Къдье сме ние?

  • 3 222
  • 67
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 099
Темата е инспирирана(какви думи знам а Mr. Green) от съседна такава в която се изявяват робуващи.Моята тема е за надуващи се.Моля в нея да пишат само притежатели на дрехи,обувки и компания от световно известни марки.Темата не е да похвалите чепици от световно неизвестния дизайнер Бай Гоцо от Сумсурлево.Темата е само за ВИП майки!
Хайде драги ,накарайте съседката Пецка да побледнее от яд!Но, да не съм голословна .Ще започна първа:
1-Редовно си пазарувам от съседното магазинче дрехи,жената е братовчедка на Джон Галиано и той пипа всяка дреха в този магазин;
2-Обувките ми повечето са на известната,дори всичките! зад океана фирма Фадо,нужно ли е да споменавам,кожата е от индийски телета и е много скъпа;
3-Бижута от сребро доставено от Марс естествено;
4 -телефона е такъв телефон няма,предстои да се произведе в бъдещето от фирмата изкупила Нокия и останалите фирми за моб.тел.Копчетата са от неполирани диаманти,а вътре са затворени звездите на Пайнер и пеят различна песен всеки път;

Пукате се от яд нали Mr. Green

Бебето е облечено в дрехи на наследника на Армани джуниър-демек Вис Виталис,обувки все още не носи,но няма да купя нищо от онзи калпав обущар Бланик.
За каката също вземам дрехи от там!Сандали и купувам от пазара,от Джими Чоу,ония бутик вляво от Шанел магазина.
Материите са от тигрова акула на петна,страшно нежни са!
Понякога взимам и втора ръка,но от децата на Дженифър Лопес и на Бекъмови,просто сме с еднакъв вкус затова.

И сега нещо което ще ви даде представа колко съм ВИП-изражда ме доктор Рос от спешно отделение,а градинаря който поддържа мушкатото на терасата е Рич Форестър!
Това за мен.Пишете сега вие да видим кой е по,по най-ВИП в Бг мадама.Накрая ще направим гласуване за най- маркова майка!



Обявявам и награда-шоколад Кума Лиска(зелена серия)на концерна СУШАРД май.


Пишете и се похвалете!!!

# 1
  • Мнения: 677
Ти си на аватара, нали?

# 2
  • Мнения: 2 099
Естествено!Що за нагъл въпрос?
Ти кой мислеше ,че ще сложа на аватар?

# 3
  • Мнения: 1 447
Я да видим сега колко ВИП майки ще има като теб. newsm78  Wink

# 4
  • Мнения: X
 Joy Joy Joy

Свежо!  Grinning

# 5
  • Мнения: 2 099
Да видим Wink темата е приятелско намигване да не се вземаме много на сериозно.
Пък и както знаем БГ е пълна с ВИП персони!Сериозно има награда,лично ще я пратя.Без тва съм на диета щот съм дебела Mr. Green няма да оплюскам аз шоколада я Grinning

# 6
  • Мнения: 1 447
4 -телефона е такъв телефон няма,предстои да се произведе в бъдещето от фирмата изкупила Нокия и останалите фирми за моб.тел.Копчетата са от неполирани диаманти,а вътре са затворени звездите на Пайнер и пеят различна песен всеки път
На всичко което си писала отговарям само този пуст телефон ме проваля.Явно няма да успея да спечеля Кума Лиса.
Свирни от къде да се снабдя и аз с такъв телефон.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 443
 smile3532
ей,това как ме разсмя,много свежо!
Аз за жалост,не мога да се похваля с такива придобивки  Crossing Arms

# 8
  • Мнения: 2 099
smile3532
ей,това как ме разсмя,много свежо!
Аз за жалост,не мога да се похваля с такива придобивки  Crossing Arms
Демек имаш всичко истински марково?Аз нямам и един марков парцал,само една рокля от Дика(ако се води марков магазин де)взета за 20 кинта на разпродажба в която сега посмъртно немога да се нацедя Mr. Green

# 9
  • Мнения: 958
Спомням си преди години на Черковна, имаше един магазин, за който се говореше, че са маркови дрешки, внесени тайно от един митничар. В началото не пускаха случайни, после си беше успех да се набуташ. Та там видях много известни хора, които масово купуваха "маркови" дрехи. Част от тези парцалки се намираха и на Илиенци, ама си мислехме навремето че са ментета.
По-късно се оказа, (от достоверен източник)  че магазина внася директно от Турция.
Та се чудя, как ли са реагирали тези хора като са разбрали, ако са разбрали, какви дрешки носят  hahaha
Иначе много духовито, аз не мога да напиша нищо толкова оригинално, така че само че чета.

# 10
  • Мнения: 2 099
Странно ми  е да дам примерно 2000лв да си купя чанта на която да пише на някой името(да речем Пиер Карден,незнам дали прави чанти де)просто знам,че Пиер Карден няма да даде 2000 лв да си купи чанта на която да пише моето име.
Пък особенна разлика не виждам и едното чанта и другото.Все чанти.Та така де.Не че имам и 2000 за чанта Mr. Green
Изобщо значат ли предметите толкова много за вас.Аз съм по принцип скръндза,ако си обичам нещо не го давам,даже да е някво оръфано и обратно нещо на което не държа го давам лесно даже и да е скъпо.
Деля си нещата на такива които са ми скъпи на сърцето и такива които не са.
Оня ден щерката строши една кристална чаша,тя е специално дете,буйно много.Свеки орева орталъка колко бил скъп този кристал,как бил незнамква си марка,колко уникален бил.Пък за мен си е просто чаша,даже го мия в миялна ooooh!
Та с две думи марката няма значение щом ми харесва и ми е подарено от скъп човек.
Така купувам и дрехи за себе си-обикновенни,средна работа,обувки също,чанти.За децата и за тях така.Ако ми хареса нещо 2 ра употреба -взимам,особенно детски има много хубавки.Нямам скруполи.Даже понякога ако ми е интересен даден събеседник не забелязвам как е облечен,евентуално гримиран...

Тя и темата беше малко ебавка със съседната маркова GrinningДано имат повече хора чувство за хумор, било то роби на марковото или прошляци като мене Mr. Green

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 443
smile3532
ей,това как ме разсмя,много свежо!
Аз за жалост,не мога да се похваля с такива придобивки  Crossing Arms
Демек имаш всичко истински марково?Аз нямам и един марков парцал,само една рокля от Дика(ако се води марков магазин де)взета за 20 кинта на разпродажба в която сега посмъртно немога да се нацедя Mr. Green
Напротив,аз не съм почитателка на т.н. маркови стоки.Предпочитам български неща,прави ми впечатление,че напоследък пазара е залят от евтини китайски и турски болкуци.Дразни ме еснафщината и показността,т.н. бутици където продават 5 парцала с баснословни и неотговарящи на качеството си цени.И само защото имат пришит етикет на фирма "Муци",аз да дам 300 лв на разпродажба  Mr. Green
Понеже си писала Моята тема е за надуващи се.Моля в нея да пишат само притежатели на дрехи,обувки и компания от световно известни марки.,та затова ти казвам че не мога да се похваля с такива покупки  Wink

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 443
Сега ще започне едно оплюване тука,дано да не се засегнат някои майки.

# 13
  • Мнения: 183
На Черковна мисля магазина си е още там. И в него и в безбройните други подобни магазинчета се продават ишлемета. Шият се предимно в Турция, а доста голяма част от тях вече и у нас. В което лошо няма. Доста  дизайнери са си изнесли производствата в страни с евтина работна ръка. Ма да си казат, че продават ишлемета, те като почнат да ти разправят едни легенди са някой чифт дънки от 40лв. и падам от смях. В интерес на истината имат добри попадения от време на време, но все пак да не забравяме, че има ишлемета и ишлемета.  Grinning

# 14
  • Мнения: X
nelipuxo, надявам се после като те набедят за завистлива и евтиномиришеща/обличаща се, да можеш да запазиш същото чувство за хумор Peace

# 15
  • Мнения: 2 197
Много ме зарадва с тази тема. Искрено се смях, наистина.
И аз съм от ВИП-ките, пък.
Купувам само маркови стоки, с единственото условие за 30 лева да са поне 5 броя. Обувки - всякакви с подобно условие.
Дъщеря ми има дрехи само на известни български и китайски дизайнери . Няма да изреждам имена, защото така или иначе никой не ги знае. Най-скъпите и панталони са 12 лева. Най-скъпите обувки - 23 лева. Но пък мога да ги сменям всеки ден по няколко пъти.

# 16
  • DE
  • Мнения: 967
И аз съм от голямото доброутро и си купувам дрехи и обувки само от Франция(ама шити по целия свят) Simple Smile.
Даже голяма част от съфорумките са като мен. Имаме си и отделна тема да се надуваме! Simple SmileSimple Smile

# 17
  • Мнения: 2 388
Аз само да чета и да завиждам кой какво има.  Laughing Laughing

# 18
  • Мнения: 2 099
Амчи аз съм евтинообличаща се.Не мога да си позволя дънки от 500лв примерно(по толкоз ли са марковите или пак се излагам?) и кво от тва.Дънки кат дънки.Виж ако напъхаш вътре Виктория Силвстед ще е друга бира.Човека прави дрехите.

Бебето има дънки Чункой марка,сигур дизайнер е Алфред Чункой Mr. Green новоизгряващ диз.работи с Кристиян Лакроа Mr. Green(самоирония е )
китайски.

Последна редакция: пн, 28 юли 2008, 17:07 от nelipyxo

# 19
  • Мнения: 77
Леле, къде съм тръгнала и аз... Хората к`ви неща носят...
П.П. от магазина на Черковна и аз съм си пазарила... 2 блузчици за по 15 лв... И дънки за 40... Не разбрах какво толкова им беше марковото  newsm78

# 20
  • Мнения: 278
Всичките ми са марковаи, от Пепито ги взимам и отстъпка ми прави жената, че за 30 лв. 5 броя. Иначе залежава стоката, а аз лъжа, че брат ми от чужбина ми ги носи  Whistling

# 21
  • Мнения: 2 099
Имам марков парфюм 1 бр.Хуго Босс,подарък от моя много скъпа приятелка.Мириса му не ми допада особенно обаче се пръскам с него.И дума неможе да става да го изхвърля или заменя примерно.Напомня ми всеки път за нея.
Тя е губила времето си и е търсила миризма която да ми пасва ,а аз да го изхвърля,не!

# 22
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
не знаех че фостърови си отглеждат на терасата просто мушкато, срамота Crazy

# 23
  • Мнения: 247
Не сме на правилното място, но поне знаем накъде трябва да тръгнем...

# 24
  • Мнения: 2 448
С покупките съм зле, но ползвам най скъпите жиголота безплатно.  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 6 618
Явно нямам чувство за хумор нищо забавно не намирам в темата.Детинска ми е.
Нищо лошо не намирм в това да имаш предпочитания към определени марки.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 783
Странно ми  е да дам примерно 2000лв да си купя чанта на която да пише на някой името(да речем Пиер Карден,незнам дали прави чанти де)просто знам,че Пиер Карден няма да даде 2000 лв да си купи чанта на която да пише моето име.
Може би щеше, ако ти шиеше хубави чанти, но не от индийски телета, щото там т`ва животно не се убива.

И в другата тема питах, та и тук да питам: До кога ще си ровим из прането?

# 27
  • София
  • Мнения: 3 099
Авторката, не си скръндза, мила, просто чантата от 200 и тази от 2,000 ти изглеждат еднакви. Докато забелязваш само името, семейния бюджет не е застрашен.

Внимавай азиатският дизайнер на детето ти да не му докара някоя неприятна алергия...

# 28
  • Мнения: 2 099
 Mr. Green добре,схванах проста съм.Мерси!

# 29
  • Мнения: 6 618
Mr. Green добре,схванах проста съм.Мерси!
Аз обаче не схванах какъв е смисъла на темата ти  newsm78
Трябва да се кефим ,че купуваме от битаците ли и дружно да оплюваме останалите.Какъв е смисъла от това ?Какво тъпо има в това ,че има хора с висок стандарт на живот .Аз викам "Дай боже всикиму"

# 30
  • Мнения: 2 759
                       Много сте смотани всичките. Ама то иначе аз как ша блесна, все пак. Първо, да уточним: ВИП си не когато пазаруваш марки (респ. долари), но когато можеш да отвисиш в марковия бутик шест часа без да купиш нищо и като си тръгваш персонала да остане мазен. Същото в заведение - отвисяваш цяла вечер на една гола вода, но всички ти се възхищават: може би си на диета? И никога няма да им хрумне да те изгонят, абсурд! И без това си им влязъл безплатно... Те това е ВИП... Та така - нищо не пазарувам, но съм толкова надута, че не ми требе силикон. Все пак модата някой трябва да я диктува, нали  4470?

# 31
  • Мнения: 1 938
Ха-ха! Смях се от сърце! Joy
Чудя се как може някои да се връзват толкоз, ама...Шарен свят, хора всякакви... Grinning

# 32
  • Мнения: 5 877
О, простаци.
Вие купувате дрехи и обувки на други дизайнери? Вместо да пуснете своя собствена серия? Колко сте назад, значи.

# 33
  • Мнения: 3 423
Купувам марки и не говоря на мьеко.
Да се разчепатя ли.

# 34
  • БЪЛГАРИЯ
  • Мнения: 340
      Маркова съм от горе до доле-от тампоните до лака за коса!Дрехите си ги нося наопаки,за да се виждат етикетите!Обувките си държа в ръка  ,за да могат желаещите да ги разгледат!Карам ретро-автомобил,който предизвиква всеобщо изумление и завист!И няма как да е иначе-всичко при него е /на/фантазия!Единственото,което ме смущава понякога е,че настава суматоха при появата ми!Заради огромното любопитство,което предизвиквам, хората забравят за вродения си инстинкт за самосъхранение-настава блъсканица,често с летален изход....
       Ами това е-скромността не ми позволява да продължа!

# 35
  • Мнения: 1 312
До кога ще си ровим из прането?
Докато му стърчат етикетите Mr. Green

# 36
  • Мнения: 24 467
Леле, Нели, що си пишеш в темата? newsm78
Все едно, че и аз не съм писала тук- нъл тъй призова? Даже ми е неловко да чета от смотания. /Ударението- на предпоследната сричка, кат си нямам своя марка си имам мой си речник пък./

Последна редакция: вт, 29 юли 2008, 09:59 от Judy

# 37
  • Мнения: 278
Не е ли то да спориш с продавачката, че си S-размер, а явно да си L, пък дори и да се спраска по шевовете марковата ти дреха ... И що пък да не повися 6 часа в магазина, очи пълни-ръце празни, поне диван има къде да седнеш, ама е марков ...

# 38
  • Мнения: 2 099
Абе мами,темата е насмешлива и е под надслов да покажем, че и немарковите хора са хора Sunglasses
Странно ми е да узная ,че голям процент от майките тука са все маркови,демек притежават дрехи на световни дизайнери.Това ме навежда на други размисли:
1-аз живея на друго място не в Бг явно или
2-голяма част от потребителите лъжат.
Да уточним за мен марково е точно от световно известен дизайнер,лимитирана серия която могат да си купят звездите.
Да призная никога не съм виждала наживо тоалет на Шанел,Диор и подобни както и чанта за 2000лв.
Не се коркам от този факт.Казвам че съм средна класа и дрехите ми не са нищо особенно.Тоест не се класифицирам като маркова мадама.Та затва ми е странно колко много маркови има.
Вие какво визирате под марково?

# 39
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
"голяма част от потребителите лъжат" или не знаят истинското значение на 'марково'
щом 'Манго' се спряга за марка.

# 40
  • Мнения: 2 759
О, простаци.
Вие купувате дрехи и обувки на други дизайнери? Вместо да пуснете своя собствена серия? Колко сте назад, значи.
                       Мислих по това едно време. Но в крайна сметка стигнах до извода, че не мога да си представя, че моите дрехи ще ги носи някой друг  Crossing Arms. Където съм си го закърпила не искам и друг да има закърпено  Naughty. За съжаление чорапите са ми малки и няма много възможности за развихряне на фантазията  Rolling Eyes...

...Да призная никога не съм виждала наживо тоалет на Шанел,Диор и подобни както и чанта за 2000лв...
                      Гаранция си виждала, но както ти намекнаха по-горе - не можеш да оцениш Маноло Бланик на детската площадка. Липсва ти финесссссссссс... Също в КМ знам, че е пълно със снимки на маркови парцалки.

      Маркова съм от горе до доле-от тампоните до лака за коса!...
                     Теб те познах, ти си Кремена, нали? На Магиту жена му .

                     О'Хара, много ясно, че 'Манго' е марка. Или според теб е неизвестен производител? Всяка марка е марка.

# 41
  • Мнения: 5 622
Въобще няма да ви пиша. Ни мой съ мерити с мени  hahaha


О, простаци.
Вие купувате дрехи и обувки на други дизайнери? Вместо да пуснете своя собствена серия? Колко сте назад, значи.



А, да бе, ш'съ напъвам  Naughty Колко е по-лесно наготово всичко  Mr. Green

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 443
Явно нямам чувство за хумор нищо забавно не намирам в темата.Детинска ми е.
Нищо лошо не намирм в това да имаш предпочитания към определени марки.

Лошо няма и никой не е изказал подобно мнение.Темата е по-скоро шеговита,така са я приели повечето майки.На който не му се нрави,да не пише.И на мен ми се виждат странни теми от рода на:Каква гъзна хартия ползвате и Колко децибела е пръднята ви,ама не влизам да пиша.

# 43
  • БЪЛГАРИЯ
  • Мнения: 340
Цитат на: ФинЕти в вторник, 29 юли 2008, 08:30
      Маркова съм от горе до доле-от тампоните до лака за коса!...
                     Теб те познах, ти си Кремена, нали? На Магиту жена му .


 
      Въх ,майка,нИ мЪ ФкарвЪй Ф грях!Ши мЪ съдят за двуженствУ!/или двумъжство?!/


     П.П.Беше апел за дискретност от страна на Момиче от праскови!

Последна редакция: вт, 29 юли 2008, 18:19 от ФинЕти

# 44
  • Мнения: 6 618
Явно нямам чувство за хумор нищо забавно не намирам в темата.Детинска ми е.
Нищо лошо не намирм в това да имаш предпочитания към определени марки.

Лошо няма и никой не е изказал подобно мнение.Темата е по-скоро шеговита,така са я приели повечето майки.На който не му се нрави,да не пише.И на мен ми се виждат странни теми от рода на:Каква гъзна хартия ползвате и Колко децибела е пръднята ви,ама не влизам да пиша.
Сериозно ли е имало такива теми Shocked

# 45
  • Мнения: 528
Явно нямам чувство за хумор нищо забавно не намирам в темата.Детинска ми е.
Нищо лошо не намирм в това да имаш предпочитания към определени марки.

Лошо няма и никой не е изказал подобно мнение.Темата е по-скоро шеговита,така са я приели повечето майки.На който не му се нрави,да не пише.И на мен ми се виждат странни теми от рода на:Каква гъзна хартия ползвате и Колко децибела е пръднята ви,ама не влизам да пиша.
Сериозно ли е имало такива теми Shocked
За тоалетната хартия има http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=316123.0
естествено и там се появяват предпочитания към определена марка и качество.
А децибелната тема не съм я срещала.

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 443
Имаше за тоалетна хартия,за другото-така ми дойде,докато пишех.Дотук съм,за да не спамя темата  Stop

# 47
  • Мнения: 1 938
      Маркова съм от горе до доле-от тампоните до лака за коса!Дрехите си ги нося наопаки,за да се виждат етикетите!Обувките си държа в ръка  ,за да могат желаещите да ги разгледат!Карам ретро-автомобил,който предизвиква всеобщо изумление и завист!И няма как да е иначе-всичко при него е /на/фантазия!Единственото,което ме смущава понякога е,че настава суматоха при появата ми!Заради огромното любопитство,което предизвиквам, хората забравят за вродения си инстинкт за самосъхранение-настава блъсканица,често с летален изход....
       Ами това е-скромността не ми позволява да продължа!

 Joy Joy Joy

# 48
  • Мнения: 2 099
Гуспожу Финети,молим адреса Ви на ЛС.Аз единодушно решавам да Ви пратя шоколад Кума Лиска.Молим ако сте дибел,или на диета съ убадети навреми да са не харчим да пращаме.Моя милост понеже тоже е диетична,респективно в момента дибела търси забавни ВИП майки дето при отказ да желаят да получат Шоколадът.Благодарим!

# 49
  • БЪЛГАРИЯ
  • Мнения: 340
Гуспожу Финети,молим адреса Ви на ЛС.Аз единодушно решавам да Ви пратя шоколад Кума Лиска.Молим ако сте дибел,или на диета съ убадети навреми да са не харчим да пращаме.Моя милост понеже тоже е диетична,респективно в момента дибела търси забавни ВИП майки дето при отказ да желаят да получат Шоколадът.Благодарим!


          Либим та,душко! /:love:/Шъ ви съ придставйъ с угроооомну удувлитвурение!Щом ша ми пращати шукулат ша ва замоля да е най-малкуту ино кашончи!Щот най-убичам да си дръшам фигурътъ у фооорма-зер да съм голяям ВИП изисква постоянни грижи и упорство,я!
          Ей,какво нещо е класата,ей!

# 50
  • Мнения: 1 938
И аз съм дИбела, ама няма да откажа шоколадче. Пък който ни мА `аресва, `начи нЕма Фкус!Молим и насам едно, от същите! Flutter

# 51
  • Мнения: 11
Ехооо Simple Smile Simple Smile
Браво на теб! Умееш да пишеш  bouquet Допада ми стила ти. smile3501Не зная дали се занимаваш професионално с писане,но имаш дарба наистина!Браво  smile3525

Колкото до моите покупки, правя всякакви стига да са разумни  ( Grinning    нали се сещате - класическото съотношение "цена/качество") на фона на бюджета, с който разполагам. Това за бюджета е от изключителна важност . newsm78
..Имам костюми родно производство, които могат да съперничат и на някои "маркови" (превърнало се в нарицателно). Имам и от другите, но какво от това. Не ги купувам зада мога да кажа после " Ауууу, отиде ми PRADA-та" като си отъркам чантата в някоя кална кола. Почти винаги се опитвам да оправдая и намеря отговор на горното съотношение,за което споменах.Дай Боже всекиму благоденствие и благополучие зада може да си купува онова,което желае!

# 52
  • Мнения: 3 405
Темата отчетна ли е? Само вип-а да се отчита в нея, а?

# 53
  • Мнения: 294
Спомням си преди години на Черковна, имаше един магазин, за който се говореше, че са маркови дрешки, внесени тайно от един митничар. В началото не пускаха случайни, после си беше успех да се набуташ. Та там видях много известни хора, които масово купуваха "маркови" дрехи. Част от тези парцалки се намираха и на Илиенци, ама си мислехме навремето че са ментета.
По-късно се оказа, (от достоверен източник)  че магазина внася директно от Турция.
Та се чудя, как ли са реагирали тези хора като са разбрали, ако са разбрали, какви дрешки носят  hahaha
Иначе много духовито, аз не мога да напиша нищо толкова оригинално, така че само че чета.

Тоя магазин на Черковна и аз го знам- с "марковите" дрехи. 2 пъти съм ходила и 2та пъти се чудех и маех, защо харчихме бензин за да разгледаме такива парцали /точно овехтели парцали/. Имаше някои попадения, но..нищо ново, нищо изглеждащо марково. Като магазин за срехи втора ръка - на такъв ми прилича. Аз па си купивам някоя и друга дреха и от АНТИВИП Илиенци и си свиркам.  Whistling

# 54
  • Мнения: 24 467
Темата отчетна ли е? Само вип-а да се отчита в нея, а?

Ам то си пиши там утпрет- ние, по- не ВИП-овете да не се бъркаме тука.
Гледам и шоколади се раздали. Що ли не си писах от другия НИК, ВИП-аджийския?! Хак сега, пак ще съм на праскови!

# 55
  • Мнения: 1 938
Мба, раздали...Кат` в игритИ на Кока-кола е и туй... Thinking
Нищо нИ пУлучих... Crossing Arms

# 56
  • Мнения: 24 467
Ох, нъл съм завислива, сега поне съ успукуих.

# 57
  • Мнения: 2 099
Молим сичкуту гуспужа дет не е марково и не го е срам да яде бг шоколад да дава адрес на ЛС.В петък заминавам на планина с 2 те лапета,като се върна ще пратя на всичката дет не й пука че не е ВИП или дибела Кума Лиска сладост.


Аз държа на думата си,който му се яде шоколад да пише!
То са видя ,че до форумска среща няма да се добера скоро,ама мога да почерпя за здравето на мойте хлапета.Сериозна съм напълно!
Пък и вчера имах рожденничка!

# 58
  • Мнения: 24 467
Ей, честита рожденичка!
Сигур е имала торта внос от Швейцария с малка шоколадова лилава кравка отгоре и позлатено звънче на шията и не вика "му-у-у-у", ами пее "Хепи бърдей!".
А на планина като ще ходите, то нема като как да не е в Алпите, сигурно ще са видиме, ние там имам вила, отскачам до тук само по работа и да нагледам родата.

# 59
  • Мнения: 3 794
Хахахахаха...Страхотна тема smile3501
Посмях се от сърце  Hug  bouquet

# 60
  • Мнения: 1 312
Сетих се,че има рокля Бети Баркли/важна марка ли е newsm78 Rolling Eyes/
Струваше ми около 4-5 лева май Mr. Green

# 61
  • Мнения: 24 467
Сетих се,че има рокля Бети Баркли/важна марка ли е newsm78 Rolling Eyes/
Струваше ми около 4-5 лева май Mr. Green

Гледаш да се пласираш за шоколада, а? Mr. Green

# 62
  • Мнения: 1 938
Аааа, кУнкуренцията - вън!!!

# 63
  • Мнения: 1 312
Сетих се,че има рокля Бети Баркли/важна марка ли е newsm78 Rolling Eyes/
Струваше ми около 4-5 лева май Mr. Green

Гледаш да се пласираш за шоколада, а? Mr. Green
Embarassed

# 64
  • Мнения: 2 759
...Гледам и шоколади се раздали. Що ли не си писах от другия НИК, ВИП-аджийския?! Хак сега, пак ще съм на праскови!..
                       Ни са подлъгвай, важнуту й прасковите да са ти маркови  Crossing Arms.
                       На 'Баркли' само лосиона за тяло й 9-10 лв. Колкуту две рокли  newsm78.

# 65
  • Мнения: 24 467
Ах, маркови са, ъф коурс, но беха смукини, понеже е по- тежкарско!

# 66
  • Мнения: 1 062
Щях да участвам в "конкурса", знам че най съм ВИП, ама не ям шоколади Лиска, само от онези лично направените от бобъра - приятеля на Милка кравата. Не тези дето ги продават в наш'те магазинчета - ментета са. А съм хапнала от тях, а ми се е нарушило душевното равновесие ( и стомашното). За дрехите не ми се говори изобщо - под достойнството ми е да обяснявам на хора дето не са пили кафе с Армани, аз на обяд съм била с него и лично той ми налива шампанското. На изпроводяк ми целуна ръка и ме помоли да нося един лично ушит от неговите  ръце костюм - ей така да му го рекламирам. Купувам дрехите на децата само ако са с ръчна бродерия от кралица Елизабет иначе не ги ща. Мъжът ми пък не обува чорапи ако не са с автограф от Бекъм. Абе сложна ни е работата, че в България ми е трудно да намеря дрехи и обувки, които да ми покриват изискванията, ама пък какъв е кеф като си обуя чорапите, да ми се иска да ходя на ръце да не ги зеносам. Ама това е то, иначе не робувам на марки  Laughing

# 67
  • Мнения: 2 759
Ах, маркови са, ъф коурс, но беха смукини, понеже е по- тежкарско!
                    Моля-моля  Crossing Arms! Аз съм с дупи като смукинъ, ся съм спряла 'Лиската' - а дано ми стане като праскова  Blush. Въопще ни думам кое билу харну  Whistling.

Общи условия

Активация на акаунт