Отговори
# 75
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Всеки си носи последиците от нарочни или несъзнателни действия.
Мимс, донякъде съм съгласна с теб, но в този случай последиците ще ги носи Мануела. Тя ще има нужда от помощ и за напред, но едва ли ще има желаещи да дават. Това е един много опасен прецедент и не е ясно, колко хора ще си отидат, защото никой няма да иска да им помогне. Горсов ще е като обица на ушите на всички дарители.

# 76
  • Мнения: 1 207
При положение,че е снимано няма как да не признае,а ако нямаше доказателства веднага щеше да излъже и съответно това означава,че няма проблем с хазарта,а сега видиш ли имам нужда от помощ.Той още тогава започна,че това били лъжи(преди да види видеото).После се покри за малко да види кое на къде и си научи думичките  за първото си появяване пред камерите.И не случайно по Нова,май вече сме сърдити на БТВ.

# 77
  • Мнения: 851
Цитат
едва ли ще има желаещи да дават. Това е един много опасен прецедент и не е ясно, колко хора ще си отидат, защото никой няма да иска да им помогне. Горсов ще е като обица на ушите на всички дарители.
Това според мен е много страшно! Ужасно, защото е твърде вероятно да се случи! И върху това си струва да се помисли. Как да се разреши Този проблем - с недоверието на дарителите- а не да се занимаваме с този човек!

# 78
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Долен тип е този човек! Никога не ми е бил симпатичен. Нека Бог да го съди!

# 79
  • Мнения: 1 520
Не ми се пише подробно. С една дума, не мога да си обясня позицията на нито един, които го съжалява.
Но простата сметка сочи, че това са толкова пари, колкото беше присъдено Стависки да изплати, горе-долу. Нали 80 000 беше казал съда. Аз си спомням, че много време се говореше, че той нищо не е платил, че отказва да плати и т.н. А какво излезе сега. Че Горсов даже харчел от тях?
Демек вече на нищо не бих повярвала, което е излязло от устата му. Той си има вид на нещастник. Беше въпрос на време да се оповести нещо подобно, което някой смятат за "поръчка". Ама каква "поръчка" да ти правят, като си е просто шанс да го издебнат.
Като е толкова съжалителен защо не си призна веднага. А лъга, че не е играл и това-онова. Що се покри една-две седмици. Сега се явил, сега се разбрал колко е сбъркал.

Колкото и жестоко да звучи сега за мен никой човек повече да не даде лев заслужава. И тия събраните даже да ги върнат. Ама не е човешко да се лиши момичето от живот, за да се покаже на бащата, че е сгрешил. Пък после да ми обяснява какво разбрал и не разбрал. За поведението му няма никакво оправдание. И всяка защита от типа "ама какво му е на човека в душата" са нелепи.
Извинявайте, ама той през това време дето не е играл, сигурна съм не го е правил, щото е нямал пари, не за друго. И после уха, какви сметки, с един подпис - и хоп, пълен му е джоба.

А за оправданието му, че харчел от парите на Стависки и Христов. Боже. Ми това е идиотско, голямо опрадание, никаква вина. Харчел от парите на виновния. Той даже каза за дарителските сметки, защото "те са важни", а другите ??? И обяснява как парите на Стависки не са за лечението на Мануела. Интересно това кой го реши. Какво значи подписах документ, дъръ-бъръ. Кой пък така категорично му каза, че не може да ги даде за лечението й. И по-голямата част били от дадените от Христов. Той на този човек, дето толкова е помогнал на дъщеря му ттрябва да му целува ръцете, а той най-спокойно обяснява, че повече от похарченото било от Христов. 

За мен той не осъзнава трагедията на дъщеря си. И това е най-страшното. Това остава на заден план кой, колко и защо е виновен. Щом не може да е всеотдаен в такъв момент за детето си, какво търси от нас съжаление.

И преди някой да ми обясни, че не знам какво е това, да кажа, че знам.

Последна редакция: пн, 01 сеп 2008, 17:37 от SmaRt

# 80
  • Мнения: 2 099
Бо мненията на Клонка от заключената тема за Горсов.Някой ми беше пуснал линк и я четох.Щот и аз бях пуснала тема за него,преди да видя ,че веч сте го обсъждали.
То да не смее човек да отсъства Grinning

# 81
  • Мнения: 2 556
Ами и аз не мога да осъдя човека. Мисля, че в неговата ситуация бих могла какви ли не необмислени и грешни неща да направя, бих могла да изперкам до много по-крайна степен. Който не е бил в неговото положение, не знам как има толкова категорично мнение по въпроса. Едно мога да кажа - да не дава Господ да сме на неговото място, друго нищо.

