"Разград се сдоби с потомък-Бели Ружи с бял момък"

  • 11 813
  • 275
  •   1
Отговори
# 60
  • Разград
  • Мнения: 518
Зори, Майче какво стана с играта на Памперс? Изпратихте ли си писмата? Аз имам до момента 70 точки. Още малко ще се помъча, за да събера 90, че жирафа го взех миналата година. Дано и да има още уолкъри докато изпратя писмото.

Танче аз пратих за Жирафа още миналият четвъртък и вече си го чакам. Сега събирам и за уолкъра, ама ми трябват още доста мечета  Rolling Eyes

# 61
  • Мнения: 4 585
Аз вчера цял ден събирах смелост да се представя на Катя,
представих се вечерта и смелостта свърши. Embarassed

# 62
  • Мнения: 3 219
Аз вчера цял ден събирах смелост да се представя на Катя,
представих се вечерта и смелостта свърши. Embarassed

А тя хора не яде бре, Вълчо ooooh! hahaha

# 63
  • Мнения: 25
ЗДравейте и от мен!
Майче,Танче,Зори много се радвам че се видяхме днес.Очаквох и Макси да мине,но тя е имала уважителна причина  за да не излезе.
Иве за сокчетат,аз лично на Крис му дадох на 20-25 дни по една кафяна лажичка,само от морков или само от ябълка или смесено.Всичко постепенно,но не сме имали колики нито нищо.Макар че имахме страхотно запичане по едно време но всичко мина.Ама за круша раничко е ,за морков или ябълка според мен може след 5-6 дни.Но ти си прецени,не налагам мнението си само го изказвам.
Спокойна вечер ви желая!

# 64
  • Мнения: 104
Аз не казвам че още утре ще и дам сок, просто исках мненията ви като мами. Мерси за което.  Hug Понеже нали съм новак в линията на мамите  Heart Eyes  Събирам информация.

Вълчо, верно Катето не яде хора бе. Какво си се притеснил такъв. Голям мъж, пък се стреснал  hahaha 

# 65
  • Мнения: 124
Иве,добре че това дете не го обеща на мен.Щях да те утепам направо.Имаш си кърма,за къде бързаш?Тя е най-хбавото нещо,което можеш да и предложиш в момента.МИслиш ли,че крушата,от която ще и направиш сокче наистина има нещо истинско в себе си?
Моля те,пусни на търсачка и прочети за кърмата и "акането".Не ми се сърди,обаче винаги се ядосвам,когато чуя някой да бърза със захранване.Цял живот толкова глупости ще изяде това дете,сега има възможност да яде нещо наистина полезно.
А освен това бъди сигурна,че ще засилиш коликите!
Лидче,на мен кошничката ми хареса.Ти си знаеш къде са косурите,ама нещо такова трябва да се получи.ТАкава,каквато ще ти смъкне Танчето не вървеше.
Вълчо,не ги слушай-Катето при втора среща почва да хапе!(кво ли ще ми прочетат пъстрите очички сега на скайпа) Joy

# 66
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Бени, а пък на мен толкова много да ми харесват тези, които имам. Миналата година си купих 3.

# 67
  • Мнения: 3 219
А, бЕН се е объркала според мен, кошничките веднага се разпродадоха-и аз купих 3, а и доста продадох.

# 68
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Диде, ама аз говоря не за кошничките, които Макси плете. Аз имам от едни мрежички, с които се "облича" яйцето. Кошнички не съм виждала или не помня да съм виждала.

# 69
  • Мнения: 3 219
Уф, да , сетих се, аз купих кошнички, подобни са на тези на Лидия, но са по-различни, в смисъл, че в нейните  има повече материал сякаш Thinking, онези бяха по-опростени. Утре по светло ще снимам моята, даже има яйце в нея и стои до иконата в нас.

# 70
  • Мнения: 25
Добро утро мадами и Вълчо!
Днес сякаш пак ще е топло,поне така ми изглежда от сега.
Минавам да ви пусна вече готовото черно и горещо кафе и ще отивам да се пооправям.
Да ви кажа,по скоро да се оплача Крис е със сополки и има суха кашлица.Незнам какво да му давам вече.Направих му какпки от физ. разтвор и клеева тинктура(много са гадви но търпи детето някак си)и вчера има и суха кашлица и личната му изписа Синекод.Да видим дали ще се оправим тия дни.
Лек ден от мен!

# 71
  • Разград
  • Мнения: 377
Добро утро и от мен!  Peace
Катенце, благодаря ти, мила, за ароматното кафенце!   bouquet
Танче, аз пуснах вече картата с мечетата за уолкъра и смятам да помогна с колкото мечета мога на Зори иначе с удоволствие щях и на теб да дам, ама на нея и трябват доста, а то не че аз имам много ама 5-6 все са си нещо! Пожелавам ти да успееш да ги събереш!  Peace
Прочетох в сайта им че играта е до 30 Юни, но ако свършат по-рано и по-рано ще я прекратят, така че колкото по-рано толкова по-добре!
А не е истина в Продавалника какви скандали стават за тези карти и мечета! Възмутена съм бе!  #Cussing out
Хайде лек и слънчев ден от мен! Може да се видим по центъра!  Heart Eyes

# 72
  • Мнения: 4 585
Наистина е топло.
Даже гаргите на Ларго-то са се заблудили, че е пролет и грачат призивно, с любовни трели.

# 73
  • Мнения: 104
Добро утро.

Албенка   не ме тепай моля ти се   smile3525

Катенце   мерси за кафенцето    bouquet

Абе какви са тия мечета, все ще питам. И аз ползвам памперси на Памперс ама такива мечета нямам  newsm78  нито книжка да се лепкат.

Бен, аз все ще питам за тия лентички от брошурките на Билла. Как трябва да се режат и нагъват? Може и аз да се заема, докато мойта спи през деня. Мога ли да видя някъде какво имаш впредвид.

Теди  , ти къде се загуби тия дни бе. Ни по скайпа, ни по телефона се чуваме вече Crossing Arms

# 74
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Добро утро!  Hug
Кати, мерси за кафето. Дано Криско се оправя бързо.
Иве, на пакетите на Памперс има отстрани мечета - на големите пакети има 2 мечета. Те се изрязват. Карти трябва да раздават в магазините където продават Памперс. Обаче е много трудно да се сдобиеш с такава карта.
Вчера мъжът ми беше във Варна. Пратих го в аптека "Санита". Но там му казали, че ще му дадат карта ако купи 1 голям пакет памперс, който там струва 38 лв. Е, не ми взе карта.  Laughing
Хайде, лек ден. И се надявам да се видим с количките.

Общи условия

Активация на акаунт