъвча много дълго.Разгеле не съм връщала повече кръв,дано се закрепи тази вена на хранопровода.Минус ден желая и успехи!

Последна редакция: вт, 22 юли 2008, 10:55 от nelipyxo

# 41
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Здравейте ! Четох , четох , чудих се и си купих накрая от 10 мм . В събота изпих първото .....никакви странични ефекти....даже малко ме унасяше на сън . На апетита определено ми действа  ! Килограмите които искам да сваля са около 8 кг. Ще се включвам да споделяме заедно ! Успех на всички !  Peace

# 42
  • Мнения: 90
хайде и аз тук,временно съм го спряла редуктил4ето,но си ви чета  bouquet

# 43
  • София
  • Мнения: 16 035
Може ли да споделиш защо го спря временно?

# 44
  • Мнения: 86
момичета не искам да съм точно като някое свеки Twisted Evil но какви са тези 5,6,8 кг., които имате да сваляте  нали добре прочетохте че редуктил се пие само от хора които имат ИТМ над 30. вкрайна сметка избора си е ваш но дали не бива за тези кг. да се консултирате с лекар все пак!? не че и тези които са с ИТМ над 30 не трябва но за вашите пет кг. ми се струва някак странно да се подлагате и тровите с толкова силен медикамент
приятен ден на всичкииии

Общи условия

Активация на акаунт