Какво да направя с тази любовен проблем на работното място?

  • 7 407
  • 120
  •   1
Отговори
Здравейте!
Нека първо уточня Wink Аз съм момче. До сега не съм писал във форума, смятах го за женска говорилня или само за тези които имат деца. Но като гледам има много полезни и интересни неща и съвети. Винаги съм се оправял сам, но този път немога да се позная  Cry  и затова искам съвет.
Историята е доста дълга, ще опитам да я разкажа без да ставам досаден.  Embarassed
Така..... (както щеше да каже момиченцето за което пиша)
Имах връзка повечее от 3 години, имаше и хубави моменти и не чак толкова... в крайна сметка се разделихме. Същевременно във фирмата в която работя има едно момиченце, което е точно жената за която съм мечтал. Тя си имаше приятел, аз също бях "зает" и си бяхме просто приятели. Аз разбирасе винаги съм имал малко по-специални чувства, но не беше уместно да предприемам нещо.
И така.... един ден някъде през Март тази година Тя напусна приятеля си. От там нещата тръгнаха така, че станахме гаджета.  Simple Smile   Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes Мога да кажа че това бяха едни от най-щастливите мигове в живота ми. Но както знаете, някои неща са прекалено хубави за да са истина. Аз си признавам че можеше да се държа и малко по-влюбено, но това в момента не е от значение. Едната от причините за по-здържаното ми отношение е проблема за който ще пиша малко по долу.
В крайна сметка се разделихме.  Cry  Стана на една сватба, като тогава обяснението беше "Аз още несъм го преодоляла бившия, ние всъщност сама сме си дали време"  Sad  -Много готино се почувствах  #Crazy но както и да е, свикнал съм.
После излязоха още 100 неща, някои с право за други може да поспорим...  Все едно, решихме че ще сме си приятели както преди и толкова.
Да обаче не става  Cry  Прекалено много я обичам и колкото и да се преструвам, немога да не  Cry  се натъжавам. Като я видя и  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes   и много страдам. Вече половин година и става все по-зле.
Вече подготвям варианта да си сменя работата. Но ако направя това сега то ще е много подло спрямо шефа, които е много готин човек. Не върви еи така да зарежа работата и да го оставя да се оправя както може. Просто няма кои да свърши всичките неща които са започнати. Та "щъ не щъ" трябва да съм на работа. Но пък това здухване много ми влияе на работоспособността  Sad
-1 въпрос: Да зарежа ли страхотен екип, но да не си чупя на хиляди парченца сърцето всеки ден?

Иначе с "Д" често излизаме и е много готино (е чувството на несподелена любов малко ми скапва, но имаче е супер).
"Д" е страхотен човек!  Е никой не е идеален, но много малко са момичетата като нея.
Днес обаче се случи нещо което много ме нарани  Sad
Нямахме никакви уговорки за вечерта. Аз отидох до един магазин за мебели да купувам шкаф. Заедно с мой много добър приятел, той беше купил много неща и от 10 дни ме моли да ги откараме. И така след много перипети закарахме нещата и започнахме да разтоварваме... мъка...мъка.... вече съвсем се бях скапал. И хоп идва смс, от "Д"  Simple Smile Много се зарадвах, искаше да излезем. Да но Аз първо имах още работа и второ бях много далеч. Не беше възможно да отида на среща за 30 мин. Обадих и се и и обясних. Осетих че се расърди  Sad  Стана ми кафти но какво да направя, не сме се уговаряли предварително. Написах и един смс с който да споделя, че не ми е особенно приятно това което върша и някяк си очаквах някякво разбиране или поне шега за оправяне на настроението.
НО НЕ!!!  Cry
Получих следното: "незнам какво да кажа, втори път ми отказваш, сърди се на себе си и недей да киселееш повече"  #Crazy
И тук идва: въпрос 2-
-2 въпрос:  Права ли беше?  Трябваше ли въобще да не прояви разбиране че не ставаше дума за искам или не а за мога или немога? И въобще беше ли уместно да прави паралел между това и чувствата, които ме мъчат? Обяснението е "ако има желание се намира начин" е имам желание но немога само с желание да се телепортирам. Не съм и го казвал, но точно това беше едно от основните неща заради което нещата не се получиха. Тя никога не би така да се каже обсебила личното време и пространство на някой, но неволно така се получава. Според мен това че си отишъл някъде с някой не значи чи не ти пука за човека до теб. А все такова чувство ми се насаждаше.
А страшно много я обичам и знам че мога да я направа много щастлива!

p.s: лелее дали някой ще има търпение да прочете този роман?  Laughing

Последна редакция: вт, 25 ное 2008, 23:38 от white shark

# 1
  • Мнения: 1 367
Еми да,аз го прочетох.Какво да ти кажа.Щом смяташ,че не е уместно да зарежеш работата си,която явно харесваш,недей.Не видях откъде си,но в последно време май доста трудно се  намира удовлетворяваща работа.На втория въпрос.Не,не е права да ти се сърди.Това,че си влюбен и тя го знае,не й дава право да те държи на стенд бай и ти да притичваш,когато на нея й кефне.Ясно,че ако имаш желание,ще намериш начин.Но някои неща просто не се получават,както в случая.И след като ти играе такива номерца от сорта на "ама аз още не съм забравила бившия","ти ми отказваш" и така нататък,хубаво си помисли дали си заслужава да се косиш заради нея.Знам,че на сърцето не се заповядва,но ти си реши дали имаш нужда от такава жена.Успех!

# 2
Благодаря!
ОТ София съм. Наистина работата е хубава, най-вече защото работя с много свестни хора. Но в крайна сметка като му е все "смърцафуцано на човек"  Sad 
А колкото до второто, проблемът е че Аз съм убеден че това го прави несъзнателно. Просто Тя е много чувстен и мислещ човек, но понякога в главата си си преувеличава нещата, прави си разни изводи и както се казва "търси под вола теле". А както има нща в живота върху който трябва да се замислим така има и такива,които няма какво да ги мислим. Възпрепятстван си? О.к и толкова. Е ако сме имали предварителна уговорка и не съм я спазил, тогава нека прави изводи, защо правя така. 
А най-странното е че от толкова много момичета досега, за първи път ми се случва толкова много време (разделихме се края на Май) да я мисля и страдам  Sad  Какво ли значи това!  Tired

# 3
  • Мнения: 483
... Аз съм убеден че това го прави несъзнателно. Просто Тя е много чувстен и мислещ човек...
Глупости, очевидно е свикнала да и ходиш по задника. Сложил си я на пиедестал, който очевидно не заслужава.
Единственият ти шанс го виждам в сваляне на короната. Не бягство.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Гледай си работата и си опичай акъла с тази "Д"  Wink

# 5
  • Мнения: 6 993
И аз мисля, че много я идеализираш.

Не бива да се насажда на някого чувство за вина, гадни манипулативни методи са това.
Бих те посъветвала да си поограничиш комуникацията с нея, докато ти мине любовта.
Без кафета, без вътрешнофирмени чатове, без обеди заедно, без извънслужебни ангажименти заедно.
Чисто и просто - здравей и чао в началото и края на деня.
Знам, че не е лесно, но е най-добрият вариант.
Ако те попита какво става - просто и кажи, че имаш свой живот и не можеш да го подчиниш на нея, докато тя пък си живее нейния и не и пука много - много.
Тя явно си въобразява, че времето, което ти отделя е висша благодат за теб - покажи и , че не е така.

Май прозвучах рязко, но...така бих направила аз.

# 6
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
заеби я.
ако не в прекия, поне в преносния смисъл.
от такива дълги заигравания файда няма.

# 7
  • Мнения: 2 196
''Д'' те ползва за момче на повикване, най-грубо казано.

# 8
  • Мнения: 589
Тази "Д" те манипулира,това мисля аз...Иска да ти се качи на главата и май е успяла.Не смятам,че си длъжен да откриеш тайната на телепортацията,само и само да и докажеш любовта си и да можеш да се отзоваваш на всяко нейно"Га!"...Ужасно ме дразни това "който иска-намира начин"...човек,който  използва този израз като мотивация за такива дребни цели от рода на "Цъфни ми веднага тук!" за мен е изнудвач.

# 9
  • на майната си
  • Мнения: 425
Твоята "чувствителна" Д, май е от типа жени, които държат ухажорите постоянно наоколо, в случай че нещо с титуляра се прецака. Има един тип - адски неприятни са - както и да е.
Ако работата си струва, не е добре да напускаш, но поне се дистанцирай от девойката, покажи и, че живота е твой и съответно не ставаш за запълване на дупки, когато нейните планове се провалят Simple Smile.
Прекалено идеализираш, и внимавай такива жени са доста "опасни" за някой мъже - пускат ти фъндъче, и после вирът г...то, а Вие гОрките постоянно тичате след тях и се чудите днес в кой коловоз са Ви вкарали Simple Smile.

# 10
  • Мнения: 1 492
Искаше ми се да напиша нещо различно, но уви - и аз мисля като другите момичета. Свикнала е да си и под ръка и когато не можеш, се е разсърдила. Колкото и да ти е трудно, трябва да и покажеш, че имаш собствен живот и той не се върти около нея. Може пък да се получи обрат в нейното отношение Wink Остани си на работа и се срещай с повече хора, без да се чувстваш задължен да си винаги свободен, заради нейно величество. Кураж, ще ти мине Hug

# 11
  • Мнения: 81
Хаха, докато дойда до работата, съфорумците вече са казали повечето неща, които мислех да постна.  Grinning
Въпреки това:

Пич, зарязвай "Д", сядай на своето Д и събери сърцето си отново цяло, за да го дадеш на някоя по-достойна. Някой горе го е написал, но ще го кажа и аз - "Д" е от онези типажи, които обичат да ровят в заздравяващи рани. Във всеки момент когато й е удобно, ще опира до теб, най-малкото за да подхраниш самочувствието й (хммм, май онази "самочувствена" тема ми е повлияла  Mr. Green). Ти към нея си  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes, ама докато четях историята ти, аз бях  Sick Sick Sick!
Явно харесваш работата си. Не я напускай. Не просто заради кризата, а заради това, че харесваш екипа си (безценно) и шефа си (още по-безценно). Движи се повече, с приятели, срещай се с нови хора, с други жени...
Трудно е, но е оздравително. То не е лесно и цигарите да се откажат, ама е здравословно, нали?
Хайде, стига толкова, че и това дето го написах е много за една мързелива котка...
Горе главата!  Grinning

# 12
  • Мнения: 196
Ми като нестава на става какво си я замислил толкова?Вземи си махни конските капаци от очите и върви да търсиш любов другаде.Пък и работата ще си оставя-айде моля ти се StopСтегни се и успех.  bouquet

# 13
  • Мнения: 1 897
Нещата са повече от ясни.
Няма смисъл да повтарям писалите преди мен, споделям напълно мненията им.
Един съвет, ако позволиш: Уважавай и мисли повече за себе си!Иначе ще се саморазрушиш с тези терзания.

# 14
  • Мнения: 10
Цитат
[незнам какво да кажа, втори път ми отказваш/quote]
 Какво ще стане ако и откажеш и трети път? Това са абсолютно тийн.изпълнения? И каква е тя? Някоя си младежка пъпка, дето не знае де я чеши, та камо ли ти къде да я почешиш! Въобще според мен е безмислено да се занимаваш с нея, незнам с какво казваш че е изпъкнала сред толкоз много жени, но това което описваш не го намирам за впечатляващо. Може би най-впечатляващото в случая е че ти и се върза! Ти какво, да не си на петел човката, че и тук и там да си, не може така! Naughty

# 15
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не си заслужава да се хабиш по нея. В момента я идеализираш, но не знаеш колко е безсмислено.
Навремето бях като "Д". Но нещата се променят. И всичко се връща.

