КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 37

  • 21 017
  • 589
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 387
                          svetlaibobo , когато избирате ламината гледайте да е грапав.Това е ламината с най-висок клас на изтривмаемост,най-устойчив и не се драска.Ние сложихме в спалнята на едната щерка такъв,а те не послушаха и в детската сложиха гладък,че бил хубав.Хубав ,ама ела сега да ги погледнеш  Mr. Green този в спалнята не е мръднал,а другия фино се е изтъркал и надраскал.В третата сложиха от грапавия и  е слънце.Малката пък видя и навсякъде си сложи от този,които е за помещение с много посещаемост / грапав/ и устоява дори на бални танци.
                         Успех в избора! Peace

# 16
  • Мнения: 549
Диди,благодаря.Посъветваха ни да си сложим 7-8 мм.ламинат.А сега от теб научавам че има и 2 модела ламинати.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 529

Да ни е честита новата темичка!Зиче  Hug
Аз се прибрах от скитня и сега малко ще реанимирам пред компа,а после може и да поизчистя малко.
 Жабче булката ще е трепач с тази рокля,а Краско е хубавец Heart Eyes Аз незнам откъде ще ме натоварваш от Дружба или от Богров ,но ще ти звънна като дойде момента. Дано е хубаво времето. Ще се къпем ли в басейна? Вечерта да си нося ли балната рокля? Ще има ли музика в ресторанта. Храна за из път не нося ,само тоалети Laughing Wink
 Яге аз видях само една снимка ,на която си само ти с червена блуза и ми стана много симпатична. Пусни и за нас пропусналите да видим София,или на лични Praynig Praynig Praynig.
Марси как изкара на почивката ?
 Бабо Мими и мен вече ми е мъчно за внуче хем е само за 10 дни на далеч....

Последна редакция: пн, 25 авг 2008, 14:04 от Шпунц

# 18
  • тук и там
  • Мнения: 312
Айша,работата на касиера зависи от това как е разпределена работата и от директора.Предполага се ,че в една гимназия има счетоводител и домакин.Всичко минава през касиера-прави ведомости,платежни.Оформя командировачни,фактури,всички разходи на училището.Води досиетата на персионала,подготвя пенсионирането,съкращенията,пуска заповеди от директора,лекторските,отпуските,болничните..Това е ,което мога да допълня към казаното от Диди.

# 19
  • Мнения: 7 387
Айша,работата на касиера зависи от това как е разпределена работата и от директора.Предполага се ,че в една гимназия има счетоводител и домакин.Всичко минава през касиера-прави ведомости,платежни.Оформя командировачни,фактури,всички разходи на училището.Води досиетата на персионала,подготвя пенсионирането,съкращенията,пуска заповеди от директора,лекторските,отпуските,болничните..Това е ,което мога да допълня към казаното от Диди.
   В София щата е по-голям и при нас си има административен секретар , който се занимава с командировъчни,заповеди ,досиета и т.н. Трябва да провериш дали в конкретната гимназия има секретар или зам.директор по административните въпроси.Ведомостите са електронни при нас и след нанесените корекции получаваш разпечатани фишове,счетоводството ти иска платежно и всичко друго върши счетоводителя - банки,банкомати и .....преводи.
                Най-добре е да идеш на конкретното място и да разбереш какво точно върши касиера,защото навсякъде е различна организацията.Някой немарлив директор ще ти прехвърли всичко,а друг сам ще си прави всичко ,което теб те устройва повече. Laughing

# 20
  • София
  • Мнения: 1 529
 В бившата ми месторабота-гимназия по транспорт има 2 счетоводителки и една касиерка+ домакин,2 секретарки. Има разходи за бензин и за учебна практика ,така че навсякъде е различно. Освен това гимназията ни беше пряко подчинена на министерството на образованието,а повечето гимназии и училища в София са общински...
 Тайна и тя я няма в нашата темичка,дано да е добре Praynig

Последна редакция: пн, 25 авг 2008, 14:27 от Шпунц

# 21
  • Мнения: 4 369
aisha явно длъжността,която са ти предложили е касиер-домакин.сладка работа! една позната започна миналата година в едно у-ще по същата длъжност и си е много добре.цял ден е по улиците и си върши нейна пработа,а вика че е на банката.никога не е  работила нещо подобно/напр.счетоводител,касиер   и т.н./ пък се справя добре.като домакин ти се води материалната част-маси ,столове и др., още при теб са канц.материали и ти ги раздаваш на учителите.в нашия град не можеш да се вредиш за такава работа,независимо от парите.пък и ползваш ваканциите и др.официални почивки.

# 22
  • София
  • Мнения: 16 035
Благодаря за отговорите. Утре ще отида на място. Важно беше да знам долу-горе за  какво става дума за да знам какво да питам. Може и нищо да не стане. 
Диди, не съм те забравила. Просто мислех, че в детската градина е по-различно, нали има такси, сигурно плащат и на доставчици за храната. Ани като беше на градина все при касиерката ходех да плащам таксата.

# 23
  • Мнения: 3 036
Снощи ви оставих на 30 стр.,сега нова тема че и на втора стр. сте отишли.Като дойде понеделник и се разписваме.
Aisha ,
И аз бих ти предложила да отидеш и да си подадеш документите.
Нашата секретарка делят една заплата с учителя по информатика
за завеждащ компютърен кабинет.
Така че смело,нищо не губиш.

# 24
  • Мнения: 4
Хоп и аз в новата темичка. Само хубави неща да споделя ми.Зиче Ти си нашето слънце.Обичаме те.Без теб сме за никаде. Hug Hug

# 25
  • Мнения: 23
Здравейте, момичета! Hug Hug Hug
Тук съм вече, от сутринта се мъча да ви изчета, та да съм в течение, но се скапва връзката постоянно. Зарязах четенето и влязох да ви поздравя! Радвам се , че съм при вас. Морето изкарахме чудесно , ама дойде малко!
Янче, Мими , съжелявам но идеята да ви карам на Балани пропадна. Мъж ми си замина днес с колата и аз останах без превоз newsm78. Сега ще търся с какво да се довлека с кучо до Габрово и да то чакам там - той поема кучето, аз хващам пътя за Балани.
Дано стане , че много ми се идва!
Моите проблеми с ремонта не само не свършват, но и прогресират. Надявам се , че всяко нещо има крой!
Отивам да чета пак!  bouquet

# 26
  • Мнения: 3 036
Марси,
Радвам се че се върна при нас.
Колкото и да е малко почивката,добре че я има.
Аз ходих сега да взема от книжарницата дневниците за училище.
С нов фасон са отвън.
По различини,но не съм ги отваряла отвътре да ги видя.
Понякога намразвам това че живея на центъра.
Домашна фирма "Спиди" на името на Десислава,всичко купувам,пазарувам идоставям.
Ама мога ли не мога ли -никой не пита. #Cussing out #2gunfire

# 27
  • София
  • Мнения: 472
И аз да се разпиша в новата темичка. Зиче, мерси и от мен за хубавото офрмление. Въртите, сучета все около Балани. А дано имаме късмет и хубаво време да е. Аз имам  фотоапарат, но моя е с лента и доколкото знам не може да се качват снимки в интернет. Но ще го взема за документирането. Жабчеще ти звънна тези дни да се доразбереме.
Хубав ден на всички

# 28
  • Мнения: 7 387

Диди, не съм те забравила. Просто мислех, че в детската градина е по-различно, нали има такси, сигурно плащат и на доставчици за храната. Ани като беше на градина все при касиерката ходех да плащам таксата.

Aisha , те , касиерите , сега си имат работно време за таксите от 8 до 9 ч и от 15-16 ч.Така,че и при нас не са се преработили.В София почти няма длъжност касиер-домакин.Обикновено са два щата.Да ти кажа какво правят и счетоводителките та ако ти падне да се вреждаш.За водене на едно училище или ДЗ  заплатата е 350 лв./основна/ В нашето счетоводство са се изхитрили и са взели да водят по 3-4 училища и.......мисля,че можеш да изчисляваш. Laughing Peace
             Доставчиците са избрани от общината с конкурс и тя им плаща.Преди им плащаше домакина,касиера - никога.Да не говоря,че домакините бяха двама,един за храната , а другия за другите материални активи и консумативи.

# 29
  • Мнения: 263
Как сте в тия жеги бе хора? При мен нищо интересно. Скучая. Приятелка ми се обади да и ходя на гости, ама е толкова горещо, че не ми се излиза. Седнах тук да се поровя из нета.
Марси, добре дошла след почивката! Hug
Деси, позната история, и мен преди все ме пращаха да върша разни подобни неща за училище, щото и аз съм в центъра. Grinning
Хаайде, да почерпя нещо за разхлаждане.

Общи условия

Активация на акаунт