Колко струва да родиш при д-р Йончев в Пловдив ?

  • 1 897
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 566
Здравейте мами  ,може ли някой да ми каже колко струва нормалното раждане при д-р Йончев в окръжна в Пловдив,защото чувам много добри отзиви за него и бих желала да родя при него ,но естествено ако можем да си го позволим.Благодаря на всички предварително.

# 1
  • Мнения: 566
нещо май ви мързи да пишете,а ?Седем човека са я прочели и нито един коментар.Никой ли не е раждал при него.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Аз знам и съм чувала само добри неща за него.Мисля, че е според човека .В смисъл такъв дали те е наблюдавал той , колко пъти си посещавала кабинета му и т.н.Според мен , няма лошо , а и е задължително дори , да седнеш и да разговаряш с него за това.По точна информация ще получиш от самия него отколкото от нас .Казвам го , защото например за д-р Пелев пак от Окръжна казват , че на едни е взел 600 , а други казват , че им е поискал след раждането , без други разговори за пари 2000  Shocked.Така че аз съм на принципа , сама да си потърся информация от първоизточника  Peace

# 3
  • Мнения: 566
Аз знам и съм чувала само добри неща за него.Мисля, че е според човека .В смисъл такъв дали те е наблюдавал той , колко пъти си посещавала кабинета му и т.н.Според мен , няма лошо , а и е задължително дори , да седнеш и да разговаряш с него за това.По точна информация ще получиш от самия него отколкото от нас .Казвам го , защото например за д-р Пелев пак от Окръжна казват , че на едни е взел 600 , а други казват , че им е поискал след раждането , без други разговори за пари 2000  Shocked.Така че аз съм на принципа , сама да си потърся информация от първоизточника  Peace
Страшно си права и май ще посушам съвета ти и ще говоря лично с доктора,макарче е доста рано още.Благодаря ти .

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Аз знам и съм чувала само добри неща за него.Мисля, че е според човека .В смисъл такъв дали те е наблюдавал той , колко пъти си посещавала кабинета му и т.н.Според мен , няма лошо , а и е задължително дори , да седнеш и да разговаряш с него за това.По точна информация ще получиш от самия него отколкото от нас .Казвам го , защото например за д-р Пелев пак от Окръжна казват , че на едни е взел 600 , а други казват , че им е поискал след раждането , без други разговори за пари 2000  Shocked.Така че аз съм на принципа , сама да си потърся информация от първоизточника  Peace
Страшно си права и май ще посушам съвета ти и ще говоря лично с доктора,макарче е доста рано още.Благодаря ти .


За нищо  Hug!Леко бременеене и безпроблемно раждане.Никога не е рано.Не прави грешката на моя позната за планово секцио да отиде и след като е извършено да попита колко стува и тогава да и поискат 2000 лв!Рано пиле рано пее  Peace

# 5
  • Мнения: 378
Раждах при него 2004г., но не ми е искал пари. Посещавах кабинета му. Чувала съм, че тарифите в Окръжна варират в големи диапазони, в зависимост от доктора.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711

Не само в окръжна болница варират цените .Май във всички болници е така.Но аз мисля, че цената се договаря с доктора преди раждането , за да сте наясно и двете страни кой колко ще даде и кой колко ще получи и за какво .

Общи условия

Активация на акаунт