# 16
  • Мнения: 1 289
Ами нито бих си напуснала работата (което е най-тъпото), нито й бих ходила по задника (както усещам, че правиш). А не знам дали знаеш, че един мъж е по-интересен когато не ти е на тепсия (както предполагам и обратното) Grinning

# 17
  • София
  • Мнения: 7 990
Пич, или си много глупав, или си много наивен, или си безкрайно влюбен и те разиграват като циркаджийска маймуна. Не си напускай работата, но излез генерално от тия отношения с "Д". Мацката се е**ва с теб на общи основания, но си прекалено влюбен, за да се осъзнаеш. И далеч не говорим за чувствителен и мислещ човек, а за прост манипулатор. Известно време ще служиш още за запълване на времеви дупки, докат тя не реши какво да прави с бившия и след това ще ти бие шута...Ласкаеш й нараненото самолюбие. Хубаво си помисли за кого страдаш.

# 18
  • Мнения: 1 243
Всичко е казано вече, а ти, колкото и да е трудно за теб да и отказваш, вземи се малко в ръце и си запази достойнството, вместо само да подхранваш нейното. Харесва и да бъде обожавана тази твоя Д, да знае, че има някого, когото може да върти на пръста си и би направил всичко за нея, че даже и да се телепортира! Mr. Green Преди време постъпих така с 2 момчета и никак не се гордея с това, просто за мен не означаваха нищо в любовен аспект. Стана малко неосъзнато, но колко много съжалявах, когато и двамата буквално се стопиха пред очите ми и видях какво съм направила...Вината ме изяждаше!
Остани си на работа, влагай цялото си внимание към нещо друго и колкото по-малко се замисляш какво би било, ако....-толкова по-добре за теб!
Желая ти успех, не ти е лека задачата!  Hug

# 19
  • Мнения: 1 629
Изобщо не прави труда да си напускаш работата. Зарежи момиченцето (както я наричаш), защото и според мен се е*ава с теб Wink САмо си тровиш нервите и времето. Намери си някое друго гадже  Peace

# 20
Преди да се омъжа и аз бях ,като Д.
Имах няколко резерви освен титуляра,да,но не от суета и не от не сигурност.Просто държах на тях ,като приятели ясно съзнавайки,че ми се правят на приятели искайки да сме гаджета.Да тъжно.Може би Д те обича,като приятел и не иска да те загуби затова ти пуска фитили.Не я съди строго.
Ако прилича на мен ,може да очаква от теб някакъв грандиозен романтичен жест за да пробвате отначало -пробвай,нищо не губиш,може само да спечелиш.

# 21
  • Мнения: 242
 Peace  май за първи път виждам толкова единодушен отговор на  въпрос зададен в този форум .
 Hug   сори, ама и аз се включвам към общото мнение

# 22
  • Мнения: 395
Преди време бях в подобна на твоята ситуация...беше ми много трудно и тежко защото след раздялата продължихме да работим заедно...докато бях на работа бях желязна....приберях ли се вечер в нас- рев!
До мен тогава имаше една много силна и преживяла жена....загубила съпруга си, загубила детето си, разделена с втория си съпруг....та тази жена ми повтаряше постоянно, че трябва да спра да мисля за него и да обичам себе си, и така ще стана по-силна. ...тоест тя използваше думата ТВЪРДА. Каза ми, че момента, в който успея да го преодеолея аз ще съм твърда като скала и вече нищо няма да е в състояние да ме срине.....е мина се време...аз започнах да излизам с други хора, започнах да се грижа за себе си....не след дълго въпросният мой бивш приятел и колега напусна работа:) ...аз имах нова връзка и продължавах да работя в най-готината компания Simple Smile) Така, че ...be tough



# 23
  • Мнения: 473
Аз също смятам, че човек трябва да си наложи да обича най-много себе си. Не да бъде егоист, но да се опитва да щади душата си от такива болезнени рани като несподелената любов. Лиглата си мисли, че като я обичаш страшно много трябва да й угаждаш на всяка глезотия, че може да те върти на малкия си пръст и те търси не защото има някакви чувства към теб, а защото изпитва невероятно удоволствие да вижда как я боготвориш. Най-вероятно предишния й приятел й е бил шута и теб ще те използва за да й лекуваш болното самочувствие. Само че за да запазиш себе си не влизай в ролята на доктор. Мисля, че ще намериш жена, с която чувствата ще са споделени и ще имате хармония в отношенията. Такова неразбиране от нейна страна е признак на голяма простотия. Интелигентните мацки не правят просташки демонстрации.

# 24
  • София
  • Мнения: 155
Пич, имаш нужда от един по-студен душ... Доколкото те разбрах, теб те е яд на самия себе си защото разумът ти говори едно, а сърцето ти те праща другаде. Моят съвет е следният: трябва да промениш държанието си към “Д”. Тя е свикнала да й ходиш по нейната свирка и явно успява да ти дърпа конците, осъзнавайки много добре, че си налапал здраво въдицата. Можеш да опиташ като промениш плавно отношението си – опитай се да й демонстрираш безразличие, започни да движиш другаде в почивките, разказвай за забавни преживявания, обнови си гардероба и козметиката, разхождай си патока тук-таме, да вдигнеш ....самочувствието. Привлечи й нейното внимание в/у теб, но не по този начин както досега, а измисли нещо ново, различно, фрапиращо. От тук нататък “Кукловодката” или ще се осъзнае, че те губи или ще реши да почука другаде. При всички случаи резултат ще има, но не се знае какъв. Едно е ясно само - жените избират!

# 25
  • Мнения: 2 577
Ти си "златната резерва", пич.
Ясен ми е подхода на "Д"!

Има си гадже, ама тя го обича повече. Много добре знае, че може да я натири и като има някой като теб наивник да седи и чака зведния си миг тя е спокойна!

Бягай надалече от нея, колкото се може по-бързо!

# 26
  • Мнения: 12 663
В такива случаи винаги ми се иска да чуя и другата страна.
Но ако приема това, което казваш, голям Муньо си, пич.

# 27
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Сладката Д си те върти на малкия пръст както си иска.  Grinning
Умолявам те горещо- не си сменяй работата, за Бога- недей. Все някой ден ще изтрезнееш. Съветвам те да се държиш малко по-дистанцирано и студено, сам ще се учудиш как госпожицата съвсем скоро ще запее друга песен.  Grinning

# 28
  • Мнения: 81
Хаха, без да искам съм повлякъл крак и почти през пост-два отговарящите титулуват автора с "пич"!  Mr. Green
Ако не друго, то поне те направихме пич!
Радвам се и аз за единодушието и затова, че 2 страници вече, а още не сме оспамили темата...

