правихте ли секс по време на бременността си?

  • 31 846
  • 372
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 6 713
Доста рядко, просто мъжо го беше страх, аз пък не исках - и вълкът сит, и агнето цяло Laughing

# 136
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
До края на третия месец имах забрана от доки. След петия месец пък мъжо го беше страх, а и мен ме беше страх! То остана един четвърти месец  Crazy! Така че, май отговора ми е НЕ  Wink!

... той каза, че по време на бременност сексът трябва да бъде с презерватив. Не мога да си спомня как се мотивира.....

Просто в спермата се съдържат вещества, които могат да предизвикат контракции. Сега и аз не си спомням какво точно беше, но го бях чела докато бях бременна  Embarassed!

П.П. Ама да си признаем, и ние сме едни заспи  ooooh!! То момичето от както е пуснало темата дума не е обелило по въпроса, ама ние си пишем ли, пишем  ooooh!! Да не се обиди някой  Naughty! И аз съм в числото  Blush!

Последна редакция: пн, 05 яну 2009, 00:44 от dari75

# 137
  • Мнения: 571
НЕ!Мъжо не щеше dohпък аз нямах никакви проблеми.Мъже-иди ги разбери

# 138
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Първите три месеца -не.После -да,почти до края.

# 139
# 140
  • Мнения: 53
Ами ние правихме секс със съпруга ми няколко часа преди да се роди дъщеря ни.А през цялата бременност не сме се ограничавали от това удоволствие.Но...все пак при всеки е различно...

# 141
  • Мнения: 28
Не.От 4-ти месец съм на магнерот и доки забрани секса

Последна редакция: пн, 05 яну 2009, 13:20 от kremmyto

# 142
  • Мнения: 32
Да,през цялата бременност,,макар ,че имах забрана до четвъртия месец да не правим секс,а после и серклаж ми правиха(не трябвало въобще да се прави секс в такива случаи),ама като си се чувствам добре какво ми е...Даже вечерта преди да родя (а бях с паднала тапа от преди 3 седмици) пак правихме секс и след 2 часа ми прокърви и на сутринта ....аааааааайде за родилното Peace

# 143
  • Мнения: 1 475
Не, имам забрана до края!

# 144
  • Мнения: 654
Само веднъж и същия ден получих кървене, затова докторите ми забраниха.
Предполагам, че при теб не е от секса, защото се е появило 5 дни след него- в крайна сметка  доста време е минало.
Това си е мое мнение, обаче.
Все пак си имала и втори случай, когато е било от кръвно.
Аз бих правила секс, ако имаш желание, предполагам,че ти е първо и затова се притесняваш толкова (не че бременните с второ не се притесняват, просто не им е толкова ново). Просто бих внимавала и бих го давала по- леко.
Непълно проникване и по- бавно в началото.
Късмет!
А ако нямаш желание, една приятелка казваше ,че толкова свирки (с извинение) не е правила през целия си живот Laughing!

# 145
  • Мнения: 187
И според мен, ако няма забрана от лекар и има желание е ОК. И нашия татко се притеснява, но му дадах да прочете това онова по темата и се поуспокои! Аз лично не се отказвам от тази малка радост Embarassed Все пак според мен когато майката се чувства добре, радостна и доволна и на бебчо му е хубаво.... А нали всички искаме едни щастливи бебенца? Wink

# 146
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Рядко. Мъжо го беше страх а и аз не премирах.

# 147
  • София
  • Мнения: 2 508
Правим си и още как. Хич не ни е минал меракът... Grinning С презерватив обаче и внимателно.

Мисля, че докрая ще си правим... Thinking

# 148
# 149
  • София
  • Мнения: 2 430
От време на време Mr. GreenСредностатистически веднъж на месец.Не,че някой ни е забранил,а просто нямам желание.

Общи условия

Активация на акаунт