Как да си направим собствен сайт или блог лесно и безплатно

  • 144 176
  • 721
  •   1
Отговори
# 45
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
да не са с една от предложените теми, но с други widget-и и настройки на самата тема?

# 46
  • София
  • Мнения: 547
Shocked ми.. не знам
ето например този блог - убедена съм, че такава тема няма

# 47
  • Мнения: 3 810
Има и тема специално за Wordpress Wink
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=396916.0

A темата за която питаш ми прилича на K2 -lite.
Моят блог е от същия тип- можеш да си сложиш хедър по избор и да персонализираш какви "джаджи" да ти има в блога  и как да са ти подредени.

# 48
  • София
  • Мнения: 547
СърБи мЕ кИриЛизАциЯта, май точно това искам, ама не знаех как да го "облека" в бг реч Wink
открих тази тема K2 -lite но как да си я наглася по собствен вкус newsm78
благодаря за темата, не я знаех, отивам да я чета Simple Smile

# 49
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
и аз сега виждам, долу си пише - Пул е темата.

# 50
  • София
  • Мнения: 547
добре тогава, ако задам тая тема, как да си променя хедъра (не съм сигурна дали така се казва това)?
навсякъде чета, че не може да се променят темите, но на практика виждам, че може newsm78

# 51
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Повечето места предлагащи блогове - word press i blogger например, имат теми, но не всички се променят много.
Някои са с променящ се хедър. Ако е така, си качваш файла по указания начин, на указаното място и е ОК.

# 52
  • Мнения: 563
Абе момичета и момчета,аз малко сдъвкано и изплюто ми се ще,ама да питам.
Тъй като целият ни клас се е пръснал по земната шир, и на единственото събиране 6-7г. след завършването се явили само 4 човека,може ли да се направи такъв сайт в който всеки от класа да си направи нещо като профил със снимки и инфо за себе си,че другите от класа да са в час с " музиката"?  Да се знае кой каде е ,кой се оженил,кой родил.Като естествено да може съответните профили да се допълват с прясна информация. Разбирате ли ме?

# 53
  • София
  • Мнения: 547
Абе момичета и момчета,аз малко сдъвкано и изплюто ми се ще,ама да питам.
Тъй като целият ни клас се е пръснал по земната шир, и на единственото събиране 6-7г. след завършването се явили само 4 човека,може ли да се направи такъв сайт в който всеки от класа да си направи нещо като профил със снимки и инфо за себе си,че другите от класа да са в час с " музиката"?  Да се знае кой каде е ,кой се оженил,кой родил.Като естествено да може съответните профили да се допълват с прясна информация. Разбирате ли ме?
Има такъв сайт, не е нужно да правите - Фейсбук

# 54
# 55
  • В сбъднатите си мечти
  • Мнения: 141
Интересна тема. Ще следя.

# 56
  • Русе
  • Мнения: 11 918
И аз ще следя.

# 57
  • Мнения: 293
Я и аз да се запиша.

# 58
# 59
  • София
  • Мнения: 547
мда - за $97
с пари всеки може;
номерът е без пари Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт