Какъв лаптоп да си купя?

  • 30 627
  • 128
  •   1
Отговори
# 60
  • Countryside
  • Мнения: 11 633
аз всъщност пропуснах да похваля мойта машинка, вярна като старо куче: IBM ThinkPad T42p, ето едно ревю от 2005 г.Simple Smile http://computerworld.bg/9407
Ееех, и моя я такъв, искам да го сменям, ама откакто IBM стана Lenovo, лаптопите са им пълен булшит  Sick

# 61
  • Мнения: 672
http://kompjutri.com/fujitsu-siemens-computers/fsc-prenosimi-kom … 528-turion64.html

Някой може ли да даде отзиви за този лаптоп?

# 62
  • Мнения: 459
Темата и мен ме интересува

# 63
  • София
  • Мнения: 1 402
аз всъщност пропуснах да похваля мойта машинка, вярна като старо куче: IBM ThinkPad T42p, ето едно ревю от 2005 г.Simple Smile http://computerworld.bg/9407
Ееех, и моя я такъв, искам да го сменям, ама откакто IBM стана Lenovo, лаптопите са им пълен булшит  Sick
Общо взето, това е мнението на всички, с които съм обсъждала въпроса IBM/Lenovo. Иначе хич не ми се сменя такова здраво, безотказно работещо, елегантно, умно и маниашки направено нещо:) Направо си е като част от семейството заедно с още един Т42:)

# 64
  • Мнения: 5 173
Дел само сглобяват, т.е. не са собствена марка.
HP не са това, което бяха.
Да, от сервиза реват от тях hahaha, а Стемо са пощурели с новите Павилиони hahaha.
Според мен, читав лаптоп под 1200 лв (за Асер и Асус) няма. Вградените видеота са Sick, само с 64 МБ, мерси Naughty.

# 65
  • София
  • Мнения: 8 936
Дел само сглобяват, т.е. не са собствена марка.
HP не са това, което бяха.
Да, от сервиза реват от тях hahaha, а Стемо са пощурели с новите Павилиони hahaha.
Според мен, читав лаптоп под 1200 лв (за Асер и Асус) няма. Вградените видеота са Sick, само с 64 МБ, мерси Naughty.
Aз пък ако имах НР, щях да бягам само ако чуя за Стемо-много им е зле сервиза.

# 66
  • Мнения: 5 173
Това казвам и аз де Hug.
Също важен е кашът на процесора  Peace.

# 67
  • Мнения: 1 745
Аз съм с Acer Aspire,17 инча!Ама си го ползвам като персонален комп,в смисъл,че не го нося насам-натам! Wink Много съм доволна! Peace

# 68
  • Countryside
  • Мнения: 11 633
Общо взето, това е мнението на всички, с които съм обсъждала въпроса IBM/Lenovo. Иначе хич не ми се сменя такова здраво, безотказно работещо, елегантно, умно и маниашки направено нещо:) Направо си е като част от семейството заедно с още един Т42:)
Относно цена качество Тошибата май е най-добре. Иначе аз съм хвърлила око на новите 17'' МАКбук-ове. IBM-чето ми е слабичко вече  Confused

# 69
  • Мнения: 73

Аз имам HP Pavilion от 2 години и до сега не ми се е налагало дори да помирисвам сервиз. Проблемът с този модел е само в България, тъй като внесените машини дефакто се сглобяват от преоценени части. Един вид идват с дефекти.

# 70
  • София
  • Мнения: 1 402
Общо взето, това е мнението на всички, с които съм обсъждала въпроса IBM/Lenovo. Иначе хич не ми се сменя такова здраво, безотказно работещо, елегантно, умно и маниашки направено нещо:) Направо си е като част от семейството заедно с още един Т42:)
Относно цена качество Тошибата май е най-добре. Иначе аз съм хвърлила око на новите 17'' МАКбук-ове. IBM-чето ми е слабичко вече  Confused
Да си призная Toshiba, HP, Acer, MSI никога не са ми вдъхвали доверие. Преди време имахме един Asus, превъзходна машина и още май върши работа на някой в родата. От години гледам Dell, те са ок като съотношение цена/качество, но за конкретни модели нямам спомен пък и не се налага да сменяме засега. За макбуковете имам ограничени впечатления:) Иначе IBM-чето си ми върши работа, с 2GB RAM, 2.1 GHz intel-че, и т.н.; има IPS матрица на екрана, дето вече не се прави май за лаптопи (не съм сигурна); самостоятелни монитори с такава матрица има, ама струват майка си и баща си

# 71
  • Countryside
  • Мнения: 11 633
Тошибата имат по-голяма гаранция от МАК+застраховка  Rolling Eyes А и Текрата са добри машинки по параметри.

# 72
  • Мнения: 970
 Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 28 апр 2009, 21:43 от kalinikol

# 73
  • Мнения: 105
здравейте предстои ми да купя два лап топа  и искам да е що годе добър избора
кажете ми долу горе на какво да държа в критериите и кое не е добър параметър
не съм много на ти с лап топите...
помогнете ми ако може

# 74
  • Мнения: 669
записвам се и аз,с интерес ще следя темата засега се двоумя между toshiba или acer???

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт