Защо се омъжихте

  • 9 527
  • 276
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 9 814
От любов се омъжих.

# 271
  • Мнения: 133
по любов... и защото не мога и не искам да живея без него. Heart Eyes 
чудя се обаче защо този отговор го няма в анкетата?!?!

# 272
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Така дадохме на връзката си сатус "сериозна и окончателна". Не че иначе нямаше да е... Но някак си без подписа, все остава едно усещане, все едно е поредната връзка, чийто край очакваш всеки миг, а не че съм се свързала с човека, с който искам да изживея живота си... Малко не мога да го обясня добре, ама карай... Не смятам, че подписа е повлиял кой знае колко на отношенията ни, по-скоро повлия наотношенията на другите към нас като двойка, сега хората ни възприемат по друг начин, по-сериозно...
Пък и събрахме приятелите си за да отпразнуваме любовта си и това, че сме семейство...  Mr. Green

Не съжалявам, никога не съм! Беше най-естественото пордължение на връзката ни!

# 273
  • Мнения: 423
чудя се обаче защо този отговор го няма в анкетата?!?!
по- нагоре имаше едно преположение.....

# 274
  • Мнения: 2 641
защото хванах последния влак  Joy

# 275
  • Мнения: 2 898
Не се вмествам в нито един от готовите отговори.Омъжих се на осемнадесет. Съпругът ми беше на деветнадесет/в казармата/.Луди за връзване, луда любов/още май е така/. Чувствахме се почти като революционери, бунтовници,герои...Беше преди двадесе и две години.Сега щерките са на 18 и 20г. и само като се замисля....

# 276
  • Мнения: 329
На нас беше започнало да ни става малко скучно, и затова решихме да се оженим. Живеем в чужбина и се оженихме без да казваме на родителите, после ги изненадахме. Simple Smile Беше забавно, а два дни преди сватбата открихме, че съм бременна Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт