За къпането..........

  • 6 693
  • 110
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 308
А тема за това по колко пъти акате вече е имало, закъснели сте Simple Smile

   Е да, ама тема Пускате ли водата всеки път няма. Или има?    newsm78

# 76
  • Мнения: 502
А тема за това по колко пъти акате вече е имало, закъснели сте Simple Smile

   Е да, ама тема Пускате ли водата всеки път няма. Или има?    newsm78
   Joy hahaha bowuu

# 77
  • Мнения: 203
Сега като съм си вкъщи по цял ден..предпочитам като изпратя мъжо на работа  да вляза в банята че на мен поне 20 мин. не ми мърдат, а задължително си взимам душ преди лягане....това ми действа толкова отпускащо, а и в тия жеги толкова охлаждащо Crazy

# 78
  • София
  • Мнения: 746
Аз явно, искам-не искам довечера ще си мия косата Sick,защото съм на КОНЦЕРТАААААААА smile3534

# 79
  • Мнения: 502
Аз явно, искам-не искам довечера ще си мия косата Sick,защото съм на КОНЦЕРТАААААААА smile3534
  Ти пък!Мъжът ми точно заради концерта от една година не се е подстригвал.Довечера има да развява дългата си грива,накарах го поне да я измие де. Laughing

# 80
  • Мнения: 2 327
Тия с концерта ще намажат и безплатна баня както се вижда Simple Smile Тя за това девойката ще си мие косата, не предварително, а по време на. ПОсле направо се прибира и си ляга чиста, чиста... Simple Smile

# 81
  • София
  • Мнения: 71
За тези, които не приемат сутрешния душ, само ще спомена, че тялото се поти и нощем при сън/особено пък при тези високи температури/ и това, че вечер сте се измили, абсолютно  не значи че и сутринта сте си така свежи и ухаещи на сапун. Не се се ли освежи сутрин човек с един душ  за собствено удоволствие,/със задължително ползване на дезодорант, естествено / не ми го хвалете. Crossing Arms     
smile3501 smile3501 Радвам се, че имам съмишленици!!! Hug

# 82
  • Мнения: 23
Благодаря Grizanka, за подкрепата, дано има повече хора като нас! Hug

# 83
  • София
  • Мнения: 71
А тема за това по колко пъти акате вече е имало, закъснели сте Simple Smile

   Е да, ама тема Пускате ли водата всеки път няма. Или има?    newsm78
Вие майтап си правите, обаче аз имам една колежка, която не смята за нужно да пуска водата, когато ходи по малка нужда! Съвсем сериозно! Като вляза в тоалетната и видя, че не е изчистено, знам, че тя е била преди мене. Добре поне, че като ходи по голяма пуска водата...... И това е жена на години, филоложка, иначе чиста, но това направо..... Идва ми понякога да  bash

# 84
  • София
  • Мнения: 71
Благодаря Grizanka, за подкрепата, дано има повече хора като нас! Hug
Моля, няма защо, ама както разбирам от повечето постинги.......... много от хората са на друго мнение. Карай! Това си е лична работа. А на теб -  newsm10

# 85
  • Мнения: 641
Днес е петък....
Може пък да си измия краката,евентуално ако ми се отлепят чорапите.

Подпри ги на стената да не се счупят. Laughing

# 86
  • Мнения: 502
Днес е петък....
Може пък да си измия краката,евентуално ако ми се отлепят чорапите.

Подпри ги на стената да не се счупят. Laughing
  Някой мъж да пусне тема за чорапите...крайно време е вече! Laughing

# 87
  • Мнения: 505
Благодаря Grizanka, за подкрепата, дано има повече хора като нас! Hug
Моля, няма защо, ама както разбирам от повечето постинги.......... много от хората са на друго мнение. Карай! Това си е лична работа. А на теб -  newsm10
Да да - много хора си мислят, че това да миришеш, си е нещо нормално и при положение, че се къпеш всеки ден и пак смърдиш - просто така си миришеш.  Confused Дори като им направиш забележка, се засягат. Според мене не разбират, че трябва да се използват дезодоранти, защото вярват, че е достатъчно това, че се къпят. Аз и по-нагоре в темата писах, ама май никой не ме разбра.

# 88
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Къпя се от дъжд на вятър. Mr. Green

# 89
  • Мнения: 247
Джейни, колко вода плащате щом правите общо с мъжа ти 6 душа на ден?Представям си колко гордо пристъпваш прага на "ВИК", когато дойде ред за плащане на сметките? Joy

Общи условия

Активация на акаунт