Ох,тези зъбки!!!

  • 2 893
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 703
Мажех с Калгела , но спрях (има мента , а в аптеката ми казаха че ментата неутрализира всякакви хомеопатични лекарства) сега давам Дентокинд и има облекчение. Но миналата зима като почнаха да излизат първите зъбки и пресния чесън ,така си дъвчеше сладко стръг чесън е сме се смяли от сърце, но му помагаше  Hug

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И аз мазах с Дентинокс

# 17
  • Мнения: 2 959
И моята щерка я е замъчило едно горно зъбче да излиза вече от седмица и е доста ментолена, но аз с нищо не мажа и не давам допълнително, период е и трябва да се мине.

# 18
  • Мнения: 3 034
това е положението  Grinning на сина ми вчера пробиха двата горни, ноооо се задава единия кучешки със сигурност, другия не мога добре да го видя. тукашните гелове са за максимум седмица ползване - не знам какъв е състава на тези в България, но към съставките се привиква и от един момент нататък ползването не носи никаква полза, но може да се натрупват в организма. аз давам само Тайленол вечер преди лягане, за да може да поспи. друго - не. по-топли вани вечер, изстудени чесалки през деня, повечко гушкане, мляко - друго не иска и така се справяме. естествено, спим на пресекулки сега, но и това ще мине  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1 554
не съм имала такива проблеми,поне за сега де Praynig иначе сме с 4 зъба,още 2 от горе на пират Peace

# 20
  • Мнения: 7 201
И аз мазах с Дентинокс
Peace
Много добри отзиви чух за Генгигел от приятелки,които са го ползвали.Но:
генгигела е обаче когато зъбчето е пробило малко, иначе няма ефект.

# 21
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
И аз мажа бебка с Дентинокс и съм доволна. Давам и Панадол за болките по съвет на педи. Ох, тия зъбки и нас много ни мъчат по цялден крещи по- точно вика. Някакъв кошмар е. Но поне знам ,че е временно.

# 22
  • Мнения: 2 111
С калгел и дентинокс съм мазала,като че ли се успокоява за известно време.Дентокинд не ни помогна изобщо,но от хомеопатичните давах Калкарея фосфорика и имаше голям ефект.Тя е точно за тази нервност,за по-бързо прорязване на зъбките,темпаратура/ако има/-препоръчва я д-р Михайлов от "Часът на мама".
Много бързо пробиха зъбките-за 2 месеца имаме 8 зъбчета.

# 23
  • Мнения: 242
А сигурна ли си че е от зъбките? Иначе с нищо не съм мазала,самички избиха и слава Богу с не силни признаци  Peace Все пак дано да пробият скоро  Hug

# 24
  • Мнения: 70
Давам хамомила, а когато стане по-тежко положението - дентокинд. Има ефект определено. Попитай доктор все пак преди да даваш лекарства.

# 25
  • България
  • Мнения: 457
А сигурна ли си че е от зъбките? Иначе с нищо не съм мазала,самички избиха и слава Богу с не силни признаци  Peace Все пак дано да пробият скоро  Hug
От зъбките е ,защото като го намажа с Калгел и спира да плаче,но за 5 мин. и после започва пак.

# 26
  • Мнения: 789
Ползвала съм и Калгел,и Дентинокс.От Калгела не останах доволна. С Дентинокс нямаше никакви по-нататъшни проблеми.Продължихме твърдо с него.

# 27
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
давам Дентокинд и от време на време мажа с Калгел  Peace

# 28
  • Мнения: 219
Засега сме само с Дентинокс /вече има три зъба/, за момента действа  Wink

# 29
  • Earth
  • Мнения: 1 952
При нас нищо не помага.....Просто чакам и този етап да премине.... Rolling Eyes Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт