Раждане в Бургаско родилно отделение

  • 4 564
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 397
А може ли някоя мама да ми даде списък за нещата, които трябва да носим в болницата? Че от всякъде различни, а се притеснявам да не забравя нещо. В сряда нямам възможност да отида на деня на отворените врати, а незнам от къде да го взема другаде. Чувам че и чаршафи и незнам какво си искали, но ми казаха че за ВИПа не искат. А аз смятам да платя за стая. Благодаря предварително.
Аз раждах декември месец - секцио, не съм била във ВИП-а, а на 3-тия етаж след престоя в реанимацията.
Ръководех се от този списък - беше ми много полезен:

http://www.momentofpeace.net/2008/pregnancy_lists

като задължително ми искаха от болницата - чаршафи за еднократна употреба /за ВИП-а също важи/ и лигнин /за мен/!
А за бебето искаха - памперси, дрешки /камизолки, ританки/ и сапун.
Всичко друго си носех по мое усмотрение гледайки от горния списък!
Леко раждане!
 

Последна редакция: чт, 05 мар 2009, 16:03 от bibi-t

# 46
  • UK
  • Мнения: 1 351
Извинете за въпроса, ама може ли някой да ми каже какъв е тоя ден на отворените врати.Това за първи път го чувам, имам 2,5 месеца до раждането ама досега не съм попадала на такава информация.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО.

 Това са дните когато можеш да влезеш в родилното и да ти се покаже всичко, ако имаш въпроси ще ти бъде отговорено (аз лично не съм ходила но предполагам е това)

# 47
  • Мнения: 165
Извинете за въпроса, ама може ли някой да ми каже какъв е тоя ден на отворените врати.Това за първи път го чувам, имам 2,5 месеца до раждането ама досега не съм попадала на такава информация.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО.

 Това са дните когато можеш да влезеш в родилното и да ти се покаже всичко, ако имаш въпроси ще ти бъде отговорено (аз лично не съм ходила но предполагам е това)

Да това е. И за бургаското родилно е всяка сряда от 13 ч.  Peace

# 48
  • Мнения: 32
Някой от вас знае ли нещо за д-р Добрин Иванов?Чувала съм добри неща за него.Благодаря ви!

# 49
  • Мнения: 3 016
Впечатленията ми са добри, а те са от минаването на визитацията в родилно .

# 50
  • Мнения: 25
ragdah v brgaskata AG bolniza.Parvij pat be6e pove4e ot ko6mar,no 2 pat za moi kasmet vsi4ko mina 4udesno.zaklq4enieto koeto napravih e 4e mnogo e vagno da si angadgira6 doktor(da si plati6).mnogo e vagno i ti samij da si spokoen i uve4en 4e vsi4ko 6te mine dobre.dale4 sam ot mesalta 4e bolnizata e v prili4en vid,no po vagnoto e otno6enieto na personala,otkolkoto kak ti izglegda stajta.malko sa tezi koito imat dobro otno6enie kam rodilkite,pove4eto sa neprijtni i grubi.vagnoto e da rodi6 givo i zdravo bebe i ti da se 6ustva6 dobre.A tezi 3 dena v bolnizata,vse njkaksi 6te gi ponese6.

Общи условия

Активация на акаунт