ДЕКЕМВРИ близо е вече, чакаме те мъничко човече!

  • 16 139
  • 288
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 39
добро утро и от мен на всички!  маи ме е хванала някаква настинка имам кашлица,но нямам температура,което е добре,искам да попитам нещо за кашлицата някои да знае?

# 76
  • Мнения: 187
добро утро и от мен
                                         siseto84 hbday
                           бъди жива,здрава,винаги обичана и скоро мама на едно сладко бебче Heart Eyes

eternity,много сладка беборана,много много да ви радва

# 77
  • Мнения: 14
Добро утро kaffeetrmker_2

Как сте мамчета!?  Eses   възможно е да е причина, аз вчера писах, при мен явно по-ниските нева на околоплодната течност пречат да се обърнем, ама като си помисля, то околоплодната течност може да си е в норма, а човечката да е голяма и аз така си мисля, като я усещам колко е силна Laughing Laughing

Нещо тази луна хич не помага нощно време, пулих се цяла нощ....


Лек и спокоен ден на всички Hug Simple Smile

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Добро утро коремчета  Hug
Поли отракана морска мама Браво  Hug  bouquet!
siseto84  newsm59 Жива и здрава бъди.
Eternity Да ти е жива и здрава малката кукла .Няма такава красота и такъв профил  Heart Eyes.Декемврийчетата са страхотни  Hug Heart Eyes  bouquet!


Ние вчера бяхме при доки , който ще е на големия ден.Имахме контракции и му казахме като си мислихме , че са нормални до някъде. И той  ooooh! ни се накара за начина на живот , който водим с моята принцеса и забрани почти всичко.Пътуванията най-вече.Увеличи магнерича и провери за разкритие.Нямах и слава Богу , но беше ,не знам защо доста болезнено  ooooh!.Пикличката ми върви нормално 2 600 гр.С главичката надолу е.Почти ме отряза за упокойката с малки изключения каза ,че може да я коментираме.
Взехме и комплект за изписване на съкровището и съм малко по-спокойна вече.Дори го качихме при Декемврийските покупки  Embarassed.Стаята на бебка е готова чакаме само леглото , която поръчка тати ще пусне днес , защото ние имамаме забрана да извършваме тази толкова любима ни дейност пътуването  Heart Eyes.

Четох , че се ядосвате за майстори и ние преминахме през техния филм  #Cussing out.Сложихме дограма , която те поставяха от 2 часа до 7 вечерта  doh тъй като беше по-голяма и се наложи да къртят допълнително.И тъй като беше тъмно и те много много бързаха аз подписах портокола /приемо предавателния/, че съм получила читава дограма.Огледах я , но имаше предпазна лента и не се видяха дефекти.На следващия ден видяхме три ожулени дупки едната от които да основа с размер на 10 ст.Аз полудях.И от тогава ГОНГ.Ще дойдем днес , утре ще го поемем няма да го поемем .Не е в нас вината , в нас е.Поръчката е от 15 .09.Вчера благополучно приключихме с тях.Тогава взеха профила и сложиха цял нов такъв.А ужулените дупки ги бяха замазали с коректор  #Cussing out doh doh dohТа така от този момент, като че ли и започнаха моите болежки въпреки прекрасната ми бременност до тогава.
мАМИ ПАЗЕТЕ СЕ НАКРАЯ ДА НЕ СТАНАТ БЕЛИТЕ.Имаме си и перде ушито е , но ще го закачиме накрая , за да не се цапа след легълцето.Ще направя и снимки на стаята като е готова.Не мога да се нарадвам и на детските контакти във формата на цветя за които ви писах  Joy

Лек ден на всички , че май досадих и стана дългичко  Embarassed

# 79
  • Мнения: 456
Сисито 84 честит рожден ден!
Ох аз заспивам в 10 часа вечер и през ноща се будя и не мога да заспя по 2-3 часа гадост. Сутринта ококорвам очи в 7 часа и цял ден така.
Иначе и мен ме гонят някакви нерви и не мога да си намеря място, на това и отгоре ме сърби всичко. Знам че кожата се разширява, но ме сърби цялото тяло (от нерви). Не мога да понасям шевовете на дрехите и се събличам по бельо  Embarassed
ама какво да се направи, не понасям дантели по дрехите си или изкуствени материи.
Нямам търпение да родя вече защото ако това продължава още дълго ще остана без кожа.
Аз също се надявам нашата госпожица да се обърне, защото сега е още седалищно а не е останало много време (термина ми е на 05.12). Тя изобщо не иска да се обърне, имам дата за секцио, което може да ми се размине само ако на прегледа на 24.11 се е обърнала, в което вече се съмнявам.