# 82
  • Мнения: 901
Има ли го качено някъде в нета интервюто? Пропуснах го, а искам да го гледам...

http://www.neterra.tv/bg/show.php?id=803&bm=2

Регистрацията е безплатна и бърза.

# 83
  • Мнения: 104
Schreier, много благодаря!

# 84
  • Мнения: 230
 Има една приказка: "Никога не казвай никога."

- Зависимостта те тласка към принудителни действия. Такива хора са като умопомрачени, те не са свои си, така да се каже.

- Дори и да не си бил зависим преди това, да си бил най разумният човек на света, никой не може да предвиди реакцията на отделния индивид, в условие на тежък стрес. Шокът от случилото се и тежестта, която носи от месеци този баща, явно са непосилни за него и са отключили зависимостта. Да чуваш ужасяващите прогнози за състоянието на детето си, които ти трябва да криеш от близките си... Да виждаш, как това дете гасне пред очите ти. Не всеки е толкова силен. Носиш огромен емоционален товар.  Рухваш. Очакват, че като си мъж, си нещо по различно...а ти си просто човек. В подобни нечовешки ситуации не знаеш кой накъде ще избие. Никой не може да гарантира за себе си, как той самият би реагирал в подобна ситуация, камо ли да съди друг човек. Разказаха ми за майка, която се е пропила, поради алкохолизма на сина си.  На стари години изтерзана и безсилна, намерила утеха точно в него- врага на рожбата й и на живота й...

Аз знам едно - този човек се нуждае от помощта на хора със сърца, на хора които са готови да покажат милост и загриженост към някой, който е в беда. Пребит достатъчно от ужаса, който му поднесе живота, той няма нужда от ничии замервания с камъни.

На негово място, бих се извинила на повечето си съдници, че не съм на висотата на комунистическия идеал "не човек, а желязо".

# 85
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Има една приказка: "Никога не казвай никога."

- Зависимостта те тласка към принудителни действия. Такива хора са като умопомрачени, те не са свои си, така да се каже.

- Дори и да не си бил зависим преди това, да си бил най разумният човек на света, никой не може да предвиди реакцията на отделния индивид, в условие на тежък стрес. Шокът от случилото се и тежестта, която носи от месеци този баща, явно са непосилни за него и са отключили зависимостта. Да чуваш ужасяващите прогнози за състоянието на детето си, които ти трябва да криеш от близките си... Да виждаш, как това дете гасне пред очите ти. Не всеки е толкова силен. Носиш огромен емоционален товар.  Рухваш. Очакват, че като си мъж, си нещо по различно...а ти си просто човек. В подобни нечовешки ситуации не знаеш кой накъде ще избие. Никой не може да гарантира за себе си, как той самият би реагирал в подобна ситуация, камо ли да съди друг човек. Разказаха ми за майка, която се е пропила, поради алкохолизма на сина си.  На стари години изтерзана и безсилна, намерила утеха точно в него- врага на рожбата й и на живота й...

Аз знам едно - този човек се нуждае от помощта на хора със сърца, на хора които са готови да покажат милост и загриженост към някой, който е в беда. Пребит достатъчно от ужаса, който му поднесе живота, той няма нужда от ничии замервания с камъни.

На негово място, бих се извинила на повечето си съдници, че не съм на висотата на комунистическия идеал "не човек, а желязо".

Абе, ти да не си самият Горсов или брат му под прикритие!! newsm78

# 86
  • Мнения: 17 546
Каквото и да става, както и да хленчи и преиграва, всеки като него винаги ще има и защитници. В името на какво и защо го защитават, аз за себе си обяснение нямам. Ума не ми побира да седне някой да защитава подобна постъпка... Thinking Че те разни луднали жени се женят за убийци в затвора и какви ли не още... та този няма да си намери защитници!

Мануела утре има рожден ден! Дай Боже, да се възстанови момичето, въпреки всичко, което и сториха Стависки и баща и.  bouquet

# 87
  • Мнения: 152
...тъпак... за тез пари можеше да си вземе чистак нов Фиат!  Mr. Green

# 88
  • Мнения: 152
Има една приказка: "Никога не казвай никога."

- Зависимостта те тласка към принудителни действия. Такива хора са като умопомрачени, те не са свои си, така да се каже.
Аз съм зависим от секса! Сериозно! И ся да ходя да изнасилвам наляво и надясно... шото доброволно колко ше ми пуснат, а?

# 89
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
.........
Този човек наистина има нужда от помощ и то професионална,каза ,че е спрял да играе комар близо година преди трагедията и за случилото се сега имат вина и хората,които са знаели ,че ги харчи тези пари, по негово мнение  те са съучастници в това деяние.
.....
Дали по негово мнение или просто Нова си го връщат на бТВ, които са знаели по-рано, но са си мълчали.

Общи условия

Активация на акаунт