Навън е студ и скреж, започна ФЕВРУАРСКИЯ бебевалеж :)

  • 19 472
  • 298
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Раде,ще отида по-рано и ще заема същата маса.Миналия път без проблем 6 места завзех.Този път с тези си размери,без проблем 10 места  Mr. Green

# 76
  • Мнения: 173
Леле, това, което е писала Бетунга е меко казано  #Crazy  #Crazy  #Crazy
Дано да сме от късметлиите  Praynig

  offtopic А това е за сестра ми и Ивката  lovekiss

# 77
  • Мнения: 23
ЧЕСТИТО НОВО БЕБЧЕ!
ЧРД НА БУХТИЧКА!ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ, КЪСМЕТ И МНОГО ЛЮБОВ ВЪВ ВСЯКАКЪВ ВИД!
Гласувах и аз.
По повод забелването на пишката, аз на сина ми го направих постепенно при всяка баня по малко и така стана по-безболезнено. Иска се търпение и кураж, но не е страшно.
За друго не се сещам.
Лека нощ!

# 78
  • Мнения: 69
И аз така я забелих на Коко , по време на къпане , малко по малко .
Първото забелване ни го направи педито и ми показа как става .
Мисля , че не е правилно да се започва след самото раждане ,
а малко по- късно , след първият месец . На нас така ни обясни док .

# 79
  • Мнения: 2 784
wondertedy, сега вече едва ли някой не е в болнични, така че може и през седмицата да се организираме. Например в петък по обяд? Кажете си мнението, момичета, за време и място на срещата и ще пусна по едно ЛС на всички от Варна, да не би някой да не е видял.

# 80
  • Мнения: 25
Бухтичке, честит рожден ден докато не е сършил! Да си здрава, всичко неприятно да е зад гърба ти и да си много щастлива с така чаканото съкровище   bouquet Аз реших да те почерпя с .... БУХТИ


Лека нощ от мен, и аз около 4 съм будна всяка нощ, явно вече и телепатично си влияем, сектантки такива  Hug

# 81
  • Мнения: 242
Ох,аз намерих кога да се включа,ама изведнъж ми щукна идеята да се интересувам от педиатър за бебоците...Та много ми хареса д-р Пепеланов,този който ни водеше миналата лекция...Много спокоен ми се стори и май при него ще ходим newsm78 По принцип рядко греша за хората,дано да съм се насочила към правилния човек...
Към пловдивските мами-вие към кого сте се насочили и кога трябва да се свържа с педиатъра,който съм избрала? Хал хабер си нямам от тези неща ooooh!

Mecholana не те е срам!!! Как може посред нощ да ми размахваш тия бухти под носа ooooh! Сега ми се приядоха....Кой ще ти прави бухти в 12 ч. вечерта,бе,жена!!!!! Повече да не правиш така Naughty

 Joy Joy Joy Hug

# 82
  • Мнения: 24
Ламтурниче Аз съм съгласна за петък  Peace Но за място ми е много трудно да измисля, но предния път мисля, че годзила беше много удобна, та може пак там  Grinning Примерно в 13 или 14 часа  

# 83
  • Мнения: 2 784
Да, Годзила беше добре. Единствено огромните и салати смущават съня ми, но ще го преживея някак... Rolling Eyes Twisted Evil И времето ме устройва. Дано и за другите мами да е ОК.
Момичета, вече трябва да изберете педиатър. Обичайно се прави устна уговорка- дали ще ви приеме за пациенти, кога да му се обадите(преди изписването, след изписването), заплаща ли се първият преглед (по принцип го поема ЗК, но тъй като бебетата рядко имат акт за раждане 24 часа след изписването и съответно няма как да бъдат записани веднага, някои педиатри искат да им се заплати), с кое Джи Пи работи(тъй като детето трябва да е записано при общопрактикуващ лекар, а педитата рядко са такива, обикновенно Джи Пи-тата и педиатрите работят заедно и сами си оправят направленията помежду си.).

# 84
  • Мнения: 57
Добро утро!
От 4.30 съм будна сигурно от вълнение след прегледът ми вчера.Оказа се, че малчо се е обърнал седалищно, както си беше в идеалната позиция и най-вероятно ще ме режат.Утре ще се срещна с лекаря ми от Т.К. да видим какво ще каже той.
Много съм развълнувана, че реално наближава момента, в който ще гушна детето си.
За забелването - и ние започнахме след първият месец, но основно таткото свърши цялата работа постепенно.Сега детето само се забелва и мие всяка вечер
Хубав ден от мен!

# 85
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 781
Добро утро   Hug
Да се запиша и аз в новата тема  Flutter
Вчера митлосвах почти цял ден,след обед си опрах една пералня бебешорски дрешки ,после ги гладих и така --имах си сладка занимавка.Днес също ще продължа с това,че доста дрешки съм събрала  newsm78
Аз също избрах педиатър за бебка,много съм доволна за сега,да видим как ще е като дойде малката ,дано не ми се налага често да я ползвам  Praynig
Вчера ми казаха,че корема ми паднал долу ,та да видим тия дни дали няма да ме изненада момата  Flutter
Бухтичке,честит рожден ден на патерици ,много сбъднати мечти и здраво бебче   bouquet
Знаете ли първите болнични ,тези за 45 дни бързо ли се изплащат?Подадох го на 05.01 във фирмата,те казаха ,че на 20.01 ще го подадат в НОИ ,горе долу кога да очаквам  парички?

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Фокси,и аз още не съм избрала педиатър.За д-р Пепеланов мога да кажа,че не работи със ЗК.Има абонамент за 6 месеца 120 лв.Приятелка си записа детето при него.Много е доволна.Звъни му и по телефона.Но все пак за тези парички,трябва да обръща внимание на пациентите.

# 87
  • София
  • Мнения: 23
Добро утро, момичета!

Заповядайте на кафенцето и малко здравословна закуска  Grinning



На патерица искам да поздравя Малката бухтичка!  nbirthday, много здраве и радости ти пожелавам, и в най-скоро време да гушнеш своя подарък  Hug

Честито и на мама СветлиД. Да и е жива и здрава малката Катерина и много послушна!


Гея, добре дошла отново с пожелания в най-скоро време да сте заедно в къщи с малката принцеса  Hug Hug Hug

Вчера реших да използвам хубавото време и си направих една разходчица, и ... днес имам май мускулна треска  hahaha, ама нали основно пазя леглото, а и заради леда не смеех изобщо да излизам, та съм се обездвижила тотално   Mr. Green А от миналата седмица се сдобих и с външен хемороид и усещането е много неприятно. Слагам някакви свещички, но не е ясно дали ще има някакъв ефект. През цялата бременност нямах запек, но от 2 седмици и с това се боря - без да съм променяла хранителния режим , и това веднага даде своето отражение  Sick

Относно педиатъра се консултирах с моето джи-пи и тя ми препоръча 2-ма. Вчера говорих с едната от тях и се разбрахме  -  каза ми да и се обадя преди изписването, за да се разберем още първия ден да дойде на посещение. Само се надявам да е добър избор.

Гери, много е сладка племеницата ти. И аз се включих с един глас  Grinning

За малко да забравя да поздравя неуморната Фокси - новата тема е станала още по-прекрасна   bouquet
Фокси, и аз се включвам в подкрепа на другите, че определено трябва да си смениш професията Hug

# 88
  • Мнения: 649
Добро утро,

аз днес също съм от ранобудните. Сега пия едно кафенце и отиваме да се записваме с бебо.

Гери имате и моя глас за малката сладурка. И ако има резултъати после да се похвалиш. Аз все се каня да те питам какво направихте с бебефона newsm78

Фокси 21-и е Laughing днес ли ще е деня newsm78 При мен няма индикации да излиза бебо и нещо взехд а се нервя. Щото ще се чакаме до средата на Февруари, а досега дава зор да излиза. Ама когато , тогава- да ми е жив и здрав само.

Лек ден момичета и да видим днес кой ще се отчете Simple Smile

# 89
  • Мнения: 5
Айдеее още едно бебенцеее

Честита принцеса на мама Светли, да е жива и здрава малката Катерина и много да радва мама и тате!

Момичета май имам да наваксвам с четенето, ама вчера имахме много задачки с милото, че нали посрещаме малкият Криси днес. И двамата не можахме да спим тази нощ, направо нямаме търпение вече. А мен са ме подгонили и едни страхове дали ще се справя, и че той не ни познава  Rolling Eyes Та така днес в 11,00 часа излитаме с милото към 1-ва градска, и като се прибереме и имам временце ще пиша как се опознаваме тримката  Laughing
Видях че Гея се е завърнала, пожелавам и много скоро да си вземе съкровището и да се гушкат вкъщи  Hug
Хубав и спокоен ден мами и много  Hug

Общи условия

Активация на акаунт