# 80
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
Добро утро! Ох, вчера определено изстинах. Цяла нощ се сополивя и не можах да мигна Sad Дано дноес да се пооправя, че гледам като зомби!

# 81
  • Мнения: 5
Siseto84  newsm67 Дано таткото се прибере по-скоро и когато му дойде времето да си гушкате най-сладкото бебче!
marrrinka85 а ти да се оправяш, че утре нали сме на лекцията   food010

# 82
  • София
  • Мнения: 308
Добро утро!

Сисето newsm59 Бъди много здрава и щастлива и една прекрасна мама!

Шушинка, дано всичко е наред! За разкритието наистина не се притеснявай - може и няколко седмици да си ходиш с него.

# 83
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен!
Голяма поспаланка се ивъдих на рожденния си ден Embarassed Embarassed Embarassed
Благодаря на всички за пожеланията! Hug
И аз пожелавам на всички вас да сте едни добри мами и да си гушкате сладките бебоци като му дойде времето!!!





Ето и да ви почерпя!!!

Последна редакция: чт, 13 ное 2008, 10:25 от siseto84

# 84
  • Мнения: 58
 newsm59

Честит рожден ден Siseto! Желая ти много здраве, щастие и едно прекрасно бебе, скоро да си гушкате smile3525

Eternity, малката Цветина е супер бузенце smile3504

Аз тази нощ съм спала, без събуждания и се чувствам супер! newsm53
Лек ден милички!

 lovekiss за Алекс и НИКИ

Последна редакция: чт, 13 ное 2008, 10:47 от Yvet

# 85
  • Мнения: 386
Добро утро мамчета!

Siseto84 , честит рожден ден!  nbirthday  Бъди щастлива мама и обична жена!
  
Eternity, да ти е жива и здрава малката красавица! 4470 пу-пу!

Аз снощи спах много добре, ставах само веднъж. Преди малко се събудих и пропускам лекцията, но така или иначе не ми се ходеше много.

# 86
  • Бургас
  • Мнения: 326
Здравейте мацки!
Бързам да пиша, а пък после ще чета.
Вчера пак бях на работа и май се преуморих. После с кумовете и мъжа ходихме да вечеряме в една кръчмичка и се прибрахме към 21 ч., ама докато седяхме там непрекъснато ми се стягаше корема. Явно си бяха контракции, но не болезнени. После си полежах като се прибрахме и си взех едно нош-па преди лягане. Хич не можах да спя, бебо риташе като полудял дяла нощ в най-различни посоки, мисля че нямах контракции, ставах поне 5 пъти да пишкам и като си легна пак имах чувството, че ще се напишкам. На предния преглед бебо беше високо още, ама дали не е слязал надолу незнам. Корема май си ми е същия. В крайна сметка спах от към 6 до 10ч. Сега ми е едно притеснено. Все си натискам корема да не се е втвърдил или да не ми изтекат водите. Искам още малко да си поседи човечето. Нямала съм контракции от 5 месец. Дайте акъл Praynig

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Мами МОЛЯ ВИ КАЖЕТЕ КАЙ СИ Е ВЗЕЛ ТОВА ЛЕГЪЛЦЕ?

http://www.dek2008.snimka.bg/album.php?album_id=292759&pid=8564468

КАЖЕТЕ КАКЪВ Е ЦВЕТА МУ ?ЦЯЛОТО ЛИ Е БЯЛО ИЛИ Е ЗЕЛЕНО И Е ИЗЛЯЗЛО ТАКА?  Praynig Praynig Praynig

# 88
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
 Twisted Evil Shocked Rolling Eyes #Crazy КАКВО МУ СЕ СЛУЧВА НА ТОЗИ САЙТ?ПУБЛИКУВА МИ СЪОБЩЕНИЯТА ПО СТО ПЪТИ  #Cussing out

# 89
  • Мнения: 120

Здравейте,

честит рожден ден на Сисето  newsm59

Eternity голяма красавица е малката Цвети, да е жива и здрава

От днес вече съм официално в болнични , малко късно ми издадоха болничният лист , но докторката каза, че като родя по-рано и с третия болничен ми се връщат дните които не съм си взела. newsm44 . Утре рано сутрин гладна и жадна съм на последните изследвания. Надявам се всичко да е наред.Бебка се е обърнала вече, над 3 кг е / в което много не вярвам , тъй като тези ехографи малко послъгват/. Вече съм + 13 кг. , надявам се да кача само още 2-3 до края. Чантата за болницата лека полека я приготвям, нищо не съм купувала на бебка, този уикенд ще пообикалям да напазарувам. Леглото вече съм си го харесала, само трябва да го поръчам.

Това е засега от мен, лек ден

Общи условия

Активация на акаунт