# 29
  • Мнения: X
White shark, free Willy, my child !
Тъз "Д" е голяма "Др", бъди "М" и я Х

# 30
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
''Д'' те ползва за момче на повикване, най-грубо казано.
Точно  така. Аз имах едно време един "В" - връзвах му теникии, въртях си го както си искам, а той влюбен до уши  Shocked Не харесвам слабите мъже, виж друг си е да ти се върти нещо под лъжичката да се чуди защо не и обръщаш внимание, защо не и се обажздаш, а когато си винаги готов е скучно

# 31
  • гр.София
  • Мнения: 380
Не е много за хвалене, но тази"Д" ми напомни каква бях аз на времето. Може някой ден да стане човек от нея, но в момента й се струва, че светът се върти около нея. Не си заслужава, но ако все пак искаш да събудиш интереса й към себе си-започни да се държиш по-дистанцирано, не й се обяснявай и оправдавай. Не съм съгласна с някои от изказаните мнения, че си слаб. Просто си едно добро и влюбено момче. За съжаление такива се оценяват късно.

# 32
  • Мнения: 712
Няма жена, която да не е имала поне по една такава "резерва".  Mr. Green
Обаче когато влюбения, който си свикнала да е наблизо с изплезен език, изведнъж забегне по тъча, настава един рев, едно чудо... И започваш да си мислиш как ти липсва вниманието му, отношението му, начина по който те е гледал, нещата, които ти е казвал...

Ако изобщо има начин да си я върнеш, това е като временно я оставиш на заден план. Ама се подготви психически за много атаки а ла "Ти не ми обръщаш внимание и аз ти се сърдя пък!", продължавай да си гледаш работата, а тя, момата, ако има интерес, сама ще дойде и ще си каже какво иска или дали иска. Ако не... и без това за момента си бита карта.

# 33
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Незнам на колко години сте, но аз имах такива терзания някъде до 10 клас.
Ако ти харесва ролята на мазохист, продължавай все така и можеш да получиш Оскар.
Не искам да те обидя. Мисля, че си свястно момче и такива залитания не ти отиват.

# 34
 Hug Благодаря на всички! Не предполагах че толкова хора ще дадат мнение. Страхотни сте!
Проблемът е:  Аз че съм си загубил акъла съм го загубил, но  имам доста опит с "въртенето на пръста" и не мога да кажа че е от този тип момичета. Ако беше.... Всичко би било лесно Wink но..  Sad по особен човек е.
Днес говорихме с "Д"   Sad   Тя не искала нищо от мен.  Да съм проявил твърдост и да приема нещата. Да се радвам че си е намерила някъв нов и да сме си приятели както преди. А да не мисля глупости и да не избирам пътя на слабия "бягството". Принципно е права но толкова ли е лесно да преодолееш това което е в сърцето? Как да сложа маската на непукизма и да съм "щастлив" като от вътре ми е  Heart   ?
Каза ми "Любовта не е страдание, значи това твойто не е любов". Е Аз явно съм "по-елементарен" но когато обичам някой и съм с него съм щастлив, когато загубя някой които обичам страдам.
Явно решението е да положа усилия и да превъзмогна чувствата.  Cry  И аидеее отново в търсене на щастието....  newsm52 

# 35
  • Лондон
  • Мнения: 403
white shark на колко години си?

# 36
  • Мнения: 6 604
Hug Благодаря на всички! Не предполагах че толкова хора ще дадат мнение. Страхотни сте!
Проблемът е:  Аз че съм си загубил акъла съм го загубил, но  имам доста опит с "въртенето на пръста" и не мога да кажа че е от този тип момичета. Ако беше.... Всичко би било лесно Wink но..  Sad по особен човек е.
Днес говорихме с "Д"   Sad   Тя не искала нищо от мен.  Да съм проявил твърдост и да приема нещата. Да се радвам че си е намерила някъв нов и да сме си приятели както преди. А да не мисля глупости и да не избирам пътя на слабия "бягството". Принципно е права но толкова ли е лесно да преодолееш това което е в сърцето? Как да сложа маската на непукизма и да съм "щастлив" като от вътре ми е  Heart   ?
Каза ми "Любовта не е страдание, значи това твойто не е любов". Е Аз явно съм "по-елементарен" но когато обичам някой и съм с него съм щастлив, когато загубя някой които обичам страдам.
Явно решението е да положа усилия и да превъзмогна чувствата.  Cry  И аидеее отново в търсене на щастието....  newsm52 
И аз се питам на по колко години са участниците? Още в първия си пост я наричаш момиченце. А ,че те върти на пръста си е от ясно по-ясно. Май опита ти не е много голям. А относно лексиконското-Любовта не е страдание.....-айде моля ти се. Ти що не й каза-щом не страдаш по мен значи ме обичаш.
Айде спирам да пиша,че днес съм в малко кофти настроение и ще се развихря.

# 37
  • Мнения: 6 993
И на мен ми беше интересно на колко сте години.
То и на мен някои хора ми казват момиченце.  Laughing

Именно. Потърси другаде щастието. Или просто се остави то да те намери Wink

# 38
  • Мнения: 4 380
Аз не разбрах...каква сватба е станала? Тя се е омъжила за предишния си? Тогава какви претенции изобщо може да има към теб и за какви излизания може да става дума?
Според мен тя те върти на малкия си пръст. Иска и вълкът да е сит и агнето цяло. Знае за чувствата ти и и харесва да бъде ухажвана пък тя да се прави на интересна.

По-напред беше казано, но и аз ще го повторя. Според мен начинът е да я свалиш от пиедестала на който си я въздигнал. Всеки си има недостатъци и тя не е без такива. Има и други момичета и просто се постарай да я елиминираш от сърцето си.

# 39
  • София
  • Мнения: 18 679
Ама вие на колко години сте бе, хора Rolling Eyes Работите, сватби някакви се случват, значи не сте по на 13...ами спрете да се държите като тринадесетгодишни Wink

# 40
  • Мнения: 641
заеби я.
ако не в прекия, поне в преносния смисъл.
от такива дълги заигравания файда няма.
newsm10

# 41
Цитат
Аз не разбрах...каква сватба е станала? Тя се е омъжила за предишния си? Тогава какви претенции изобщо може да има към теб и за какви излизания може да става дума?
 
Не не се е омъжила  Wink на една сватба бяхме когато се разделихме.
А колкото до годините.... наистина май детински се държим  Embarassed Аз вече трябва да се замисля за това след около година да пиша вече в подфорума татковци  Simple Smile
Даа...  newsm78 то обич обич, ама като не става  motor да продължавам напред, е тъжно ми е ама няма как.
Още веднъж искам да благодаря на всички!
Наистина сега се чувствам по-добре.

  bouquet   Благодаря!

# 42
  • Мнения: 1 367
Е,хубаво е,че се чувстваш по-добре.Айде стига с тези заучени фразички от типа на "Любовта е...".Изобщо не ми приличаш на елементарен и ако тя смята така,то си е за нейна сметка.Няма как да сте само приятели,след като между вас е имало връзка.Тя ще те държи като златна резерва,в случай,че настоящия й бие шута,ти ще се измъчваш,като си спомняш как е било...има ли смисъл?Я режи от корен!Знам,че боли,но минава.По-добре така,отколкото при всяка среща да се чудиш как да прикриваш чувствата си и да се държиш естествено.Може и да сте приятели някога,но не сега,докато се чувстваш така.Огледай се около себе си.Със сигурност  някъде там има момиче,което ще те оцени.

# 43
  • Мнения: 4 380
Точно това е. Държи те за резерва или просто си чеше самолюбието че си готов по всяко време да хукнеш при нея. Не знам какво толкова и идеализираш, манипулира те както си иска с оглед чувствата ти.
Дай и да разбере че не е центърът на Вселената. Ти си имаш свой живот и ако иска да е част от него, трябва да се съобразява. Като не, да хваща света и да те остави на мира.

Не стига че те търси за срещи при условие че е с друг, ами на всичкото отгоре ти държи сметка да тръгваш веднага. При това с явно ултимативни съобщения "като не...сам си си виновен". Shocked Такъв сиктир бих и теглила, че свят ще и се завие. Sick Не позволявай да ти се качват на главата и ще те ценят много повече! Чувствата са си чувства, обсебването, манипулирането и неуважението на личното пространство, не са част от тях, още по-малко от просто приятелски взаимоотношения.

# 44
Здравейте съфорумци и "White shark". Първо искам да се представя - аз съм въпросната "Д". Много често бягаме от истината, защото не ни харесва в повечето случаи. Прочетох всички коментари и искам да ви благодаря, наистина, защото прочитайки всичко до тук осъзнах колко е грозно. Не съм предполагала, че мога да се държа така с някого, но човешките възможности са неограничени. Имала съм приятели, с които са постъпвали по подобен начин и винаги съм се опитвала да разбера момичетата и момчетата, които се държат така. Е, с ваша помощ успях да погледна в себе си и това, което видях не ми хареса. Всъщност се оказа, че аз се държа като тези, които съм осъждала по-рано. На теб мило момче, искам да се извиня, както съм го правила лично. Ето и една "заучена" фраза: „Няма човек, който да заслужава твоите сълзи, а който ги заслужава, не те кара да плачеш.“ Габриел Гарсия Маркес .
Благодаря на всички!  bouquet

# 45
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
баси сЪпунката
или по точно сапунисана пързалка май ....

# 46
баси сЪпунката
или по точно сапунисана пързалка май ....

Защо, струва ти се невероятно някой да отговори по този начин ли?  Simple Smile

# 47
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
дошъл някакъв(някаква) да се жалва анонимно, и след това въпросната Д. взела че се познала .... думата "невероятно" не е на място, по ското "измислено"

# 48
  • Мнения: 4 380

 Laughing Laughing

Мястото на срещата не се променя. Половин България е в този форум.

Лошо момиче, дори да си прочела темата, можеше да не сконфузваш така човека и да не го поставяш в такова идиотско положение (май като че не ти е за пръв път). Ако имаше поне грам съвест и малко мислеше с главата. Защото утре по твоя милост човекът ще напусне работа за да не бере срам от излиянията си или твои коментари по този повод. Малко уважение към мъжкото му достойнство! Изглежда не знаеш значението на думата уважение.

# 49
  • Мнения: 2 196


Влючването на ''Д'' явно трябва да ни покаже колко страхотен човек е тя, а не някаква си въртиопашка, подхранваща егото си, разигравайки малките момченца.
вЕрвайте ми.

# 50
  • Мнения: X
И сега какво ?
Ще има ли сватба ?

# 51
  • Мнения: 81
"Забранена любОфф" отпада от бокс-офиса! Не се ли навърта някой сценарист наоколо...???  Joy

# 52
  • Мнения: 2 196
И сега какво ?
Ще има ли сватба ?
Не.
''Д''  и ''Б.А.'' са всъщност отдавна разделени сестри-близначки, от различни майки.Няма да е удобно някак.

# 53
  • Мнения: 81
И сега какво ?
Ще има ли сватба ?
Не.
''Д''  и ''Б.А.'' са всъщност отдавна разделени сестри-близначки, от различни майки.Няма да е удобно някак.
Браво, Бианkа! Началото е дадено.  Hug
Аз предвиждах по-нататък във времето у форОма да се включи дама с разбито сърце от white shark, тъй като той вече не би следвало да има сърце... ама този развой ме изненада... хммм  newsm78

# 54
  • Мнения: X
Ауу какви нецензурни абревиатурки се получиха....недейте така, още не съм си изпила хапчетата за кръвното.
Аз съм сигурна, че сценаристи постояно дебнат из ДиС и си крадат сюжети, некадърници с некадърници такива! "Гост" винаги е бил мечтаният сценарист за всеки комерсиален формат.
Вдигам тост с боза  за автора и неговото "Д" ! Дупе да му е яко ! Чиърз! и гутен апетит  Mr. Green

# 55
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
еее баси поне да се бяха изпльощяли ей така за спорта ....
следващия моля да включи и секс в драмата

# 56
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Двамата гушнати на компа ли чакате отговори  по темата?

# 57
Помогнахте ми, благодарих ви. А това, което написахте и ще напишете, прави темата по-забавна, а не сълзлива.    bouquet Grinning  И, не, не чакаме "гушнати", но сте доста изобретателни, страхотни сценаристи. Joy

# 58
  • Мнения: 81
Помогнахте ми, благодарих ви. А това, което написахте и ще напишете, прави темата по-забавна, а не сълзлива.    bouquet Grinning  И, не, не чакаме "гушнати", но сте доста изобретателни, страхотни сценаристи. Joy
Ааааа, моля, моля - не си казала, не сме я омокрили от сълзи... никога не е късно да си спретнем драма, особено тука...  Twisted Evil
Нещо не виждам бялата акула да й/му е забавно...  newsm78

# 59
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
добре де, поне една снимка гушнати като за край на сагата няма ли да има?

# 60
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Няма да пратят, щото се карат за клавиатурата,
детска им работа  Wink

# 61
  • Мнения: 1 289
 Joy hahahaКолко забавно е станало тук #Crazy

# 62
 Laughing  Още не сме се збили за клавиатурата  Laughing
И за да не става съвсем "Пъневодна светлина" , "Дързост и красота"  или комедиен сериал Blush Предлагам вече да затворим темата.
За мен беше полезна, още веднъж БЛАГОДАРЯ на всички!!!
   bouquet

# 63
  • София
  • Мнения: 155
Човек когато губи, не знае всъщност какво печели...

все пак весело стана Joy

# 64
  • Мнения: 1 289
Предлагам вече да затворим темата.

Е, чакай ся, тъкмо стана интересно Laughing

# 65
  • Мнения: 12 663
Ех, пък и вие какви сте! Момичето се  осъзна, момчето - също. Сигурно е единствената такваз  в София, та се позна. И няма да бъде лоша. Ще се прекръсти на доброто момиче.

# 66
  • Мнения: 385
Има една тема в клю-то  "Хилите ли се на глас пред монитора си" е сЯ отговарям - даааа  Joy

# 67
  • Мнения: 81
Laughing  Още не сме се збили за клавиатурата  Laughing
И за да не става съвсем "Пъневодна светлина" , "Дързост и красота"  или комедиен сериал Blush Предлагам вече да затворим темата.
За мен беше полезна, още веднъж БЛАГОДАРЯ на всички!!!
   bouquet
И те плеснали с ръце и се прегърнали! Happy(f..ing)[/size]End!  Mr. Green
Ъъъ, някой записа ли сценария, не разбрах?  Thinking

# 68
  • France
  • Мнения: 726
Колкото и да е странно за мен, но усещам, че темата не е пързалка.....В постовете на "пича" има вмъкнати няколко подробности, по които "лошото момиче" се е разпознало.....а и начинът на писане и изразяване са различни, което не е предпоставка за сапунка, де.
Жал ми е за пича...нищо чудно да напусне работата си, заради Тая.
Пич, от опит глава не боли! Само сърцето, ама нали знаеш приказката: "Всяко чудо за 3 дена"....да не ти пука! И не напускай работата- голяма грешка ще направиш!

п.п. Дано не се окажа наивната в тази тема Mr. Green

# 69
  • Мнения: 1 367

 Дано не се окажа наивната в тази тема Mr. Green
Ако ти си наивната,то тогава наивни са всички,писали в темата до появяването на девойката.Включително и аз.Повечето,ако не и всички мнения на първите две и кусур страници никак не са като за пързалка.

# 70
  • Мнения: 81

 Дано не се окажа наивната в тази тема Mr. Green
Ако ти си наивната,то тогава наивни са всички,писали в темата до появяването на девойката.Включително и аз.Повечето,ако не и всички мнения на първите две и кусур страници никак не са като за пързалка.
До вторичното и третичното включване на автора и съавторката всички изказвания бяха сериозни. След това май не само на мен ми "замириса" на кукли и камиончета...  Wink

# 71
Е тази темичка ме разби Simple Smile  Колко бил малък  света с интернет.
Не бях чела форума от толкова дълго време, че дори си бях забравила паролата. Вчера     чета и какво да видя?
История която ми беше споделена преди месец от мой приятел. Изчаках малко за да се уверя и сега...и Аз ще се включа в "серията", въпреки че само от никнейма на автора бях сигурна кой е.
Въпросният пич го познавам, приятели сме от години. Много свястно момче, дори прекалено добър. Много различен от повечето мъже. Но има недастатъци, по точно неща от които си пати, а те зависят само от него. White shark:
На първо място типа жени след кото тичаш. Не познавам въпросната "Д", но познавам достатъчно от предишните и предполагам че това е поредното "Барби". С което много добре си знаел че ще "Паднеш от високо", но както винаги си продължил.   newsm78  Както ми я описа когато се видяхме само дето не ми каза че е кацнала с летяща чиния. Личеше си че ти е изветрал мозъка. Не се обиждай но така изглеждаше.
А дори и да е толкова готина и добра, защо не я задържа при теб? Или пак търсеше по-лекия път и пак мислеше и премисляше?  Момче! Любовта се чувства не се мисли!!!

# 72
  • Мнения: 2 196
Zina78, регистрирала си се преди малко, кога успя да си забравиш паролата?

Явно е време за втора серия. ''Добрата фея'' съседка, защитава бедната сестра ''Б.А.'' от злата такава ''Д''. Естествено, добрата фея / или за кратко ''Д.Ф.''/ е тайно и неудържимо влюбена в ''Б.А.''.

# 73
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
номинирам тази тема за най-удължена пързалка !!!

# 74
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Ако някой има потребност, да е писател или режисьор, няма нужда да ползва форума за тренировки. Имам познат агент, мога да го свържа.
По рано бях писала, че момчето заслужава Оскар, може да си остави адреса в лични, ще му го пратя по куриер Sunglasses

# 75
  • Мнения: 2 196
От това не става материал и за ''Лична драма''. Laughing

# 76
  • Мнения: 81
От това не става материал и за ''Лична драма''. Laughing
Май иде реч за Малка схемоДрама.

Внезапните персонажи ми дойдоха множко. Бас ловя, че IP-то е едно и също.  Mr. Green

# 77
  • Мнения: 6 993
Ооо, не е истина  Laughing
Няма такава тема.
Сега трябва да се появи майката на Д, която я е изоставила преди 20 години за осиновяване и я е разпознала в тази история.

# 78
  • France
  • Мнения: 726
Ооо, не е истина  Laughing
Няма такава тема.
Сега трябва да се появи майката на Д, която я е изоставила преди 20 години за осиновяване и я е разпознала в тази история.
smile3532

# 79
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
света действително е малък да знаете.
днес говорих е един бивш колега (сега работи в софия) и докато се наговаряхме на коя кръчма ще ходим като се прибере ми каза "еййй да знаеш какво стана тука .... двама колеги направо ни свиха шапките" и аз а??? какво толкова и той продължи "ами уж ходеха заедно, уж се обичаха ама на една сватба голям панаир направиха и май се разделих. сега наскоро системния администратор видял че пича се обяснявал в някакъв форум и казал на мадамата. тя прочела написаното и се осъзнала, отишла при пича и пред всички го нацелувала едно здраво. шефа като видял това се насълзил от радост, и им дал 4 дена отпуск. от вчера не са ги виждали и не отговаряли на тефоните си" и аз го питам абе тая мадама да не започва с Д , и той "вярно бе, ти от де знаеш" . естествено че не му казах от къде знам. но пък не се сдържах да не споделя инфото.

# 80
  • Мнения: 81
Лабрадор, ... ти сериозно ли, бре???   newsm78

# 81
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
сериозно ти говоря, сега ще видя един приятел дето е барман в банско в хотела дето са отишли да ли е на линия ...

# 82
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Нееееееее! Joy Не може да е истина! Кажи, че ни пързаляш! Нали? Laughing

# 83
  • Мнения: 6 993
Разбира се, че ни пързаля, като на ледена пързалка Wink

# 84
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
глупости, днес е петък, а в петък никого не пързалям, моля ви се.
сега очаквам приятеля от банско да се обади .... да видим да ли реално са там и какви ги вършат.
макар че си мисля че при толкова народ във форума все пак може и други да си ги видели....

# 85
  • Мнения: 2 196
Наистина не ви лъже Лабрадор, вярно е.

# 86
  • София
  • Мнения: 10 326
Благодаря ви.
Осмислихте скучния ми петък, така се бях Успала пред монитора, чакайки да дойде време да си ходя, че дори се замислях сама да си измия пода на кабинета. Имах нужда от нещо такова, да се осъзная, и да не се нагърбвам с глупави физически натоварвания преди уикенда.
Labrador, и ти ли нямаш работа тоз следобед?

# 87
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Наистина не ви лъже Лабрадор, вярно е.
еййй ти да не бачкаш в хотела?
имате ли барман с Б. ?

Благодаря ви.
Осмислихте скучния ми петък, така се бях успала пред монитора, чакайки да дойде време да си ходя, че дори се замислях сама да си измия пода на кабинета. Имах нужда от нещо такова да се осъзная и да не се нагърбвам с глупави физически натоварвания преди уикенда.
Labrador, и ти ли нямаш работа тоз следобед?
имам, върша я, но някои недовършени теми ме терзаят ....

# 88
  • Мнения: 2 196
Не, системният админстратор  е трети братовчед, на приятелката на лелята на приятеля на сестрата на комшията от седмия етаж.

# 89
  • Мнения: 4
Е, не!
С този трети братовчед и сестрата на комшията връщате историята към обикновен латино сериал.
Идеята на Лабрадор беше да я превърне в документална поредица или нещо от сорта на БТВ-репортерите.

# 90
  • Мнения: 81
Лабрадор е доказал нюха си. Аз му вярвам. Мислех, че е латино сериал, но щом той се включи.... няма дим без огън... светът е малък и ще открием героите на тази драма... за да ги почерпим.  Sunglasses

# 91
  • Мнения: 123
   :hahaha:Eeeeeeeeeee,няма такъв спектакъл!  newsm78

# 92
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
жалко че не мога да се свържа с бармана за по-големи подробности ... но му пратих смс да набави малко нагледни материали.

# 93
  • Мнения: 1 492
жалко че не мога да се свържа с бармана за по-големи подробности ... но му пратих смс да набави малко нагледни материали.
Аз успях да се свържа с колежката на бармана. Тя е сервитьорка в ресторанта на хотела. Каза, че двойката не излиза от стаята си и поръчват само ягоди и сметана. Сигурно ги боли стомах, затова не излизат ooooh!

# 94
# 95
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392

на братчеда, тъста му е лекар там, ще му се обадя да ги провери да не са се тръшнали от някоя болест.

# 96
  • Мнения: 2 448
Приходи ми се в Банско.  Flutter

# 97
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
отскочи тея дни и разкажи какво става, на л.с. ще ти пратя хотела.

# 98
  • Мнения: 498
Здравейте много се развеселих с тази история,разписвам се ,за да следя развитието Joy

# 99
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321

на братчеда, тъста му е лекар там, ще му се обадя да ги провери да не са се тръшнали от някоя болест.

Аз съм на братчеда ти, на тъста му /дето е лекар/ жена му. Ходихме там, ма вратата заключена. Чуват се разни звуци, но не можем да разберем от какво. Не са поръчвали от обяда нищо за ядене.

# 100
  • Мнения: 1 492
Ау, взех да се притеснявам серизно за тези хора. Дано са добре  Praynig

Как така не е минал вече някой мод? Laughing

# 101
  • София
  • Мнения: 1 825
Смях се със сълзи. Да сте живи и здрави!

# 102
  • Мнения: 12 663
отскочи тея дни и разкажи какво става, на л.с. ще ти пратя хотела.

Е, защо на лс. Всички се вълнуваме. Организирам агитка за към Банско.

# 103
  • Мнения: 1 650
Извинявай, мойто момче, но за всичко сам си си виновен, че си допуснал това да се случва. А вярвай ми, жените не обичат да им тичат по г..а, а харесват лошите момчета.

