"Готини сме ний мадами, а през МАРТ ще бъдем горди мами!"

  • 14 282
  • 340
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 906
Привет на всички!
Аз имам едно питане към всички, които смениха докито си за ЖК. Аз днес вече не издържах   #Cussing out и си поисках документите. Два дни ме разиграва  #2gunfire, пък да не говорим, че бяха изгубили резултатите ми от октовмри и ги намериха чак сега  Shocked . На кратко докторката ми даде единствено резулатите от СПИН, ХИВ, Васерман и кръвна група. Нищо друго! Картона каза, че не може да ми го даде  ooooh! . Сега трябва да си търся нов доктор в седми месец без кажи речи никакви документи  Cry . Не трябва ли да си ми даде и картона?

# 46
  • Мнения: 5
Здравейте мамчета, как сте днес , виждам, че повечето от вас са на ЖК, да не сте се наговорили, успех и хубави новини за всички! Joy
И ние сме много активни по принцип,даже в последно време се прокарват и нови номера във волната програма - подскачане   от единия край на корема до другия и най-вече щуреене вечер, особена, като мама е легнала и се мъчи да заспи, затова понякога мама не заспива до към 1ч. през ноща и сутрин си поспива докъм 10.00ч. и то я буди аларма, ако не беше тя, кога ли щеше да се случи???
За очния преглед да попитам задължителен ли е ако нямам висок диоптър, аз съм решила да взема направление и ще ходя във Вижън, Ели ти като ходи - какви точно изследвания ти правиха? Разширяваха ли ти зениците, ако е така после как го усети задължително ли е с теб да ими придружител, тоест доколко си самостоятелен откъм нормално виждане.
 Ние на 12.01. сме на преглед и то при доки с която мисля да уговарям раждането в ТК ще се запознаваме и уточняваме подробности, най-после и това да се уговори, че нямам търпение да уредя този въпрос, някак си ще ми е по-спокойно, като знам при кого ще раждам, иначе последно бебо го гледахме на ЖК на 19.01. и нямам търпение вече да го видя отново.
Аз още не съм започнала да купувам по списъка за бебо и мен, все си казвах, като дойде януари, но и сега ми е едно смутно, кога да започвам вече просто незнам??? Имаме си само легло, него ни го дадоха и за това е на линия и едни чорапки и шише - също подарък от лекция на 9 месеца, но важното е, че списъка вече е подготвен и всеки ден го чета, допълвам, редактирам, но само до там. Thinking
Да ви питам за кръвната група, тъй, като знам, че при раждане е задължителна, аз си я знам има я и посочена в моя епикриза, но разбрах, че нещо не го одобряват, като докумунт, мамите от София къде сте правили това изследване, тъй, като ми писна само да ме бодат а после да не признават резултата, като достоверен документ, страх ме и сега да не се получи така, тоест къде ще ми дадат най-официален документ за кръвна група? Благодаря предварително!!! Hug
Леки ден за сега от НАС! Stop

# 47
  • София
  • Мнения: 673
rosita_ta, случайно да си била тази сутрин между 8 и 8.30 пред 5 кабинет?

# 48
  • София
  • Мнения: 673
rosita_ta  пардон, пред 3 кабинет, аз бях пред 5 кабинет Simple Smile

# 49
  • Мнения: 671
Здравейте мамита.
Бухта, добре дошла.
Вихрогонче, благодаря, и аз много му се радвам  Flutter
Аз да се отчета след ЖК. Не гледахме бебка, но чухме тоновете. Вече ходя на 2 седмици и доки каза, че на 23-ти ще я гледаме. Зададох си всички въпроси, взе ми микробиология и резултатите другата седмица ще са готови. Болките са от червата и от разтягането на матката. До си пия хаповете и да си лежа. Ми да, ще си лежа, то и водата ни е спряна и нали вчера цял ден ме болеше чиниите са в мивката  Sick а татко ще идва утре на гости. Нямало да има вода и утре вероятно. Така е като живеем на края на света...Ама много се вълнувам, че ще го видя, че не съм виждала никой от семейството ми от много време.
Едно нещо и то важно за мен нещо ме натъжи много...питах докито за цената на раждането при нея...1200лв., които са непосилни на този етап за нас. С този ремонт направо закъсахме. Ех, така исках тя да ми води раждането, беше много важно за мен. а сега...ще мисля нещо....
Чао за сега

# 50
  • Мнения: 5
Здравейте мамита страхотна тема.ЕЙ много сте изписали докато ви изчета стана обяд.Лек и усмихнат ден на всички. Hug Hug Hug

# 51
# 52
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Incognito правилно ти ги е дала само тези документи. Те ще ти трябват като постъпваш в болницата да раждаш. Другите не са ти нужни.  А сега след като ще сменяш АГ-то можеш да си вземеш ново направление от личната лекарка и да си избереш ново АГ след което той ще те запише при него и продължаваш да си ходиш там ( при новия аг), но в никакъв случай нямаш право да се връщаш при първата аг, след като вече новият те е регистрирал при него като бременна. Май малко объркано го написах, ама дано ме разбереш правилно!

# 53
  • Мнения: 1 906
slancetoo, благодаря за бързия и обнадеждаващ отговор  Hug . Малко се бях притеснила. Мислех, че и картона трябва да е с мен.

# 54
  • София
  • Мнения: 659
 Честита Нова Година на всички и дано всичко лошо си остане в старата.
 Аз се завърнах преди няколко дни, но нямах време да пиша. Имам страшно много работа, а и детето пак е болно, но прочетох всички стари теми, че да съм в час с новините и доста ме натъжи случилото се с Даниелка  Cry - кураж миличка. Сигурна съм, че скоро пак ще имаш щастието да усетиш живота вътре в теб  Hug.
 Честито на всички, които са имали поводи за празнуване.  Elwing, честито на малкия именик - на патерици, но от сърце. Честито и на ivelina, мъжлето на rossykv и още едно мъжле Калоян, ама на коя мама беше не се сещам с бременния ми мозък.
 DyMa, много ми стана мило, че се сети за мен. Нас вече ни гони параноя и някоя от по-редовно пишещите мами като не пише и почваме да си мислим какво ли не.
 Относно оповестяването за раждането аз имам телефона на dessiss и може на нея да и кажа, само да стигнем до там живи и здрави. Тук е момента да и благодаря отново, че ме осведоми за раждането на първото мартенче, когато бях без достъп до нет  Hug. Да ни е живо и здраво малкото талисманче и бързо да наддава, за да се гушкат с мама.
 Като бях при нашите и си изрових всички бебешки дрехи. Доста са, ако реша може и нищо да не купувам, но едва ли ще се сдържа де. Трябва да ги изпера и изгладя, въпреки че като ги извадих те още си миришат на омекотител, но има още време и не си давам много зор. То трябва и място да им освободя преди това де...  ooooh!.
 Ох, и друго мислех да пиша ама забравих какво беше. Айде като се сетя ще допълвам.
 Лек ден !

# 55
  • Мнения: 35
До тук с чистенето, не че свърших много, кръста ужасно ме заболя, успях даже и една чаша да счупя. Ако продължавам така скоро ще трябва да купувам нови Embarassed. Аз съм малко притеснена-мъжлето отиде на интервю за работа и още не се е обадил, та го мисля сега. Ама, доколкото си го познавам, сигурно се е чул с някой приятел и се е запилял някъде да се видят. Thinking
Относно бебевалежа в офисите-надали има такъв, какъвто ще има в нашия-бременните сме 7 и сме една след друга, все едно сме се наговаряли Laughing На горката ми шефка й прилоша като последната отиде да й каже #Crazy Мисля, че след като се върнем на работа долу във фоайето могат една забавачница да отворят newsm63
Бухта добре дошла в отбора bye

# 56
  • София
  • Мнения: 9 558
glafira - не  Sad , бях долу пред лабораторията по това време.

dobro_nastroenie  - още при първите изследвания е трябвало да ти пуснат и изследване за кръвна група и резус фактор. Според мен е най-добре да си поискаш такова изследване, защото със сигурност ще ти ги искат в болницата, където ще раждаш.

А забравих да кажа, че до края на март в офиса ни чакаме още 6 бебчета (едни близнаци) - така че вярно е ураган от бебета  twin_neutral twin_neutral

# 57
  • Мнения: 120
Ех, как ми се иска и на мене бебо да се обърне  Sad ...
Честито на всички, които са минали ЖК и имат хубави новини и положителни емоции от срещите с бебчовците .
Аз съм на ЖК следващия петък, ще си взема и болничния тогава.
Остават 45 дни Crazy Боже, кога мина това време... newsm78 #Crazy
Поне ми е спокойно, че доста от нещата съм купила. Все си мислех, че са малко, но като взех да отбелязвам в списъка се оказа че съм почти готова.Останали са само по-големите неща, като количка, шезлонг ...

# 58
  • Варна
  • Мнения: 858
veroniki добре дошла отново  Hug Такмо вече почнах да се притеснявам че не пишеш. Още онзи ден мислех да питам как си ,но реших да изчакам още малко и да не те притеснявам. За новината за Биляна няма защо да ми благодариш ,беше ми приятно да съобщя добрата новина, а и с удоволствия бих съобщила новината и за твоето бебче ако решиш.  Hug

# 59
  • Мнения: 696
Здравейте от нас в новата тема!!!щом вече говорим за списъци,корита, вестителки и т.н то май му се вижда края-още малко!!!! Hugискам да попитам дали някоя от вас е  Hugходила или ходи при д-р Макуси??много се чудя дали да родя по ЗК или с избор на екип и затова питам!!!!благодаря предварително  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт