Дюкан ще покаже и на вас как се изхвърля над 4 тона мас - 123 тема

  • 35 722
  • 957
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 454
Хихихи, easy_24, и аз все не съм разбрала и затова ...само пилешко и малко мляко...и те това е...за съжеление вкъщи нямам фурна и не мога да си готвя от вкусотиите на истинските дюканки Simple Smile

# 76
  • Мнения: 4 393
АУУУУ, изпуснала съм, че и мен ме има в табличката.Вещи, може ли да те помоля да ме коригираш?Значи започнах на 22.06. с 91 кг., сега съм 77, а целта е 60/малко ме съмнява, може би ако се харесам ще се задоволя и с 65, ама засега съм си алчна/.Или май беше по-добре на ЛС?

# 77
  • Мнения: 137
Здравейте, аз мразя месо и дълго време се дърпах от Дюкан... Simple Smile
Вече съм отчаяна имам да свалям 4-5 килограма...мисля да правя 5/5 дни...днес ми е втория...


Как може да си отчаяна за 4-5 килограма... newsm78

# 78
  • Мнения: 1 454
Ами отчаяна съм , защото сигурно година се опитвам да ги свалям по всевъзможни начини...миналата година се вталих точно колкото искам само със салати...зимата , разбира се, като всяка безволева диетична мъченица качих ... след това загата на качване и сваляне , но никога до колкото искам точно...
И наистина не обичам месо...и ми е кофти да го ям ...обаче вие сте страхотни...(едва ли съм първата , която го казва) и този път искам да се хвана сериозно (надявам се не като друг път) да изкарам един истински месечен Дюкан със всичките му фази и така...

Не изглеждам дебела, но изглеждам зле в дънки..винаги , заради дупето и някакви такива проблемни зони...
Съжелявам , ако е прозвучало смешно на фона на 10тина кила за сваляне примерно  bouquet

# 79
  • Мнения: 255
Мога ли да помоля Зла Вещица да включи и мен в табличката Simple Smile

Започнала съм режима на 18.08.2008
Старт 106 кила ooooh!
В момента 96
Цел 75 Mr. Green(ако уститскам и до 70)ама много далечна ми се види тая цел,но подлежи на промени Mr. Green

# 80
  • Мнения: 137
Ами отчаяна съм , защото сигурно година се опитвам да ги свалям по всевъзможни начини...миналата година се вталих точно колкото искам само със салати...зимата , разбира се, като всяка безволева диетична мъченица качих ... след това загата на качване и сваляне , но никога до колкото искам точно...
И наистина не обичам месо...и ми е кофти да го ям ...обаче вие сте страхотни...(едва ли съм първата , която го казва) и този път искам да се хвана сериозно (надявам се не като друг път) да изкарам един истински месечен Дюкан със всичките му фази и така...

Не изглеждам дебела, но изглеждам зле в дънки..винаги , заради дупето и някакви такива проблемни зони...
Съжелявам , ако е прозвучало смешно на фона на 10тина кила за сваляне примерно  bouquet
   


Понеже са малко, може и да не е с Дюкан. Но пък ако искаш с Дюкан - без месо не става. От друга страна, колкото по- малко - толкова по-бавно...Не се опитвам да те откажа, а да си подготвена. Ти сама казваш, че не си дебела. А това, че в дънки не се харесваш - ами всеки има различна структура и килограмите стоят различно. Освен това не можеш предварително да предвидиш колко време ще си на Дюкан.... Може месец, може повече. Сметни само  ІІІ - я етап - примерно свалени 5 кг по 10 дена....

# 81
  • Мнения: 226
Dixie я дай малко повече инфо години ръст килограми

# 82
  • Мнения: 1 454
Горда, може би е и на психична основа...докато знам , че съм на диета се чувствам по-добре...пък и каквото и да е...проетини , а след това протеини със зеленчуци - все трябва да даде ефект

Аз отдавна си ги нося тези допълнителни екстри, така че...пък и вече всички диети ги минах... Simple Smile
А за месец или повече...колкото - толкова Simple Smile

cote, на 22 съм  - 165см ...за 57 килограма..., но принципно на килограми много трудно свалям...първо ми проличава по дрехи и такива неща и евентуално по-късно килограмите...примерно сега от салатите, които ядох близо 2 седмици отслабнах видимо, но кантара си е все 57

# 83
  • Мнения: 35
Здравейте и от мен  newsm47

Много благодаря на дамите, които ми отговориха за степ аеробиката. Аз на курс едва ли ще мога да ида, но поне вкъщи с удоволствие - я пред някой филм, я на любимата музика. Мерсаж отново.  Hug Heart Eyes

Да се отчета и аз, макар че не ни е месечинка, но за новичките ще е насърчително:
За 18 дена: аз минус 4.3 кг, милото минус 5.3 кг (ние заедно сме си режимни)  Joy

Много успешен ден, много минуси и да не забравяме -

# 84
  • Мнения: 3 202
Nyala, с ефтините уреди е така  Confused
Приятни уроци на Филюдка и Рос4о Flutter!
Tatitt Flutter

# 85
  • Мнения: 194
      ФАРФАЛАНА,аз още като започнах диетата,кръвното ми падна и до сега най-високото е 115-75.До сега винаги съм била с хапове/които хвърлих вече 4 м./и съм подържала средно 140/150-100/110.Така,че съм сигурна,че това е от режима на Дюки.Успех и се радвай на суперското си кръвно!! Hug

Мерси, Веси!  bouquet Просто ми е трудно да повярвам, Защото тамьн вече ми бяха каЗали, че трябва да го лекувам това крьвно (вече бях почнала режима), даже 1 хапче иЗпих, стана ми много лошо и веднага си спрях. Дефакто точно навреме ми е дошло подобрението. АЗ бях сигурна, че ще се регулира, ама чак 100/70 никога не сьм си и помисляла...  #Crazy
Все пак ще се консултирам с ГП-то, дали е нормално, За мое успокоение... Laughing

# 86
  • Мнения: 137
Dixie - а калкулатора на Дюкан какво казва ?

# 87
  • Мнения: 8
Мале  Zarka, за 18 дни - 4,5кг, настина е доста насърчително за  "новобранци" като мен.    bouquet  Аз битката с килограмите си я водя вече близо 4 г., т.е от раждането на моята принцеска насам. Ще разкажа по - подробно. Преди бременността бях 52кг при 1,70см /това да не ви подвежда - не съм била "самоходна точилка"  Grinning /. Месец след раждането кантара се закотви на 80 кг, та така близо година. Последваха хиляди диети и неуспешни опити за спортуване и килограмите станаха 65, но вече доста време не мога да се справя с последните останали за сваляне. Вижда се,че тази диета е доста резултатна. Дано имам воля baby_neutral

# 88
  • Мнения: 1 454
Горда,че ще стигна максимум 55 Simple Smile

easy_24
, и аз имам малко за сваляне - ще се справим с Дюкан

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 153
И аз да се впиша в новия форум Hug
Направих 10 П и 2 ПЗ и съм минус само 2 кг-май нещо не съм в ред! А пък спазвам точно всичко и вода пия!
Ще продължавам и дано се получи Sick

Общи условия

Активация на акаунт