хубавите моменти

  • 3 700
  • 55
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 940
В момента сме се излегнали и гледаме телевизия..какво по-хубао от това.

# 31
  • Мнения: 1 128
След няколко седмична абсолютна анархия в режима на детето, вечерни разходки до 12 за да заспи, нощни излизания с колата за да заспи и т.н днес заспа без проблеми Mr. Green, че и в леглото дори. Олекна ми и се чувствам добре, че бях луднала вече #Crazy Не заради моето неспане, а защото виждам че нещо го тормози...а сега гушка сладко Heart Eyes

# 32
Света е хубав с нашите деца !  Laughing
Аз все още не съм майка, но дано да имам възможността да изпитам и тази радост на живота !
Много ви благодаря на всички за отговорите, хубаво е с вас !   bouquet  bouquet  bouquet

# 33
  • Мнения: 1 731
Хубава темичка.   bouquet
Хубав момент беше снощи като гледахме по Първа програма "Опашката на дявола".Страшно ми хареса. Heart Eyes

# 34
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
   Алекс вече казва "Миа ,мамо"(бел.ред.  "Мила, мамо").

# 35
  • Мнения: 1 629
Хубав момент е, че моя бебчо от 3 през нощта реве или кисне и след яденето в 15ч най-сетне заспа!

# 36
  • Мнения: 7 947
Хубав момент е, че моя бебчо от 3 през нощта реве или кисне и след яденето в 15ч най-сетне заспа!
Joy Joy
Божее, бях забравила тия моменти...

# 37
  • Мнения: 3 641
Напоследък нямам хубави моменти Confused, но се радвам и и изживявам вашите Heart Eyes Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 1 629
Хубав момент е, че моя бебчо от 3 през нощта реве или кисне и след яденето в 15ч най-сетне заспа!
Joy Joy
Божее, бях забравила тия моменти...
да бе ама в 17и30 пак се събуди и пак започна да реве, какво му стана днеска Thinking сега пак спи дано да откара цяла нощ, чеее  #Crazy

# 39
  • Мнения: 2 471
Напоследък нямам хубави моменти Confused, но се радвам и и изживявам вашите Heart Eyes Heart Eyes

Ееееее, значи утре ще дойде първия такъв Hug

# 40
винаги трябва да има хубави дни и моменти и трябва да им се радваме много да знаете на всеки един момент !

# 41
  • Мнения: 2 090
Днес синът ми ми каза за пръв път:"Мамо,обичам те" Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 2 471
Днес синът ми ми каза за пръв път:"Мамо,обичам те" Heart Eyes

Ей, никога няма да забравя момента, когато моята пикла ми каза - мамо бичам

# 43
Днес нямате ли хубави моменти, майки ? Не бива да ги забравяме, а да ги споделяме !  Hug

# 44
  • Мнения: 198
Сложих я на средата на спалнята, лека полека стигна до мен, беше много щастлива когато успя, след това се завъртя към мен, протегна си ръчичката и ме хвана, усмихна се и след секунда заспа.

Общи условия

Активация на акаунт