Сега е лято и сме щастливи, защото ще гушкаме Ноемврийски бебета ревливи

  • 13 128
  • 283
  •   1
Отговори
# 75
  • Попово
  • Мнения: 687
 Hug kaffeetrmker_2

# 76
  • Мнения: 1

smile3534

Ама пено ма ти сън не си спала да станеш да кажеш добро утро Simple Smile Няма ли сън за теб ? то бива ранно ставане ама туй в 6:09 да си във форума ?!?!  newsm78 ти кога спиш ?

# 77
  • Мнения: 33
 smile3507 Прекрасно утро, а как не ми се ставаше само. Пък и на работа вече не ми се ходи, как ще я изкарам до края на септември newsm78
hana30 как мина прегледа?

Пък за раждането искам нормално, но доки има тежката дума. А в нашето АГ е  ooooh! не ми се мисли, за това още не съм се задълбочила с въпросите? Знам, че скоро са му правили ремонт, но не съм сигурна дали са оправили стаите за родилки, а за банята - дано са стигнали и до там докато вляза аз. Иначе ме крепи мисълта, че познаваме шефа на отделението и се надявам на по-добро отношение.
 Хайде от мен приятен ден и да се пазите от жегите

# 78
  • Мнения: 31
Добро утро на всички
Темичка, браво за добрите резултати и се радвам, че всичко с вас е наред.
Шопи, то беше ясно, че докторката нещо се е объркала и че няма нищо притеснително.
Ели, какво да ти кажа за нашето здравеопазване незнам  #2gunfire, чак ме хваща страх като си помисля, че трябва да раждам и как ще се отнесат в болницата с мен, като знам какви са злобни и начумерени акушерки.
Приятен ден на всички желая.

# 79
  • Попово
  • Мнения: 687

smile3534

Ама пено ма ти сън не си спала да станеш да кажеш добро утро Simple Smile Няма ли сън за теб ? то бива ранно ставане ама туй в 6:09 да си във форума ?!?!  newsm78 ти кога спиш ?
само когато децата спят или играят двете имам време за форума и за тъй по никое време Sunglasses а за ранното ставане, ставам щот' иначе няма да има какво да закусят и ще ходят неизпрани Mr. Green

# 80
  • Мнения: 8 567
Добро утро, мамчета!

Темичка, браво за добрите новини!

# 81
  • Мнения: 8 567
Ели, за съжаление голяма част от докторите са такива, но аз искам да вярвам, че има и изключения-професионалисти и такива, които са истински загрижени за пациентите.

У наше село, раждането е по същия начин като у Пепениното село, само дето вече са по-напред с упойките и ВИП стаята е даста хубава, преди пет години аз раждах нормално без упойка и от тогава вече нямам проблем с ходенето на зъболекар, всяка друга болка различна от родилната ми се вижда като щипане. Simple Smile

Татко Барба, като се роди малкото барбаронче, ще видиш и ти как се става всяка сутрин в шест часа (за повечето новородени това е нормален час за ставане и хранене) smile3521

# 82
  • Мнения: 690
преди пет години аз раждах нормално без упойка и от тогава вече нямам проблем с ходенето на зъболекар, всяка друга болка различна от родилната ми се вижда като щипане. Simple Smile

И аз така  bowuu Само дето от зъболекаря не ме беше страх и преди това  Joy

tsvetkova_elica, ама то секциото май не го правят с пълна упойка вече. Иначе е истина, че ти дават бебето след дни - в реанимация не ги водят, а и ти дават антибиотици...

Иначе споделям мнението, че във ВИП-а е малко скучно, ако нямаш свободни роднини или приятели да ти правят компания...

Нещо вчера май не са се отчитали Мишлето и Сиската  newsm78

# 83
  • Мнения: 18
Добро утро и от мен!
Аз раждах секцио вМД  ,но през 2003 ,Лъчи се роди верета в 20.45   веднага ми го показаха , после сестрата го изми пови го и  и отново ми го показа , остана с бебо около 10 минути за да мога да му се нарадвам както тя каза , после го взеха , а мен ме вкараха в реанимацията.
На сутринта към 7 часа ,дойде физиотерапефт ,която ми помогна да се раздвижа и после ме закараха с една количка в стаята ,Лъчи го донесоха в 10 часа и акушерката ни показа как да кърмим ,всички сестри на етажа бяха много любезни и внимателни.Успях да стигна до банята вечерта  и се поизмих криво ляво ,трябва да се пази шева.В болницата останах 7 дни - в понеделник влезнах  в неделя сутринта ни изписаха.Вярно че условията не бяха цвете за мирисане ,абе мизерия ама се издържа .Щастието от това че можеш да гушкаш бебче измества всякакви други емоции.Бебо го кърмих през 3 часа  и след всяко кърмене го взимаха в отделението , не е бил с мен през цялото време ,но така имах време да си почина  и можеби затова се възтанових бързо.
Лек и спокоен ден на всички Hug

# 84
  • Мнения: 280
Добро утро на всички  Hug Спорен и усмихнат ден!

tsvetkova_elica  , Didi_83   Какви са отзивите за Майчин дом? Аз мисля там да раждам.

# 85
  • Мнения: 329
 smile3507Добро утро и от мен! Ох и аз броя дните седмица след седмица и само чакам събота и неделя, щото и права заспивам вече!
Вярно че вчера Мишлето и Сиската не са се отчитали цял ден newsm12.
Norass къде се е случило това раждане ,за което говориш, вместо за Лондон, ще взема да отпътувам за там smile3521
Между другото момичета какво ще кажете да направим една подписка, за подобряване условият на раждане?Не може така, за да родиш в що годе нормални условия и добро отношение да си плащаш допълнително smile3506 това не е нормално.
При положение ,че си плащаш осигуровки....Я вижте какво става по другите места....на мен направо ми се плаче вече...Не стига че си мислят че много дълго ни било майчинството и че 220 лв са нормална сума за гледане на дете...... smile3515 smile3516...така не трябва да продължава..... #Cussing out

P.S.Само да вметна относно упойката за секцио-миналия ноември една приятелка роди секцио и не беше с пълна упойка-даже лудетината си е надигала главата да се опита да види как вадят бебето Laughing и сестрата й се е скарала, така че вече мисля че по принцип не го правят с пълна.

# 86
  • София
  • Мнения: 191
Здравейте и от мен!
Темичка, браво за добрите новини Hug!
Днес чакаме на отчет Хана Simple Smile.
За раждането и аз съм за нормално - но съм сигурна, че болките са страшни ooooh!. А здравната ни система е направо ужас ooooh!!
Лек и успешен ден на всички Hug!

# 87
  • Мнения: 690
За раждането и аз съм за нормално - но съм сигурна, че болките са страшни ooooh!.

Че боли, боли, ама чак пък страшни... Освен това е временно - за два-три час (може и по-малко) е силната болка, не е като счупен краки например дето те боли седмици... Мен тая мисъл ме успокояваше  Mr. Green

Мимето, то такава подписка май имаше. Спомням си, че съм я подписвала преди време. Като ми остане some free time ще потърся.

# 88
  • София
  • Мнения: 191
За раждането и аз съм за нормално - но съм сигурна, че болките са страшни ooooh!.

Че боли, боли, ама чак пък страшни... Освен това е временно - за два-три час (може и по-малко) е силната болка, не е като счупен краки например дето те боли седмици... Мен тая мисъл ме успокояваше  Mr. Green

Мимето, то такава подписка май имаше. Спомням си, че съм я подписвала преди време. Като ми остане some free time ще потърся.
Пете, имах предвид, че са по-силни от всяка друга болка Mr. Green. Поне така са ми казвали Hug!

# 89
  • Мнения: 329
Петенце и аз подписвах една ама беше специално за русенските майки. Ако не говориш за същата, тогава дай ако намериш да подписваме Wink

Общи условия

Активация на акаунт