Крем/лосион за тяло.

  • 15 557
  • 98
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 717
аз ползвам Бетина Барти ботаникал бутер -


Аз също го използвах.Аромата е страхотен,но много трудно попива в кожата.Затова го смених с йогуртите на Аvon и от тях съм много доволна.

при мен пък попива веднага, дори по-добре от кремовете и млеката Rolling Eyes, явно кожата ми е мн. суха вече ooooh!
иначе ефекта е по-дълготраен забелязвам Peace

# 16
  • Мнения: 289
аз ползвам Бетина Барти ботаникал бутер -


Аз също го използвах.Аромата е страхотен,но много трудно попива в кожата.Затова го смених с йогуртите на Аvon и от тях съм много доволна.

при мен пък попива веднага, дори по-добре от кремовете и млеката Rolling Eyes, явно кожата ми е мн. суха вече ooooh!
иначе ефекта е по-дълготраен забелязвам Peace

И аз съм с доста суха кожа, но това масло няма попиване, стои тежко и ме дразни, все едно съм си сложила един килограм мас върху кожата.

# 17
  • Мнения: 84
Здравейте момичета!
Извинете за невежеството но от къде е лосиона и колко струва защото не се сещам да съм го виждала.Аз имам много суха кожа и по лицето и по кожата направо вече не знам с какво да се мажа и в този студ още повече ми се опъва кожата.Благодаря за отговорите!

# 18
  • Мнения: 4 717
Здравейте момичета!
Извинете за невежеството но от къде е лосиона и колко струва защото не се сещам да съм го виждала.Аз имам много суха кожа и по лицето и по кожата направо вече не знам с какво да се мажа и в този студ още повече ми се опъва кожата.Благодаря за отговорите!

диди, за кой лосион става въпрос?
момичета, учудвате ме с това, че било мазно маслото ,честно, аз явно нещо съм се повредила
ами другите масла, примерно на Дав как ви действат? на мен то не ми попива
а по принцип как ги ползвате - на влажна кожа и разтривате до попиване?

# 19
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
На Дав и на мен ми са мазни,не ми харесват. А аз крема винаги го слагам на суха кожа.

# 20
  • Мнения: 3 695
ползвам олио за тяло на Avene

# 21
  • Мнения: 84
Здравейте отново момичета!
Пак да се извиня !Попитах за Бетина Барти!Много се заинтригувах от него .

# 22
  • Мнения: 6 618

Този ползвам в момента ,харесва ми.

# 23
  • Мнения: 289
Здравейте отново момичета!
Пак да се извиня !Попитах за Бетина Барти!Много се заинтригувах от него .

Има го в повечето козметични магазини и в аптеките.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Здравейте отново момичета!
Пак да се извиня !Попитах за Бетина Барти!Много се заинтригувах от него .
На мен ми е подарък,но е купено от аптека.Струва към 10-11лв.,зависи от къде го взимаш.
И пак да кажа,че ужасно трудно попива.Аз също съм с много суха кожа,но може на друг да действа различно.

# 25
  • Мнения: 4 717
може би наистина зависи от кожата, а и от начина на ползване, аз маслото и олиото ги ползвам след баня, на влажна кожа и попиват безпроблемно Peace
от серията на ББ ползвам маслото дето е с вишнев цвят и оризово масло, в Чехия са по-скъпи, около 10евро за 400мл Confused

# 26
  • Мнения: 0
ползвам на БЕТИНА белият лосион за ръце и тяло.много хубаво мирише и овлажнява кожата Peace

# 27
  • Мнения: 289
може би наистина зависи от кожата, а и от начина на ползване, аз маслото и олиото ги ползвам след баня, на влажна кожа и попиват безпроблемно Peace
от серията на ББ ползвам маслото дето е с вишнев цвят и оризово масло, в Чехия са по-скъпи, около 10евро за 400мл Confused

Аз го слагам на суха кожа, може за това да не попива. Ще пробвам да го сложа на влажна, въпреки че реших повече да не го ползвам.

# 28
  • Мнения: 743
По повод сухата кожа - да кажа аз как се справих с това. До като бях бременна, адски ми се изсуши кожата по тялото. Намерих си начин да се справя - всеки ден след баня на мокта кожа  се мажех с бебешко олио на Johnson. Нямам нито една стрия и кожата ми винаги беше гладка и мека. След като родих и спрях да кърмя кожата ми отново стана както преди бремеността. Сега се мажа с DOVE, последния, който си взех е този с блестящите частици. Харесвам миризмата му.

# 29
  • Мнения: 3 641
На Севънтийн с блястящите частитци, понякога Гучи II.Имам и на Nuxe олиото с блястящи чатици Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт