тера нова

  • 32 617
  • 149
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 830
Имам няколко парцала от там, но не съм им фен-ка  Rolling Eyes

# 61
  • Мнения: 624
Като всяка марка има добри и лоши попадения,но доста ме заболяват очите,като им влеза в магазина,много шарении,бре Joy

# 62
  • Мнения: 2 414
Като цяло не ми харесват изобсщо,но имат и някои не лоши несхта.Друг е въпросът,че човек трудно мойе да си намери нещто по-семпло и изчистено. Sick
Лично мен много ме дразнят цените-в началото,когато изкаржат новите коекции са супер завишени,напълно не отговарят на качеството,а на края на разпродажите овечето блузи са по 5 лева. #Crazy

# 63
  • Мнения: 34
Аз пък доста харесвам дрехите от там...ДА големи парцали са...но пък цяло лято изкарах с дрешки от там...накупих си 1000 неща които ми изкараха доста време.От тма си струва да си купуваш летни дрехи за адски смешни пари,които ще носиш по около 2 седмици,ще ти омръзнат и ще си купиш нови!Иначе и аз съм съгласна,че в началото на всяка колекция слагат ебааааси цените...и точно след 1 седмица са 3 пъти по-евтини!последното нещо,което си купих от там беше един черен панталон...много хубав модел,стои супер добре и прикрива вси4ко....е обиколих навсякъде...илиенци,центъра,МОЛ-а...и само там си намерих такъв!Ако се поразровиш можеш да си намериш доста хубави неща!Пък и дори и да ти се скапе след 3-тото пране...нали си дал 10-15 лева...какво ти пука?!?

# 64
  • Мнения: 606
Обожавам Теранова.Половината ми неща са от там Simple Smile
Но сега се зарибих по един друг магазин който откриха наскоро подобен на Tера -New Yourker
Има много гъзарски дрешки

# 65
  • Мнения: 876
Бях им фенка преди, но ми се струва, че сега прекалиха с циганията...трябва да РОВЯ доста, за да намеря нещо хубаво...и не винаги успявам  ooooh! ooooh! ooooh! Но магазинът им в Мол-а на Стамболийски е покъртителен  ooooh! ooooh! има една част вдясно от вратата (ако си с лице към магазина), която ме стресира!  Sick Преди 90% от дрехите ми бяха от там, но сега  Naughty

# 66
  • Мнения: 779
 на витошка някой скоро разглеждал ли е какво има-интересуват ме пуловер4ета,блузки,трикотаж,ръкави4ки...и има ли намаление като в друг град,гледах,4е имат

# 67
  • Мнения: 606
аз във Варна съм разглеждала,ама напоследък само парцали продават,нищо не ми хвана окото  Naughty

# 68
  • Мнения: 139
Като всяка марка има добри и лоши попадения,но доста ме заболяват очите,като им влеза в магазина,много шарении,бре Joy
Peace

# 69
  • Мнения: 3
на витошка някой скоро разглеждал ли е какво има-интересуват ме пуловер4ета,блузки,трикотаж,ръкави4ки...и има ли намаление като в друг град,гледах,4е имат
то4но на витошка са пуснали всякакви такива работи и аз отивам тея дни да попълня гардероба за зимата
намаленията са огромни

# 70
  • Мнения: 2 631
Полседно в Теранова се издразних на едни плетени полчики..... Бяха 9.99лв. като ме кара един приятел да си купувам такава, а когато реших да им се навия да пробвам, вече бяха 29.99лв!  Crossing Arms

# 71
  • Мнения: 2 414
Някой да е ходил скоро?
Търся си риза с къс ръкав-тип боди да знаете дали там няма случайно?

# 72
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
На мен лично никога не са ми харесвали. Като погледнеш дрехите и аксесоарите си личат, че са "евтини" от 100 метра. Казвам евтини в кавички, не заради цената, а заради цялостната визия, доста ми простеят. Мисля, че единствено подхождат на ученици 7-8 клас. Аз лично не харесвам дрехите без линия и стил. Купих си веднъж един сив пуловер да го нося вкъщи, но толкова ми е неприятен, че не го нося изобщо. И магазините им приличат на дрехи на килограм, всеки рови и всичко е пробвано поне по 30 пъти, което всъщност си го прави дреха втора употреба. Чесно казано, магазини от този тип, в които "колекцията" се състой от 2000 артикула, са си магазини втора ръка в цяла Европа. А тук в България някой много добре насъди мнението, че са маркови и много вървежни.

# 73
  • Мнения: 660
Абе имат и добри неща понякога,рядко но се срещат,особенно за лятото,блузките им н бяха зле,носих ги цяло лято 4,5 и нищо им няма,а едни бенетонки се скапаха на 3 то пране,така,че май все тая...Боклукшън навсякъде...

# 74
  • Мнения: 743
Купих си преди няколко дни едно пуловерче. Беше от тези намалените - за 19,90 лв. Изпрах го, носих го, после пак го прах и не се е променило. Не съм им голям фен на Тера нова, но понякога си харесвам по нещо. До сега не съм имала проблем с техни дрехи.

Общи условия

Активация на акаунт