# 104
  • Мнения: 81
Мои колеги са на тиймбилдинг в момента в Банско. Чух се днес с тях, разправят, че снощи докато си пиели в лобито на хотела, станал грандиозен скандал на рецепцията. Някаква двойка спретнала шоуто, защото момчето хванал момичето на калъп с пиколото в някакво сервизно помещение. Едвам овладяли ситуацията - човекът бил крайно разярен и особено силно крещял, че тези ягоди той ги бил платил...

Чудя се, добре ли са нашите хора там...?  newsm78

# 105
# 106
# 107
  • Мнения: 184
Още не мога да разбера какво става, тая тема майтап ли е? Така ми се иска да е истина, щото много обичам романтичните историйки. Дали е възможно такова съвпадение?
От друга страна ми изкочи една мисъл. Ами ако автора е видял, че мацката чете във форума(например след като работят заедно я засичал когато е отваряла някоя тема) и е решил че това е начина да си я върне. Тоест ако всичко е било планирано с точно определена цел?
 Дали ще разберем в крайна сметка?

# 108
  • Мнения: 1 492
Дали ще разберем в крайна сметка?
Едва ли!

# 109
  • Мнения: 123
Нещо зацикликаха нещата в тази сапунка.....

# 110
  • Мнения: 81
Нещо зацикликаха нещата в тази сапунка.....

Миии, с Лабрадор се надявахме на подкрепа...  Crossing Arms

# 111
  • Мнения: 6 993
Не е лесно само с двама сценаристи, а  Laughing

# 112
  • Мнения: 81
Не е лесно само с двама сценаристи, а  Laughing
Аааа, моля моля! Главните се уплашиха да пишат, та рекохме да дадем по едно рамо, ама ей го на, хубавата темичка се разсъхна... Чудя си се аз, добре ли са децата? Музата ли им избяга?  newsm78  Mr. Green

# 113
  • Мнения: 6 993
Правят секс и нямат време да ни подклаждат въображението  Laughing

# 114
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
уффф сега се прибирам и бързам да ви съобщя последните новини ....
на ли знаете за моя човек дето е барманче, та той разказа че станало някакъв скандал защото пича хванал на калъп благоверната с пиколото, след първоначалните шамари и ритници и прилично количество къдрави народни пожелания станало ясно, че фактически е нямало място за притеснения, момичето използвало момента докато момчето отскачало до ресторанта за продоволствия (знаете, гладн амечка кекс на бърка) да си вземе една вана. Да обаче тъй като хал хабер си нямала представа от количеството соли които следва да се сложат вътре изсипала всички налична. в резултата цялата баня и коридор плувнали във пяна. когато тръгнала да излиза пиколото тъкмо примъквал последния от куфарите, който забравили предната нощ в бързината. Та подхлъзнала се мадамата, ударила му една подсечка и той връз нея. в този момент влезнал и момчето и без да пита, раздал правосъдие.
след дълги обяснения, слъзи и наместване на счупен нос, пиколото продължило към лекарския кабинет, а нашия момък казал нещо от рода на "малеее за малко и тебе да ..." тук не става ясно какво е искал да каже, защото точно тогава от доло се развикали бармана да направи 2 ирландски кафета на пъпчиви германски туристи.
Също така каза че днес пак като и другите дни само момчето на 2 пъти е слизало за хранителни запаси и незнайно защо за туба боров вазелин (тук и аз се чудя за какво им е при условие че не излизат на студа  Thinking).  а също и за чук и тесла, защото леглото им нещо се е разхлабило. каза че с аси тръгнали към 4 следобед, като впечатление му направило че по врата на момичето имало червеникави белезе, точно над ръба на полото ... , също така походката и била леко странна.
Моя човек първо си помислил че трябва да се обади в полицията да задържат младежа в подозрение за физическо насилие, но доволния блуждаещ поглед на момичето го спряло. А като излизали през вратата мадамата го шляпнала по дупето и казала "Да ти се ненадява човек акула с акула !!!"


та така. други новини от банско няма ... ако някой е чул нещо друго да сподели ....

# 115
  • Мнения: 2 448
 Joy Joy Joy

Лабрадор, признай си, че ти си човека от разказа, иначе нямаше така цветисто да го разкажеш.  Mr. Green

# 116
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
ооо де тоя късмет, ама освен жената да ме отнася ...друго не ми се случва.
виж моя приятел бармата е много подробен с обясненията , та така ...
все пак мерси за предположението ...

# 117
Привет отново!  Wink
Бях решил повече да не пиша по темата, първо защото след първите коментари и съвети наистина се почувствах по-добре. Казах си е щом някой те кара толкова да страдаш то значи не те обича и не си струва да се съсипва човек. И второ защото когато писах първия пост проблема ме мъчеше и го писах съвсем серйозно! Проблемът и събитията са съвсем истински. После се появиха разни окрасявания, догатки предположения, пък и стари познати даващи напътствия.... с това съвсем се опорочи темата. С риск да ме оплюете, че продължавам "сапунката"  Embarassed Ще драсна още няколко реда, защото виждам че има интерес и да разястня нещата.
Не съм барман и за съжеление не ние сме тези двамата в Банско  Sad
Да казах си "щом някой те кара толкова да страдаш то значи не те обича и не си струва да се съсипва човек" и се почувствах по-добре.... за ден и половина  Sad  Сърцето крещи друго "Струва си...струва си... за нея си струва..."  Cry Сигурно е много глупаво, но какво да се прави явно разума и чувствата не вървят ръка за ръка.
 

# 118
  • Мнения: 2 448
white shark , лоша работа. Има една мисъл, за съжаление тъжна.
Понякога не знаем, че е любов, докато не заболи, а заболи ли, вече е твърде късно...

# 119
Цитат
Понякога не знаем, че е любов, докато не заболи, а заболи ли, вече е твърде късно...
Sad Да много точно казано! В случая точна така се получи.  Cry

# 120
  • Мнения: 81
Сърбят ме пръстите, честно... Ама ще се въздържа... Засега.
Все пак форумното ЦРУ не спи....   Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт