Как да си направим собствен сайт или блог лесно и безплатно

  • 144 178
  • 721
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 197
Чудесна идея!Отдавна търся информация по въпроса!Благодарности на авторката и съпруга й ! Hug  bouquet

# 16
Можете да създадете уеб сайт напълно безплатно тук - www.My-Market.eu

# 17
  • Мнения: 440
темата е супер,ще я следя с интерес

# 18
  • Мнения: 689
Безплатно създаване на онлайн магазин??????!!!!

това сериозно ли Grinning Grinning Grinning

# 19
  • Мнения: 440
и аз се чудя newsm78

# 20
  • Мнения: 689
 Grinning ми освен да опитаме...но за една година е хостинга само.

# 21
  • Мнения: 3 810
 Peace
Аз си имам от известно време местенце в един блог, но май там няма възможност за създаване на меню.
Ще ми се да си събера нещата някъде дългосрочно, че вече няколко пъти се местя насам- натам....
Искам да има възможност за меню, а не просто блог. Да е дългосрочно и безплатно.
Като се поосвободя ще погледна възможностите на предложените сайтове, но ако можете да ме ориентирате набърз кой ще ми върши работа- най- добре.

Последна редакция: пн, 09 мар 2009, 10:28 от Мимиту с кирилизация

# 22
В този сайт my-market.eu видях че има някакви видео демонстрации какви дизайни на сайтове има, как се създава онлайн магазина и кошница за пазаруване. Иначе хостинга на този сайт е за неограничен период от време.  Почвам да се ровя, и ще видим какво ще се получи накрая  Laughing

# 23
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Мимиту, безплатните блогове дават възможност за меню.
Единствено се примиряваш с дизайна и някой други подробности, но нямаш поддръжка почти никаква, така че си е добра сделка Wink
А по отношение на магазина, ако е съвсем безплатен си личи. Освен ако не го правиш лично.

# 24
  • Мнения: 3 810
Аз не за магазин....но тоя блог не разбрах как да го префасонирам така че да си имам меню:
http://blogspot.com/
Ще погледна другите, че поне има обяснения на бг...

# 25
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
ОК, знам ти блога аз Simple Smile. Ей сега  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 398
В този сайт my-market.eu видях че има някакви видео демонстрации какви дизайни на сайтове има, как се създава онлайн магазина и кошница за пазаруване. Иначе хостинга на този сайт е за неограничен период от време.  Почвам да се ровя, и ще видим какво ще се получи накрая  Laughing

10МВ е фрее ? Като сложиш 3 снимки и безплатното е до там.

# 27
  • Мнения: 14
Здравейте,
Чудесна темичка, Peace записвам се да следя. Ето и моят саит http://www.niejenite.comМъжът ми свали Joomla и си избрах готовият дизаин. Инсталирахме го за един ден.  Hug

# 28
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Попрегледах и аз разните идеи, макар че някои неща не са ми напълно ясни...

# 29
  • Мнения: 660
Страшно сте полезни !!!  bouquet

И винаги навреме !

Общи условия

Активация на акаунт