Мама НОЕМВРИ ще чака с бебчо на топло в тумбака!

  • 10 920
  • 286
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 297
Оставих ви за малко и кво чета болят ви коремите и контракции  newsm09 newsm09 newsm09
Я моля ви не така  smile3506
Филма го гледах аз миналата седмица-хубав е
Желая успех на Юлето и й пожелавам скоро да гушка бебока и да ни пише  smile3503
Чакаме новини от другите мами -Елле ще се появи скоро усещам,а Мари кво ли прави?
Момичета почивайте си повечко  Hug

# 76
  • Мнения: 1 209
Здравейте мамчета,

Честито на всички, за които дългоочакваното събитие настъпи, а на тези които им предстои много много бързо и леко раждане...  Praynig

Аз си чакам примерно и кротко ноември, че съм най-накрая в списъка. Обещала съм на синчето, че ще присъствам на рождения му ден, който е на 25-ти октомври  Joy .
Утре сме на ЖК и ще докладвам след обяда. Ходя на записи всяка седмица и за сега всичко ни е наред, засекоха се разни контракции, на за тях си пия чинно лекарствата и гледам да не се натоварвам много.
Сега и аз съм на вълна миене на прозорци, но не от мен разбира се  hahaha а от мама..  Peace



# 77
  • Мнения: 81
Уххххх  ,че си затрих линийката  ooooh! и ся непомня как ставаше номера

# 78
  • някъде там......
  • Мнения: 477
Погледни под резюмето на филма - там с големи букви е написано Свали субтитри. Натискаш и те автоматично си слизат. После ги слагаш в папката при филма и ще тръгнат. Simple Smile

Норас, пробвах се, ама директно ми ги отваря написани и за това не се справих и не можах да ги сваля. Както и да е.
Мами, наистина не бързайте, аз и Верич няма сами да раждаме ноември Heart Eyes

# 79
  • Попово
  • Мнения: 687
я да ви почерпя, че днес навършвам 33  Flutter с 3 деца  Joy а какво ли ще е като навърша 133 Joy Joy Joy

# 80
  • Мнения: 1 209
Ехееее ЧЕСТИТО на рожденничката ни Pęþ£ήã, много здраве на цялото голямо семейство, а подаръка вече сама си го подари  Joy

# 81
  • Мнения: 0
  bouquetЧестит Рожден Ден и от мен  Бъди здрава та с радост да си гледаш дечицата

# 82
  • Мнения: 297
Честит рожден ден Пепена,да си жива и здрава,все така всеотдайна майка и съпруга

# 83
  • Мнения: 30
Пепена, не спираш да ни изненадваш  Hug
Честит Рожден Ден ти пожелавам, носещ за теб само радостни емоции и много много любов и незабравими моменти с любимите ти същества  Hug

# 84
  • Бургас
  • Мнения: 130
Пепенке - е на туй му викам "бърза работа"!  love001 За седмица успя да приключиш с ремонта, да родиш, да идеш на фризьор и за капак да станеш на 33! Hug HugЖелая ти много радост и щастие да ти носят тримата малчугани! Да си много оббичана и глезена от всички мама и разбира се скорошно пристигане на таткото!  bouquet  bouquet  bouquet

Малеййй ми аз съм била един компютърен гений smile3532! Успях да побликувам картинка! Пепе - това е в твоя чест! Може да се чустваш лично отговорна! Joy Joy Joy

# 85
  • Мнения: 21
Пепена  newsm59! Пожелавам ти много здраве, щастие, любов и прекрасни мигове с хубавото ти семейство! smile3525

# 86
  • Мнения: 191
Честит Рожден Ден Пепи! Желая ти здраве и радост. Да си много щастлива маика и съпруга.

# 87
  • Мнения: 34
Пепена,  Hug Честит рожден ден!  bdbaloni С пожелания за много сбъднати желания!
 

# 88
  • София
  • Мнения: 2 006
Добро утро!
Пепенке, честит рожден ден!   bigdance2   ura 133-ия  ще го празнуваш в пълна къща с внуци и правнуци, ако всичките ти деца се отчетат като теб. Все пак не се знае дали няма да изравниш броя на синовете и дъщерите. Ти си нашата супермама  supermama
galisis, тоя филм май го свалих от masterstb.com. Ако нямаш регистрация, пиши да ти пусна покана.

# 89
  • Мнения: 3


Честит рожден ден Пепена,да си жива и здрава,все така всеотдайна майка и съпруга  baloni
На останалите мами лека и успешна седмичка ви желая.На който се е разраждал стискам палци.

Общи условия

Активация на акаунт