Споделете 89

  • 23 361
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 300
Споделям подпис: При главоболие не се дава Но-Шпа, въпреки че при много хора главата е кух орган с гладка мускулатура.

# 31
  • Мнения: 1 813
След като е Споделете 89 , няма как да не намина и аз.

Споделям,че тази сутрин имам предколеден подарък : цистит . Много съм крива.

# 32
  • Мнения: 3 091
ох, Ах не! прочетох, че си много красива!
съжалявам! бързо да минава тази гад.

# 33
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Споделям ви, че чак не ми се вярва колко тъпи хора бродят по тая земя. В смисъл - подозирах, но съвсем друго е да го видиш с очите си и да се убедиш в това.

# 34
  • Мнения: 17 546
Събудиха ме! От интернета. Ей ги пак звънят Close Суича трябвало да си сменят! Е точно днес в ранни зори ли трябва!? Прекъсват ми поста по средата за трети път, ама нета тръгна като светкавица. Май съм попрекалила с количеството концентрат снощи Thinking Станах трууудно, и изглеждам прекалила. Слава Богу, у дома всички са здрави.
На болните да оздравяват Hug на другите - да не се разболяват! Peace

# 35
  • Мнения: 6 417
Някак си...не е честно.  Crossing Arms Претупахте ми споделенето за мъжката лисица в предишната тема. Сега как ще разбера каква е разликата между яка от мъжка и женска лисица и защо имат различна цена?  Thinking

# 36
  • Мнения: 7 111
Споделям, че ще се разсърдя на Ламята, ако не се покаже по рокля и ток.

Бързо оправяне на всички неразположени дребни, че дядката ги чака.

# 37
  • Мнения: 1 533
Шушон, Марадона е виновен. Снощи профуча през темата колкото да каже, че мъжете ни са дебели свине, и си легна. Всичко мина на заден план.

# 38
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Споделям, че отивам да купя подарък за госпожата на Мия. Ще си разменят подаръци утре в училище и Мия я е изтеглила. Ще мина и през Коледния базар.
Шушон, може би мъжката лисица е по-едра и съответно е по-скъпа кожата. Може да имат различни окраски. Ба ли го?

# 39
  • Мнения: 17 407
Шушон, Лиска знае отговора. Иначе, ако я продава тоя, дето я е отстрелял, нормално е да напише, че е мъжка, че  и друга цена да й сложи. Ето, виж колко въпроси изникват, накрая спираш да разсъждаваш и си купуваш по- скъпата, за да си готин/а. Не ти, де, по принцип.

# 40
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Интересни предколедни подаръци, гледам, сте получили - да споделя и своя, високо Shocked кръвно.
Цял живот душа под наем нося, едвам крепя горната граница над 100 и припадам от ниско, а снощи - изненада.
Ся ще пия лекарство 3 седмици по схема кат' нек'ва пенсионерка и дано го нормализирам, ужасТ Stop

# 41
  • Мнения: 5 462
Споделям , че все ще се намери някой да ни събуди по никое време и то точно в неделя .
Бясна и крива съм , че и днес не успях да се наспя като хората .
Т.е. станах в 9 ч. вместо в 10 - 11 ч. както ми се искаше.
Споделям съпруг правещ лазаня (вкусна и по всички правила ) и съпруга нетърпелива да я опита с чаша две хубаво мерло .Умирам от глад .
Наточила съм се следобед да гледам един хубав филм .
The Red Violin / Червената цигулка (1998)
Препоръчаха го като хубав , но тежъ филм .

# 42
  • Мнения: 109
Споделям престрашаване да пиша в темата след много дълго воайорстване.
Приятно ми е да ви чета, съпреживявам. Споделям приповдигнато настроение след много труден период, който мислех, че никога няма да свърши.
Надявам се да ме приемете сред вас. Приятно ми е да се запознаем.

# 43
  • Мнения: 4 300
Шушон, Марадона е виновен. Снощи профуча през темата колкото да каже, че мъжете ни са дебели свине, и си легна. Всичко мина на заден план.
Освен туй рече, че на женски купон трябвало да дойдат Пайнерките за да има нещо за е*ане. Върху което от снощи разсъждавам, ама и той си мълчи, мискинина. Не мога да разбера какво искаше да каже лирическият герой- че не сме достатъчно добри за таковане или че сме, ама няма да му се отвори парашута. Кажи си, Марадоне, няма да ти се сърдим.

# 44
  • Мнения: 1 533
Да, а освен това каза, че имаме торбички под очите, воним на  чесън, а къщите ни - на загоряла мусака.

Общи условия

Активация на акаунт