антицелулитен масаж с вендузи

  • 143 610
  • 382
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 64
Момичета да споделя, че съм много щастлива от резултата на масажа с вендузи Joy изчаках малко да ми поотминат синините и поднових отново, но този път не засмуквам толкова силно, а внимавам. Мажа се с масажното масло на Икаров и после с кръгови движения и нагоре надолу масажирам,като наблягам на дупето и отзад на бедрата, защото там целулита ми е най-сериозен и си личеше доста, в резултат на това цялата почервенявам и се загрявам силно  и ефекта вече се забелязва Mr. Green Постоянно се гледам в огледалото и не мога да повярвам, че за 4 лв. /толкова струва вендузата/ почти съм се отървала от целулита Peace Ефект има наистина, но трябва постояннство, а освен това е важен хранителния режим и да се пие много вода, а аз напоследък се старая да се придържам към това, но все пак за тези, които нямат възможности и най-вече време за масажи и процедури могат да опитат и няма да съжаляват Peaceтова е от мен Wink

# 46
  • Мнения: 5 647
В момента краката и дупето ми са в синини, а съм била само на 2 масажа.... Mr. Green

# 47
  • Мнения: 64
моите сисини изчезнаха, ама 2 седмици ходих като пребита Rolling Eyes продължавай да ходиш и ще видиш, че успеха няма да закъснее, а синините ще ти минат и постепенно болката ще намалява , а с нея и гадния целулит Peace Успех Wink

# 48
  • Мнения: 5 647
моите сисини изчезнаха, ама 2 седмици ходих като пребита Rolling Eyes продължавай да ходиш и ще видиш, че успеха няма да закъснее, а синините ще ти минат и постепенно болката ще намалява , а с нея и гадния целулит Peace Успех Wink

И аз се надявам да има ефект. Направила съм си часовете през ден.

# 49
  • Мнения: 84
 newsm78 Не мога да си простя момичета че до сега не съм я видяла тази ХУБАВА темичка за този ОМРАЗЕН ЦЕЛУЛИТ! #2gunfire
Веднага ще си потърся и аз вендузи и почвам че ме болят ръцете всяка вечер да си правя масажи и да не виждам резултат!В София стана ясно къде се продават вендузите а аз да попитам дали някой си ги е купувал от Варна и къде baby_neutralмоля пишете!!!Мога да пробвам и с бурканче от детско пюре но това с вендузите ми се вижда по-цивилизовано че с тези запалки най-много да стане някоя беля Blush
Ще ви следя темичката момичета предварително благодаря за отговорите и успех на всички! Hug

# 50
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
здравйте,има вендузи които са силиконови и са сякаш най-удобни за вкъщи.Продават ги в аптека Здраве.Два броя струват 9-10 лв.По-добре е масажът да се прави с антицелулитен крем.

# 51
  • Мнения: 84
здравйте,има вендузи които са силиконови и са сякаш най-удобни за вкъщи.Продават ги в аптека Здраве.Два броя струват 9-10 лв.По-добре е масажът да се прави с антицелулитен крем.
gul4i благодаря за инфото ще проверя днес и на нашата аптека!!!Пак ще пиша за резултатите!!!

# 52
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
Моля,дано намериш,наистина са удобни за домашно ползване....ако имате други въпроси,питайте.от три години се занимавам с това..... #Crazy

# 53
  • Мнения: 72
След някоко масажа и не чак толкова постоянство от моя страна, аз забелязвам че целулита ми намаля драстично, благодарение на вендузите. Един масаж ми струва 12 лева, така че не ми е скъпо, даже е евтино в сравнение с останалите салони. Даже като си купя карта за 10 масажа ми излиза още по-евтино. Ама и масажистката си е добра. Аз редувам ръчен с вендузи  newsm10 ефекта е поразителен.
И да подчертая - не са ме насинявали. Не мисля, че е нормално да посинееш.

Последна редакция: пт, 28 ное 2008, 12:32 от talisman_01

# 54
  • Мнения: 84
Моля,дано намериш,наистина са удобни за домашно ползване....ако имате други въпроси,питайте.от три години се занимавам с това..... #Crazy
baby_neutralПОМОГНЕТЕ във Варна никъде не можах да намеря силиконови вендузи!!!!В аптеката си ги поръчах но след като отидох да си ги "купя"ме информираха че в момента по складовете ги няма и ме упътиха да търся по санитарните аптеки ако нещо е останало.В този студ хич и не съм обикаляла TiredМоля ако някой има инфо от къде мога да си ги поръчам или къде ги има във Варна много ще съм ви благодарна!!!

# 55
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
Цитирала си моя пост,но за съжеление не мога да ти помогна.аз си ги купих от Русе моите,миналата година от " Здраве. а честно да кажа за варна незнам точно   newsm78

# 56
  • Мнения: 337
Моля,дано намериш,наистина са удобни за домашно ползване....ако имате други въпроси,питайте.от три години се занимавам с това..... #Crazy
baby_neutralПОМОГНЕТЕ във Варна никъде не можах да намеря силиконови вендузи!!!!В аптеката си ги поръчах но след като отидох да си ги "купя"ме информираха че в момента по складовете ги няма и ме упътиха да търся по санитарните аптеки ако нещо е останало.В този студ хич и не съм обикаляла TiredМоля ако някой има инфо от къде мога да си ги поръчам или къде ги има във Варна много ще съм ви благодарна!!!
Във Варна има в магазин Самоздрав, на ул"Ген. Колев" се намира. Като идваш от Чаталджа ивървиш в посока Пикадили-Чаталджа на светофара завиваш в ляво и вървиш 30-40 метра, от лявата страна се пада. Дано да съм ти била полезна newsm51

# 57
  • Мнения: 84
  bouquet  плами благодаря ти много!!!  bouquet
Чак сега прочетох твоя отговор за което още веднъж многоооо благодаря !!!
След малко смятам да изляза с малкия и ще отида до магазина сетих се къде е дори съм си запланувала да си купувам и маслата за масаж .Ще пиша после пак. Hug

# 58
  • Мнения: 72
След някоко масажа и не чак толкова постоянство от моя страна, аз забелязвам че целулита ми намаля драстично, благодарение на вендузите. Един масаж ми струва 12 лева, така че не ми е скъпо, даже е евтино в сравнение с останалите салони. Даже като си купя карта за 10 масажа ми излиза още по-евтино. Ама и масажистката си е добра. Аз редувам ръчен с вендузи  newsm10 ефекта е поразителен.
И да подчертая - не са ме насинявали. Не мисля, че е нормално да посинееш.
къде е това с масажи по 12 лв и добра масажистка?Simple Smile Благодаря предварително

# 59
  • Мнения: 84
 newsm51 плами още веднъж блогодаря newsm51
Купих си вендузи и антицелулитно масло на Икаров и даже вече се масажирах.Наистина в началото много боли но после като ти се загрее кожата и свикваш.Само дето станах на ситни червено-лилави точици (сигурно до вечерта ще е още по-лилаво)ама хич не ми пука продължавам с вендузите newsm44.Пак ще пиша. smile3525

Общи условия

Активация на акаунт