за картите и ларедута

  • 11 097
  • 92
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 378
Наистина се случва това с двойното блокиране, но не само при експресбанк, но не е нужно да вкарваш повече пари. Най-редовно ми се случва и съм на минус 300 примерно, нищо че съм с дебитна. Освобождават ги веднага щом се обадиш. И проблема не е в редута, а в нашите банки. При такъв проблем се звъни на номера от картата, в картовите им отдели са наясно с този проблем. Не съм 100 % сигурно, но май само при дебитните карти се получава.

# 61
  • Мнения: 1 350
И аз да се включа с питане. За разплащане  използвам две дебитни карти Виза електрон на ПИБ към една и съща сметка. Имам и виртуална на ДСК, но така и не съм я използвала, щото нещо паролата не сработи и все се каня  да питам в Касата да оправят нещата. Та въпросът ми е дали на някой от вас му е известно дали към въпросните може да се пусне овър драфт или към дебитна карта на коя банка може да се отпусне такъв?

# 62
  • Мнения: 299
Аз използвам дебитна Мастеркард в евро от Булбанк , от онлайн банкирането на Уникредит съм много доволна защото освен наблюдение на сметката ми издадоха и безплатно електронен подпис и въобще не ми се налага да ходя до банката само си прехвърлям от едната в другата карта. Имам известяване с СМС и застраховка. Таксата за картата е 50 лв годишно, и 4 лв. месечно за поддържане на сметката. Нямам такси нито неснижаем остатък, защото е дебитна - посъветваха ме че за разплащания в Европа е по-добрия избор -не съм имала отказ при нея досега.

# 63
  • плевен
  • Мнения: 644
Прочетох всичко до тук само не разбрах става ли с Мастъркард на ОББ-кредитна е newsm78

# 64
  • Мнения: 224
А с Виза класик дебитна?? Не е на ОББ newsm78

# 65
  • Мнения: 930
година и половина бях с виза карта на Експресбанк - е не издържах при всяко плащане ми блокираха парите по два пъти, ама при всяко просто отвратително, само стоях в банката им да се разправям - и постоянно ми повтаряха, че проблема не е в тях
сега съм с виза карта на банка ДСК - имам за тази година над 15 плащания и нито веднъж не са ми блокирали някоя сума повторно - е какво да си мисля тогава незнам, не сега определено съм по-доволна Peace

# 66
  • Мнения: 240
С виртуална на ДСК. До сега никога не съм имала проблеми. Всяко плащане е минавало от първия път. Парите ги вкарвам и след 10 минути мога да пазарувам.

# 67
  • Варна
  • Мнения: 615
искам да похваля моята карта
дебитна виза електрон на прокредит банк
струва ми 5 лева на година
плащането в сайтове е безплатно
има интернет банкиране-безплатно
телефонно банкиране
до сега два пъти не са ми блокирали суми, от май тойс веднъж имаха да връщат пари и за 3 дни се оправиха нещата
аа и не на последно място има клонове които работят до 19,30 и в събота
абе нямам забележки засега

# 68
  • Мнения: 4 275
С дебитна карта Маестро не може ли да се направи плащането?

# 69
  • Мнения: 1 080
С дебитна карта Маестро не може ли да се направи плащането?

НЕ Маестро е само за България поне за сега, не знам дали ще има промяна в бъдеще

# 70
  • Мнения: 4 275
НЕ Маестро е само за България поне за сега, не знам дали ще има промяна в бъдеще

Мерси за отговора  Peace

# 71
  • Мнения: 7
Някой имал ли е проблеми с Амер.Експрес- кредитна карта?

# 72
  • Мнения: 183
Аз използвам кредитна на ОББ и дебитна на ПИБ,честно казано предпочитам дебитната-зареждам сумата и пазарувам,като не се притеснявам,че могат да ми блокират двойна сума или да ми изтеглят пари от нея Peace

# 73
  • плевен
  • Мнения: 644
Аз използвам кредитна на ОББ и дебитна на ПИБ,честно казано предпочитам дебитната-зареждам сумата и пазарувам,като не се притеснявам,че могат да ми блокират двойна сума или да ми изтеглят пари от нея Peace

Каква е кредитната на ОББ???

# 74
Ползвам дебитната Виза на ПИБ, аз си пуснах преди 2 месеца заявка от сайта им , след няколко дена ми беше готова. Не взимат никакви такси, а даже наскоро разбрах, че имам 3 % лихва към сметката. Разплащането с нея няма отказ.

Общи условия

Активация на акаунт