Ние сме февруарски мамчета с пораснали коремчета!!! - XXI

  • 11 650
  • 292
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 806
Фокси момиче!!!  Какви са тези снимки с този малък корем?  И то с 2ма Юнаци.  Че те са се залепили за гърба ти.  Къде са децата???? Направи им малко място  baby_neutral  Joy hahaha

Много си слабичка  Hug Караш ме да се чувствам гигант и то с един вагабонтин.

# 46
  • Мнения: 356
Сега намерих това за омега к-ните:
Според някой изследвания от допълнителен прием на омега-3 се нуждаят и бременните. Така се намалява рискът от постродилна депресия, тъй като нивата на DHA намаляват значително по време на бременността. Приемът на омега-3 по време на бременността намалява риска от преждевременно раждане, удължава се износването и теглото на новороденото е по-голямо.Освен това тези киселини са важни за развитието на мозъка и зрението на детето, което в периода на бременността ги получава от майката, а след раждането – с кърмата.
Ето я цялата статия: http://www.helsonbg.com/why_omega3.html

# 47
  • Мнения: 242
Албенче той корема хич не е толкова малък,особено на фона на останалата част от тялото ми..Виж че съм като глътнала диня Mr. GreenТо аз до момента само на корем раста.На дупе и цици спрях. Crossing Arms И незнам колко са големи бебетата в момента,защото ще ходя на УЗИ след седмица,но като гледам какви образувания имам когато започват да се местят...на малки пъпеши размерите имат... Вчера гледах клипчета как расте корема при бременност с близнаци и повярвай ми..след 2-3 седмици ще ми е вече доооста по-голям и направо ще се търкалям.Ще расте с дни,а не със седмици Sad

А понеже гледам,че си казвате и височината освен килограмчетата-аз съм 167см,започнах от почти 52кг,сега съм 60 и +/- половин килце.Искам да ви кажа само,че когато приемате много течности /освен храна преди тегленето/кантара винаги ще ви показва повечко.Затова се теглете сутрин ,като се постарайте да ограничите приемането на течности поне от предишния следобед...Това си е моя начин на теглене и не се опитвам да го наложа на никой Naughty,но разлика винаги има,и то не малка...

Последна редакция: пт, 24 окт 2008, 12:06 от foxy81

# 48
  • София
  • Мнения: 216
Здравейте и от мен, да се запиша и аз в новата темичка:) Искам да ви успокоя и най-вече теб carbo, че сте си много добре, особено сравнени с мен, аз като започнах от 74 кг (висока съм 169 см) и сега съм 81 какво да кажа, +7 е това, не е много, ама какво от това като съм малък слон (казвам малък, щото кой знае какъв ще стана до февруари:)), мама ми каза да не качвам повече от 86, ама след като сега съм 81, надали ще успея, ужас, даже като ги пиша тези цифри и ми става лошо, а преди 5 години бях 52 кг, ма какво да се прави:)))) Абе, ще се видим кой как е утре:)))), спокойно на всички фини и не толкова мами, килограмите се свалят, важното е бебчовците да са добре:)РРР

Аз пък днес отивам с една бременна колежка на Бебеманията в зала Универсиада да разгледаме какво има, легълца, колички и утре на срещата ще разказвам:))))

Лек ден за сега от мен и ако не се чуем до довечера, ще се видим утре живот и здраве:)

# 49
  • Мнения: 806
naiema   Благодаря за статията. 

Фокси
ще пораснеш много още.  Но сега ти е малко коремчето.  Малко по голямо от моето, а аз имам едно бебо  baby_neutral

Ще се видим след месец какви ще сме тикви тогава  Laughing

# 50
  • Мнения: 1 796
Аз докато се включа в новата темичка, тя почти свърши Joy

Четох, четох 3 странички и накрая забравих какво точно искам да кажа newsm78

carbo и аз имам ненормални сънища, но твоят много ми хареса Joy
Червеношийка, ако не се лъжа ти беше споменала нещо за предна плацента и слаби ритници, при мен е същата работа, рядко и нежно усещам мъника.
В_Н_Л аз пия също Sorbifer Durules, на мен засега ми понася.
А за витамините аз пия Центрум Матерна, но сега си почивам и от другата седмица пак.

Аз за съжаление отпадам от срещата, защото ще пътуваме в понеделник и вторник обратно Sad
Хубавото е че поне на ФМ ше мога да ида.
Момичета кажете нещо за пустата хрема, че само подсмърчам като босо циганче Tired

И накрая да се оплача, понеже в последните дни се занимавам само с брокери, банки, кредити и все такива щуротии, в две от банките ми обясниха, че може да има проблем с отпускането на кредита, защото съм в болнични и ще излизам в майчинство, нищо че доходът ми е всъщност същият #Cussing out #2gunfire
На второто място не се сдържах и попитах, дали това не е дискриминация, ама само ми се усмихнаха отсреща.

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 4 нови отговора
До довечера нова тема ще има май newsm78

# 51
  • София
  • Мнения: 2 508

 Joy Joy Joy

Отивам сега в аптеката за рибено масло, аз мноого обичам!

daya9, аз кандидатствах за кредитна карта и ми дадоха, ама никой не разбра, че съм бременна...

# 52
  • Мнения: 806

 Joy Joy Joy

Отивам сега в аптеката за рибено масло, аз мноого обичам!

daya9, аз кандидатствах за кредитна карта и ми дадоха, ама никой не разбра, че съм бременна...



Вземи си точно Омега 3 & 6.  Това е най полезното за бебчо.

Ами смееш се за децата - я виж Фокси каква е фиданка....   Joy

# 53
  • Мнения: 242
Подигравайте се вие,подигравайте се Embarassed ама ако ме видите наживо ще си говорим тогава на кой къде са му децата Twisted Evil Joy hahaha         Hug
Ето,даже и те се възмущават и започнаха да ме шутират яко,ама аз им казвам,че вас трябва да поритват,не мен Joy hahaha

# 54
  • Мнения: 1
Здравейте, сладурки!
Записвам се в новата темичка и се връщам да чета! Да ни е честита!   bouquet
Лек и спокоен ден от мен!

# 55
  • Мнения: 14
Ей , добро утро и от мен! Ама не мога да се доредя от вас, тъкмо тръгна да пиша и хоп публикуван отговор...
Честита ни нова темичка и мерси на Bobsi, за оформлението е супер направо , много са сладки тези фотографии!

Аз имам да чета от миналата тема, и затова се връщам натам, а засега
     
              love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001

# 56
  • Мнения: 806
Момичета какво мислите за име Джордан - много ми харесва за бебо. 

Да ви се похваля, моят мъж ще ме води на почивка изненада Декември месец.  Знам, че е на море, но не знам къде точно още.  Ще се изненадвам.  В тази жега с този корем, може да се изненада той, като се тръшна пред вентилатора.  Blush

# 57
  • Мнения: 242
Албена13 как ти завиждам ако знаеш....ама тоя път е лекичко не благородно Twisted Evil Аз не мога да си видя мъжа от тия сто работи дето е захванал,за да спестим парички,та камо ли да отидем някъде Cry Ама ми е жал за него,де,аз претенции не мога да имам в случая...
То има време,ама после да разправяш и да направите мноооооого снимки /и на корема/ hahaha Представяш ли си да те заведе примерно в Доминикана,или Хаваи...Ех,мечти,мечти.... Flutter

# 58
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 666
Леле, докато се запиша и вие преполовихте темата Mr. Green
За всички, които имат хемоглобини около 120 - това си е идеалната стойност, така че няма нужда от допълнително желязо.
На мен днес ми е едно мързеливо и никакво, а имам бая домакинска работа да свърша. Sad
За килограмите - направо ви завиждам и то хич не благородно Embarassed Аз бях 93 като забременях, свалих 6 кг до 5 месец и сега качвам с по 200-300 грама, а съм 165. Така че да не съм чула да се оплаквате, че сте дебели Naughty
Искам и аз нейде на почивка Crossing Arms

# 59
Страхотна първа страничка - браво за сладурското оформление Simple Smile
Честита ни нова темичка Simple Smile
Нашто шомпалче и то м ного рита, но в мо мента в който тати си сложи ръката на корема и се кротва, когато я махне започва наново - рядка успява да усети някой ритник, затова пък гледа отдалеч Simple Smile Явно наистина не срамуват бебоците Simple Smile Тумбата е много смешна като се издува на моменти, а когато е ритмично чак ми става смешно и гъделичкащо Simple Smile
За килограмите - последно като се теглих около +5 - малката преди няколко дни ме видя като излязах от банята по бельо и ми вика "Мамо яяяяяя  те твоите кълки порастнали" излишно е да казвам как се опулих -   само й казах "Мама трябва д апорастне за да порастне и бебето" Simple Smile - явно и на нея и прави впечатление вече промяната. Понякога ми вика "Мамооооо я какъв голям корем имаш", "Викам по-голям ли е пот на тати?" , а тя "Нееее", аз викам "Ами скоро ще бъде Simple Smile" Рядко се тегля, не виждам смисъл понеже като наедрявам се усещами без кантара, а на консултациите ни теглят всеки месец - така че ако има нещо ще ни кажат. Не се косете с тези килограми - после ще сваляме след като спрем да кърмим Simple Smile
За апетита - ям като слон от всичко което ми се преяде - наблягам на плодове като грозде и банани (знам че от тях се дебелее), в последно време и към шоколада налитам често покрай малката - тя пък от скоро започна да го харесва Simple Smile
Олееееееееееееееееееееее CARBOOOOOOOOO със сълзи съм се смяла на твоя сън - направо ме разби Simple Smile Голяма история Simple Smile  
Албена13 много е хубаво тати да те изненада Simple Smile весело изкарване от сега ти пожелавам.
Фокси -  мила щом доки казва че няма проблеми споко - коремче щръква изведнъж. Вчера вземам Марина от детска градина и една позната с която до преди 2 седмици пихме поне 3 пъти в седмицата кафе ме гледа втренчена в корема - приближава и ми вика "Ама ти си бременна" - викам "Да - ти не знаеше ли", а тя "Как да знам като не ти личи - ама сега се забелязва". Предната бременност последните 2-3 месеца наедрявах доста - пък и тогава детенце ръсте най-много, сега при някой от нас трудно се забелязва още Simple Smile Снощи една жена остана като ударена като и казах че съм в 6-тия месец - не им обръщам внимание Simple Smile важното е детенце да е добре, независимо колко и кога ще порастнем Simple Smile Всичко се нормализира после Simple Smile
Аз щях да питам - случайно да ви се бели кожата - последния месец понеже спрях да се мажа против стрий и забелязах че отстрани корема ми се бели като след море на тънка люспичка много малък участък от двете страни симетрично. Попитах Доки и той каза че е липса на витамини - пия комплексни витамини за бременни + доста плодове - странно - дали не ми е поизсушена кожата  newsm78 newsm78 newsm78 Thinking май ще започвам пак да се мажа - поне да не се лющи така.

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 2 нови отговора.
Ейййй големи сте стрели Simple Smile същински светкавици Simple Smile Joy Peace Hug

Общи условия

Активация на акаунт