Съпруги,чиито мъже пътуват по суша - 5

  • 27 676
  • 443
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 14 684
Лоша работа мила, стискам ти палци да се прибере жив и здрав и да си обира партакешите от тая фирма, докато е време. Ако все още има мерак за тираджия след това приключение, търсете някоя утвърдена фирма на пазара-не че и там не гледат да порежат шофьора, но е в границите на поносимото.

# 76
  • Мнения: 44
И аз така си казвам.....да се върне жив и здрав, пък на другото майната му!Обаче много ме е яд на тоя мошеник #Cussing out #2gunfire
А тираджия със сигурност няма да е NaughtyСлед 10-15г.живот и здраве-може,но на този етап НЕ, НЕ и пак НЕ Crossing Arms

# 77
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Привет , приятелки.  bouquet
Влизам да ви почерпя , малката щерка днес прави 21 год. Да е жива и здрава.


   
 


Добре дошла , yordanka83!
 

# 78
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Честит рожден ден на щерката на Жабчето !!!
Пожелавам и много усмивки, радостни моменти и успех във всичко!
И да бъде много обичана. На гордата майка, естествено, същото!!! Wink

# 79
  • Мнения: 133
Честит рожден ден на малката щерка на Жабче!
Пожелавам ти блестящи спомени за всеки един твой вчерашен ден и щастие с всеки нов изгрев на слънцето! Честит празник и на теб Жабче!



                               

# 80
  • Malgrat de mar
  • Мнения: 131

С най-добри пожелания!

# 81
  • София
  • Мнения: 2 296
Жабче,честита.рожденничка!!!

# 82
  • Мнения: 1 715
Жабче да ти е жива и здрава рожденничката!Пожелавам и много здраве любов и щастие!

# 83
  • Мнения: 18
Жабче да ти е жива и здрава рожденничката!                                      

# 84
  • Мнения: 40
Жабче и от мен много благопожелания....Да ти е жива и здрава рожденничката и весело да си изкарате Wink

# 85
  • София
  • Мнения: 14 684
 Честит празник на семейството ти, Жабче! Да ви е жива и здрава и много, много щастливи мигове заедно!

# 86
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Благодаря ви , момичета!



Валка , разпиши се де. Стига си харчила пари по събора.  Joy
Песни и танци на народите , а?   bouquet

Последна редакция: нд, 21 сеп 2008, 16:08 от babka_jabka

# 87
  • Мнения: 80
Жабче, честита рожжденничка и от мен! Здраве, любов и много много усмивки за цялото ти фемили. Аз сега се докопах до компа и затова ви отбелязвам със закъснение. Ние се надяваме нашият тати тия дни пак да хваща пътя, че този път повечко почина , а пък като е в къщи няма лев -  иначе ни е хубаво заедно, пък и помага за децата , но съдба......... Simple Smile

# 88
  • Мнения: 133
Добро утро момичета!



Днес най-накрая изгря слънце и е що годе топличко-става за разходка Simple Smile.Милата няма търпение да излезе-колко дни вече сме затворени вътре.А и тати си нямаме още,снощи се обади,че им отложили тръгването за сряда  Sad ,нищо ще чакаме само жив и здрав да си дойде.
Приятен ден на всички!

                                                    Честит празник!

                                                           

# 89
  • Мнения: 18
Добро утро! 

Общи условия

Активация на акаунт