Диета - "Японско чудо" - 17 част

  • 17 554
  • 212
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 270
Черен шоколад браво за килограмчето даже чудесно с тия прегрешения  Wink.

# 16
  • Мнения: 1 367
Стели , да не би да ти идва скоро МЦ?
Да,всеки момент го чакам.Но аз от един месец съм на диета /преди японската пробвах друга/,и не мърдам изобщо.

# 17
  • Мнения: 2 631
Стели , да не би да ти идва скоро МЦ?
Да,всеки момент го чакам.Но аз от един месец съм на диета /преди японската пробвах друга/,и не мърдам изобщо.

А спорт??
Може пък диетите, които подбираш да не понасят на организма ти и затова да не сваляш. Вода пиеш ли достатъчно??

А да ви питам и как сте с WC-to...  Embarassed
Мен от вчера никаква ме няма...  Whistling Сигурно е от малкия прием на храна..  newsm78

# 18
  • Мнения: 1 367
Спорта ми е тичане след детето,нямам време за друго.Вода не пия чак толкова,но от разтворимите сокчета тип Степче /те нали са без захар/,пия поне по два литра.Вода ако е само,не мога толкова много.С перисталтиката съм ОК,никакъв проблем.

# 19
 Днес ми е 2 -ри ден и съм с един кг. на доло много се радвам не мога да повярвам ,май ще успеем ..А и аз не мога да пия много вода на ден най много 1 кг. може ден за ден да го увелича но за сега толкова newsm68 newsm44

# 20
  • Мнения: 0
Момичета, много ме е срам, ама туко - що пак си наруших режима smile3518. Няма да казвам с какво, но въобще не е диетично  doh Аз ще поспра и ще потърся някакъв друг режим, пък да видим какво ще става Weary. Ох, ще минавам да си ви виждам и да ви давам кураж. А иначе днес пак до вечерта ще се опитам само с плодове да се храня, дано така не повлияя на вече свалените килограми. Стискайте ми палци  newsm17

# 21
  • Мнения: 309
, не се отказвай.Утре започни от начало .
Иначе , аз си ходя доста редовно до 00.
Стели , може този режим да не е подходящ за теб  или пък просто метаболизмът ти е позабавил обороти.

# 22
  • Мнения: 2 631
Момичета, много ме е срам, ама туко - що пак си наруших режима smile3518. Няма да казвам с какво, но въобще не е диетично  doh Аз ще поспра и ще потърся някакъв друг режим, пък да видим какво ще става Weary. Ох, ще минавам да си ви виждам и да ви давам кураж. А иначе днес пак до вечерта ще се опитам само с плодове да се храня, дано така не повлияя на вече свалените килограми. Стискайте ми палци  newsm17

Разделно хранене!  Peace
Но това, че сега си прегрешила, не означава, че задължително трябва да спреш! Изразходи калориите със спорт или нещо друго и пропусни вечерята!!  Thinking

# 23
  • Мнения: 0
Благодаря за съветите!  smile3525 Момичета, да ви питам вие имате ли стрии...аз имам малко, но се чудех дали е възможно да се позаличат с нещо или........кажете Wink

# 24
  • Мнения: 407
Аз днес пак съм на същите килограми, но въпреки всико почва вторите 7 дни.
Браво на всики с минусчетата, а на другите не се отчайвайте ще видите скоро минусчетата.
Момичета много съм щастлива, че сме толкова много.

Хайде още при нас.

Аз днес като се облякох с единпанталон и какво да ви кажа усетих колко голяма разлика има, ех че ме е яд, че не се премерих в началото.

И друго да ви питам: някой спазвал ли е диетата на Пиер Дукан и има ли някакви няблюдения или мнения за нея.
Аз мисля след тази диета да почна именно с Пиер Дукан, но още се чудя.
Стели , да не би да ти идва скоро МЦ?
Да,всеки момент го чакам.Но аз от един месец съм на диета /преди японската пробвах друга/,и не мърдам изобщо.

А спорт??
Може пък диетите, които подбираш да не понасят на организма ти и затова да не сваляш. Вода пиеш ли достатъчно??

А да ви питам и как сте с WC-to...  Embarassed
Мен от вчера никаква ме няма...  Whistling Сигурно е от малкия прием на храна..  newsm78
И аз не ходя много до 00.

# 25
  • Мнения: 2 631
Аз днес пак съм на същите килограми, но въпреки всико почва вторите 7 дни.
Браво на всики с минусчетата, а на другите не се отчайвайте ще видите скоро минусчетата.
Момичета много съм щастлива, че сме толкова много.

Хайде още при нас.

Аз днес като се облякох с единпанталон и какво да ви кажа усетих колко голяма разлика има, ех че ме е яд, че не се премерих в началото.

И друго да ви питам: някой спазвал ли е диетата на Пиер Дукан и има ли някакви няблюдения или мнения за нея.
Аз мисля след тази диета да почна именно с Пиер Дукан, но още се чудя.
Стели , да не би да ти идва скоро МЦ?
Да,всеки момент го чакам.Но аз от един месец съм на диета /преди японската пробвах друга/,и не мърдам изобщо.

А спорт??
Може пък диетите, които подбираш да не понасят на организма ти и затова да не сваляш. Вода пиеш ли достатъчно??

А да ви питам и как сте с WC-to...  Embarassed
Мен от вчера никаква ме няма...  Whistling Сигурно е от малкия прием на храна..  newsm78
И аз не ходя много до 00.

Когато бях при Хофмеклерките и там всяка сутрин се закусваше с плодове, всеки ден ходех до 00. Обаче там и храната беше доста повече...  Crazy

# 26
  • Мнения: 1 367
Пепи,аз съм правила Дюкан,има ефект определено.Спрях го,защото....абе не знам защо го спрях.Но ако никоя от другите диетки не дава резултат при мен,ще почна пак.Не стоиш гладна,няма ограничения в броя на храненията.Само трябва да се спазват разрешените храни.Дано съм ти била полезна.

# 27
Пепи-аз съм я правила на  дюкан режима,доволна съм,но тази диета ми допада много повече,не знам за какво не сваляш мисля ,че с нещо си прегрешила без да искаш,на мене ми е 2-ден и съм с 1 кг. на доло надявам се да продължа така много съм спокойна с тази диета ,защото мисля че отслабва, не мисля по точното виждам че отслабвам ако искаш ще ти пратя на дюкан книгата да го прочетеш lovekiss

# 28
лека нощ момичета ,утре пак ще се отчетем тук .... Лягам си с надеждата че утре пак да имаме минуси. Hug Hug Praynig

# 29
  • Мнения: 2 631
Хайде, момичетааа, добро утрооооо Simple Smile

Kafe ви поднася по кафенце за събуждане  Hug


Да ви се похваля, че въпреки снощните 5 лъжици сладолед и 1 бонбон за рожден ден, имам минус поне половин кило, защото се теглих преди 2-те тоалетни  Laughing Дааа, днес са 2  Blush
Така, че - доволна съм!  Peace
За днес обаче, понеже нямам възможност да ям печена риба, ще ям скумрия от консерва, и ще заложа на много вода през деня, за да отчистя солта от организма си..
Не знам вечерта какво ще правя...  Cry

Айде, къде сте??  Party

Общи условия

Активация на акаунт